20 najlepszych bramkarzy świata

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Paru »

1.Cassillas
2.Julio Cesar
3.Buffon
4.Mimo iż zakończył karierę, Oliver Kahn.
5.Van Der Saar
6. Niedoceniany, Timo Hildebrand
7.Frey

Myślę, że tylu wystarczy :)
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Jeremy »

Paru pisze:
4.Mimo iż zakończył karierę, Oliver Kahn.
Jeśli zakończył to znaczy, żę nie może być czwartym bramkarzem świata.
6. Niedoceniany, Timo Hildebrand
Niedoceniany? :roll:
Przecież w ostatnim czasie spisywał się bardzo słabo i nie chodzi mi tu o ostatnie parę tygodni tylko o ponad rok.

Jeśli chodzi o mnie, to sądzę, że w tej chwili nie ma najlepszego bramkarza na świecie.Bo z jednej strony świetnie broni Gianluigi Buffon, lecz równie dobrze spisuje się też Petr Cech a poza tym znakomitym bramkarzem jest również Julio Cesar.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Paru »

Zlatan8 pisze:
Paru pisze:
4.Mimo iż zakończył karierę, Oliver Kahn.
Jeśli zakończył to znaczy, żę nie może być czwartym bramkarzem świata.

Napisałem mimo iż :) No, ale dobra niech będzie jak Ty uważasz ;)
6. Niedoceniany, Timo Hildebrand
Niedoceniany? :roll:
Przecież w ostatnim czasie spisywał się bardzo słabo i nie chodzi mi tu o ostatnie parę tygodni tylko o ponad rok.
No cóż, trzeba czytać ze zrozumieniem. Napisałem niedoceniany. Jak miał dobrze grać jak siedizał na ławce ? :) Stracił formę :)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Shady »

Paru pisze: No cóż, trzeba czytać ze zrozumieniem. Napisałem niedoceniany. Jak miał dobrze grać jak siedizał na ławce ? :) Stracił formę :)
Bez urazy, ale idąc tym tokiem myślenia to ja jestem najlepszy choć niedoceniany. Nawet kontraktu mi nie dali, nie wspominając o posadzeniu na ławce, więc jak miałem się wykazać?
Ostatnio zmieniony 27 gru 2008, 01:42 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: dodo_IM »

Moim zdaniem Buffon już dawno stracił na świetności. Obserwowałem go uważnie na ME i w meczach Juve jak grał (głównie zeszły sezon bo w tym mało miał okazji do wybiegnięcia na murawę) i stwierdzam że niczym szczególnym się nie popisał. Już nie pamiętam jakiejś jego świetnej parady. Buffon się skończył. A obecnie najlepsi bramkarze to Cassillas, Van Der Sar, Julio Cesar i Reina.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Jeremy »

Napisałem mimo iż  No, ale dobra niech będzie jak Ty uważasz 
Niech będzie bo mam rację.
Jak miał dobrze grać jak siedizał na ławce ? 
Rozegrał 26 meczów w Valencii, więc nie powiedziałbym, że siedział na ławce.Owszem siedział, ale okazji do wykazania się miał i to nie mało.
No cóż, trzeba czytać ze zrozumieniem. Napisałem niedoceniany
Jak może być doceniany jeśli broni bardzo słabo popełniając dużo błędów?
Stracił formę
Już dawno temu więc nie ma się co dziwić, że jest niedoceniany.Zresztą nie ma co tu doceniać.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Paru
Posty: 272
Rejestracja: 22 gru 2008, 19:09
Lokalizacja: PASIASTY Miechów !

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Paru »

Zlatan8 pisze:
Napisałem mimo iż  No, ale dobra niech będzie jak Ty uważasz 
Niech będzie bo mam rację.
Jak miał dobrze grać jak siedizał na ławce ? 
Rozegrał 26 meczów w Valencii, więc nie powiedziałbym, że siedział na ławce.Owszem siedział, ale okazji do wykazania się miał i to nie mało.
No cóż, trzeba czytać ze zrozumieniem. Napisałem niedoceniany
Jak może być doceniany jeśli broni bardzo słabo popełniając dużo błędów?
Stracił formę
Już dawno temu więc nie ma się co dziwić, że jest niedoceniany.Zresztą nie ma co tu doceniać.

Dobra, nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać ;) Może i masz rację, ale ja też wiem swoje ;)
SanSiro
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2008, 11:52

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: SanSiro »

Julio cesar mi nie pasuje inter powinien moim zdaniem zmienic bramkarza cesar rbi okropne bledy np w meczu ze siena w 2 meczu z werderem itd  nie umie lapac pilek dolne strzaly wypluwa przed siebie zamiast je lapac albo zbijac na boki:/:/
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: kjuska »

Człowieku nie wyciągaj wniosków na podstawie dwóch czy trzech meczów. Przypomnij sobie chociażby wygrane derby z Milanem 4:3 co wtedy Julio Cesar wyprawiał w bramce.  Julio obronił także bardzo dużo karnych. Dla mnie to najlepszy bramkarz w Serie A i jeden z najlepszych na świecie. Nie chce innego i tyle. :]

A tak poza  Julio Cesarem to myślę, że teraz jednym z najlepszych jest również Adler z Leverkusen. To tyle z mojej strony.
Against Modern Football
Obrazek
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Kropasz »

SanSiro pisze: Julio cesar mi nie pasuje inter powinien moim zdaniem zmienic bramkarza cesar rbi okropne bledy np w meczu ze siena w 2 meczu z werderem itd  nie umie lapac pilek dolne strzaly wypluwa przed siebie zamiast je lapac albo zbijac na boki:/:/
Rozumiem, że to twoje 2 mecze Interu, które widziałeś w życiu. Zamiast pisać takie głupoty obejrzyj zwłaszcza drugą połowę sezonu 2007/2008, wyciągając wnioski. Nie zaprzeczam, że ostatnio zagrał słabo, ale o zmianie bramkarza na razie nie powinno być mowy. Jak dotąd mamy najmniej straconych bramek w lidze, więc źle nie jest.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Jeremy »

SanSiro pisze: Julio cesar mi nie pasuje inter powinien moim zdaniem zmienic bramkarza cesar rbi okropne bledy np w meczu ze siena w 2 meczu z werderem itd  nie umie lapac pilek dolne strzaly wypluwa przed siebie zamiast je lapac albo zbijac na boki:/:/
Tekst roku.

Nie wiem czy poza tobą jakiś kibic Interu chciałby, aby Julio Cesar powędrował na ławkę rezerwowych jeśli chodzi o formę czysto sportową... Nie będę rozpisywał się o umiejętnościach Julio ale te chyba każdy powinien znać.Jak widać nie każdy.
Nie rozumiem dlaczego chciałbyś zmiany bramkarza w Interze... A jeśli tak to kto miałby go zastąpić?
Ostatnio zmieniony 27 gru 2008, 12:41 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: MiRas. »

SanSiro pisze: Julio cesar mi nie pasuje inter powinien moim zdaniem zmienic bramkarza cesar rbi okropne bledy np w meczu ze siena w 2 meczu z werderem itd  nie umie lapac pilek dolne strzaly wypluwa przed siebie zamiast je lapac albo zbijac na boki:/:/
Lol69, Twój post kandyduje to tekstu roku. Ile meczy w jego wykonaniu widziałeś? Napisałeś o dwóch i na tym koniec? Może mam przypomnieć ile razy ratował nam tyłek?
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
SanSiro
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2008, 11:52

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: SanSiro »

widzialem w pip meczy z jego wykonaniem i widzialem w pip meczy z wykonaniem z Toldo i moim zdaniem Toldo jest lepszy od cesara przynajmiej umie pilki lapac :p
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Kropasz »

Tak bo Cesar piłek nigdy łapać nie umiał i nie umie, a Mancini z Mourinho to go dla jaj trzymali na boisku. Co ciekawego jeszcze nam powiesz?
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
SanSiro
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2008, 11:52

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: SanSiro »

powiem jeszcze ze to jest moje zdanie i nie mowie ze jest zlym bramkarzem tylko ze w ostatnich meczach robi powazne bledy  wyskakuje pewnie do pilek a nagle wypluwa je pod noi przeciwnika albo leci strzal po ziemi prosto wniego a on zamiast go wylapac albo zbic na bok to odbija na wprost siebie 
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Kropasz »

Mieć swoje zdanie a pisać głupoty to dwie różne sprawy. Gdyby Inter wywalał piłkarza po każdym jego błędzie to nie mielibyśmy kim grać, bo każdy z naszych grajków robi większe lub mniejsze błędy. I nadal nie odpowiedziałeś na pytanie: kto miałby zastąpić Cesara? No i jeszcze coś: masz rację, przecież tacy piłkarze Serie A, czy Ligi Mistrzów turlają po ziemi piłkę; nie za mocno żeby, nie daj Boże, strzelili bramkę.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Globus »

@SanSiro- nazwy klubów piszemy z WIELKIEJ litery :!: :!: :!: tyczy się to również do wszystkich
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: MiRas. »

@SanSiro skoro widziałeś w `pip` jego meczy, to albo robisz sobie z nas jaja, albo nie oglądałeś meczy właściwą częścią ciała. To, co piszesz, nijak ma się do rzeczywistości.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
SanSiro
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2008, 11:52

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: SanSiro »

nie robie sobie jaj i mecze ogladam oczyma. Kropasz - moim zdaniem Toldo moglby zastapic Cesara  jesli bedzie gral tak jak w ostatnich meczach poprostu nie podobal mi sie Julio w ostatnich meczach i tyle wiec chyba tutaj jest odpowiednie miejsce aby rozmawiac o bramkarzu Interu Mediolan prawda? wiec mozecie sobie odpuscic i nie jezdzic po mnie ze nie ogladam meczy ze pisze glupoty czy robie sobie jajaaa
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Kropasz »

A jak Toldo popełni błędy to wtedy kto? Orlandoni? OK. A jak Orlandoni popełni błędy to kto? Julio Cesar i tak w kółko? Bramkarz to jedyna pozycja na boisku, na której zazwyczaj nie dokonuje się zmian, no chyba że piłkarz gra tragicznie, a Brazylijczyk tak nie gra na pewno. A jeśli ty tak twierdzisz, to ja dziękuję i koniec tematu z mojej strony.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Chuchu »

Bez wątpienia najlepszym bramkarzem na Świecie obecnie jest Iker Casillas. Za nim są (kolejność przypadkowa) Julio Cesar, Buffon, Cech, Van der Sar i Frey. Francuz jest chyba jednym z najbardziej niedocenianych i najbardziej pechowych bramkarzy na świecie (chodzi o reprezentacje). Przez lata czekał na szansę zostania pierwszym bramkarzem, jednak tam pewne miejsce miał Barthez. Jak ten skończył karierę to jego miejsce zajął Coupet.

A co do Boruca to napewno jest słabszy od każdego z tej piątki bramkarzy.
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Kropasz »

Frey to zrezygnował już z gry dla reprezentacji, przynajmniej tak długo jak długo trenerem będzie Domenech.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Karpik »

Moja lista(na ten rok):

1. Casillas
2. Van Der Sar
3. J. Cesar
4. Buffon
5. Frey
6. Cech
7. Adler
8. Rost
9. Coupet
10. Reina
11. Abiatti
12. Janot
13. Valdes
14. Weidenfeller
15. Palop
16. Boruc
17. Malafeev
18. Given
19. Almunia
20. Bizarri!
Obrazek

By Kropasz
Platini
Posty: 120
Rejestracja: 20 cze 2008, 09:43

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Platini »

Karpik - niezła lista, ale jak dla mnie za dużo ;) Można wymienić 5 ale nie aż 20.

Kropasz - niestety nie tylko jego z gry dla Francji 'wyleczył' Domenech ..
"Jeśli jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy.
Jeśli jesteś drugi, to jesteś nikim.
xm33
Posty: 17
Rejestracja: 22 lis 2008, 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: xm33 »

ciekawe propozycje pojawiają się tutaj; dla mnie osobiście najlepszym bramkarzem moich czasów jest buffon. fenomen po prostu. w dalszej kolejności już bez różnicy kto na którym miejscu iker, cech i vds. a za kilka lat świat oczaruje rhys taylor ;-)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Nen »

1.Casillas
2.Buffon
3.VdS
4.Cech
5.JC
God protect me
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: forzaragazzi »

Z bramkarzami jest tak ze stosunkowo długo pracują na swoje nazwisko i stosunkowo długo je "tracą". Taki Buffon mimo przecietnego EURO wroci po kontuzji do pierwszego skladu za nazwisko mimo ze Manniger nie popełnia błędów. Buffon, Frey, Cesar, Cech, Reina, Casillas - wszyscy są świetni. Według mnie nie ma czegoś takiego ze ktos z nich moze byc o klase lepszy od pozostałych bo to niemożliwe. Pewnego poziomu się nie przeskoczy bo to są ludzie. Nawet taki Manniger - przyzwoity bramkarz, Buffon- "geniusz" a nie zrobiło to wiekszej różnicy jezeli chodzi o stracone gole. Z drugiej strony aby odnosić sukcesy należy mieć bramkarza własnie z tej najwyższej półki i my własnie takiego mamy :-D
Ryszard
Posty: 17
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:15

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: Ryszard »

1.Casillas
2.Buffon
3.Julio Cesar
4.Cech
5.Vds
6.Frey
7.Reina
8.Abiatti
9.Boruc
10.Valdes
kolus
Posty: 248
Rejestracja: 3 sty 2009, 17:07
Lokalizacja: Lublin

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: kolus »

1.Cech, Casillas, Buffon
2.V.der Sar, J.Cesar
3 Valdes i wielu bramkarzy jego klasy
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: 20 najlepszych bramkarzy świata

Post autor: MarcoPolo »

Myślę ,że za 2008 rok pozycje powinny przedstawiać się tak
1.Casillas za Euro oraz grę w Realu
2.Julio Cesar - ponieważ wyrósł na wspaniałego bramkarza i trzyma równą formę oraz prowadzi Inter do 4 miistrostwa z rzędu oraz stracił najmniej bramek w lidze.
3.Almunia- po prostu oglądałem dużo meczy Arsenalu szczególnie z pierwszej połowy 2008 i prezentował się wyśmienicie

co do reszty wielkich bramkarzy typu Van Der Sar, Buffon czy Cech myślę ,że grali bardzo dobrze szczególnie Van Der Sar ,ale na podium to moim zdaniem za mało
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
ODPOWIEDZ