Transfery w Europie

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Biały »

I jeszcze w Lazio zagra Lorik Cana ;) A mają jeszcze chęć na Gabiego Milito.

Tymczasem Napoli poszalało: w ciągu 24 godzin potwierdzili zakup Inlera, Santany i Britosa. Wcześniej zakontraktowali Donadela i Dzemailiego. Teraz szukają już tylko napastnika, a wśród kandydatów są przede wszystkim Pandev i Vucinić. Miał być Trezeguet ale nie dogadali się i raczej Francuz do Włoch nie wróci.

Póki co Lazio i Napoli królami letniego polowania w Serie A ;D
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Serpente »

Biały pisze: Póki co Lazio i Napoli królami letniego polowania w Serie A ;D
Zgadzam się z tym ale to niestety pokazuje jak słaba jest Serie A ;(
Obrazek
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Lucas »

Nie, bo dopiero początek mercato. A wiemy od kilku lat, że na sam koniec są dopiero hity. Wzmocnienia Lazio bardzo mi się podobają i w tym momencie mi ich szkoda, bo powinni zamiast Udine grać w LM.
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Seba »

Nieoficjalnie Alexis Sanchez w Barcelonie. Łącznie kwota transferu może wynieść 45 mln. Jak widać nie mieliśmy szans na jego pozyskanie. Swoją drogą nie chciałbym, aby Inter wydał tyle pieniędzy. Zaliczył świetny sezon, ale wydać tyle kasy, to jednak ryzyko.
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Serpente »

Niestety ale dzisiaj piłka jest jaka jest,za gwiazdki jednego sezonu rzuca się 40 melonów,spoko ;)
Obrazek
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Helton »

Seba. pisze: Nieoficjalnie Alexis Sanchez w Barcelonie. Łącznie kwota transferu może wynieść 45 mln. Jak widać nie mieliśmy szans na jego pozyskanie. Swoją drogą nie chciałbym, aby Inter wydał tyle pieniędzy. Zaliczył świetny sezon, ale wydać tyle kasy, to jednak ryzyko.
Nieoficjalnie to on juz od czerwca jest :D
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Transfery w Europie

Post autor: mikruzzo »

Roma kupiła Bojana Krkicia za 12 mln euro. Ale jest zawarta w kontrakcie klauzula że w 2013 roku barca będzie mogła wykupić go za 13 milionów euro, jeśli natomiast Roma będzie chciała Bojana zatrzymać, to kwota transferu wzrośnie do 40 milionów euro.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: hQ »

O jakiego Azpilicuetę Wam chodzi? Bo jedyny jakiego znam to ten, który poprzedni sezon spędził w OM.
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Transfery w Europie

Post autor: djqbaa »

mikruzzo pisze: Roma kupiła Bojana Krkicia za 12 mln euro. Ale jest zawarta w kontrakcie klauzula że w 2013 roku barca będzie mogła wykupić go za 13 milionów euro, jeśli natomiast Roma będzie chciała Bojana zatrzymać, to kwota transferu wzrośnie do 40 milionów euro.
40 mln euro za takiego leszcza? To, co dzieje się na świecie nigdy nie przestanie mnie zadziwiać...
puMba
Posty: 115
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:28

Odp: Transfery w Europie

Post autor: puMba »

Udinese and FC Barcelona have reached an agreement on the transfer of Alexis Sanchez. The cost of the deal is 26 million Euros with added variables of 11.5 million.

Czyli prawie 38mln za gracza, który miał jeden dobry sezon :P
Obrazek
Van der Vaart: "Wesley Sneijder has a golden vuvuzela in his pants!"
michalk
Posty: 27
Rejestracja: 4 lip 2011, 18:59

Odp: Transfery w Europie

Post autor: michalk »

Dla mnie finanosweo fair play to bzdura, ale FIFA powinna wprowadzić jakiś system transferów, bo to co się dzieję w tej chwili na rynku jest po prostu śmieszne.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Serpente »

Sanchez ma tą iskrę,to szarpnięcie,podoba mi się jego gra,no ale faktycznie rzucanie 38 baniek za niego to gruba przesada (to samo się tyczy Pastore). Tym bardziej że Barca jest teraz najlepszym klubem na świecie a i tak musi przebijać oferty tych szejkowych potworów z Anglii,smutne.
Obrazek
michalk
Posty: 27
Rejestracja: 4 lip 2011, 18:59

Odp: Transfery w Europie

Post autor: michalk »

Pastore 40 mln, Sanchez 40mln, Sniejder 40 mln... to jest dla mnie kpina. Najlepszy piłkarz zeszłego sezonu, kreator sukcesu Interu i Holandii na Mundialu, król strzelców, od wielu lat jeden z lepszych piłkarzy na swojej  pozycji, jest wart podoobne pieniądze jak jakieś jednosezonowoe gwiazdki. Kpina.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Kusy »

tak naprawdę co warty jest Sanchez okaże się w tym sezonie, nie zdziwiłbym się jak po sezonie zostanie wypożyczony do któregoś klubu z Serie A.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Vancore »

Ciekawe czy bedzie gral w ogole w pierwszym, czy jak afellay spedzi 80% czasu na lawie. Cos czyje ze on jeszcze do nas trafi.
Obrazek
Obrazek
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Helton »

Vancore pisze: Ciekawe czy bedzie gral w ogole w pierwszym, czy jak afellay spedzi 80% czasu na lawie. Cos czyje ze on jeszcze do nas trafi.
Watpie po pierwsze porównywanie affelaya do sancheza nie jest na miejscu. Affelay kosztował 10 razy mniej niz sanchez. Po drugie według mnie sanchez bardziej pasuje do koncepcji guardioli niz affelay. Po trzecie alexis jest zdecydowanie lepszy :)
michalk
Posty: 27
Rejestracja: 4 lip 2011, 18:59

Odp: Transfery w Europie

Post autor: michalk »

Alexis będzie grał w pierwszym, Pedro już się znudził, Villa też nie może być pewien swojego miejsca. Jedynym pewniakiem w Farsie jest Leoś, reszta będzie musiała walczyć o podstawową 11. Myślę, że sanchez, messi i villa będą grali w ataku w tym sezonie w ataku Barcelony.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Serpente »

Cazorla Villarreal -> Malaga,cena to 19 mln.,nieźle się wzmacniają.
Obrazek
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Transfery w Europie

Post autor: pierwszyyeti »

Barca gra po 60 spotkań w sezonie lekką ręką; do tej pory do ataku miała jedynie Messiego, Villę i Pedro (Bojana nikt od dłuższego czasu już poważnie nie traktował), więc Sanchez tam się przyda. I pogra sporo, o to nie ma się co bać.
puMba
Posty: 115
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:28

Odp: Transfery w Europie

Post autor: puMba »

Jurij Żirkow odchodzi z Chelsea Londyn. Jak donosi "Sowiecki Sport" obrońca popisał czteroletni kontrakt z Anży Machaczkała. Kwoty transferu nie ujawniono.
Obrazek
Van der Vaart: "Wesley Sneijder has a golden vuvuzela in his pants!"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Serpente »

Gdzieś czytałem że 14-15 mln. ojro.
Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Dzonyy »

Nerazurro_ pisze: Gdzieś czytałem że 14-15 mln. ojro.
Na stronie Chelsea piszą że 15 baniek.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Serpente »

Romelu Lukaku oficjalnie graczem Chelsea. Belg wyniósł Chelsea 15-20 milionów funtów.
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Chuchu »

Fabregas przechodzi z Arsenalu do Barcelony. Jutro ma się odbyć oficjalna prezentacja zawodnika. Barca się bardzo wzmocniła tego lata pomimo że nie musiała. Ciekaw jestem gdzie będzie grał Cesc. Czy Guardiola ustawi go zamiast Busquetsa czy podzieli losy Affelaya i prawdopodobnie Sancheza i będzie grzał ławę?
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Castellazzi »

Cieszmy się że nie był Mr. X i nie przeszedł do milanu :-D
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Seba »

Podoba mi się w Barcelonie, że mimo sukcesów ciągle się solidnie wzmacniają. Nic dziwnego, że co roku są faworytami we wszystkich rozgrywkach. U nas niestety po jednym świetnym sezonie zaczyna się mistrzowanie i jest tak jak jest. Bida z nędzą.
Obrazek
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Transfery w Europie

Post autor: ElPolako »

Tak, tylko że my bawimy się w te całe finansowe fair play, a oni tu 30 baniek na Sancheza, tam 30 na Fabregasa i tak co sezon, więc wyniki są.Za to my mamy jakiegoś Kucke za 8mln, który przyjdzie dopiero w styczniu no ręce same opadają.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2011, 20:39 przez ElPolako, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Serpente »

A kto przestrzega finansowe fair play ? To o ile się nie mylę ma dopiero wejść a poza tym my też tego nie przestrzegamy tylko nasz zarząd redukuje dziury finansowe sprowadzając piłkarzy małym kosztem + sprzedaż Eto.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Woo-cash »

Nerazurro_ pisze: A kto przestrzega finansowe fair play ? To o ile się nie mylę ma dopiero wejść a poza tym my też tego nie przestrzegamy tylko nasz zarząd redukuje dziury finansowe sprowadzając piłkarzy małym kosztem + sprzedaż Eto.
Racja. I cały czas się tylko zasłaniają tym finansowym FP.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jedrula »

Sprawa wygląda tak, że na dobrą sprawę finansowe fairplay może nie obowiązywać już tych klubów. Mogą one przecież wystąpić ze struktur UEFA bodajże w 2014 roku, kiedy to kończy się umowa UEFY z europejskimi klubami. Wówczas mogą one  stworzyć swoją własną, można by rzec elitarnąligę mistrzów, gdzie grałyby tylko największe (przy czym najbardziej zadłużone) kluby w Europie.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
ODPOWIEDZ