Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Perkoz1908
Posty: 37
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:51

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Perkoz1908 »

Wg. mnie do grona piłkarz najbardziej niedocenionych nalezy zaliczyc Cristiano Lucarelliego. Jego ostatnie lata w Livorno były naprawde imponujące, srednio mu poszło na Ukrainie ale nie ma się co dziwic. Nie zrobił wielkiej kariery w reprezentacji, jego najwiekszy klub w karierze to Valencia ale to było dawno. O ile sie nie myle to był w przeba to przyznac precietnym Livorno krolem strzelców. Brawo. :)
Obrazek

Obrazek
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: kibix »

Chuchu pisze: Na swój sposób niedoceniany jest nasz kapitan, Javier Zanetti :roll: Leci mu już 14 sezon w Interze, w każdym z nich grał świetnie, a nie doczekał się nawet nominacji do Złotej Piłki :roll: Rekordzista pod względem ilości występów w reprezentacji Argentyny, drugi pod tym samym względem w Interze i wogóle jeden z najlepszych zawodników Nerazzurich w historii.
takie rankingi są zupełnie niepoważne niestety. tam mają szanse wygrać tylko ci zawodnic grający w ataku lub bardzo ofensywnie nastawieni. może w ostatnich latach wyjątek to Cannavaro, ale to tylko dlatego, że Włochy zdobyły mistrzostwo świata, inaczej na pewno nie wygrałby tej nagrody.||
Maicon, Zanetti, Alonso, Senna(uważam, że to on powinien dostać nagrodę za najlepszego zawodnika turnieju ME). ogólnie gracze defensywni
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Fanatyczny »

Jak Maicon i Zanetti mogli dostac nagrode za ME?
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Patryk05
Posty: 58
Rejestracja: 24 gru 2008, 03:12
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Patryk05 »

kibix;

Ale pojechałeś xDD
Patryk ;)
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: kibix »

jeśli chodzi o Zanettiego i Maicona to nie miałem na myśli ME, tylko tak poprostu że są niedoceniani. nie wiem skąd Wam się wzięło że chodziło mi o to że powinni dostać nagrodę za ME
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: dzielik »

Patryk05 pisze: kibix;

Ale pojechałeś xDD
Nie jego wina, że umiejętności czytania ze zrozumieniem i myślenia zanikają
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: MarcoPolo »

Jak dla mnie jednymi z najbardziej niedocenianych piłkarzy świata to na pewno
-....Balotelli ,ale nie dlatego iżMourinho na niego rzadko stawia chodzi tylko o to ,że jest bardzo młody z ogromnym talentem ,ale jednak ludzie wolą rozmawiać o takich młodziakach jak na przykład : Messi,Pato,Krkic,.
- Dickson Choto -od lat jest podporą obrony Warszawskiej Legii nie bał się przywędrować do Polski aż z Afryki ,a mimo wszystko często zdarza się go wygwizdywać i gnębić tylko za kolor skóry.
Ljungberg - żywa była legenda Arsenalu i reprezentacji Szwecji 3 krotny zdobywca mistrzostwa Ligi Angielskiej mimo wspaniałej kariery pozostaje w cieniu wielu piłkarzy jego czasów choć na to nie zasłużył.
...Materazzi- Może obecnie zasługuję na to by mówiono o nim ,że jest słaby i bez formy (choć z Lecce zagrał bardzo dobrze) to te niedocenienie tyczy się szczególnie sezonu 2006-2007 kiedy zdobywał mnóstwo pięknych i ważnych bramek oraz zdobył tytuł Mistrza świata ,a mimo wszystko uważany jest za tego złego
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Woo-cash »

Martin Palermo - niedawno przeczytałem o nim artykuł i muszę stwierdzić że naprawdę jest dobrym zawodnikiem o którym mało było słuchu. No może jedynie za sprawą tych karnych :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
13adi13
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:22
Lokalizacja: Bydgoscz

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: 13adi13 »

A tavano, gral w valenci slabo, ale w lidze wloskiej wymiatal, teraz jest krolem lub vicekrolem strzelcow serie b
FORZA INTER!!!
1+8
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: 1+8 »

Z tych co niedawno skończyli karierę to Micoud świetny przegląd pola przydał by się nam jakby był młodszy Makalele wiadomo piłkarze od czarnej roboty są niedoceniani no i w jakiś tam sposób Rui Costa tak jak Micoud w cieniu Zidana tak Rui Costa w cieniu Figo z Martinem Palermo się zgadza parę lat temu oglądałem mecz jak Boca grła ze zwycięzcą ligi mistrzów nie pamiętam z kim może Real czy Bayern i Palermo wtedy strzelił 2 bramki pokazał klase w Europie niedoceniany ale w Argentynie jest Bożyszczem a z piłkarzy Interu to Javier oczywiście
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Chuchu »

Nieco odświeżę ten temat :)

Moim zdaniem niedocenianym i w zasadzie niezauważanym poza granicami Włoch i Słowenii jest Samir Handanović. Oglądam go w ostatnich latach jak broni w Udinese i jest na prawdę znakomitym bramkarzem a w mediach w zasadzie o nim jest cisza. Wiadomo, że trudno jest stać się wielką gwiazdą w klubie klasy (nic nikomu nie ujmując) Udinese, no ale Samir jak dla mnie to jden z najlepszych obecnie golkiperów w Serie A.
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: piotrek7 »

Ogólnie z bramkarzami to jest specyficzna sytuacja. Nie trzeba bronić w jakimś najlepszym klubie by być świetnym bramkarzem. Mogę podać przykład Sergio Romero (uważam go za bardzo dobrego bramkarza), który wylądował w 2 lidze włoskiej!  A jeszcze wcześniej Van der Sar, który przez 4 lata grał w słabym Fulham po odejściu z Juventusu... Kluby jakoś są niechętne częstym zmianom na bramce i stawiają po prostu na stabilizacje i zgarnie z linią obrony.
ODPOWIEDZ