Czy to koniec Ligi Mistrzów?

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Czy to koniec Ligi Mistrzów?

Post autor: Michellaga »

Przyklejam informację znalezioną w sieci. Chyba ruszy kolejna duża lawina zmian.
Ale szambo się wylało, a w następnych tygodniach różne media będą informować o innych wyciekach. Przypominam żeby podchodzić do tego z dystansem bo wiele z tych informacji to mogą być zwyczajne fejki. Na razie z ciekawszych rzeczy:

- Bayern, a konkretnie Rummenigge stworzył plan powstania europejskiej "Superligi", jego współpracownik miał przyjrzeć się możliwości wyjścia z Bundesligi oraz wprowadzenia zakazu gry dla reprezentacji Niemiec piłkarzom Bayernu. Stworzono platformę do negocjacji dla czołowych klubów w Europie, najbardziej zaangażowane w projekt kluby to rzekomo Bayern, Real, Juventus i Barcelona. Chodzi oczywiście o ogromne zyski z praw telewizyjnych dla wszystkich zainteresowanych.

Według mnie - projekt Superligi to nie jest nowy pomysł, pisano i mówiono o tym od lat i być może jakieś rozmowy między klubami były, ale myślę że nie jest to tak poważne jak wyciek sugeruje i sporo tu podkolorowano.

- Pewien "wielokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów" jechał na dopingu.

Typowy clickbait. Musi być to piłkarz Realu lub Barcy. Były lub obecny. Sporo ludzi sugeruje że chodzi o Garetha Bale który miał szprycować żeby nie łamać się co tydzień jak zwykle. Według mnie zwykły clickbait i bzdura.

- Gianni Infantino sypia w łóżeczku z Arabami z PSG i City i wielokrotnie unikał karania tych klubów za notoryczne naruszenia zasad FFP w zamian za swoje korzyści.

To akurat jest według mnie bardzo wiarygodne.

Tak jak wspomniałem wcześniej w najbliższych tygodniach wiele mediów z różnych krajów będzie podawało kolejne wycieki do których zalecam podchodzić z dystansem.
Jako źródło autor podał Spiegel.de czyli całkiem prawilną stronkę.
Warto poczytać, i czekać na zmiany.
http://www.spiegel.de/international/foo ... 36277.html
zoniek
Posty: 687
Rejestracja: 2 paź 2009, 21:00

Re: Czy to koniec Ligi Mistrzów?

Post autor: zoniek »

Chaotyczne to co napisałeś.
Polecam profil komentatorów Eleven
https://facebook.com/2AngryMenTV/?ref=c ... r&mt_nav=0
Gdzie publikują streszczenia ostatnich dwóch gorących wątków - jak to łysy z UEFA załatwiał ulgowe traktowanie PSG i City w kwestii FFP oraz koncepcja utworzenia Super Ligi gdzie kluby miały się wypiąć na rodzime rozgrywki oraz kadry.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Czy to koniec Ligi Mistrzów?

Post autor: Dzonyy »

zoniek pisze: 3 lis 2018, 08:58 Chaotyczne to co napisałeś.
Polecam profil komentatorów Eleven
https://facebook.com/2AngryMenTV/?ref=c ... r&mt_nav=0
Gdzie publikują streszczenia ostatnich dwóch gorących wątków - jak to łysy z UEFA załatwiał ulgowe traktowanie PSG i City w kwestii FFP oraz koncepcja utworzenia Super Ligi gdzie kluby miały się wypiąć na rodzime rozgrywki oraz kadry.
O tej super lidze mówiono już lata temu i nic z tego nie wyszło. Ciekawe co teraz będzie.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Czy to koniec Ligi Mistrzów?

Post autor: Skepta »

mam nadzieje ze to początek końca tych skorumpowanych rozgrywek, w których wystarczy ze szejk z City i PSG zaplaci odpowiednia sumke i juz moga sobie kupować bóg wie ile pilkarzy nie wspominajac o przepychaniu Realu pjerdolonego
ODPOWIEDZ