Transfery w Europie

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Chuchu »

Arsenal oficjalnie przyjął ofertę Manchesteru City za Samira Nasriego (ok. 24mln funtów). Wygląda na to, że nie tylko my się osłabiamy bo kanonierzy po stracie Fabregasa (który nota bene już się skarży, że obiecali mu pierwszy skład jak przychodził a teraz jest za słaby) sprzedali kolejnego ważnego gracza jakim jest Nasri. Mam nadzieję, że Udinese poradzi sobie z nimi u siebie bo już jutro rewanż.
kolus
Posty: 248
Rejestracja: 3 sty 2009, 17:07
Lokalizacja: Lublin

Odp: Transfery w Europie

Post autor: kolus »

nie wiem na ile to potwierdzona wiadomosc lecz na transfermarkt.de juz oficjalnie Falcao w Atl. Madryt za bagatela 40mln ojro
Klinsi64

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Klinsi64 »

już od ok. tygodnia Falcao jest w Atletico Madryt razem z Michaelem(za 47 milionów) do Porto przeszli za to Defour i Mangala ze St.Liege...
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Kermitt »

Lass w Tottenhamie, za kwotę 12 mln euro. No i czy na prawdę nie dało się go wyrwać od Królewskich ? Dwanaście milionów to tak dużo ? Zwłaszcza za takiego gracza, który myślę świetnie by się tu wkomponował ? Diarra to walczak grający w drugiej linii, więc uważam że na pewno przyniósłby więcej korzyści niż spacerowicz Motta.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: MiRas. »

Kermitt pisze: Lass w Tottenhamie, za kwotę 12 mln euro. No i czy na prawdę nie dało się go wyrwać od Królewskich ? Dwanaście milionów to tak dużo ? Zwłaszcza za takiego gracza, który myślę świetnie by się tu wkomponował ? Diarra to walczak grający w drugiej linii, więc uważam że na pewno przyniósłby więcej korzyści niż spacerowicz Motta.
Diarra non stop mówił, że albo Anglia, albo zostaje w Realu, więc Real znalazł mu klub tam, gdzie chciał grać Francuz, proste.
- Jeśli miałbym opuszczać Real, to widzę dla siebie tylko jeden kierunek. To Premier League. Występowałem tam przez kilka sezonów i czułem się fantastycznie. Szczególnie dobrze wspominam ostatni sezon w Portsmouth, kiedy wygraliśmy FA Cup.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Klinsi64

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Klinsi64 »

niektórzy myślą że w Europie jest tylko jeden klub Inter...Giaccherini w Juve,opłacało mu sie te pudło w zeszłym sezonie :D
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Kermitt »

Nie jeden klub, ale skoro zgodził się grać w Tottenhamie to tym bardziej myślę mógł zgodzić się na Inter. A nie są to moje wymysły, bo temat Diarry pojawiał się już od jakiegoś czasu. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę jeszcze względy osobiste, jeśli rzeczywiście Lass chciał wrócić do Anglii. Ale można było spróbować i nikt nie powie że nie, a już na pewno nie Klinsi ;)
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 12:23 przez Kermitt, łącznie zmieniany 1 raz.
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Transfery w Europie

Post autor: ferii »

Palermo poinformowało media, iż oficjalnie sfinalizowano transfer Matiasa Aguirregaraya. 22-letni Urugwajczyk, który uważany jest za jeden z największych talentów w swoim kraju, przeszedł testy medyczne i otrzymał koszulkę z numerem 13.

i to jest bardzo ciekawy transfer :)



odnośnie Lassa to http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... i&id=35573

On jeszcze nigdzie nie przeszedł Szczerzy zęby Razz



Oficjalnie: Adebayor na wypożyczeniu w Tottenhamie.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2011, 21:54 przez ferii, łącznie zmieniany 1 raz.
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Transfery w Europie

Post autor: piotrek7 »

Arsenal zaszalał w ostatnich dniach/godzinach okienka transferowego. Sprowadzili paru zawodników: Chu-Young Park, André Santos, Mikel Arteta, Yossi Benayoun, Per Mertesacker. Transfery zupełnie nie w ich stylu, ale wyraźnie ekipie z Londynu palił się grunt pod nogami i trzeba się było jakoś ratować...
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Chuchu »

Oficjalnie: Jordi Alba piłkarzem Barcelony.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Transfery w Europie

Post autor: magneto86 »

No to teraz boki obrony mają chyba najlepsze na świecie
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Kubus »

magneto86 pisze: No to teraz boki obrony mają chyba najlepsze na świecie
Jak Ramos gra na prawej a nie na środku to lepsze boki ma Real ;).
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Lamatico »

Kubuś:) pisze:
magneto86 pisze: No to teraz boki obrony mają chyba najlepsze na świecie
Jak Ramos gra na prawej a nie na środku to lepsze boki ma Real ;).
Myślę że na równym poziomie jeśli Ramos gra na prawej :D Barcelona będzie teraz grała 2 obrońców, reszta będzie kopała piłkę w szerz boiska dla zabicia czasu. Od czasu do czasu podadzą do Messiego ten strzeli gola i znów granie w szerz boiska z geniuszem podań do tyłu - Xavim.

Wolę jak Inter ma problemy, przynajmniej sezon jest nieprzewidywalny i ciekawy niż to co jest w Barcelonie.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Odp: Transfery w Europie

Post autor: jackop »

Lamatico pisze:Wolę jak Inter ma problemy, przynajmniej sezon jest nieprzewidywalny i ciekawy niż to co jest w Barcelonie.
Może Massimo specjalnie tak kręci, żeby było ciekawiej :D

Hazard w Chelsea. Szkoda.
Obrazek
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Transfery w Europie

Post autor: tomiko85 »

Cytat: Lamatico  Lipiec 01, 2012, 10:38:28
Wolę jak Inter ma problemy, przynajmniej sezon jest nieprzewidywalny i ciekawy niż to co jest w Barcelonie.

Nie wiem czy tak fajnie jest jak Inter jest średniaczkiem ligowym i jest ogrywany np. przez novare , gdzie widac nieudolność i bezradność naszych zawodników. mi takie coś nie odpowiada, potrzebni nowi gracze, nowa jakość i świeżość.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Transfery w Europie

Post autor: pewny »

... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
fafibra
Posty: 45
Rejestracja: 4 maja 2009, 22:57

Odp: Transfery w Europie

Post autor: fafibra »

Fajnie by było, jakby dostał więcej czasu niż to miało miejsce w Chelsea.  Jak utrzymają skład, a zwłaszcza zostanie Modrić może powalczą o 4 miejsce z Arsenalem.
puMba
Posty: 115
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:28

Odp: Transfery w Europie

Post autor: puMba »

Czołowy szwajcarski piłkarz Tranquillo Barnetta, 61-krotny reprezentant swojego kraju, przechodzi do Schalke 04 Gelsenkirchen. 27-letni skrzydłowy,
który występował dotychczas w Bayerze Leverkusen, podpisał trzyletni kontrakt.
Barnetta wzmocnił Schalke na zasadzie wolnego transferu. W Bundeslidze w ciągu ośmiu lat rozegrał dotąd 194 mecze i strzelił 25 goli.
Od 2004 roku występował w Bayerze, z roczną przerwą na wypożyczenie do Hannoveru.
Ostatnio zmieniony 4 lip 2012, 13:10 przez puMba, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Van der Vaart: "Wesley Sneijder has a golden vuvuzela in his pants!"
IlCapitano

Odp: Transfery w Europie

Post autor: IlCapitano »

Lamatico pisze:
Kubuś:) pisze:
magneto86 pisze: No to teraz boki obrony mają chyba najlepsze na świecie
Jak Ramos gra na prawej a nie na środku to lepsze boki ma Real ;).
Myślę że na równym poziomie jeśli Ramos gra na prawej :D Barcelona będzie teraz grała 2 obrońców, reszta będzie kopała piłkę w szerz boiska dla zabicia czasu. Od czasu do czasu podadzą do Messiego ten strzeli gola i znów granie w szerz boiska z geniuszem podań do tyłu - Xavim.

Wolę jak Inter ma problemy, przynajmniej sezon jest nieprzewidywalny i ciekawy niż to co jest w Barcelonie.
Wolisz porażki z 0:3 Bologną i 0:1 Novarą na San Siro zamiast kolekcjonowania trofeów? Co gorsze, to wcale nie były jakieś tam niespodzianki, bo graliśmy takie dno, że większość kibiców z góry zakładała porażki w każdym meczu.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Lamatico »

Bo ja zakładam, że będę z tym klubem zawsze, bez względu na porażki czy zwycięstwa. Wole ciekawą ligę gdzie o trofeum walczy kilka równorzędnych drużyn niż hegemonię dwóch zespołów od kilku lat i oglądanie meczów bez emocji wiedząc że zakończą się strzeleniem 4-5 goli przez faworytów. Niespodzianka spotykana jeden raz na 20-30 kolejek.

Zwycięstwa są ważne, nawet bardzo, ale kibicowanie klubowi to nie tylko radość z wygranych, to problemy zespołu, podejmowane złe jak i dobre decyzje na szczeblu administracyjnym, to barwy klubowe, które są świętością.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Chuchu »

Oficjalnie: Hamit Altintop przechodzi do Galatasaray za 3mln €.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Transfery w Europie

Post autor: yoda79 »

Lamatico pisze: Bo ja zakładam, że będę z tym klubem zawsze, bez względu na porażki czy zwycięstwa. Wole ciekawą ligę gdzie o trofeum walczy kilka równorzędnych drużyn niż hegemonię dwóch zespołów od kilku lat i oglądanie meczów bez emocji wiedząc że zakończą się strzeleniem 4-5 goli przez faworytów. Niespodzianka spotykana jeden raz na 20-30 kolejek.

Zwycięstwa są ważne, nawet bardzo, ale kibicowanie klubowi to nie tylko radość z wygranych, to problemy zespołu, podejmowane złe jak i dobre decyzje na szczeblu administracyjnym, to barwy klubowe, które są świętością.
Niestety Lamatico jesteś jednym z licznych niestety kibiców, ktorzy z uporem lansują tezę, iż"w historię Interu wpisane jest cierpienie".
Inter ze swoją historią i tradycją nawet w wielkim kryzysie nie moze sobie pozwalać na dwukrotny oklep od takiej Novary, wielki HH przekręca się w grobie widząc co się dzieje z klubem, który wciągnął na szczyt światowej pilki.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Mediolańczyk1908
Posty: 6
Rejestracja: 7 lip 2012, 11:45

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Mediolańczyk1908 »

Oficjalnie Silva w PSG, jestem w siódmym niebie, jeszcze Ibra niech odejdzie i zamienimy się z milanem miejscami w tabeli :D
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Adriano_forever »

nie bój się za te prawie 70 mln wcale gorszych nie kupią na ich miejsce
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Transfery w Europie

Post autor: sampam »

Musza dac nastepcom znacznie mniejsze kontrakty, bo inaczej nie odciaza budzetu. Inter i Milan na tym samym wozku jada:)
Silva ponoc odszedl za 42 mln, to rozsadna cena.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2012, 19:36 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Transfery w Europie

Post autor: Chuchu »

Oficjalnie: Van Persie piłkarzem Manchesteru United.

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony, stawiałem na City lub PSG w wyścigu o Holendra jako faworytów.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Transfery w Europie

Post autor: mio85 »

nie no to jakies jaja......wszystko sie zgadza, suma transferu, zarobki, ale nazwisko to przekrecili.....przeciez mowilo sie o Lewandowskim.....oszukali Roberta, a chlopak zostawil wczoraj serce na boisku...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery w Europie

Post autor: sampam »

Kibice Arsenalu dostali po raz kolejny bolesny policzek w twarz, ale trudno sie dziwic decyzji RVP. ManU zagwarantuje mu wysokie apanaze i swietny poziom sportowy, w dodatku nie musi zmieniac najsilniejszej ligi na jakakolwiek konkurencyjna. Ciekawe natomisat jak rozwinie sie sytuacja Llorente, byc moze Juve go sprzatnie i to chyba za rozsadne pieniadze. Lewandowski? Bez komentarza :]
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Transfery w Europie

Post autor: Andy »

RVP? Chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego akurat wybrał Manchester United. W Manchesterze City? Gdzie on miałby tam grać i co ten klub mógłby mu zagwarantować (oprócz wysokich zarobków)...PSG? Kolejny klub, w którym jest natłok napastników! Od kilku lat już się wypowiadał w takim tonie, że nie może wygrać z Arsenalem żadnego pucharu...pomimo, że bramki strzela i to nie mało..Dla mnie to było jasne już od samego początku, że przywdzieje trykot Czerwonych Diabłów.
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Re: Transfery w Europie

Post autor: pierwszyyeti »

Nie no, niech spieprza - mówię jako kibic Arsenalu. Tylko po cholerę były te deklaracje, że tu zostanie jak długo będzie mógł i że chce wygrywać trofea, ale z Arsenalem? Tak czy inaczej, solidna kasa za piłkarza, którego trzeba było wywalić czym prędzej - jestem zadowolony. Szkoda jego decyzji.
ODPOWIEDZ