Primera Division

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

Atletico może być,choc chciałbym żeby VCF grała tak jak Depor pare sezonów temu,gdy grali w półfinale LM i wygrali z milanem 4-0 :brawo: :-D
Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Odp: Primera Division

Post autor: Lolek »

Wtedy jakos Valencia zdobyla mistrza Hiszpanii :]
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Szycha »

Kowal pisze: Atletico może być,choc chciałbym żeby VCF grała tak jak Depor pare sezonów temu,gdy grali w półfinale LM i wygrali z milanem 4-0 :brawo: :-D
Z milanem to Depo grało w ćwierćfinale, a w półfinale to z Porto... Oczywiście chwała im za ten mecz EL Riazor 4-0  :brawo: Ostatnio w sparingu milan przegrał z Depo 3-1  :-)
khabar
Posty: 22
Rejestracja: 18 sie 2006, 11:14
Lokalizacja: Szerzawy

Odp: Primera Division

Post autor: khabar »

Co do Primera Division to według mnie najlepsza liga na świecie ze względu na sukcesy ich klubów w LM Real, Valencia, wreszcie Barca. Po zdegradowaniu Juventusu i wyeliminowaniu Milanu z walki o mistrzostwo Serie A ustępuje hiszpańskiej Primera Division:)
Forza Inter
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

Czy ja wiem,czy jest lepsza :-??Primera Division jest według mnie bardziej wyrównana niż Serie A.
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Primera Division

Post autor: Bart »

A Ligue 1 jest najbardziej wyrównana. Czy to lepiej?
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

Chodziło mi o porównanie Serie A i Primera Division.A nie która liga jest najbardziej wyrównana.
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Andy »

Moglibyście się nie kłócić jak małe dzieci :P, ja nie lubie i nie polubie Primera Division a z jakich powodów to wam mówić nie będę :D. Wy tutaj gadu-gadu a tymczasem Fc Barcelona sięgneła po raz kolejny po Superpuchar Hiszpanii :brawo: , rywala nie mieli aż tak trudnego i nie dziwota , że to akurat drużyna Franka Rijkarda zdobyła ten puchar, nam pozostaje czekać na nasze spotkanie w SP Italii :szal: a Barcelonie życzyć powodzenia w rozgrywkach: wkońcu tym razem tak łatwo im pójść nie powinno zważywszy na transfery Realu Madryt...
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

Dlaczego zaraz kłócić,kto mówi o kłótni :-?.Przacież tylko wymiana zdań.Faktycznie Barca wygrała puchar,ale Espanyol-co to za przeciwnik :-D.Jeszcze raz napisze,że VCF zdobędzie mistrzostwo :brawo: :-D!
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Primera Division

Post autor: EL_CHINO »

Ha! A teraz liczę na Atletico Madryt i młodego Aguero! Mam nadzieję, ze sie tam zaklimatyzuje i że nie bedzie grzał ławę, chciałbym zobaczyć jego bramkę grając na takie zespoły jak Barcelona czy Real...
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

No Atletico pokupił kilku graczy.Ten atak Aguero-Torres(rozniosą barce :brawo: :-D),jest chyba jeszcze Costinha i Seitaridis,a maja zamiar ściągnac podobno jeszcze Maniche.I najlepiej jak Atletico bedzie walczyc o mistrzostwo z VCF :-D.
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Andy »

No ja bym taki pewny nie był :-P, w ubiegłym sezonie Atletico także miało walczyć z najlepszymi a na którym miejscu wylądowało wiemy sami :-D.Ja tam bym się nie obraził gdyby pokrzyżowali plany Blaugranie w zdobyciu mistrzostwa, ale to nie są te czasy aby taki klub mógł namieszać w tabeli... owszem początek może mieć dobry, ale do końca tak nie pociągnie.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Szycha »

Valencia i Depo wygrały swoje inauguracyjne mecze. W Valenci kolejną bramke strzelil Il Muro pokazując tym samym w jakiej lidze czuje się najlepiej. Barca po męczarniach wygrała z Celtą tracąc 2 gole. Real 0-0 z tym zółtym śmiesznym klubem. Cassano grał w pierwszym składzie. Podobno Real grał dość defensywnie i już słychać pierwsze krytyki pod adresem Capello  :brawo:
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Primera Division

Post autor: EL_CHINO »

Oglądałem mecz realu i mogę tylko powiedzieć, że brakowało tylko wyniku 1:0 :] Nuda!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Lamatico »

Barcelona bez formy!!!
Czyżby to samo co w Realu???
Barca poległa w beznadziejnym stylu z FC Sevillą. W pierwszej kolejce ledwo co ograła Celtę Vigo 3-2. Zaraz Rijkard straci posadę i zacznie się zmienianie trenerów jak to było w Realu. Ja nigdy nie byłem za Barceloną kiedy zaczęli wygrywać to wszyscy im kibicją. To samo było z Realem jak wygrywał to wszyscy za Realem. To są "kibice" którzy nie powinni się nazywać kibicami. Prawdziwego kibica można poznać jak jest z zespołem w trudnych chwilach gdy gra nie idzie.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Szycha »

Nerazzurri raczej do takich kibiców nie należą. W zeszłym sezonie na Derbach i finale z Romą dali ciała...
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Lamatico »

W ten weekend emocjonujące spotkanie w Hiszpańskiej Primiera Division pomiędzy Atletico Madryt a Valencią CF. W tym spotkaniu będą walczyć dwa wyrównane zespoły zapowiada się emocjanujące spotkanie - szlagier kolejki. To spotkanie w sobotę. W sobotę również odbędzie się inne ciekawe spotkanie Barcelona zagra z Osasuną.
Kto będzie lepszy? Przekonamy się w sobotni wieczór.
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

Najlepiej  jakby barca dała ciała i straciła punkty :brawo:,natomiast mecz Atletico vs VCF hmmm,niemam nic do jednych i drugich ale niech VCF wygra :brawo:.
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Primera Division

Post autor: EL_CHINO »

Licze w meczu Atletico- Valencia, że na Vicente Calderon wygra właśnie gospodarz :-D mam nadzieję, że będzie pokazany na canale+, chciałbym zobaczyć atak: Aguero- Torres. Jestem ciekaw talentu 'nowego nabytku' Atletico, czy będzie jeszcze bardziej błyszczał ;-)
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

A jednak Valencia niedała się zaskoczyć silnemu Atletico.Musiał być ciężki mecz(4 żółte 2 czerwone kartki :-D)Najgorsze jednak,że barca wygrałą 3-0 i chyba są w formie,jednak mam nadzieje,że takie kluby jak wlaśnie wspomniane VCF czy Atletico urwią punkty barsie(maja przecież w składach dwóch napsastników którzy uwielbiają strzelac barsie bramy mianowicie Villa i Torres :brawo:).
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Lamatico »

Szkoda że Osasuna odpuściła początek z Barcą. W końcu Barcelona strzeliła te 3 gole w pierwszych 30 min chyba. Jednak Osasuna to nie Inter nie potrafili tego odrobić. :ave:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Andy »

Co moge napisać o nowym sezonie i spotkaniach,które już się odbyły w tym nowym sezonie... Nie wiele wiem, dobrze, że chociaż kumpel mi podeśle co jakiś czas co się tam dzieje :P.Bardzo dobrze sezon rozpoczęła Barcelona,która idzie jak burza i nie wiadomo kiedy się zatrzymie,jak tak dalej będzie to lige zdobędą jeszcze przed zakończeniem tych rozgrywek.Kroku odziwo dotrzymuje im Fc Sevilla -80- , który w ubiegłym roku sezon zakończyła bodajże na spodzie tabeli,Fernando Morientes który był niedoceniany w Liverpoolu zaczął strzelać gole dla Valencii,która także wychodzi ze snu zimowego i zaczyna pokazywać pazurki.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

Osobiście to mnie cieszy postawa VCF w lidze hiszpańskiej,ktoś musi pokazać barcelonie gdzie jest ich miejsce :brawo: :-D,ale jeśli chodzo o LM to już gorzej hehe.
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Andy »

Mnie to troche martwi zbyt dobra forma Barcelony... wzmocnili swoją najsłabszą formacje w ubiegłym sezonie (obrone) i na efenty nie trzeba było długo czekać, po zimnym prysznicu (porażce) w Superpucharze Hiszpanii zaczęli wreszcie grać swoje i to bez straty gola :!: Chciałbym aby ktoś utarł im nosa i pokazał , iż tak łatwo im już nie przyjdzie zdobyć PD :D. Choćby Madrycki Real , który bardzo się wzmocnił kupując przede wszystkim Ruuda van Nistelrooya za grosze a już widać efekty gry Holendra.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Lamatico »

W najbliższej kolejce Primiera Divizion dojdzie do spotkania na szczycie pomiędzy FC Barcelona i Valencia CF. Któraś z tych drużyn straci miano drużyny z kompletem zwycięztw. Mój typ to 2-1 dla Barcelony. To spotkanie odbędzie się jutro a dziś Real Madryt zagra o 22 z Betisem Sevilla.
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Primera Division

Post autor: EL_CHINO »

Real 1:1 Atletico
W końcu obejrzałem w akcji Sergio AgÜero i doszedłem do wniosku, że za tą kasę wydaną na Zlatana dużo lepiej byłoby zainwestować w El Kun'a, bo raczej nie byłaby to kasa wydana na ślepo, a jak doniósł komentator tego meczu, Aguero został zakupiony za taką samą cenę co Ibra, no ale cóż, było minęło...
Aguero weszedł dopiero w drugiej połowie z czego miał kilka sytuacji strzeleckich w tym jedną '1on1', ale nie wyszedł mu 'lob'. Atletico ładnie zaczęło strzelając już bramkę w 8 minucie i to oni wyglądali na faworytów w tym spotkaniu, ale warte jest zauważenia fakt przełamania się w końcu Raul'a na którego mieli co narzekać kibice z Santiago Bernabeu. Obydwie drużyny zostały pokrzywdzone tym wynikiem, jedni i drudzy mieli sytuacje, no ale najwyraźniej zabrakło troche dokładności ;)
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Szycha »

Derby Madrytu zapowiadały się ciekawie i takie też były. Szkoda wielu sytuacji Atletico, ale remis w tym meczu wydaje mi się sprawiedliwy :-D Cieszy mnie fakt iż Valencia dotrzymuje kroku Barsie  :-P
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Primera Division

Post autor: Kowal »

Michu pisze: Cieszy mnie fakt iż Valencia dotrzymuje kroku Barsie  :-P
Mnie też ten fakt cieszy,licze pocichu że VCF zdobędzie w tum sezonie mistrzostwo hiszpani.Mają naprawde dobry,a zarazem bardzo ciekawy zespół.
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Lamatico »

A mnie cieszy to że jeden z moich ulubionych zawodników mianowicie Hiszpan Raul Gonzalez Blanco odzyskuje formę. Dwie ładne bramki w Champions League i teraz gol z Atletico. To jest legenda Realu podobnie jak Capitano jest legendą Interu.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Primera Division

Post autor: Lamatico »

Dziś na Camp Nou został rozegrany mecz na szczycie hiszpańskiej Primiera Division. FC Barcelona podejmowała FC Seville. Katalończycy wyszli na prowadzenie po bramce ronaldinho w 27' z rzutu karnego w 37 wyrównał najlepszy strzelec Sevilli Kanute. Tylko dwie minuty cieszyli się ze zdobytej bramki gracze z Sevilli, gdyż w 39 minucie Ronaldinho zdobył swoją drugą bramkę. W końcówce graczy z Andaluzii dobił Messi zdobywając gola w 80 minucie.
FC Barcelona vs FC Sevilla 3-1

Drugi z ciekawych meczy tej kolejki to spotkanie Celty Vigo z Valencią CF. Zawodnicy Valencji wyszli na prowadzenie po golu w 40' Navarro. Jeszcze przed przerwą wyrónał Baiano 45'. po przerwie gospodarze strzelili jeszcze 2 gole. Canizaresa pokonali Iriney52' i Canobbio 56' Drugą bramkę dla Valencji zdobył odrodzony w ojczyźnie Morientes. W 90 minucie czerwoną kartkę dostał Gavilan z Valencji
Calta Vigo vs Valencia CF 3-2

Wczoraj odbyły się 2 ciekawe spotkania:
Derby Madrytu Getafe vs Real wygrało Getafe 1-0 [Alexis]w 90 min czerwoną kartkę obejrzał Ronaldo.
Inny madrycki klub Atletico pokonał beniaminka Recreativo  2-1 [Torres Aguero - Guerrero]
ODPOWIEDZ