Transfery w Europie

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jaszczu91 »

Tottenham chce sie pozbyć az 16 zawodników! Na liście jest min. Berbatov i Keane. Od kiedy Ramos jest trenerem to duzo sie tam dzieje. Jak dla mnie to zrobili najlepsze transfery jak narazie.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Mate1908
Posty: 74
Rejestracja: 21 gru 2006, 11:50

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Mate1908 »

mi sie wydaje ze jak narazie najlepsze transfery zrobiła Sevilla...
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
"Żeby być najlepszym, musisz pokonać najlepszych"
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

Oto pelna lista jesli chodzi o Tottenham:

Na liście do odstrzału znajdują się: Paul Robinson, Pascal Chimbonda, Michael Dawson, Anthony Gardner, Young Pyo Lee, Steed Malbranque, Teemu Tainio, Kevin Boateng, Younes Kaboul, Hossam Ghaly, Adel Taarabt, Darren Bent, Paul Stalteri, Ricardo Rocha, Robbie Keane i Dimitar Berbatow.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Transfery w Europie

Post autor: kibix »

dlaczego aż tak dużo zawodników chcą sprzedać??
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Pablusso »

ibra pisze: mi sie wydaje ze jak narazie najlepsze transfery zrobiła Sevilla...
Najlepszy transfer to zrobila Barca, kupujac Daniego Alvesa... Do tego Keita, Henrique, Pique, ma dojsc jeszcze Hleb i jakis napastnik...
Obrazek
sig by Orzeu
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

kibix pisze: dlaczego aż tak dużo zawodników chcą sprzedać??
Juande Ramos - trener Tottenhamu chce chyba zrobic rewolucje,po prostu teraz moze swobodnie przebudowac zespol,sprzatnac i wyrzucic z niego niepotrzebnych graczy ktorych nie chcial ale byly to pozostalosci po poprzednim trenerze Martinie Jolu.A zresztą Tottenham zawiodl w poprzednim sezonie wiec kogos muszą wywalić.Ale watpie zeby az 16 graczy,to by bylo szalenstwo :|

Pablusso pisze:
ibra pisze: mi sie wydaje ze jak narazie najlepsze transfery zrobiła Sevilla...
Najlepszy transfer to zrobila Barca, kupujac Daniego Alvesa... Do tego Keita, Henrique, Pique, ma dojsc jeszcze Hleb i jakis napastnik...
Martin Caceres - gracz Villarreal rowniez przeszedl do Barcelony
Ostatnio zmieniony 12 lip 2008, 00:26 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Lamatico »

Kto zrobił najlepsze transfery w Europie to się okarze dopiero w połowie sezonu. Tottenham? Zawsze mają dobry skład podobnie jak Newcastle, czy Atletico w PD i nigdy nie potrafią powalczyć o LM. Narazie najbardziej spektakularne transfery odbywają się przy udziele młodych piłkarzy. Dos Santos, Nasri, Ben Arfa... Ciekawi mnie jak się zaprezentują w nowych klubach.

Obecnie czekam na nowy klub Santiago Solariego, gdyż jak pewnie większa część z Was wie jest on moim ulubieńcem :P
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Pablusso »

Kiedy Solari przychodzil bylem niesamowicie szczesliwy. Ale Mancio nie dal mu rozwinac skrzydel. Straszna szkoda, ale mam nadzieje, ze sobie chlop jeszcze pogra na najwyzszym poziomie pare lat. Najlepiej dla niego by chyba bylo trafic do jakiegos sredniaka Primera Division. Racing, Espanyol...
Obrazek
sig by Orzeu
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Lamatico »

Pablusso pisze: Kiedy Solari przychodzil bylem niesamowicie szczesliwy. Ale Mancio nie dal mu rozwinac skrzydel. Straszna szkoda, ale mam nadzieje, ze sobie chlop jeszcze pogra na najwyzszym poziomie pare lat. Najlepiej dla niego by chyba bylo trafic do jakiegos sredniaka Primera Division. Racing, Espanyol...
Dokładnie tak jak ja. Śledziłem jego kariere w Realu, zawsze lubiłem jego styl gry, dobrą technikę... Niestety od samego początku nie przekonal do siebie trenera, choć musze powiedzieć, że byłem pod wrażeniem jego gry i zaangażowania w sparingach przed sezonem 2007/08. Był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w test meczach.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Pablusso »

lamatico pisze:
Pablusso pisze: Kiedy Solari przychodzil bylem niesamowicie szczesliwy. Ale Mancio nie dal mu rozwinac skrzydel. Straszna szkoda, ale mam nadzieje, ze sobie chlop jeszcze pogra na najwyzszym poziomie pare lat. Najlepiej dla niego by chyba bylo trafic do jakiegos sredniaka Primera Division. Racing, Espanyol...
Dokładnie tak jak ja. Śledziłem jego kariere w Realu, zawsze lubiłem jego styl gry, dobrą technikę... Niestety od samego początku nie przekonal do siebie trenera, choć musze powiedzieć, że byłem pod wrażeniem jego gry i zaangażowania w sparingach przed sezonem 2007/08. Był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w test meczach.
TAK! Pamietam te sparingi... W jednym z nich brame nozycami strzelil. Dawal popis. Wtedy to jeszcze bardziej sie podniecilem tym, ze gra u nas. Za wczesnie niestety
Obrazek
sig by Orzeu
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Transfery w Europie

Post autor: szuli »

sparingi sparingami - ale gdyby dostawał SZANSE na grę a nie takie "ochłapy minutowe" to by pokazał co potrafi - to świetny zawodnik, bardzo go lubię i zawsze strzela charakterystyczne dla siebie bramki (tak jak np. L. Toni)
Obrazek

Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Lamatico »

Te jego nożyce fakt coś fajnego. W sezonie 2006/07 w meczu z Chievo wygranym 4-3 gdzieś z 35 metrów tak uderzył minimalnie nad poprzeczką. Zawsze na boisku gdy tylko mam okazję to takie nożyce idą w moim wykonaniu:P
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Pablusso »

Lamatico, przyjedz na zlot i zaprezentuj :) Widze, ze wszyscy jestesmy zgodni co do tego, ze Solari powinien w klubie odgrywac wieksza role niz Mancini to widzial. No coz czasu sie nie cofnie, ale zycze mu jak najlepiej w innym klubie.
Obrazek
sig by Orzeu
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Lamatico »

Byłem w Bocheńcu, niestety teraz do Boruty na 90% nie dotrę. Bardzo walczyłem żeby pojechać, ale nie udało się, chyba tylko cód i jednodniowy mój pobyt moga sprawić, że będę. Koniec off topa :P
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jaszczu91 »

Pojawiają sie kolejne plotki transferowe. Znowu w roli głównej Tottenham, który juz dogadał sie z zawodnikiem Blackburn Davidem Bentley'em. Musze przyznać ze dokonują ciekawych transferów.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Dominik »

Christian Poulsen został oficjalnie piłkarzem Juventusu Turyn. Były już pomocnik Sevilli kosztował 9,75 miliona euro. Duńczyk podpisał czteroletni kontrakt, gwarantujący mu roczne zarobki w wysokości 3,5 miliona euro.
FORZA INTER!!!
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Transfery w Europie

Post autor: dani7 »

Niezłe transfery Juventus zrobił... Według mnie z tych co kupili grać będzie tylko Christian Poulsen z Sissoko na defensywnej pomocy... Może czasami Amauri, ale rzadko bo za duża rywalizacja wg. mnie
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Dzonyy »

Ja sądze że Amauri będzie grał dużo , nie wydawali by tyle kasy jak miałby być tylko rezerwowym.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Ulis »

dani7 pisze: Może czasami Amauri, ale rzadko bo za duża rywalizacja wg. mnie
Nie no, akurat właśnie chyba Amauri to był jeden z priorytetów do sprowadzenia w Juve. Amauri napewno będzie dużo grał, (zależy od jego formy jeszcze :P) a jedno co musi robić to poprostu strzelać bramki.
Swoją drogą jestem ciekaw co Ranieri wymyśli z linią ataku i kogo będzie tam desygnował. :P
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jaszczu91 »

Powinien grać trójka napastników. Amauri i Trezegeut to zawodnicy pola karnego. Jedynie Del Piero moze grać na skrzydłach.
  Ciekawe co bedzie z Ronaldinho. Sam pewnie wolałby Milan ale M. City przebiło oferte i klub pewnie wolałby go sprzedać anglikom. 25.5mln funtów za niego w obecnej formie to wielka  kasa!
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

Ja bym tymi transferami Juventusu się nie zachwycał :/
Kupili Poulsena,Knezevica,Amauriego i Mellberga - a wiec graczy nie najwyzszej klasy.Jorge Andrade nie zagra juz w tym sezonie i musi go zastąpić albo Mellberg albo Knezevic ( chyba ze kogos zakupią,ale watpie w to ),czyli obroncy jak dla mnie przecietni i za salbi na taki klub jak Juventus :-)
Amauri - o nim wiemy juz wszystko :P  Jest najlepszy :-D A tak powaznie to na jego ocene poczekam do pierwszych meczow w barwach Juve w SerieA ale w Palermo prezentowal sie niezle ale nie tak zeby go nazwac jednym z najlepszych napastników swiata :/
Poulsen - niezlej klasy pilkarz,w Sevilli mial szczegolnie pierwszy fantastyczny sezon,drugi juz slabszy i mysle ze moze sobie poradziec w Serie A ale nie bedzie jakąś wielką rewelacją jak Sissoko.
To są zawodnicy niezlej klasy i sadze ze nie ma sie co zachwycac ich transferami bo nie ma zbytnio czym  :-D
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Mou Fan
Posty: 4
Rejestracja: 1 cze 2008, 11:09

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Mou Fan »

ciekawe jak Milan i poki co koszulka z napisem ronaldinho. jesli sie rozegra to trio z kaka i pato moze byc grozne ;/
Nie potrzeba mi nic, gdy jesteś ze mną w droge, jedziesz?!
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Transfery w Europie

Post autor: kibix »

a to co Dinho już graczem Milanu??
Ostatnio zmieniony 15 lip 2008, 22:16 przez kibix, łącznie zmieniany 1 raz.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Kermitt »

kibix, jeszcze oficjalnie nie, ale mówi się że wszystko jest dopięte na ostatni guzik a jutro będzie tego oficjalne potwierdzenie.
jeśli Cię to bardziej interesuje to masz obszerniejsze informacje: http://www.acmilan.com.pl/?id=7171
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Transfery w Europie

Post autor: ElPolako »

"Jak podaje oficjalna strona internetowa Milanu, po ponad 24-godzinnych negocjacjach z przedstawicielami Barcelony wreszcie udało się dojść do długo oczekiwanego porozumienia. Ronaldinho jutro zamelduje się w Milanello, by przejść niezbędne w takich sytuacjach badania lekarskie i złożyć podpis pod nowym kontraktem, który zwiąże go z włoskim klubem do 30 czerwca 2011 roku! Mówi się, że Brazylijczyk kosztował rossonerich 20 mln euro, a dokładnie 18,5 mln + dodatkowe 1,5 mln na zasadzie tzw. zmiennych."

Co myślićie na temat tego transferu ?? Wydaje mi się że to dobry ruch ze strony Milanu i za całkiem rozsądne pieniądze  :roll:
Obrazek
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Transfery w Europie

Post autor: kibix »

w sumie Ronaldinho to wielka niewiadoma. może na nowo stać się wspaniałym zawodnikiem(tak jak pare sezonów temu)albo może okazać się wielkim niewypałem. nie mam pojęcia jak to z nim będzie
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Pablusso »

Mam nie mile odczucie, ze moze stac sie najlepszym transferem tego Mercato. Chcialbym sie mylic, ale mysle ze z Kaka moze stworzyc bardzo grozny duet. A jezeli to prawda z tymi 20 bankami, to Milan zrobil naprawde swietny zakup. Jedni sobie moga gadac ze R10 jest bez formy (dokladniej byl), ale to nadal magik, nie zapomnial jak sie w pilke gra. Dojdzie do formy i bedzie niesamowicie grozny... Niestety
Obrazek
sig by Orzeu
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: MiRas. »

Nie podoba mi się ten transfer, czemu? Coś mi się wydaje, że Ronaldinho w Milanie może (choć wcale nie musi) zrobi furorę... a my dalej się skupiamy na Lampardzie i Quaresmie i nadejdzie 31 sierpnia i zostaniemy na lodzie z samym Mancinim, bo Chelsea jak i zarówno Porto nas po prostu wydymają... o ile o Porto i Quaresme sie nie boje, bo nie bede rozpaczal, jak ten transfer nie dojdzie do skutku, o tyle o Lamparda juz bardziej sie boje...
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, 07:06 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Ljarro »

Tez wolalem zeby Inter sie skupil na nim niz na Klarezmie, no ale moze jeszcze sie opamietaja...
W kazdym razie, nie wiem jak Milan pomiesci Kake, Ronaldinho i Seedorfa.
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Transfery w Europie

Post autor: BoDzIo »

Nigdy dobrym kierunkiem nie były Włochy dla grających w Hiszpanii. Mam nadzieje że w tym przypadku nie będzie inaczej, gdyż każdy wie co Ronaldinho ma w nodze(czyt. Magia), ale powiem szczerze- nie obawiam sie tego transferu. Gra razem z Kaką rzadko wychodziła R10 dobrze( chociażby MŚ). Sądze że Frank lepiej zaaklimatyzuje sie we Włoszech i będzie bardziej wszechstronnym wzmocnieniem:)
Go! Frank! Go!

P.S. Gratuluje Milanowi transferu chociażby ze względów marketingowych. Zwróci sie w mgnieniu oka a i kilka bramek strzeli i asyst zaliczy. Oby tylko grał kiche z Interem:)

EDIT: POza tym my mamy swojego Ronaldinho-> Balotelli, który pod okiem Mourinho EKSPLODUJE talentem! Jestem o tym przekonany:)
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, 08:18 przez BoDzIo, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
ODPOWIEDZ