Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Chuchu »

No właśnie, istnieje temat o najlepszych, najbardziej lubianych i najbardziej przereklamowanych piłkarzach na Świecie. Jest jednak kilku graczy naprawde niedocenianych.

Julio Cruz - chyba każdy Interista się zgodzi, że Argentyńczyk jest w Europie niedoceniany. Tymczasem w Serie A, czyli w lidze, która jest najtrudniejsza dla napastnika zdobył ponad 100 bramek, 75 strzelił dla Interu. Pamiętam jak na Mundialu w Niemczech w studio nazwał go któryś z tych ekspertów "drętwym i bardzo przeciętnym", a drętwy i bardzo przeciętny zawodnik nie ma prawa mieć takich statystyk.

Giorgios Karagounis - Dobrze znany wszystkim kibicom Interu, którzy są tu od kilku lat. Oprócz Interu, gdzie dostawał niewiele szans, nie grał w żadnym wielkim klubie, a oglądałem go nieraz, chociażby w tym sezonie w barwach Panathinaikosu. Zarówno w lidze jak i w Lidze Mistrzów ten gość poprostu wymiata. Jest niesamowicie waleczny, silny, świetnie strzela z dystansu i super rozgrywa. Na EURO 2008 jako jedyny z Greków zaprezentował się z dobrej strony

Fabrizio Miccoli - Obecnie gra w Palermo. Nie wiem jak się spisuje w tym sezonie, ale w kilku ostatnich grał naprawde super. Szczególnie w Benfice zapadł mi mocno w pamięci :)

Marco Materazzi - kolejny nasz zawodnik :) kojarzony z brutalną grą, prowokacjami itp. jednak tego, że jest jednym z najlepszych defensorów Serie A ostatnich lat, nie można mu odmówić :)
Ostatnio zmieniony 21 sty 2009, 15:04 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: YoozeQ »

Pewnie wiekszosc tu zaskocze ale...
Rasiak - wysmiewany, wiecznie krytykowany i nieszanowany pilkarz. Jednak malo kto zwraca uwage na to, ze jest to jeden z niewielu Polakow w miare regularnie strzelajacych bramki za granica. Moze nie jest to krol techniki, ale nie kazdy napastnik musi nim byc. No ale wiadomo, ze najlatwiej jest kogos krytykowac.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Piekarz »

Na wstępie brawa za temat.

Jeszcze jakiś czas temu napisałbym bez zastanowienia i po zastanowieniu również: 'Maicon'. Na szczęście sytuacja się zmieniła, najlepszą tego oznaką niech będzie utytułowanie Maicona przez prestiżowy goal.com mianem najlepszego prawego obrońcy na świecie w 2008. Należyta uwaga wciąż nie jest mu poświęcana (Brazylijczyk wciąż nie uchodzi w oczach niektórych dziennikarzy za jednego z absolutnie czołowych i fundamentalnych graczy Interu, lecz za jednego z naszych obrońców), ale myślę, że coraz bliżej do tego.

Rivas. Człowiek, którego nie pamiętam w sytuacji, w której popełnia jakiś błąd, zwłaszcza jakiś poważniejszy błąd. Mimo to niektórzy widzą go z dala od składu.

To tak na początek.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Nen »

Chuchu pisze: Pamiętam jak na Mundialu w Niemczech w studio nazwał go któryś z tych ekspertów "drętwym i bardzo przeciętnym", a drętwy i bardzo przeciętny zawodnik nie ma prawa mieć takich statystyk.
Pamiętam to było w meczu ćwierćfinałowym z Niemcami kiedy krytykowali trenera Argentyny że wprowadził na boisko Cruza zamiast boskiego bo przecież grającego w Barcelonie Savioli. Myślałem że mnie krew zaleje.

Zdecydowanie Julio Cruz jeden z najskuteczniejszych graczy ostatnich lat jednak najbardziej niedoceniany w całej swojej karierze. Czy ktoś pamieta że w roku 2007 mial średnia bramek na mecz najlepszą w Europie, lepsza niż Drogba, Eto czy Rooney ?

Odnośnie Rasiaka i wyśmiewania go sprawa jest trochę skomplikowana. To prawda że grajac w Angielskiej CS strzela dużo ważnych i ładnych bramek i za to należy mu się szacunek bez wątpienia. Jednak większość kojarzy go z meczów naszej reprezentacji w której po prostu grał fatalnie.
God protect me
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Jeremy »

Nen pisze:
Chuchu pisze: Pamiętam jak na Mundialu w Niemczech w studio nazwał go któryś z tych ekspertów "drętwym i bardzo przeciętnym", a drętwy i bardzo przeciętny zawodnik nie ma prawa mieć takich statystyk.
Pamiętam to było w meczu ćwierćfinałowym z Niemcami kiedy krytykowali trenera Argentyny że wprowadził na boisko Cruza zamiast boskiego bo przecież grającego w Barcelonie Savioli. Myślałem że mnie krew zaleje.
Chyba chodziło im o Messiego a nie o Saviole. Wprawdzie przesadzili z opinią "drętwy i bardzo przeciętny" ale mimo wszystko Pekerman zrobił straszny błąd zostawiając takiego gracza jak Leo na ławce i stawiając na Cruza.
Wydaje mi się, że Saviola także byłby lepszą opcją na ten moment meczu...
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Nen »

Zlatan8 pisze:
Chyba chodziło im o Messiego a nie o Saviole. Wprawdzie przesadzili z opinią "drętwy i bardzo przeciętny" ale mimo wszystko Pekerman zrobił straszny błąd zostawiając takiego gracza jak Leo na ławce i stawiając na Cruza.
Wydaje mi się, że Saviola także byłby lepszą opcją na ten moment meczu...
Chodziło o Saviole Leo grał od początku w ataku z Tevezem. Pekerman zdjął chyba właśnie Messiego i wprowadził naszego Julio Cruza który w rzutach karnych jako pierwszy podszedł do piłki i pewnie pokonał Lehmana.
God protect me
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Pablusso »

Odnosnie Rasiaka...

Podzielam poglad, ze jest niedoceniany. Ale fakt faktem, ze napastnik to drewniany :D Chociaz jedna jego akcja utkwila mi w pamieci, pewnie wielu z was ja widzialo. Ale galy mi wyszly na wierzch, ze nasz Grzesiu tak potrafi:P

http://pl.youtube.com/watch?v=wfZQ5XXjXIE&NR=1  sytuacja z okolo 1 minuty "Grzesiu i jego technika" :)
Obrazek
sig by Orzeu
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Mora »

Jak dla mnie najbardziej niedocenianym piłkarzem świata jest mój ulubieniec - Javier Zanetti.Piłkarz bardzo wszechstronny,zawsze walczący ,ma niezły drybling i strzał z dystansu.Dla Interu bezcenny,a dla wielu piłkarskich kibiców anonimowy.Ale cóż, nie każdy ma kolczyki w uszach,żel na włosach,nie każdy chodzi na solarkę,nie każdy ma żonę piosenkarkę...

Drugim piłkarzem,który przychodzi mi na myśl jest Makelele.Francuz był bardzo ważnym ogniwem galaktycznego Realu,ale wielu go niedoceniało.Dopiero jak odszedł do Londynu,a Real nie był już taki mocny,to przypomniano sobie o małym Francuzie...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Piekarz »

Mora pisze: Jak dla mnie najbardziej niedocenianym piłkarzem świata jest mój ulubieniec - Javier Zanetti.Piłkarz bardzo wszechstronny,zawsze walczący ,ma niezły drybling i strzał z dystansu.Dla Interu bezcenny,a dla wielu piłkarskich kibiców anonimowy.Ale cóż, nie każdy ma kolczyki w uszach,żel na włosach,nie każdy chodzi na solarkę,nie każdy ma żonę piosenkarkę...
No właśnie zastanawiałem się, czy nie napisać o Zanettim, ale uznałem, że to nie do końca tak, że jest niedoceniany. Kibice, którzy znają Zanettiego i jednocześnie nie są ignorantami w sprawach piłki, znają jego niesamowitą wartość, ot - ostatnio ciepło mi się na sercu zrobiło, jak przeczytałem komentarz Gmocha na jego blogu o Javierze. Prawdziwi kibice go doceniają, a to ich zdanie się liczy. A że liczne dzieci Barcy, Czelsi i Menczesteru Junajted widzą tylko to, co im daje bravo sport itd., to jest inna kwestia. Zanetti po prostu nie jest tak popularny poza boiskiem, jak te wszystkie "żelusie", ale z tego możemy się tylko cieszyć.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
MuCha
Posty: 196
Rejestracja: 26 sie 2006, 00:47
Lokalizacja: Kalisz

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: MuCha »

http://pl.youtube.com/watch?v=VqU_0aYKi ... re=related 0.40 technika jak u ronaldo ..

A Morientes? Grywał w realu nie gorzej niż raul tylko że nie był ulubieńcem trenera i musiał odejść , między innymi przez ronaldo..  W Monaco pokazał całej europie swój talent ale wtedy już miał swoje lata .. Jak piłkarz jest nie doceniany za młodu to później jest mu ciężko ..
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Shady »

MuCha pisze: A Morientes? Grywał w realu nie gorzej niż raul tylko że nie był ulubieńcem trenera i musiał odejść , między innymi przez ronaldo..  W Monaco pokazał całej europie swój talent ale wtedy już miał swoje lata .. Jak piłkarz jest nie doceniany za młodu to później jest mu ciężko ..
Raczej nie był zbyt "galaktyczny" (medialny) i koszulki z jego nazwiskiem nie sprzedawały (miedzy innymi oczywiście) się tak jak włodarze klubu by chcieli. Niestety Real wtedy miał taką politykę, że liczyła się tylko kasa, a nie do końca sukces sportowy. Nawet jak grałeś dobrze, ale jeżeli media na całym świecie na usłyszenie Twojego nazwiska się nie spuszczały, to nie nadawałeś się do koncepcji klubu.
Uważam, że atak Raul - Morientes sprzed paru lat był jednym z lepszych w historii.
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Mi szkoda troche Żurawskiego bo w Celticu za szybko z niego zrezygnowano a w swoich pierwszych 10 czy tam 15 wystepach strzelił więcej bramek niż Henrik Larsson na początku swojej gry w Celticu, a teraz juz swoje lata ma i chyba mu pozostaje tylko gra w ekstraklasie jesli chce jeszcze wrócic do kadry
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Pablusso »

Po co Zurawski ma wracac do Polski? w Grecji cieplej, lepiej placa i 4 razy na sezon gra mecze z druzynami o jakich Ekstraklasa moze tylko pomarzyc.
Obrazek
sig by Orzeu
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Jeremy »

Nen pisze:
Zlatan8 pisze:
Chyba chodziło im o Messiego a nie o Saviole. Wprawdzie przesadzili z opinią "drętwy i bardzo przeciętny" ale mimo wszystko Pekerman zrobił straszny błąd zostawiając takiego gracza jak Leo na ławce i stawiając na Cruza.
Wydaje mi się, że Saviola także byłby lepszą opcją na ten moment meczu...
Chodziło o Saviole Leo grał od początku w ataku z Tevezem. Pekerman zdjął chyba właśnie Messiego i wprowadził naszego Julio Cruza który w rzutach karnych jako pierwszy podszedł do piłki i pewnie pokonał Lehmana.
Messi cały mecz przesiedział na ławce, od początku z Tevezem grał Crespo. Pekerman zdjął Hernan'a i w jego miejsce wprowadził właśnie Cruza.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
MuCha
Posty: 196
Rejestracja: 26 sie 2006, 00:47
Lokalizacja: Kalisz

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: MuCha »

Shady pisze:
MuCha pisze: A Morientes? Grywał w realu nie gorzej niż raul tylko że nie był ulubieńcem trenera i musiał odejść , między innymi przez ronaldo..  W Monaco pokazał całej europie swój talent ale wtedy już miał swoje lata .. Jak piłkarz jest nie doceniany za młodu to później jest mu ciężko ..
Raczej nie był zbyt "galaktyczny" (medialny) i koszulki z jego nazwiskiem nie sprzedawały (miedzy innymi oczywiście) się tak jak włodarze klubu by chcieli. Niestety Real wtedy miał taką politykę, że liczyła się tylko kasa, a nie do końca sukces sportowy. Nawet jak grałeś dobrze, ale jeżeli media na całym świecie na usłyszenie Twojego nazwiska się nie spuszczały, to nie nadawałeś się do koncepcji klubu.
Uważam, że atak Raul - Morientes sprzed paru lat był jednym z lepszych w historii.
Może nie sprzedawały się na całym świecie .. ale w madrycie napewno.. Pamiętam artykuł jak kibice robili burdy bo chcieli żeby wrócił .. albo jak trener Hiszpanów nie powołał go na mundial czy euro.. to kibice na otwartym treningu skandowali jego naziwsko czytałem to ostatnio na sport.pl

Jedno co mu przyznam jeden z najlepszych pilkarzy grających  głową
Ostatnio zmieniony 22 sty 2009, 19:14 przez MuCha, łącznie zmieniany 1 raz.
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

Pablusso dla niego to ostania szansa na występ w MŚ, bo raczej juz na Euro 2012 nie zagra. A jakby wrócił do Wisły wcale tak strasznie mniej by nie zarabiał a klimat sie ociepla jak widzisz srodek zimy a sniegu nie ma:P
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Chuchu »

Jedno co mu przyznasz jeden z najlepszych pilkarzy grających  głową
co racja to racja. Morientes gra znakomicie głową. za czasów gry w Realu i Monaco chyba najlepszy w tym elemencie gry zawodnik na Świecie :)
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: proba1 »

Dziwi mnie ze jeszcze nikt nie wspomnial o Lucho Gonzalezie - pomocniku Porto, dla mnie jeden z najlepszych pomocnikow na swiecie do wyjecia podbno za 21 baniek az dziw bierze ze jeszcz tam siedzi. Niestety dla jego pozycji na światowych salonach jest argentynczykiem a oni nie sa tak mile widziani u najwiekszych jak brazylijczycy
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 00:07 przez proba1, łącznie zmieniany 1 raz.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: SlimShady »

Zdecydowanie:
Julio Cruz - naprawdę tyle goli i to ważnych może mu nie jeden napastnik pozazdrościć, poza tym chyba najskuteczniejszy napastnik w naszej drożynie.

Francesco Toldo - to nadal moim zdaniem jeden z najlepszych bramkarzy świata, szkoda ze Jose go tak mało wystawia

Juan Román Riquelme - gwiazda argentyńskiej piłki, jednak strasznie nie doceniany w europie, a szkoda bo ma jedyne w swoim rodzaju umiejętności, to nadal jeden z najlepszych środkowych świata, znacznie lepszy od Bekhama

Palacio i Delgado - piekielnie szybcy i wyszkoleni technicznie napastnicy pokolenia Milito, ci gracze bez problemu poradzili by sobie w Hiszpanii i Włochach, mają bardzo zliżone umiejętności co fenomenalny w tym sezonie Diego Milito
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: hQ »

SlimShady pisze: Zdecydowanie:
Julio Cruz - naprawdę tyle goli i to ważnych może mu nie jeden napastnik pozazdrościć, poza tym chyba najskuteczniejszy napastnik w naszej drożynie.

Francesco Toldo - to nadal moim zdaniem jeden z najlepszych bramkarzy świata, szkoda ze Jose go tak mało wystawia

Juan Román Riquelme - gwiazda argentyńskiej piłki, jednak strasznie nie doceniany w europie, a szkoda bo ma jedyne w swoim rodzaju umiejętności, to nadal jeden z najlepszych środkowych świata, znacznie lepszy od Bekhama

Palacio i Delgado - piekielnie szybcy i wyszkoleni technicznie napastnicy pokolenia Milito, ci gracze bez problemu poradzili by sobie w Hiszpanii i Włochach, mają bardzo zliżone umiejętności co fenomenalny w tym sezonie Diego Milito
We Włoszech a nie we Włochach. Moim zdaniem niedocenianym piłkarzem jest Dudek po LM 05.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Chuchu »

Na swój sposób niedoceniany jest nasz kapitan, Javier Zanetti :roll: Leci mu już 14 sezon w Interze, w każdym z nich grał świetnie, a nie doczekał się nawet nominacji do Złotej Piłki :roll: Rekordzista pod względem ilości występów w reprezentacji Argentyny, drugi pod tym samym względem w Interze i wogóle jeden z najlepszych zawodników Nerazzurich w historii.
Haj
Posty: 165
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Toruń

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Haj »

Javier Zanetti i Julio Cruz.. chyba nie musze pisać dlaczego. każdy wie.
Jesteśmy Hardkorami!
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Imrahil »

Alvaro Recoba.Pilkarz o genialnej technice,dobrym przegladzie pola,smiertelnie skutecznym strzale z dystansu no i nasz byly vice-capitan. Niestety ten pilkarz byl ze szkla,czeste kontuzje uniemozliwialy popularnemu El Chino zlapac rownej formy,jak i miejsca w skladzie,jednak 10lat spedzonych w Interze i ogladanie go na boisku bylo zawsze dla mnie wielkim wydarzeniem!
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: dani7 »

Chuchu pisze: Na swój sposób niedoceniany jest nasz kapitan, Javier Zanetti :roll: Leci mu już 14 sezon w Interze, w każdym z nich grał świetnie, a nie doczekał się nawet nominacji do Złotej Piłki :roll: Rekordzista pod względem ilości występów w reprezentacji Argentyny, drugi pod tym samym względem w Interze i wogóle jeden z najlepszych zawodników Nerazzurich w historii.
Zgadzam się. Javier jest wielki My (fani Interu) to wiemy, ale reszta nie. Należy mu się nominacja.
re5pect
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2008, 00:57

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: re5pect »

jay jay okocha ;]
Perkoz1908
Posty: 37
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:51

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Perkoz1908 »

Jeremy pisze:
Nen pisze:
Chuchu pisze: Pamiętam jak na Mundialu w Niemczech w studio nazwał go któryś z tych ekspertów "drętwym i bardzo przeciętnym", a drętwy i bardzo przeciętny zawodnik nie ma prawa mieć takich statystyk.
Pamiętam to było w meczu ćwierćfinałowym z Niemcami kiedy krytykowali trenera Argentyny że wprowadził na boisko Cruza zamiast boskiego bo przecież grającego w Barcelonie Savioli. Myślałem że mnie krew zaleje.
Chyba chodziło im o Messiego a nie o Saviole. Wprawdzie przesadzili z opinią "drętwy i bardzo przeciętny" ale mimo wszystko Pekerman zrobił straszny błąd zostawiając takiego gracza jak Leo na ławce i stawiając na Cruza.
Wydaje mi się, że Saviola także byłby lepszą opcją na ten moment meczu...

Pamiętajcie ze Messi był po kontuzji kompletnie bez formy na tych mistrzostwach.
Obrazek

Obrazek
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Fanatyczny »

Javier to jeden z najlepszych zawodnikow ustawiajacych sie taktycznie, swietnie czyta gra. Ale tego nie zauwazy male dziecko. On nie czaruje dryblingiem, nie wrzuca trivela, nie strzela pieknych goli. To czlowiek od tak zwanej  "brudnej roboty", dla wprawnego oka pikarz niemal doskonal pod tym wzgledem.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2009, 17:36 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
kolus
Posty: 248
Rejestracja: 3 sty 2009, 17:07
Lokalizacja: Lublin

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: kolus »

no trzbea sie zgodzic ze Javier to swietny pilkarz i tak jak fanatyczny zauwazyl pracuje na innych a nie na siebie. A ze nei strzela pieknych bramek to sie nei zgodze;p bo jedna strzelil boska w finale UEFA z Lazio chociaz to tylko jedna bramka :)
filip85
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2008, 23:27

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: filip85 »

Widzę, że większość osób wymienia graczy Interu. I ja tak zrobię, może nie chodzi o to czy byli oni doceniani czy nie, ale najbardziej mi było szkoda gdy z drużyny odchodzili Recoba, Dalmat i Sukur. Może wielkich karier nie zrobili, ale lubiłem ich.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Najbardziej niedoceniani piłkarze Świata

Post autor: Nen »

Fanatyczny pisze: Javier to jeden z najlepszych zawodnikow ustawiajacych sie taktycznie, swietnie czyta gra. Ale tego nie zauwazy male dziecko. On nie czaruje dryblingiem, nie wrzuca trivela, nie strzela pieknych goli. To czlowiek od tak zwanej  "brudnej roboty", dla wprawnego oka pikarz niemal doskonal pod tym wzgledem.
Oj nie zgodzę się bo Javier drybling ma fantastyczny. W środku pola nieraz potrafi 3 chłopów wymanewrować tak, że oni nie wiedzą za bardzo co się dzieje :) Jednak Zanetti nie przekłada nogami nad piłką jak Cristiano czy Robinho co nie wywołuje orgazmu komentatorów i rzutuje na niska ocenę wśród dzieci :P
God protect me
ODPOWIEDZ