Złoty chłopak ;-)

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Przemek

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Przemek »

Piłkarski gwiazdor zalany w trupa

Ma zaledwie 15 lat, a na koncie już miliony dolarów z reklam oraz najwyższego w historii amerykańskiego futbolu klubowego kontraktu. Piłkarski geniusz Freddy Adu nie wytrzymuje jednak ciężaru sławy i bogactwa - czytamy w "Super Expressie".

Ujawniła to... studencka "The Diamondback".

"Był tak pijany, że nie mógł iść o własnych siłach. Podrywał wszystkie dziewczyny. Zachowywał się arogancko, dawał każdemu do zrozumienia, że jest wielką gwiazdą" - tak opisuje "The Diamondback" zachowanie Adu na studenckiej imprezie w osiedlu studenckim Uniwersytetu Maryland.

Gwiazdor pojawił się na alkoholowej imprezie z kolegą, jako pierwszy ustawił się w kolejce do beczki z piwem i pił na umór. Miał szczęście, że w tym stanie nie złapała go policja. Gdyby tak się stało, sprawa trafiłaby do sądu dla nieletnich i na pewno zostałby skazany (prawdopodobnie na prace społeczne).

Piotr Nowak, trener Freddy'ego Adu, nie chciał się w tej sprawie wypowiadać.


Też w jego wieku piłem :D ,ale on to co innego .Koles wie juz co jest dobre ale nie moze przecholowac bo juz wszystkie gazety będą wisiały nad nim.. Piffko + inne % = kac i kac moralny w jego przypadku ;) A niech pije stac go na to ;]

Źródło : onet.pl
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Złoty chłopak ;-)

Post autor: rr »

Jednym słowem sodówka. Chłopak czuje się wielkim gwiazdorem,a na miejscu Nowaka przesunąłbym go do rezerw na kilka tygodni.
Obrazek
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Peter »

Moim zdaniem nic z niego nie bedzie. Media go wykreowaly i media go zniszcza. Jak zacznie wielka kariere to bedzie ona trawala 3 lata pozniej beda go nekaly kontuzje, bo takie przeciazenie na jakie jest narazony, tak mlody organizm nie moze wytrzymac. Zycze mu powodzenia.
Arkir

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Arkir »

No masz racje media go wykreowały i go zniszczą. Freddy za dużo sobie wyobraża na swój temat. Musi wybrać co ważniejsze, czy impry z alkoholem, czy treningi. Alkhol bardzo niszczy kondycje itd. Jedno, 2 piwa spoko, ale nie więcej i jak sie pije do trupa, wtedy oraganizm jest wyjałowiony.
Przemek

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Przemek »

A wy już piszecie czarny scenariusz..tylko mi nie mówicie ze on pije przez media.trzeba byc twardym a nie miętkim :grin: ,będzie GWIAZDĄ wśród gwiazd-będzie the best na swojej pozycji i tyle!
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Peter »

A widziales jakis mecz jego? Pewnie nie, z gazet i internetu wiesz ze to talent i dlatego mowi sie ze jest wykreowany przez media. Ile juz bylo takich gwiazd ktore w mlodosci zapowiadaly sie swietnie a w doroslej pilce poprostu sobie nie radzili. Wiele bylo tego powodow, ale najwazniejszy to przemeczenie mlodego organizmu. To nie jest tylko moje zdanie ale zdanie wielu fachowcow madrzejszych od Ciebie i odemnie. Chociaz chcialbym aby sie ten scenariusz nie spelnil, po podobno jest dobry :)
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Winiar »

Podobno jest dobry ale czy naprawde ma 15 lat ?? Jakoś wierzyć mi sie nie chce. A czy bedzie gwiazdą to się okaże... Ale nie ma to tamto nie moze przecholowac bo szkoda by było gdyby zaprzepaścił swoją kariere...Choć pewnie teraz uderzyła mu sodówka do głowy bo ma jush full siana i na dobra sprawe moze pograc jeszcze pare lat a potem moze sie obijac, wiec nawet nie jest powiedziane ze bedzie mu sie w ogfoile chciało potem grać w piłke...
rapen

Złoty chłopak ;-)

Post autor: rapen »

ale sie porobilo :P raz sie chlopak upil u juz wielka afera! dajcie mu spokoj dopiero ma 15 lat! kazdy w tym wieku chce czasami zaszalec!
pozdro!
-----------------------------------------------------------------------------------
www.fgpa.prv.pl
Przemek

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Przemek »

No ok nie widziałem (ale w Cm pomyka jak mało kto :D ) ale media NA CAŁYM ŚWIECIE i trenerzy którzy się wypowiadali na jego temat(ze to WIELKA GWIAZDA) nie mogą sie mylić...to że będzie wielką gwiazdą to juz jest przesądzone , no chyba ze by wpadł w narkotyki.A piffko to dla relaxu ;D
Boro_FCI

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Boro_FCI »

jak mowili onim dwa lata temu to chyba tez mial 15 , hahha
chyba... ale nie jestem pewien.
No co ,normalny chopak , kto w jego wieku czasami sie nie chce zabawić ??
A ze ma nawalone w mozgu i robi z siebie nie wiadomo kogo to juz inna sprawa
dArEk

Złoty chłopak ;-)

Post autor: dArEk »

Jak kazdy z nas w takim wieku lubi sobie czasem wypic :D a ze troche przesadzil to juz jego sprawa :grin:

off topic: Cos podobnego bylo z Rutkowskim (w skokach narciarskich) i chcieli go wyrzucic z kadry :))
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Szycha »

I ja piłem w tym wieku nie byłem wyjątkiem. A tam Adu.... My mamy atak Oba-Adi ;)
17_7

Złoty chłopak ;-)

Post autor: 17_7 »

ja widzialem jego kilka meczy, ale takiego czegos co robi tu na meczach nie robil ;)

szkoda mi troche chlopaka, ale mam nadzieje, ze wiecej nie bedzie pil do upadlego i zycze mu wyrosniecia na takiego Maradone, Cantone, czy innego ch... ;)

PS. tu tez cos macie o Adu
Citka

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Citka »

niech Inter go sobie kupi heheh bedziemy mieli pijaka w skladzie :P
17_7

Złoty chłopak ;-)

Post autor: 17_7 »

no ja bym takiego "pijaka" chcial w skladzie :P za kilka lat moglby zaczac grac w pierwszym skladzie, bo zapowiada sie wielki talent

szkoda, ze rodzice nie "sprzedali" go do Interq, bo byla kiedys taka okazja
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Andy »

Nie rozumiem : dlaczego robią z tego wielkie halo :?: :?: Przecierz każdy pił w tym wieku i każdy chciał tego spróbować ( jeszcze na pewno dowiemy się że dawał se w żyłe :D ) , chłopak miał prawo zaszaleć ( chociaż źle to może póxniej wpłynąć na jego organizm :( ) to jest jego sprawa :!: :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Arkir

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Arkir »

Wiesz spróbjesz to ci się spodoba, tak jest w większości przypadków. I pijesz tam dosyć często, a to na zdrowie żle wpływa. Wiesz MiRas to niezawsze tak bywa, że dziewczyna będzie ciebie odganiała od alkoholu. Często są dziewczyny, które też lubią wypić, niechodzi mi oczywiście o jakieś ilości astronomiczne, ale troche. I tylko nie pozwalają się chłopakowi tak nawalić, aby miał zgona, ale ostro wcięty to im tam średnio przeszkadza.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Złoty chłopak ;-)

Post autor: MiRas. »

Ja właśnie poznałem moją, gdy byłem lekko wcięty :P No, ale co tam... dziewczyna, przynajmniej mnie odgania jak może od alkoholu, co nie oznacza, że czasami po cichu napije się browarka, czy tam dwa, bo tyle to moge się napić, ale nie żeby się zrąbać jak świnia ;) Wiem, że są laski, który się lubią narąbać i jest ich więcej niż chłopaQw, ale akurat ja mam to szczęscie, że trafiłem na wyjątek... :)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Arkir

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Arkir »

Narąbać to dość takie szerokie pojęcie. Wiesz żle, żeby dziewczyna była bardzo rygorystyczna. Poprostu powinna znać granice. Od jednego czy dwóhc browarów nie padniesz na ziemie jak trup. Dziewczyna też powinna być wyluzowana, tylko znać umiar i hamować swojego chłopaka. Bo tak jak będzie zabraniała pić w 100% to też średnio na jeża :/:/.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Winiar »

Tak apropo oto co dostałem w jednym z "łańcuszków" :lol:
Szklanka wódki (250 g) zabija około 1000-2000 komórek nerwowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe się nie regenerują. Ludzki mózg składa się z około 3 miliardów komórek nerwowych, z czego używamy na co dzień około 10% z nich. Zatem około 2,7 miliarda komórek są nie potrzebne. Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych. Człowiek może bez obawy o swoje zdrowie wypić 2 700 000 szklanek wódki.
Przeliczamy: 1 butelka (750 g) = 3 szklanki,
zatem 2 700 000/3 = 900 000 butelek. Zakładając, że maksymalny wiek przeciętnego alkoholika wynosi 55 lat, a zaczyna on pić, powiedzmy mając 15 lat, to mamy 40 lat stażu. Przeliczamy lata na dni: 40 * 365 = 14600 dni picia. Jeżeli możemy wypić 1 080 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe to: 900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie. Wniosek: Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyśmy pić po 20 butelek wódki na śniadanie, 20 na obiad i 30 na kolację....

:pijakii: :lool2:
bobo32

Złoty chłopak ;-)

Post autor: bobo32 »

pijaka w skladzie??a pozniej bedzie sie zataczał po boisku zamiast grac..jeszcze by "rozpił" Martinsa,Adriano i innych i dopiero by bylo :D .niech sobie idzie do angli.tam podobno zawodnicy caly czas chlaja i jakies awantury wywoluja.on by tam pasowal.
Kily

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Kily »

Rozumiem, że wielu nastolatków próbuje alkoholu, ale jeśli on chce być wielkim sportowcem to na wstępie powinien sobie dać z tym spokój! A nie, znalazła się gwiazdeczka i myśli, że mu wszystko wolno. Zgdzam się z Bobo32, niech idze sobie do Anglii, będzie pasował do tego brytyjskiego buszu.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Slepy »

Nic dziwnego:P,kazdy w jego wieku sobie popijal, pewnie nie tylko on tam byl zgonem ale coz.... takie jest zycie gwiazdy ;)
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Peter »

Winiar spoko obliczenia, ale wóda niszczy nie tylko mozg, ale wątrobe, nerki, serce...
Arkir

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Arkir »

No wiadomo, tylko w małych ilościach wino i piwno działa bardzo dobrze na nasz organizm. Wino zapobiega miażdżycy a piwo oczyszcza nerki. Czyli resumując to: alkhol nie jest zły.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Złoty chłopak ;-)

Post autor: MiRas. »

Alkohol nie jest zły, jak się rozsądnie nim "obsługuje"...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Kily

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Kily »

Winiar pisze:Aby umrzeć z braku komórek nerwowych musielibyśmy pić po 20 butelek wódki na śniadanie, 20 na obiad i 30 na kolację....

:pijakii: :lool2:
:lool2: Spróbuj wypić 70 butelek wódki w ciągu dania. :lool2:
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Złoty chłopak ;-)

Post autor: MiRas. »

Po jednej butelce 0,7 wypitej w dośc szybkim tempie urywa się film i płukanie żołądka pewne, po jakiś 4 butelkach jest z nami na serio źle, po 5 to nas znajomi 1 listopada odwiedzają na cmentarzu, a po 70? Tyle to nawet w monopolowym nie ma ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Arkir

Złoty chłopak ;-)

Post autor: Arkir »

Wiesz po 5 butelkach 0,5 to napewno masz śmierć. Wystarczy ci 1l i już leżysz jak szybko wypijesz, bo od razu zostaje zatruty organizm w wielkiej dawce, biało zostaje ścięte i papapapa. N owiadomo trzeba umieć pić z głową.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Złoty chłopak ;-)

Post autor: mati »

odrazu uważałem, że to jest jakis przereklamowany gość... tak jak Tevez widziałem go kilka razy ale niczym szczególnym się nie popisał...
ODPOWIEDZ