Primera Division

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Kaamilos1908 »

Barca robi ten śmieszny real jak chce zawsze czy u nich czy u siebie.... a ci się napinają przed meczami jak mogą ale na boisku nie mają nic do powiedzenia.... Noi dobrze nie lubie tego gwiazdorzenia tych całych galaktycznych przeszczepów...
*Fc Internazionale 1908*
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Primera Division

Post autor: g0raFCI »

Zachowanie Marcelo jak dla mnie przyćmiło ten mecz, bramki padały z niczego, tylko gol Fabsa - cudo.
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Primera Division

Post autor: Serpente »

Cudo ? Zwykła bramka przecież.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Primera Division

Post autor: pewny »

Barcelona zatrzymana w derbach, także Real powiększył przewagę do 5 oczek
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Primera Division

Post autor: Kusy »

Nie lubię Barcelony i nigdy nie będę lubił, obiektywnie patrząc to należał im się karny w doliczonym czasie gry.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Chuchu »

Nigdy więcej Pseudo-Derbów nie obejrzę. Jedno wielkie buractwo, jeszcze większy teatr. Myślałem, że Pepe bardziej nasrane w głowie już mieć nie może. Myliłem się. Busquets klasycznie powinien dostać Oskara z tym, że postanowił go przebić wspomniany Portugalczyk. Nie wiem skąd wzięli wielcy kibice Barcy teorię, że Messi nigdy nie symuluje, bo za każdym razem jak oglądam ich mecz to jakoś takie mam szczęście, że za każdym razem o powietrze musi się przewrócić lub zapewniać o swoim stanie agonalnym po lekkim starciu.

Jedni robią wszystko, żeby zepsuć widowisko, drudzy klepią bez sensu na własnej połowie piłką przez 80% jej posiadania. Media oczywiście nazywają to szczytem piękna współczesnego futbolu.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Blablarzynca »

Niestety oglądałem te "widowisko", na rewanż na pewno się nie skuszę, ligowy może obejrzę. Bohaterem meczu jak dla mnie - Pepe, miałem inną opinię o nim. Myślałem, że jest agresywnym rzemieślnikiem, ale dzisiaj pokazał swoją drugą stroną, tę ciotowatą, grał jak pizda w stylu Buskeca. Real ciągle daleko za Barcą i nie zapowiada się na odwrócenie roli. La Liga może wygrają, ale jeśli trafią na siebie w Champions League, to Realowi daje małe szanse.
all in the game, yo, all in the game
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Primera Division

Post autor: Seba »

Kolejne "Derby błazenady" za nami. Jedni w ramach bezsilności kopią po nogach, a drudzy padają, jakby do nich strzelano. Kabaret, nie mecz.
Obrazek
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Primera Division

Post autor: Tkrauze »

Mourinho wygrywał z Interem bo miał dwóch najlepiej rozumiejących się środkowych obrońców na świecie.Wspieranych przez Maicona i w szczycie formy Chivule bądź Santona.

Pepe to kompletny matoł o inteligencji góry suchych cegieł. Ponadto Mou stracił część swoich jaj bo winien był wcześniej ściągnąć tego pajaca i w ogóle na niego nie stawiać.Klub z takim budżetem chyba może sobie pozwolić na bardzo dobrego defensywnego pomocnika\obrońce np. Hummelsa,De Rossiego.

Popieram przedmówców nie będę więcej oglądał tej haniebnej groteski.
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Primera Division

Post autor: cor72z »

Pepe bohaterem meczu. Perfidnie leży minutę na boisku po tym jak został musnięty po policzku. I trzeba go pochwalić za zaangażowanie! Gdy już dostrzegł, że sędzia nie podyktuje wolnego to nie poddał się tylko nadal leżał dopóki ktoś z Barcy w ramach fair play nie wykopał piłki na aut! Chyba nawet Di Maria zrobił się zazdrosny gdy z trybun zobaczył talent Portugalczyka. Potem pięknie nadepnął Leo, który tak długo się wiercił po ziemii, że chyba sądził, że jego ręka została pod nogą rywala, a on będzie musiał grać z kikutem. Podobał mi się też Pinto - pierwsza akcja, a on rozkłada nogi jak Juventini w pogoni za zarobkiem. Nic dziwnego, że potem bał się bardziej angażować w grę i zamiast wykopywać piłkę podawał ją do najbliższego obrońcy. Krisztiano strzelił gola, napiął klatę i potem zamilkł, coś mu jednak nie idzie z tą Barcą.

Co mi się spodobało (ciężko było się doszukać) - Abidal w drugiej połowie, asysta Messiego, bardzo dobry Altintop oraz jak zwykle imponujący mi L. Diarra.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Primera Division

Post autor: Serpente »

Real po prostu ma kompleks Barcelony, wina nie leży w nogach ale w głowach, przecież takim składem dostawać notoryczny oklep od Barcy jest żenujące, już chyba nie obejrzę tych "wielkich derbów Europy"...
Obrazek
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Primera Division

Post autor: forzaragazzi »

W zasadzie wszystko:
http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/412/pepe2.gif
:roll:
Czy ci piłkarze mają jakiś honor?
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Primera Division

Post autor: yoda79 »

Szkoda tylko,że do tego szamba swoje trzy grosze wrzucił Mou. Pepe zawsze miał nawalone, ale inni (np.Alonso) też zaczynają świrować. Inna sprawa, że stawianie na Pepe też trochę ośmiesza Mou.
Barca jak to Barca, aczkolwiek minimalnie mniej symulki było; machanie łapami i wymuszanie kartek tak jak zwykle.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Primera Division

Post autor: pewny »

podsumowując cyrk :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
IlCapitano

Odp: Primera Division

Post autor: IlCapitano »

Dziwię się, że są jeszcze ludzie mający ochotę oglądać to gówno  :-D Real jest żenujący, Pepe kwalifikuje się do wysłania na przymusowe leczenie psychiatryczne a Mourinho niedługo zamknie się w sobie. Po co Ci to było, Jose? Przeliczyłeś się  :wink:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Primera Division

Post autor: Piekarz »

Pepe musi jeszcze sporo poćwiczyć, nawet buskecowi dostojniej wychodzi robienie z siebie pizdy.

Już wolę jak w meczach z barceloną zachowuje się jak jaskiniowiec, przynajmniej jest z tego jakiś pożytek. :lol2:
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Primera Division

Post autor: Kubus »

Nie wiem jak można oglądać takie gówno  :lol:
To przy innych wielkich meczach (Inter-Milan, United-Chelsea i wiele wiele innych) wygląda jak kino Okiła Khamidova przy Stevenie Spielbergu
Obrazek
Bartoszkiewicz
Posty: 75
Rejestracja: 6 maja 2011, 07:59
Lokalizacja: Lipsko/Kielce

Odp: Primera Division

Post autor: Bartoszkiewicz »

Pepe to koniec świata , on powinien nie grac w futbol !.
Jeden klub , jedno życie . INTER .
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Primera Division

Post autor: InterNH »

No i Real pokazał wczoraj, że potrafi grać w piłkę.Gdyby nie sędzia, to zapewne by wygrali i awansowali, ale cóż..
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Chuchu »

No nareszcie oglądaliśmy na prawdę pasjonujące widowisko piłkarskie. Oczywiście symulek było znowu trochę, sędzia też dołożył sporo od siebie ale trzeba przyznać Realowi, że zagrali na Camp Nou z Barcą jak równy z równym, momentami nawet lepiej. Królewscy zaczynają łapać szczyt formy od drugiej połowy sezonu tak samo jak było to w Interze za Mou. No i w obu meczach Ronaldo pokazał, że w meczach o stawkę także potrafi grać bardzo dobrze.
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Primera Division

Post autor: cor72z »

Czy ja wiem czy tak bardzo pomógł? Owszem, decyzja o anulowaniu gola Ramosa była absurdalna ale z drugiej strony Real powinien całą drugą połowę grać w dziesiątkę. W przekroju całego dwumeczu raczej zasłużony awans Barcelony, głównie przez to, że real zagrał po prostu bardzo słabo w pierwszym meczu oraz w 1 połowie rewanżu.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Primera Division

Post autor: Serpente »

No i ten nieszczęsny Higuain...
Obrazek
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Primera Division

Post autor: InterNH »

cor72z pisze: Czy ja wiem czy tak bardzo pomógł? Owszem, decyzja o anulowaniu gola Ramosa była absurdalna ale z drugiej strony Real powinien całą drugą połowę grać w dziesiątkę. W przekroju całego dwumeczu raczej zasłużony awans Barcelony, głównie przez to, że real zagrał po prostu bardzo słabo w pierwszym meczu oraz w 1 połowie rewanżu.
Że jak zagrał w 1 połowie rewanżu? Stworzyli sobie chyba z 6 sytuacji na zdobycie gola, z tego 2-3 setki plus powinni dostać karnego, a Barca zrobiła de facto 2 akcje i zdobyła 2 gole.Poza tym z boiska powinien wylecieć messi bo przeszkadzał we wznowieniu gry, a nie dostał kartki za to.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Chuchu »

No i Barcelona po remisie z Villarreal chyba zmniejszyła szanse na mistrzostwo do minimum. Strata 7 punktów do tak regularnie wygrywającego Realu na tym etapie już chyba jest nie do odrobienia.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Primera Division

Post autor: Kusy »

Real w końcu zdobędzie majstra, nasz kochany Mou zrobił to co miał zrobić, teraz wracaj do Mediolanu :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Primera Division

Post autor: Seba »

Mam nadzieję, że Real nie da już sobie wydrzeć lidera. Muszą utrzeć nosa Barcelonie. Krew mnie dzisiaj zalewała, gdy po każdym starciu z rywalem padali jak muchy i domagali się od arbitra odgwizdywania fauli.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Primera Division

Post autor: Piekarz »

Za mecz na Camp Nou na dzień dobry odliczyłbym Realowi 3 punkty, co daje 4 różnicy. Jeszcze kwestia terminarza, ale Mourinho nie powinien już tego stracić. Cóż, Real to zło bardzo duże, ale barcelona to zło ostateczne. Założy się ktoś, że po ewentualnym triumfie Realu zaleje świat fala krzyków, że takie zwycięstwo gówno znaczy, bo drużyna Mourinho ani razu nie pokonała barcelońskiego Futbol Circus w bezpośrednim starciu?
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Primera Division

Post autor: Kusy »

Pewnie tak będzie, ale to nie ma znaczenia, liga to liga, to nie tylko pojedynki miedzy sobą.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Primera Division

Post autor: pewny »

mecze bezpośrednie liczą się np w finale, czy w meczach pucharowych (mecz - rewanż), ale liga to liga, na tytuł pracuję się cały sezon, także choćby i Barcelona wygrała w lidze dwa razy z Realem, a on i tak wygrają tytuł, to olać to, liczy się całość... 7 pkt to na prawdę już spora zaliczka... byle tego nie zmarnowali...

nie lubię ani jednych, ani drugich ,ale trzeba trzymać ostro kciuki żeby w końcu Real wygrał ta ligę, bo co jak co ale ta Barcelona to już chyba większość denerwuje :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Chuchu »

Osasuna 3-2 Barcelona

Czyli jeśli dziś Real wygra z Levante to odskoczy od Katalończyków na 10 punktów.
ODPOWIEDZ