Korupcja w polskiej piłce !

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Magister
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2009, 02:43

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Magister »

Po wyborze Laty na prezesa PZPN, niby miało coś się ruszyć. Zmienić na lepsze. Myślano, przyszła nowa miotła i porządek zrobi. A wcale tak nie jest i nie będzie. Ci co byli, są nadal. Działacze go wybrali, tylko po to, żeby się przy korycie utrzymać. Dlaczego się tak Bońka bali?. Ja pamietam, co "wielki minister sportu" Tomasz Lipiec naobiecywał w sprawie poprawy w PZPN . I co, wcale nie lepszy od tych oszustów. Dla nich wszystkich tylko się pieniądze liczą, a nie poprawa wizerunku polskiej piłki.
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Zzzz »

dzielik pisze: Trochę racji mają, zbyto surowa ta kara, zwłaszcza w kontekście takiego np. Widzewa, u którego proces korupcyjny był zorganizowanym działaniem, no ale jak wiadomo "zarzuty się przedawniły" i im się upiekło.
Myślę, że jest szansa, że skończy się na ujemnych punktach, choć pewnie będzie ich niemało
Cos Ci sie pomylilo chyba
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Mora »

Kara dla Jagielloni nieco zbyt surowa, również gdzieś słyszałem ,że sami się zgłosili do PZPN/prokuratury i to powinna być okoliczność łagodząca.Najgorsze jest to ,że Jaga się odwoła ,pozostanie w Ekstraklasie,później jakiś trybunał uchyli to odwołanie, Jaga znowu spadnie i zaczną się kolejne odwołania na 2 dni przed początkiem rozgrywek.Zresztą kolejną paranoją jest to ,że w przerwie zimowej mamy pierwszego spadkowicza z ligi :lol2:
Globus pisze: Karać wszystkich tak samo! 1 kupiony mecz czy 10 to degradacja i kropka.
Gdyby okazało sie ,że Legia kupiła jeden mecz ,to też byś tak pisał :?: Ile drużyn zostałoby w lidze :?: Wisła Kraków (podobno nie kupowała heh ),DyskoPolo (Groclin moze i nie kupował ,ale Polonia...) i Polonia Bytom (nie kupowali ,bo byli na to za biedni) :?: Kompletnie bez sensu...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Globus »

Mora pisze:
Gdyby okazało sie ,że Legia kupiła jeden mecz ,to też byś tak pisał :?: Ile drużyn zostałoby w lidze :?: Wisła Kraków (podobno nie kupowała heh ),DyskoPolo (Groclin moze i nie kupował ,ale Polonia...) i Polonia Bytom (nie kupowali ,bo byli na to za biedni) :?: Kompletnie bez sensu...
Szkoda mi jest kibiców Jagiellonii bo to oni najbardziej na tym ucierpią ale... właśnie o to chodzi, że jest to "ale" :!: Jeżeli myślimy o uzdrowieniu polskiej piłki to musimy karać wszystkich za korupcję bardzo surowo i bez środków łagodzących! Wolę żeby Nasza liga spadła na 3 lata o kilka poziomów ale żeby później zapanowała normalność.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Nen »

Mora pisze: Kara dla Jagielloni nieco zbyt surowa, również gdzieś słyszałem ,że sami się zgłosili do PZPN/prokuratury i to powinna być okoliczność łagodząca.Najgorsze jest to ,że Jaga się odwoła ,pozostanie w Ekstraklasie,później jakiś trybunał uchyli to odwołanie, Jaga znowu spadnie i zaczną się kolejne odwołania na 2 dni przed początkiem rozgrywek.Zresztą kolejną paranoją jest to ,że w przerwie zimowej mamy pierwszego spadkowicza z ligi :lol2:
Globus pisze: Karać wszystkich tak samo! 1 kupiony mecz czy 10 to degradacja i kropka.
Gdyby okazało sie ,że Legia kupiła jeden mecz ,to też byś tak pisał :?: Ile drużyn zostałoby w lidze :?: Wisła Kraków (podobno nie kupowała heh ),DyskoPolo (Groclin moze i nie kupował ,ale Polonia...) i Polonia Bytom (nie kupowali ,bo byli na to za biedni) :?: Kompletnie bez sensu...
Według mnie nie powinno być kalkulacji i taryf. Korupcja=degradacja i pokaźna kara dla osób odpowiedzialnych (zarząd , właściciel) i wyleczmy wreszcie ten burdel....
God protect me
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Mora »

Wszystko fajnie,walka z korupcją itd. ,ale chodzi mi o jedną ważną kwestię.Jagiellonia sama zgłosiła się do prokuratury i to MUSI być okoliczność łagodząca.Też jestem za karaniem klubów (Lecha,Cracovii,Odry czy ŁKSu) ,ale przykład Jagi jest wyjątkiem.Zresztą i tak sprawiedliwe to całe karanie nie jest,Podbeskidzie i Widzew nie zostały zdegradowane,kilka klubów zapewne obejmie abolicja ,więc dlaczego Jaga ma polecieć o klasę niżej, skoro działacze zgłosili się do prokuratury sami :?:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: mati01000 »

jestem wiernym kibicem Gornik Zabrze i z tego co sie mowi oficjalnie i nie to w okresie korupci "liskiewicza" to gornik nie mial kasy zeby kupowac mecze
Nie bujcie sie hamy za rok powracamy !!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Minister »

Tlko gdyby zgłoszenie się do prokuratury traktowane było jako środek łagodzący to dowiedzielibyśmy się zaraz że połowa polskich klubów na dniach by się zgłosiła:).Teraz sytuacja wygląda tak że jest bardzo niesprawiedliwe że 2 lata temu kluby poleciały z ligi a teraz będzie nakładana abolicja.I naprawdę ja osobiście nie patrzyłbym czy ktoś kupił jeden mecz,czterdzieści czy 1/4 meczu.Dla mnie każdy w jakimś stopniu skorumpowany klub jest pokryty ,,syfem'' i żeby się oczyścić nalezy odbyć odpowiednią karę.Panowie albo karzemy wszystkich albo nikogo;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Mati nie badz taki pewny, Mój Motor jest 100x biedniejszy od twojego Górnika a jednak znalazły sie sprzedawczyki w zarzadzie i trener ktorzy byli zamieszani w korupcje.
Obrazek
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: mati01000 »

wiesz jak mysle ze ty idzies za motorem lublin to on gral na poziomie 3-4 stara liga a tam mecze chodzily po 2-3tys a nie po 20-30tys choc gornik mial dlugi sklad z murzynami ktorzy szczelli samobuje a gral lepiej niz teraz z kasa i dobrymi zawodnikami :((

Na Ślasku górnicze zycie tak długie jak serca bicie Torcidy nie zwyciezycie nasz Górnik na całe życie !!
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Jaszczu91 »

Dzisiaj odbędzie sie nadzwyczajny zjazd pzpnu. Jestem bardzo ciekaw co pan lato sobie wymyśli żeby Widzew zagrał w ekstraklasie w przyszłym sezonie. Jeśli wprowadzi abolicję to dla klubów, których sprawy w prokuraturze jeszcze się nie rozpoczęły. Znając życie uda sie jednak nagiąć prawo dla Widzewa i ten zagra w ekstraklasie, co dla mnie jest absurdem. Teoretycznie dzisiaj powinny zapaść wszystkie decyzję w prawie ligi, ale ja na to nie liczę.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: Minister »

Ja nie kumam czemu oni rezygnują z degradacji.Jeśli zdegradowali Arkę,Górnika,Kszo to dlaczego teraz zmieniają zasady postepowania?To jest nie sprawiedliwe w stosunku do drużyn,które wcześniej zostały zdegradowane!Niech niorą przykład z Włochów jak skutecznie zwalczyc korupcje.Fakt nie miała ona takich wymiarów ale było to wszystko rozwiązane twardo.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Korupcja w polskiej piłce !

Post autor: mati01000 »

rezygnuja z degradacji bo boja sie ze bedzie to co na poczatku tamtego sezonu zaczynamy od 3 kolejki a teraz zaczelibyscmy od 29 :D
ODPOWIEDZ