Transfery w Europie

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

Kolejny temat o transferach ale tym razem o tych w innych klubach europejskich a nie we Włoszech lub w naszym klubie. Zaczne od transferów Barcy ktora mimo ze mamy dopiero czerwiec zakupila juz dwoch pilkarzy - Gerarda Pique z Manchesteru United ( wrócil z wypozyczenia ) i Seydou Keite z Sevilli.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Transfery w Europie

Post autor: groch »

Arsenal od kilku lat robi dobre transfery za niską cene... Tym razem blisko przejscia jest Nasri. Mlody utalentowany rozgrywajacy. Kolejny dobry ruch Wengera.. A tak apropo to barcelona kupiła juz 3 pilkarzy  kupili takze Jose Martina Caceresa
Ostatnio zmieniony 5 cze 2008, 18:25 przez groch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Woo-cash »

Zlatan8 pisze: Barcy ktora mimo ze mamy dopiero czerwiec zakupila juz dwoch pilkarzy - Gerarda Pique z Manchesteru United ( wrócil z wypozyczenia ) i Seydou Keite z Sevilli.
Do tego doszedł jeszcze 20-letni José Martín Cáceres który przyszedł z Villareal. Do Niemiec postanowił wrócić Hans-Joerg Butt  który przeszedł za darmo z Benfiki do Bayernu. Będzie tam pełnił rolę rezerwowego bramkarze.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Transfery w Europie

Post autor: groch »

Do Manchesteru ma trafic młody Aaron Ramsey. Niezly lewy pomocnik... A tak na marginesie Barcelona robi zbyt duza zmiane jak na 1 sezon pracy Guardioli... Zupelnie nowy sklad=0,5 roku zgrywania z soba :D
Ostatnio zmieniony 5 cze 2008, 18:33 przez groch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

Zaś do Liverpoolu niebawem ma trafic Andrea Dossena - obronca Udinese. Szkoda ze my go nie zakupilismy bo nie dosc ze jest dobrym obronca a mysle ze potrzebujemy jeszcze jednego klasowego obroncy to jeszcze jest Włochem a wiadomo ze od przyszlego sezonu musimy miec wiecej pilkarzy z tego kraju
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Kowal »

Do ekipy VFB Sttutgart przeszedł aktualny nr1 reprezentacji Niemiec- Jens Lehmann
Obrazek
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Transfery w Europie

Post autor: dani7 »

do Palermo trafił bramkarz reprezentacji Włoch, Marco Amelia. Poprzednio przywdziewał barwy Livorno
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Transfery w Europie

Post autor: dani7 »

i jeszcze jedno Barca robi bardzo mocną ekipę, gdyż zamierza kupic Trezegueta lub Benzeme. Do Legii trafił Piotr Rocki. przepraszam ze w tak krotkim czasie dwa posty




Jest taka magiczna opcja edycji
Ostatnio zmieniony 6 cze 2008, 15:10 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
jax
Posty: 69
Rejestracja: 3 sty 2008, 03:41

Odp: Transfery w Europie

Post autor: jax »

Giovanni Dos Santos w Tottenhamie. Za jedyne 5 mln + 10% z najblizszej sprzedazy. Szkoda bo mogl trafic do nas chociaz pewnie nie znalazlby dla siebie miejsca w skladzie
Obrazek
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

Podobno z Barcą porozumial sie juz pomocnik Romy Mancini i niedlugo zostanie jej pilkarzem
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
marcinho
Posty: 41
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:49

Odp: Transfery w Europie

Post autor: marcinho »

Doszła mnie wiadomość,iż Cristiano Ronaldo jedną nogą w Realu. Królewscy mają zapłacić MU 120 mln. euro.
[blue]FC INTERNAZIONALE[/blue]
Obrazek
Obrazek
1910,1920,1930,1938,1940,1953,1954,1963,1965,1966,1971,1980,1989,2006,2007,2008,2009
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

marcinho pisze: Doszła mnie wiadomość,iż Cristiano Ronaldo jedną nogą w Realu. Królewscy mają zapłacić MU 120 mln. euro.
W te 120 milionow nie ma w co wierzyc bo watpie aby Real byl tak glupi i wydal na jednego pilkarza az tyle kasy. Przeciez za taka kase moznaby stworzyc calkiem dobra jedenastke wiec wydawanie tych 120 milionow uwazam za szalenstwo. A poza tym tylko Ronaldo zgdodzil sie na transfer a nie MU wiec droga do transferu bardzo daleka.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
marcinho
Posty: 41
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:49

Odp: Transfery w Europie

Post autor: marcinho »

Zlatan8 pisze:

W te 120 milionow nie ma w co wierzyc bo watpie aby Real byl tak glupi i wydal na jednego pilkarza az tyle kasy. Przeciez za taka kase moznaby stworzyc calkiem dobra jedenastke wiec wydawanie tych 120 milionow uwazam za szalenstwo.
Real jest szalony,co udowodnił sprowadzając Figo,czy Zidane'a za niebotyczne sumy. W zeszłym roku też ostro szaleli,wydając wielkie sumy na przeciętnych piłkarzy. Nie zdziwiłbym się,gdyby ten transfer doszedł do skutku. Zresztą nie ma ludzi niezastąpionych,a zresztą jak sam powiedziałeś za takie pieniądze można stworzyć dobrą 11 i Ferguson na pewno o tym wie,sprowadzi w miejsce CR7 kogoś ciekawego,no ale czas pokaże.
[blue]FC INTERNAZIONALE[/blue]
Obrazek
Obrazek
1910,1920,1930,1938,1940,1953,1954,1963,1965,1966,1971,1980,1989,2006,2007,2008,2009
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

Ale raczej za 120 milionów euro go nie kupią,nawet na pewno. Jesli juz to typuje ok. 40-50 milionów euro
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
marcinho
Posty: 41
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:49

Odp: Transfery w Europie

Post autor: marcinho »

Zlatan8 pisze: Ale raczej za 120 milionów euro go nie kupią,nawet na pewno. Jesli juz to typuje ok. 40-50 milionów euro
Za taką sumę to Manchester nawet rozmów nie zacznie. Jak ktoś chce Cristiano,musi wyłożyć ponad 100mln. euro na stół i tyle...
[blue]FC INTERNAZIONALE[/blue]
Obrazek
Obrazek
1910,1920,1930,1938,1940,1953,1954,1963,1965,1966,1971,1980,1989,2006,2007,2008,2009
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

marcinho pisze:
Zlatan8 pisze: Ale raczej za 120 milionów euro go nie kupią,nawet na pewno. Jesli juz to typuje ok. 40-50 milionów euro
Za taką sumę to Manchester nawet rozmów nie zacznie. Jak ktoś chce Cristiano,musi wyłożyć ponad 100mln. euro na stół i tyle...
Wierzysz ze Ronaldo moze przejsc do Realu az za 100 milionów euro? Myśle ze nie ma na to szans. Wspomniale o szalenstwach Realu z Figo i Zidanem ale przeciez to byly o wiele mniejsze sumy ale co do jednego jestem pewien  - jesli Ronaldo odejdzie to tylko za sume ktora przekroczy rekord transferowy Zizou
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
marcinho
Posty: 41
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:49

Odp: Transfery w Europie

Post autor: marcinho »

Tak wierzę,bo jest to gigantyczna suma,ale dla Realu osiągalna. Podejrzewam,że  za same koszulki by im się lwia część zwróciła tego co mieliby wydać na Ronaldo. Zresztą pisali,że paru zawodników zamierzają sprzedać,aby mieć pieniądze na ten transfer. Prawdopodobnie mieliby to być Robinho,Pepe i Diarra. Czy musieliby sprzedawać aż 3 piłkarzy,gdyby chcieliby płacić za takiego piłkarza 40-50 mln. euro? Podejrzewam,że nie,a taka suma szybko by się w kasie Realu znalazła. Jak powiedziałem,pożyjemy zobaczymy.
[blue]FC INTERNAZIONALE[/blue]
Obrazek
Obrazek
1910,1920,1930,1938,1940,1953,1954,1963,1965,1966,1971,1980,1989,2006,2007,2008,2009
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Transfery w Europie

Post autor: YoozeQ »

Z Ronaldo to chyba poczekamy do konca Euro bo watpie ze wczesniej bedzie jakies oficjalne info o jego transferze. Ale ja jakos nie widze go w Realu i wydaje mi sie ze bedzie podobna sytuacja jak byla z transferem Beckhama ale to tylko moje skromne zdanie ;)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Woo-cash »

YoozeQ pisze: Z Ronaldo to chyba poczekamy do konca Euro bo watpie ze wczesniej bedzie jakies oficjalne info o jego transferze. Ale ja jakos nie widze go w Realu i wydaje mi sie ze bedzie podobna sytuacja jak byla z transferem Beckhama ale to tylko moje skromne zdanie ;)
A mi się coś obiło o uszy że Ronaldo sprawę swojego ewentualnego transferu chciałby załatwić przed EURO bo jak to on powiedział że chciałby mieć "spokój" w czasie mistrzostw. A co do porównania do Beckhama to również bym tego chciał bo się z niego straszny cwaniaczek zrobił w tym sezonie i pasowałoby mu wylać kubeł zimnej wody na łeb.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jeremy »

Miralem Pjanić oficjalnie w Lyonie. Wczesniej reprezentowal barwy Metz,gra na pozycji ofensywnego pomocnika
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
pingfin
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2007, 17:13
Lokalizacja: Brzeg/Kraków

Odp: Transfery w Europie

Post autor: pingfin »

Bramkarz Nice, Hugo Lloris, podpisał kontrakt z Olimpique  Lyon.
Ciesz się grą, jakbyś był numerem 1. Trenuj, jakbyś był numerem 2.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Transfery w Europie

Post autor: groch »

Apropo Ronaldo to on nigdzie nie odejdzie :D Ferguson go nie posci...
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Jaszczu91 »

Dla mnie najbardziej szokująca byla wiadomość ze Dos Santos przeszedł do Tottenhamu tylko za 6 mln. Beda miec w londynie fajny środek pola( wczesniej trafił tam chorwat Modric). Niezla pakę szykuje tez Barca. Najwyższy czas aby o Interze zrobiło sie głośno. 
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Żaka
Posty: 69
Rejestracja: 1 maja 2008, 21:21
Lokalizacja: Parzeń [koło Płocka]
Kontakt:

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Żaka »

Amantino Mancini w Barcelonie ... czekaja tylko na zgodę obu klubów
FC Internazionale Forever...
marcinho
Posty: 41
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:49

Odp: Transfery w Europie

Post autor: marcinho »

Żaka pisze: Amantino Mancini w Barcelonie ... czekaja tylko na zgodę obu klubów
Szkoda...Na lewą flankę byłby w Interze jak znalazł.
[blue]FC INTERNAZIONALE[/blue]
Obrazek
Obrazek
1910,1920,1930,1938,1940,1953,1954,1963,1965,1966,1971,1980,1989,2006,2007,2008,2009
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Corredo »

Jefferson Farfan piłkarzem Schalke. Zawodnik podpisał czteroletni kontrakt. Schalke kosztował 10 milionów euro, co oznacza, że stał się najdroższym piłkarzem w historii niemieckiego klubu.
kari71
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2008, 18:51

Odp: Transfery w Europie

Post autor: kari71 »

A gdzie gra Mancini junior syn byłego trenera i co z quaresmą w Interze?
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Transfery w Europie

Post autor: ElPolako »

Mancini jest na wyporzyczeniu w ManCity
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Ljarro »

Nie jest na zadnym wypoZyczeniu, byl tylko przez pewien czas na testach
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Transfery w Europie

Post autor: Ulis »

A co sądzicie na temat transferu Boruca do Milanu ? Niedawno było o tym dość głośno jednak teraz sprawa ucichła. Wydaje mi się, że Boruc idealnie pasowałby do Milanu, choć informacje o jego oficjalnym przejściu tam przyjął bym z lekkim grymasem na twarzy :P Wydaje mi się, że Boruc zasługuje na lepszą lige i lepszy poziom. Sam Ancelotti mówi, że chciał pozyskać już Artura, jednak ten był za drogi dla Milanu ;| Ile w tym prawdy - nikt tego nie wie :P
- Chciałem sprowadzić Boruca na San Siro rok temu, ale teraz cena jest bardzo wysoka. Milan nie może sobie pozwolić na taki wydatek. Prowadziliśmy już w tym kierunku pewne starania, ale na razie pozostajemy z tymi golkiperami, których mamy – powiedział Ancelotti.
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
ODPOWIEDZ