Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

Najbardziej mnie zaskakuje "amator" Gattuso. Przeciętna kadra, wiele kontuzji, a oni tak na prawdę niewiele odstają od Interu. Kto wie, co by się wydarzyło, gdyby od początku sezonu 2017/18 ich prowadził. Może to Milan grałby w LM kosztem Interu. Montella jednak trochę straty narobił. W dodatku jeszcze się okaże, że ponownie doprowadzi ich do finału Pucharu Włoch :oops:
Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Czarson »

Lecz się.

@klinsiu
Ostatnio zmieniony 30 sty 2019, 17:46 przez Czarson, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: IlCapitano »

Chyba mam deja vu :lol:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Wybraniec »

Inter miał w tym sezonie jeden dobry okres - od meczu z Tottenhamem na GM do rewańzu z Barceloną na GM. Wygrywaliśmy mecze i graliśmy całkiem fajnie. Poza tym okresem cały ten sezon to jedna wielka żenada. To że Milan traci do nas ledwie 5 pkt nie świadczy dobrze o Milanie tylko chujowo o nas. Gatuc w grudniu był bliski wypierdolenia, teraz mają lepszy okres, ale to też nie potrwa długo. NIe zapominajcie o ich kompromitacji w LE
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Jaszczu91 »

Bez wątpienia ilość kibiców Milanu w Polsce wzrasta w niestychanym tempie. Na TVP Sport mecz obejrzalo ponad 1 200 tyś widzów. Wczorajszy występ Piątka wprawił mnie wręcz w osłupienie. Nie spodziewałem się po nim aż takich fajerwerków. Jego pojedynki z Koulibalym były ozdobą tego meczu. Nie miałem obaw o to czy sobie poradzi w Milanie ale aż takiego wystrzalu się nie spodziewałem. Ciekaw jestem jak będzie wyglądał w następnych meczach.
Na kawał solidnego piłkarza wygląda też ten cały Paqueta. Milan tymi dwoma transferami i pozbyciem się czarnej owcy Higuaina znacznie podniósł swoje notowania w walce o ligę mistrzów.
Patrząc na grę jaką prezentuje obecnie Inter a także fakt że nam czarnej owcy pewnie nie uda się pozbyć to uważam że po następnych derbach Milan może być w tabeli przed Interem.

Szczerze mówiąc to jako Polak zazdroszczę trochę kibicom Milanu. Każdy chciałby mieć w Interze rodaka grającego pierwsze skrzypce w zespole
Own3dbyArjen
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2019, 23:14
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Own3dbyArjen »

Jaszczu91 pisze: 30 sty 2019, 18:35 Bez wątpienia ilość kibiców Milanu w Polsce wzrasta w niestychanym tempie. Na TVP Sport mecz obejrzalo ponad 1 200 tyś widzów. Wczorajszy występ Piątka wprawił mnie wręcz w osłupienie. Nie spodziewałem się po nim aż takich fajerwerków. Jego pojedynki z Koulibalym były ozdobą tego meczu. Nie miałem obaw o to czy sobie poradzi w Milanie ale aż takiego wystrzalu się nie spodziewałem. Ciekaw jestem jak będzie wyglądał w następnych meczach.
Na kawał solidnego piłkarza wygląda też ten cały Paqueta. Milan tymi dwoma transferami i pozbyciem się czarnej owcy Higuaina znacznie podniósł swoje notowania w walce o ligę mistrzów.
Patrząc na grę jaką prezentuje obecnie Inter a także fakt że nam czarnej owcy pewnie nie uda się pozbyć to uważam że po następnych derbach Milan może być w tabeli przed Interem.

Szczerze mówiąc to jako Polak zazdroszczę trochę kibicom Milanu. Każdy chciałby mieć w Interze rodaka grającego pierwsze skrzypce w zespole
W końcu widać jakiś zamysł w Milanie. Po woli formuje się na prawdę fajna ekipa. Teraz tylko czekać na skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia (Może nawet i ten Everton przyjdzie) i w końcu derby będą mogły mieć inny rezultat niż remis lub Inter :-|
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Stachoo »

Milan is back:


lopezito84 ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:2425 czerwca 2019, 23:24
Gdyby te plotki okazały się prawdą mieli byśmy naprawdę konkurencyjny skład nawet na mistrza

(Komentarz po plotkach o Fekirze)
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze: 26 cze 2019, 09:23 Milan is back:


lopezito84 ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:2425 czerwca 2019, 23:24
Gdyby te plotki okazały się prawdą mieli byśmy naprawdę konkurencyjny skład nawet na mistrza

(Komentarz po plotkach o Fekirze)
pytanie tylko czy już mamy robić screeny i czy zgwałcą tą ligę? :D
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze: 26 cze 2019, 09:37
Stachoo pisze: 26 cze 2019, 09:23 Milan is back:


lopezito84 ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:2425 czerwca 2019, 23:24
Gdyby te plotki okazały się prawdą mieli byśmy naprawdę konkurencyjny skład nawet na mistrza

(Komentarz po plotkach o Fekirze)
pytanie tylko czy już mamy robić screeny i czy zgwałcą tą ligę? :D
Pewnie zgwałcą, ale oczy kibiców swoją grą.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

Stachoo pisze: 26 cze 2019, 09:23 Milan is back:


lopezito84 ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:2425 czerwca 2019, 23:24
Gdyby te plotki okazały się prawdą mieli byśmy naprawdę konkurencyjny skład nawet na mistrza

(Komentarz po plotkach o Fekirze)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

Bennacer został wybrany najlepszym piłkarzem PNA.

"Bennacer już teraz gra na poziomie nieosiągalnym dla Sensiego".

Milan is back again. To pewne :-)
Obrazek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Stachoo »

Endriu
(ostatnio aktywny: 2 godziny temu)
27 września 2019, 12:33
Dla mnie Rebic to transferowy nie wypał. On nic nie wnosi po wejsciu. Dalej bede sie upierał ze Silva gdyby zostal i grał wczoraj zamiast Piątka ten mecz skonczylby sie 4:0
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

Pozostaje przytoczyć komentarz jednego kibica Milanu: "Bardziej przekonuje mnie projekt Milanu z Giampaolo, niż Interu z Conte".
Obrazek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Stachoo »

Zapowiedź meczu Milanu w Pucharze Włoch: "Pucharowa środa z ligowym outsiderem"

Kiedy wchodzisz na polską stronę milanu i zastanawiasz się, kto jest przeciwnikiem tego outsidera :O
Anda
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2020, 14:56

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anda »

Nie przepadam, za styl gry. Jest kilku spoko w składzie, ale ogólnie nie bardzo!
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Adriano_forever »

Ja ogólnie uwielbiam Milan, szczególnie dlatego, że są teraz tacy słabi. Wręcz kocham słaby Milan.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Yascarr »

Lubiany
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

Mieli się zbroić, a zrobił się wielki cyrk podczas styczniowego okienka. Przyszedł Ibra, któremu starczyło sił na jeden mecz, a teraz coraz bardziej zaczyna przypominać klauna. Do tego Kjaer i Begovic. Odszedł natomiast Suso, Piątek, Rodriguez i ważą się losy Paquety. Nie dość, że nie mieli pierwszego składu, to teraz jeszcze pozbawili się ławki. Chyba, że FFP tak skrobie ich po piętach, że już teraz musieli reagować. Ponowny kryzys w tej drużynie jest tylko kwestią czasu.
Obrazek
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: IlCapitano »

Ponowny kryzys? Oni są ciągle w kryzysie od 7 lat, teraz po prostu wygrali 3 mecze na farcie z gówniakami, zaraz wszystko wróci do normy.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Klinsi64 »

ich największym zimowym transferem jest Ante Rybik
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: mio85 »

To zdjęcie Kjaera tulącego żonę Erikssena rozerwałomi dziś serce. Wieczny szacunek dla niego z mojej strony. Pozdro dla kuzynów
MK92
Posty: 15
Rejestracja: 1 wrz 2017, 15:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: MK92 »

Też pomyślałem, że w takich chwilach nie ma podziału na Milan czy Inter. Wszyscy jesteśmy bliźnimi. Oczywiście wchodzi też kwestia tego, że to dwaj rodacy, ale mimo wszystko trzeba docenić postawę Kjaera w tej krytycznej sytuacji, gdy bez chwili zawahania podjął próbę ratowania życia kolegi, a potem przytomnie zadbał o najbliższą mu osobę, jak i o to, by świat nie oglądał bezpośrednio tych dramatycznych scen, tworząc kordon wokół lekarzy i Eriksena. Simon zachował się jak na kapitana przystało. Maldini wiedział, kogo ściąga do Milanu. A Christianowi życzę powrotu do piłki, żeby jeszcze pokopał ją na wysokim poziomie w czarno-niebieskich pasach. Nie zapomnę jego pięknej bramki z wolnego, która wyeliminowała nas z Coppa Italia. Pozdrawiam Was, kuzyni!
ODPOWIEDZ