Primera Division

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Andy »

Ja także powoli zaczynam się zastanawiać - dlaczego wszyscy tak wychwalają Barcelone :? To , że udało im się w zeszłym sezonie wygrać PD nic nie znaczy :!: W tym już tak nie błyszczą , a i chodzą plotki , że to właśnie sędziowie pomagają piłkarzom Blaugrany zdobywać choćby 1 pkt :!: Czy zauwarzyliście , że gdy zawsze jak dotychczas grała Barca , piłkarz drużyny przeciwnej dostawał czerwoną kartke :roll: :?: Troche to podejrzane :evil:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Primera Division

Post autor: Richy »

Sytuacja bardzo podobna do tej z przed roku Valencii...
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Anonymous

Primera Division

Post autor: Anonymous »

hehehe i znow "najlepszy zespol swiata" Blaugrana zawodzi... hehe zespol ktory ma ponoc wygrac LM i obronic mistrozstwo Hiszpani.... co kolejke praktycznie traci punkty ligowe nie rzadko z przecietnymi przeciwnikami... smieszne to troche:P
Ich najwiekszy rywal Real Madryt chyba wyszedl z dołka... ostatnio graja dosyc dobrze, wczoraj pokonali w derbach Atletico.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Andy »

Nie da się ukryć, że Barca zawodzi na całej linii :!: Mieli już praktycznie zwycięstwo - gdyż prowadzili 1-3, ale jak się ma taką dziurawą obrone :lol: to na pewno nic się nie zdobędzie.Real już ma 5 pkt przewagi nad Blaugraną i ciekawe jak potoczą się losy tych dwóch drużyn :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Primera Division

Post autor: Szycha »

Kiedyś Barce lubiłem, ale to było za czasów holendrów i wielkiego Rivaldo. Teraz nawet się ciesze jak tracą punkty. Cieszy mnie zwycięstwo Valencii oby tak dalej 8)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Andy »

Barcelona jak zwykle gra w kratke - tym razem odnieśli pewne zwycięstwo pokonując Osasune 3-0 (czy im idzie tak dobrze tylko u siebie ?) - wyróżniającymi się postaciami w szeregach Franka Rijkarda byli - Ronaldinho i młodziutki Messi :!: Porażki doznał lider R.Madryt , który uległ Valencii 1-2 (karnego nie wykorzystał Zizu :roll: ) , pewne 3 pkt odnieśli piłkarze Villarealu, którzy nie mieli problemu z pokonaniem ostatniej w tabeli Mallorci.Wymęczone zwycięstwo odniosła C.Vigo wygrywając zaledwie 1-0 z Espanyolem (ale trzeba dodać iż od 45 minuty gospodarze grali z przewagą jednego piłkarza, gdyż drugą żółtą kartke ujrzał Pochettino).Jak widać l.hiszpańska dotychczas jest najbardziej wyrównaną ligą - wszystko się tam może zdarzyć a lider ma 18 pkt :).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Primera Division

Post autor: Szycha »

Barca w koncowce 2-0 z Malaga :| Warto zaznaczyc bramke Henki :twisted: Po naszej porażce oglądam właśnie porażke srealu z Depo 3-1 :twisted: :wink: :lol: :lol: :lol: Jak ja kocham oglądać porażki drużyn znienawidzonych 8) Mam nadzieje, że w końcu Depo zacznie grać lepiej i dźwignie się w tabeli :!: W HISZPANI TYLKO VALENCIA I DEPO :!: Co to jest Getafe :? :P
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Imrahil »

Moim faworytem jest Betis.A cieszy mnie to ze real k... i barcelona daja ciala na calej lini:) hehe,nasz interek lepiej sobie radzi a SeriaA wcale nie jest gorsza od ich ligi:P
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Andy »

Barca wychodzi na prostą .... ciekawe czy już tak zostanie do końca czy może stracą jeszcze jakieś punkty :roll: Dziwi mnie postawa Królewskich - już myślałem , że kryzys mają za sobą , ale najwidoczniej nie (Casillas sam meczu im nie wybroni - tam musi być obrona :!: ) dali się zbłaźnić przegrywając z Deportivo 3-1 -80- ; kolejna drużyna tym razem Valencia zostaje pokonana przez grającą (ostatnio) słabo Seville 0-2 :!: A dotychczasowy lider Getafe przegrywa z R.Sociedad - i bądzcie tutaj mądrzy - kto wygra PD :D.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Andy »

No i prosze - Barca miażdży :!: Barca gra pięknie i bezapelacyjnie wygrywa swoje kolejne spotkanie , nie tracąc przy tym żadnej bramki :!: W zespole wyóżniającą się postacią jest .... Ronaldinho (i nam kogoś takiego brakuje), nie dość , że odwala świetne triki to na dodatek strzela, asystuje i nie wiadomo co jeszcze :D.Będzie bardzo ciężko ich powstrzymać, zwłaszcza, że chyba powracają do swojej formy sprzed roku - gdzie byli nie do pokonania.Już zajmują drugą lokate i nie długo mogą przejąć fotel lidera, za nimi jest Real, ale oni tak pięknie się nie prezentują, a raczej to rywale słabo grają :roll: .Nie da się ukryć, że o fotel lidera będą walczyły tylko dwie drużyny, które powoli zyskują ten swój polot .... Fc Barcelona i Real Madryt :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Danielito

Primera Division

Post autor: Danielito »

Andy, masz racje Barca wczoraj pokazała klase, nie byli do zatrzymania co akurat mnie bardzo cieszy bo pierwszym klubem jest u mnie Barca.
Napisałeś we wcześniejszym poście to wygra PD, trudno powiedzieć bo liga w tym roku jest bardzo wyrównana.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Primera Division

Post autor: Szycha »

Ja się ciesze z wygranej Depo grali oni z dotychczasowym liderem Getafe i wygrali 1-0 po bramce Diego T. Wiadomo o kogo chodzi :wink:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Primera Division

Post autor: Slepy »

Niesmiertelny Tristan :wink:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Andy »

Swoje kolejne zwycięstwo odnotowuje Barca na trudnym terenie w Getafe 1-3 :!: Po raz kolejny do siatki rywala trafia Eto'o, a jego wspomagają Giuly i Motta, który świetnie uderzył z rzutu wolnego.Tym samy nie zwalniając z tempa gonią liderującą Osasune, która także zwyciężyła 1-2 z Realem Sociedad.Za ich plecami czają się "Galaktyczni" , którym dopisało wczorajszego wieczoru wiele szczęścia , "11" na bramke nie zamienił Robinho, kilka minut później udało się to innemy rodakowi , mianowicie Roberto Carlos :twisted: (czy tam już nie ma kto uderzać karnych :D :?: ).Villareal po raz kolejny tym razem z Valencią odnosi skromniutkie zwycięstwo 1-0. Za dwa tygodnie Gran Derny - ciekawe jak zaprezentują się obie ekipy :roll: kto wygra ten pojedynek :roll:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Primera Division

Post autor: PioFCI »

100% stawiam, ze Barcelona :wink:
Inter na zawsze !!!
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Primera Division

Post autor: Lolek »

Celta :O, Getafe :O, Osasuna :O - To napewno rewelacje tego sezonu
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Primera Division

Post autor: Slepy »

Celta? Zawsze była tam "drugoplanowym" zespolem.. za słaba dla Realu, Barcy,Dpor Valencii i ostatnio Villareal.. za mocna dla outseiderow. Getafe..? Ok, ale nie grali jeszcze z tymi najlepszymi, za 2 miesiace jak nadal beda w czołówce - przyznam, beda rewelacją.

A przed nami Grand Derby ! Real przetrzepnay kontuzjami.. chyba ze 4 podstawowych nie zagra :roll: Barca, chyba tylko bez Van Bommel'a. Faworytem sa katalończycy.. to oni ostatnio graja równiej, skuteczniej i olsniewająco (dwa zwyciestwa 5:0 w krotkim czasie..), ale jak wiemy wszyscy - takie mecze rządzą sie innymi prawami :wink:
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Primera Division

Post autor: Nasir »

mam nadzieje, ze wygra Duma Katalonii, bo od zawsze nie lubie Realu.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Primera Division

Post autor: Angelo »

A ja mam nadzieje że wygra Real...od roku kiedy mecze Barcelony stały się takim łakomym kąskiem dla stacji telewizyjnych jestem przeciwko katalończykom.Pamiętam jaka miałem radoche jak Chelsea wygrała z Barcą:)(wszyscy na roku byli właśnie za nimi).Na Santiago Bernabeu według mnie :nawet w takiej formie;maja 20% szans na wygraną..przynajmniej taką mam nadzieje :|.Ale postawiłem moje półroczne stypendium na Real.Więc lepiej HALA MADRID (czy jakoś tak :smile: )
RainMan
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2005, 11:50
Lokalizacja: Z Ziemi

Primera Division

Post autor: RainMan »

ja bym chciał aby wygrał Real. Mimo wszystko, Barca sie nie nadaje :D a wogóle licze na odrodzenie "Królewskich"
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Primera Division

Post autor: EL_CHINO »

Mam nadzieje że REAL dostanie porządnie i nie ocknie się do końca sezonu, czy pokaże, że już więcej nie zdobędzie mistrza i bedzie królowała barca, atletico, getafe itp. tylko nie real. :evil:
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Primera Division

Post autor: Nasir »

EL_CHINO pisze:Mam nadzieje że REAL dostanie porządnie i nie ocknie się do końca sezonu, czy pokaże, że już więcej nie zdobędzie mistrza i bedzie królowała barca, atletico, getafe itp. tylko nie real. :evil:

zgadzam sie calkowicie. nie lubie realu, bo denerwuja mnie te ich "gwiazdeczki". jedynie Ronaldo cos tam gra, ale chyba nie zagra z Barca. ale nie dziwie sie, bo przecie gral kiedys w takim jednym wloskim klubie :D
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Anonymous

Primera Division

Post autor: Anonymous »

Nasir pisze:zgadzam sie calkowicie. nie lubie realu, bo denerwuja mnie te ich "gwiazdeczki". jedynie Ronaldo cos tam gra, ale chyba nie zagra z Barca. ale nie dziwie sie, bo przecie gral kiedys w takim jednym wloskim klubie :D
hehehe popatrz na Barcelone.... u nich nie ma gwiazdeczek??... zobacz chocby jak Eto'o pajacuje... po wszystkich jedzie a gdy ktos jego skrytykuje to odrazu sie zali ze to byl atak rasistowski.... :| Zrteszta wszyscy tak wychwalaja Barce ze sa najlepsi... a tak naprawde maja wiele wpadek, czesto bardzo slaba skutecznosc, dziury w obronie itp...
Nie lubie i Barcelony i Realu... ale w derbach jestem za tymi drugimi...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Primera Division

Post autor: Nasir »

ja tam nie jestem jakims radykalnym fanem Barcy, ale Realu wrecz niecierpie, dlatego uwazam, ze wygra Barca. pozatym maja Ronaldonho, ktory umie wygrac mecz w pojedynke
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Imrahil »

Nie przepadam ani za Barcelona, ani za Realem wiec wynik tego meczu jest mi obojetny.Wolalbym zeby lige wygral Betis albo Deportivo.Co do skladu Bacelony to bym sporo podyskutowal na temat ich 'gwiazd'.Eto`o ma na mecz 10 sytuacj z czego strzela 1-2 bramki(jesli wogole strzeli), Ronaldinho nie zawsze bedzie gral 'za wszystkich', Deco tylko z dystansu umie strzelac,Messi jest dobry ale mlody i brak mu doswiadczenia(notabene ktora to juz WIELKA ZAPOWIADAJACA SIE GWIAZDA W BARCELONIE??spojrzmy np. na Saviole.)Valdes wcale taki dobry nie jest(Toldo jest o klase lepszy od niego). Powiem wam tyle ze modle sie o to,zeby po wyjsciu z grupy w CL Inter trafil na Barce,Real albo Chelsea i pokazal im jak sie w pilke gra ;)
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Primera Division

Post autor: Andy »

W meczu na szczycie Real doznał jakże bolesnej porażki :!: Barca pokonała "Królewskich" aż 0-3 :!: Czyżby Real już nie istniał :?: Co się to stało, że przegrali w takim stylu i tak wysoko :lol: Chyba już jest wiadome -> kto sięgnie po mistrza i w tym roku : Barca powraca w wielkim stylu a Real spada na dno :D .W innych spotkaniach bezbramkowe remisy Villarealu z R.Saragossa i Getafe z Osasuną -> co daje pierwsze miejsce Blaugranie :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Primera Division

Post autor: RoB »

Myślę, że w tej chwili nie osiągnęlibyśmy z Barcą lepszego wyniku więc nie ma się z czego cieszyć. Nigdy Realu nie lubiłem ale teraz jest mi ich trochę szkoda. :roll:
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Primera Division

Post autor: Nasir »

to byl koncert jednego artysty. robil z pilka i obroncami realu co chcial. dwie piekne bramki po indywidualnych akcjach. chyba tylko raz zabrali mu pilke.Eto'o potwierdzil, ze na dzien dzisiejszy jest najlepszym napadziorem w hiszpanii. bardzo dobry mecz Messi'ego. Real zagral tragicznie, praktyczne zadne zagrozenie dla bramki Valdesa. Ronaldo nie istnial, ale to pierwszy mecz po kontuzji, wiec walka o krola strzelcow bedzie naprawde pasjonujaca.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Primera Division

Post autor: Szycha »

Ja tam oglądałem ten mecz w pubie bez emocjii :| Już czekam tylko na Derby, prawdziwe DERBY , a nie jakieś Gran :lol:
Anonymous

Primera Division

Post autor: Anonymous »

Michu pisze:Ja tam oglądałem ten mecz w pubie bez emocjii :| Już czekam tylko na Derby, prawdziwe DERBY , a nie jakieś Gran :lol:
Pierwsza polowa byal dosyc nudna... w drugiej dzialo sie troche wiecej... a tak wogole... REAL jest bardzo slaby... ja nie wiem poco wogole obroncy Krolewskich podchodzili do Ronaldinho... i tak ich przechodzil jak pacholki...
ODPOWIEDZ