Złoty chłopak ;-)

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Ala(alien)

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Ala(alien) »

On jest przereklamowany !!! I od tego trzeba zacząc ze 15 lat to on napewno nie ma :co jest:
Inter_Fan

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Inter_Fan »

Ala(alien) pisze:On jest przereklamowany !!! I od tego trzeba zacząc ze 15 lat to on napewno nie ma :co jest:
skad wiesz ze niema moze jestes jego ojcem :roll:

a wogóle ja chłopaka rozumie ze sie narabał przeciez jego najlepszy kumpel jest Polakiem DANIEL SZETELA ;) a wiecie ze alkohol to nasza specialnosci 8)
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Złoty chłopak ;-)

Post autor: toldo12 »

Znowu piłkarz a'la Beckham...Tylko sława i bogactwo, a nie bycie sobą... ;(
jacobsson78

Złoty chłopak ;-)

Post autor: jacobsson78 »

Piłkarz żyjący sławą,bogatcwem,popisywaniem się.Sobowtór becksa.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Złoty chłopak ;-)

Post autor: kcpwwa »

Odcinajac sie od ostatnich postow,przywroce stary temat,poniewaz dzis czy tam wczoraj przyznano zlota pilke nikomu innemu jak Kaka'.. moim zdaniem,z przyczyn zupelnie obiektywnych,ten tytul powinien przypasc C.Ronaldo lub Ibrahimović'ovi.nie rozumiem tego wyboru,przeciez to jakies jaja sa normalnie...C. Ronaldo jest podpora zespolu Czerwonych diablow,w najwazniejszych momentach strzela piekne gole,Zlatan z kolei jest w wybornej dyspozycji od dluzszego czasu,moze nie prezentowal rownej formy przez caly rok,ale mysle,ze lepszy bylby wybor jego jak Kaki'. Sam zwyciezca natomiast mimo dobrej gry rezyserskiej i niejednokroc wielu zawdzieczanych mu punktow,mysle ze jest chybionym strzalem.co wy na to?
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Złoty chłopak ;-)

Post autor: klusek »

A ja uważam, że wybór jest trafny. Milan w tym roku wygrał Ligę Mistrzów. Ale gdzie doszedłby bez Kaki? Ile Milan traci bez niego? Gdyby zapytać kibiców piłki nożnej na świecie, z kim kojarzą tegoroczny sukces tego klubu, zdecydowana większość wymieniłaby właśnie Brazylijczyka.

A Cristiano Ronaldo i Ibra? Portugalczyk rzeczywiście zaliczył znakomity sezon, ale w bezpośrednim pojedynku wypadł gorzej niż Kaka. Nie błyszczał też w ważnych meczach reprezentacji. Ibra gra wybornie, ale pokazał to tylko we Włoszech, bo w poprzednim sezonie szybko odpadliśmy z LM.

Nie mieliśmy w tym roku wielkiej imprezy sportowej, ani dominacji jednego klubu we wszystkich rozgrywkach. Trudno porównywać ten rok w wykonaniu Kaki do popisów Zidene'a 98, ale kogoś trzeba wybrać. :P
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Złoty chłopak ;-)

Post autor: BoDzIo »

Hahaha ale klusek ma fajną definicje Zeber:) hahaha. Sorry że nie w temacie:)


Poza tym z tego co ja wiem to On nie jest złoty tylko czarny:)
Ostatnio zmieniony 3 gru 2007, 10:56 przez BoDzIo, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Inter Man
Posty: 32
Rejestracja: 29 gru 2007, 20:30

Odp: Złoty chłopak ;-)

Post autor: Inter Man »

na Mś U-20 zagrał bdb uważam że w przyszłości będzie gwiazdą która potrafi grać w piłkę a nie ja np.teraz Ronaldinho który udaje że umie grać i wszyscy(prawie)tak myślą
C'E SOLO L'INTER, PER ME, SOLO INTER!!!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Złoty chłopak ;-)

Post autor: Dzonyy »

Twoim zdaniem Ronaldinho udaje że umie grać ? To fajnie masz :] Może się troche wypalil ale i tak jest dobry. A co do Adu to moim zdaniem zaginie o nim sluch , ogromna presja na nim ciąży bo kreują go na WIELKĄ GWIAZDE.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Inter Man
Posty: 32
Rejestracja: 29 gru 2007, 20:30

Odp: Złoty chłopak ;-)

Post autor: Inter Man »

może jeszcze powiesz że lepszy np.od Gerrarda lub Kaki?? Ronaldinho może byłby jeszcze taki jak kiedyś ale jakby zmienił klub;sorry że odbiegłem od tematu
C'E SOLO L'INTER, PER ME, SOLO INTER!!!
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Złoty chłopak ;-)

Post autor: Ibanez »

Takich obiecujacych mlodych pilkarzy jak Adu jest wielu. Ciezko przewidziec jak potoczy sie jego kariera, bo zalezy to od bardzo wielu skladowych.
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Odp: Złoty chłopak ;-)

Post autor: Dzyl »

Ibanez pisze:Takich obiecujacych mlodych pilkarzy jak Adu jest wielu. Ciezko przewidziec jak potoczy sie jego kariera, bo zalezy to od bardzo wielu skladowych.
Co?
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Złoty chłopak ;-)

Post autor: Skepta »

Przemek pisze:Piłkarski gwiazdor zalany w trupa

Ma zaledwie 15 lat, a na koncie już miliony dolarów z reklam oraz najwyższego w historii amerykańskiego futbolu klubowego kontraktu. Piłkarski geniusz Freddy Adu nie wytrzymuje jednak ciężaru sławy i bogactwa - czytamy w "Super Expressie".

Ujawniła to... studencka "The Diamondback".

"Był tak pijany, że nie mógł iść o własnych siłach. Podrywał wszystkie dziewczyny. Zachowywał się arogancko, dawał każdemu do zrozumienia, że jest wielką gwiazdą" - tak opisuje "The Diamondback" zachowanie Adu na studenckiej imprezie w osiedlu studenckim Uniwersytetu Maryland.

Gwiazdor pojawił się na alkoholowej imprezie z kolegą, jako pierwszy ustawił się w kolejce do beczki z piwem i pił na umór. Miał szczęście, że w tym stanie nie złapała go policja. Gdyby tak się stało, sprawa trafiłaby do sądu dla nieletnich i na pewno zostałby skazany (prawdopodobnie na prace społeczne).

Piotr Nowak, trener Freddy'ego Adu, nie chciał się w tej sprawie wypowiadać.


Też w jego wieku piłem :D ,ale on to co innego .Koles wie juz co jest dobre ale nie moze przecholowac bo juz wszystkie gazety będą wisiały nad nim.. Piffko + inne % = kac i kac moralny w jego przypadku ;) A niech pije stac go na to ;]

Źródło : onet.pl
no i ciekawe czy cos mu zostalo z tych milionów z reklam :lol: no taka gwiazda miala byc z niego, ostatnio Sandecja go testowała to z hukiem został stamtąd wyjebany :cry:


Ostatnio przesunięty w górę 4 mar 2018, 22:38 przez: Anonymous.
ODPOWIEDZ