Inne kluby europejskie

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
veron
Posty: 2
Rejestracja: 5 lis 2012, 20:19

Inne kluby europejskie

Post autor: veron »

Czu. Interesuje mnie jakim innym klubom piłkarskim w Europie kibicujecie. Ja sam mam dwa ukochane kluby to : Inter i Man.United (dobrze, że tak żadko razem grają :); Jak jest u Was?
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: Piekarz »

Zazdro, ja obdzielam miłością Milan i Juventus i już takiego szczęścia nie mam, grają dość czensto ;/

:hold:
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: Kubus »

Piekarz pisze:Zazdro, ja obdzielam miłością Milan i Juventus i już takiego szczęścia nie mam, grają dość czensto ;/

:hold:
Co ty wypisujesz piekasz, przeciesz nie morzna kibicować Juventusowi i Milanowi jednocześnie... :/
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: Serpente »

Ja generalnie kocham Menczester Siti, Milanu nie lubiem odkond odszed Kaka a Interowi jedynie sympatyzuje odkond ukradli skudetto Juwentusowi w 2006 rokó.


A tak na serio w każdej lidze mam jakiś zespół któremu sympatyzuje mniej lub bardziej.
Francja: Lyon
Anglia: Newcastle, Liverpool
Niemcy: Leverkusen no i też lubię BVB
Hiszpania: wszystko byle nie Real i Barca
Portugalia: lubię zarówno Benficę jak i Porto
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: Piekarz »

Kubuś:) pisze:
Piekarz pisze:Zazdro, ja obdzielam miłością Milan i Juventus i już takiego szczęścia nie mam, grają dość czensto ;/

:hold:
Co ty wypisujesz piekasz, przeciesz nie morzna kibicować Juventusowi i Milanowi jednocześnie... :/
a to sory, coś musiałem pomylić
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: luuki »

ja za to z europejskih klóbuw lubie dwa menczestery bo w united grał kiedys ronaldo a teraz lubie citi bo tam gra lescot on ma taki fajny tatuasz na głowie
veron
Posty: 2
Rejestracja: 5 lis 2012, 20:19

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: veron »

Thx; lepiej dajcie znać jak to poprawić... ;)
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: Kubus »

luuki pisze:teraz lubie citi bo tam gra lescot on ma taki fajny tatuasz na głowie
Ja lubie go za to rze ma fajne włosy i szczelił bramke niemcom, ale ty i tak znasz go tylko dlatego, rze w 2000 roku wyskoczył z dziesiontego pientra w Katowicach...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: Piter »

Tak na serio Inter i QPR (ze względu na Julio) oraz BVB jako tako mogę poudawać, że lubię bo Polacy, a zapomniał bym Toulouse bo oglądam ligę Francuską i wybrałem sobie ulubieńca :P
Nie mówiąc o Lazio które lubię ze względu na Nerazzurrich i Torino bo mają kose z Juventusem, oraz Milan bo to "przyjaciele" zza miedzy.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Inne kluby europejskie

Post autor: Shady »

ODPOWIEDZ