Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Serie A

Post autor: Dzonyy »

Orzeu pisze: 29 lis 2022, 10:02
Chuchu pisze: 29 lis 2022, 00:19 Normalny poniedziałkowy wieczór, żadnych plotek, żadnych podejrzeń i nagle BUM! - Zarząd Juventusu, w tym Andrea Agnelli i Pavel Nedved podają się do dymisji w trybie natychmiastowym. Nie są póki co znane powody tej decyzji. Nie wiem co tam się wydarzyło, ale musiało być tam ostro.
To jest właśnie DNA Juventusu
I to się dla mnie podoba. Chyba jeszcze na 100% nie wiadomo o co chodzi, ale na bank coś grubego skoro podali się do dymisji.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Serie A

Post autor: mio85 »

Prawdopodobnie ma to związek z tym długim badaniem nieprawidłowości w księgowości klubu. Ale krętacze uważają się z najczystszych na świecie i wg nich mistrzostwa odebrano im niesłusznie :lol: :lol: :lol:
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

Czy fart Rubentusu kiedyś się skończy? Wyjątkowo obrzydliwi są w tym sezonie z tym swoim 1-0. Nieprawdopodobne, że przy takiej gównogrze mają aż tyle punktów.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: CzarodziejCzasu »

Fart Juventusa się nie zakończyl. Natomiast ten Interu już tak.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Serie A

Post autor: mio85 »

Mora pisze: 7 sty 2023, 21:15 Czy fart Rubentusu kiedyś się skończy? Wyjątkowo obrzydliwi są w tym sezonie z tym swoim 1-0. Nieprawdopodobne, że przy takiej gównogrze mają aż tyle punktów.
To jest wstyd dla całej ligi, że tak żenująco słaby zespół bije się o Scudetto. Ale z taką grą będą wtapiać. Poza tym już niedługo fart z boiska zostanie zamieniony na sprawiedliwość na ścieżce prawnej. Już możemy obstawiać co dostaną. Taki zakazik transferowy zaspokoilby moje pragnienia
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: CzarodziejCzasu »

Nie kompromituje się mio, dużo bardziej wstydliwe jest łudzenie się że mając w ataku takie ofermy jak Lukaku, Martynec i Korela mamy jakiekolwiek szanse na scudetto.

Sytuacja robi się dramatyczna, miejsce w pierwszej trójce jest prawie niemożliwe, oby dociagneli do tego czwartego. Wiele wskazuje na to, że 23/24 to ostatni sezon w którym Inter zagra w LM, Skriniar, Dumfries i De Vrij odchodzą, a ich następcami mają być Bellanova, Smalling i Becao. POWODZENIA.

Jesteśmy skończeni niestety
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

Piękne było Napoli dzisiaj. Juventus brutalnie zgwałcony, sponiewierany jak szmata, a później jeszcze raz zgwałcony. Jeśli Inter jest zbyt cienki na scudetto (a jest), to niech mistrza zdobędzie Napoli. Są na najlepszej drodze.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Serie A

Post autor: mio85 »

Ten mecz pokazał różnicę klas, którą każdy "nielaik" widział gołym okiem, jeśli śledził rozgrywki, a nie tępo patrzył w tabelę. Żałosny Juventus spoliczkowany zarówno symbolicznie, jak i dosłownie (piękna epa Osimenha dla Locatellego).
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: CzarodziejCzasu »

Jak oceniacie
Karę dla Juventusa?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Kompromitacja.

To jak dać pedofilowi zawiasy.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

A nie lepiej byłoby raz na zawsze zlikwidować ten złodziejski klub, działaczy wsadzić do więzienia (konkretnie do cel z gwałcicielami i sadystami), stadion spalić i zaorać (albo wymienić krzesełka i oddać Torino), a kibiców zesłać do obozów zagłady?

Napisałem obozy zagłady? Oczywiście miałem na myśli wesołe obozy.

Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Orzeu »

The action taken against Juventus has not ended yet!
They could face 4 new proceedings:
• Salary case with the FIGC
• With the Turin Public Prosecutor's Office
• With the CONSOB
• With UEFA

Next trial is on February 22nd again
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Serie A

Post autor: Jaszczu91 »

Sytuacja w Serie A robi się coraz bardziej skomplikowana za plecami Napoli. Zaczyna się robić ciasno. Lazio wczoraj w pięknym stylu zdemolowało Milan. 4-0 to była najmniejsza kara. Wyśmiewany przez wielu Sarri, jako tak zwany kiep, stworzył bardzo fajnie grającą w piłkę drużynę, bez wielkich nakładów finansowych. Oj chodzi im ta piłeczka. SMS, Alberto, Zacchani, Anderson, stworzyli dobrą paczkę. Podoba mi się pomysł na futbol Sarriego. Przyjemnie sie ogląda mecze jego drużyny. W Turynie mogą pluć sobie w brodę, bo pochopnie zwolnili tego trenera.

Mamy więc 5 drużyn walczących o 3 miejsca w lidze mistrzów na nowy sezon. Lazio i Atalanta złapały wiatr w żagle. Roma po powrocie Dybali też zaczyna wyglądać dużo lepiej. Inter zaliczył kolejną wpadkę w tym sezonie i jest w coraz trudniejszej sytuacji. Trzeba będzie mocno się spiąć żeby nie wypaść z czwórki. Kara dla Juventusu przyszła w najlepszym momencie. Na tą chwilę najgorzej wygląda Milan i gdybym dzisiaj miał typować, to uważam to bym postawił, że właśnie Milanu zabraknie w top 4 na koniec sezonu.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: CzarodziejCzasu »

Czy ktoś wierzy jeszcze w Scudetto dla Interu w tym sezonie????
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Serie A

Post autor: mio85 »

Cały zeszły sezon zastanawiałem się, jak to możliwe że ten Milan nie notuje wpadek z takim składem i jest stabilny do tego stopnia, że sięgnęli po Scudo. Od maja zeszłego roku codziennie przeboleć nie mogę oddanego im przez nas mistrzostwa. Po takich meczach Milanu jak dziś ból się nasila. Spektakularny upadek gorszej części Mediolanu
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: Tom_Hardy »

mio85 pisze: 29 sty 2023, 15:25 Cały zeszły sezon zastanawiałem się, jak to możliwe że ten Milan nie notuje wpadek z takim składem i jest stabilny do tego stopnia, że sięgnęli po Scudo. Od maja zeszłego roku codziennie przeboleć nie mogę oddanego im przez nas mistrzostwa. Po takich meczach Milanu jak dziś ból się nasila. Spektakularny upadek gorszej części Mediolanu
Podziękuj za strate Scudetto podrzędnemu trenerowi, który przybył tu z Koreą, a zwie on sie Podgardlak Simeone.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Serie A

Post autor: Seba »

Ten moment, gdy niczego nie spodziewający się spiker śpiewał "Milan campioni" :D
Obrazek
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

Co za niedziela w Seria A :)
Pozdr.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: CzarodziejCzasu »

2021 Lukaku-Lautaro
2022 Leao - Tonali
2023 Kvaratskhelia - Osimhen

Taka prawda
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Chuchu »

13 pkt przewagi po 20 kolejkach - scudetto Napoli może odebrać już tylko prokuratura.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Serie A

Post autor: Jaszczu91 »

Tom_Hardy pisze: 29 sty 2023, 16:29
mio85 pisze: 29 sty 2023, 15:25 Cały zeszły sezon zastanawiałem się, jak to możliwe że ten Milan nie notuje wpadek z takim składem i jest stabilny do tego stopnia, że sięgnęli po Scudo. Od maja zeszłego roku codziennie przeboleć nie mogę oddanego im przez nas mistrzostwa. Po takich meczach Milanu jak dziś ból się nasila. Spektakularny upadek gorszej części Mediolanu
Podziękuj za strate Scudetto podrzędnemu trenerowi, który przybył tu z Koreą, a zwie on sie Podgardlak Simeone.
Kto według Ciebie byłby lepszym trenerem dla Interu? Oczywiście złapanym na szybko po odejściu Conte i w naszym zasięgu finansowym?
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: CzarodziejCzasu »

Beka jaszczu. W cenie Inzaghiego jest co najmniej 17 lepszych dostępnych, naprawdę daruj sobie takie pytania
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Serie A

Post autor: Dzonyy »

CzarodziejCzasu pisze: 30 sty 2023, 11:16 Beka jaszczu. W cenie Inzaghiego jest co najmniej 17 lepszych dostępnych, naprawdę daruj sobie takie pytania
Dawaj.
jaszczomb
Posty: 135
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: jaszczomb »

Beką nie jest danie szansy Simone bo można było liczyć, że wykona krok w przód i wskoczy na poziom wymagany aby prowadzić taki klub jak Inter. Beką okrutną natomiast jest przedłużenie kontraktu i zaoferowanie podwyżki w momencie gdy już było wiadome, że tego kroku nie wykona i w dodatku frajersko przegrał mistrzostwo. Obłęd
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: Tom_Hardy »

jaszczomb pisze: 30 sty 2023, 15:02 Beką nie jest danie szansy Simone bo można było liczyć, że wykona krok w przód i wskoczy na poziom wymagany aby prowadzić taki klub jak Inter. Beką okrutną natomiast jest przedłużenie kontraktu i zaoferowanie podwyżki w momencie gdy już było wiadome, że tego kroku nie wykona i w dodatku frajersko przegrał mistrzostwo. Obłęd
To dokładnie miałem na myśli.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Dlaczego Waszym zdaniem Inzaghi po roku czasu pracy w Interze nie zasługiwał na tą prolongatę? Czyżby dlatego, że w swoim pierwszym sezonie przegrał 2 punktami mistrzostwo z Milanem, który miał więęęęęęęęęcej szczęścia niż umiejętności(mam tu na myśli obrońców rywali, którzy w co drugim meczu ratowali Milanowi dupsko)? Dlatego, że dostał w spadku po Conte drużynę, którą okaleczono z najlepszego napastnika i wahadłowego? Dlatego, że pechowo wyleciał mu też Eriksen, który świetnie czuł tempo w jakim Inter atakował?
Czyżby zapomniano już w jaki sposób Conte przegrał swoje mistrzostwo w pierwszym sezonie w Interze? Pamiętacie te mecze latem w lipcu czy sierpniu? Porażka z Bolonią i Sassuolo na Meazza?

Nie chcę tutaj wychodzić na wielkiego obrońcę SI, ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie dostępne czynniki:
- zespół jest od 2 lat osłabiany.
- nie widać perspektyw przypływu funduszy na lepsze transfery i co za tym idzie nie wiadomo, w którą stronę zmierza klub
- w przypadku kontuzji łatamy skład zawodnikami, którzy dawno powinni odejść lub w ogóle nie przychodzić
- mimo wszystko Limone zdobył jakieś puchary i to pod jego wodzą Inter w LM zaczął wyglądać na prawdę solidnie
W takich warunkach ciężko o wskoczenie na wyższy level. Wiadomo, że można mu zarzucić nierówność, nieregularność, gorszą grę w defensywie, nietrafione wybory transferowe, ale nie widzę powodu, dlaczego biorąc wszystko pod uwagę, zarząd miał mu nie przedłużać umowy. To zupełnie normalna procedura.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: CzarodziejCzasu »

Jak myślicie, gdzie jest sufit Khvichy Kvaratskheli? Fascynuje mnie ten piłkarz, nie wiem co mnie bardziej ekscytuje - jego gra w piłkę czy to czy poprawnie napisałem jego nazwisko.

Myślicie, że może stać się piłkarskim Bogiem?
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Serie A

Post autor: Towarzysz »

miniu86 pisze: 30 sty 2023, 16:38 Dlaczego Waszym zdaniem Inzaghi po roku czasu pracy w Interze nie zasługiwał na tą prolongatę? Czyżby dlatego, że w swoim pierwszym sezonie przegrał 2 punktami mistrzostwo z Milanem, który miał więęęęęęęęęcej szczęścia niż umiejętności(mam tu na myśli obrońców rywali, którzy w co drugim meczu ratowali Milanowi dupsko)? Dlatego, że dostał w spadku po Conte drużynę, którą okaleczono z najlepszego napastnika i wahadłowego? Dlatego, że pechowo wyleciał mu też Eriksen, który świetnie czuł tempo w jakim Inter atakował?
Czyżby zapomniano już w jaki sposób Conte przegrał swoje mistrzostwo w pierwszym sezonie w Interze? Pamiętacie te mecze latem w lipcu czy sierpniu? Porażka z Bolonią i Sassuolo na Meazza?

Nie chcę tutaj wychodzić na wielkiego obrońcę SI, ale trzeba wziąć pod uwagę wszystkie dostępne czynniki:
- zespół jest od 2 lat osłabiany.
- nie widać perspektyw przypływu funduszy na lepsze transfery i co za tym idzie nie wiadomo, w którą stronę zmierza klub
- w przypadku kontuzji łatamy skład zawodnikami, którzy dawno powinni odejść lub w ogóle nie przychodzić
- mimo wszystko Limone zdobył jakieś puchary i to pod jego wodzą Inter w LM zaczął wyglądać na prawdę solidnie
W takich warunkach ciężko o wskoczenie na wyższy level. Wiadomo, że można mu zarzucić nierówność, nieregularność, gorszą grę w defensywie, nietrafione wybory transferowe, ale nie widzę powodu, dlaczego biorąc wszystko pod uwagę, zarząd miał mu nie przedłużać umowy. To zupełnie normalna procedura.
Niebywałą świeżość poczułem czytając w końcu długą mądra wypowiedź na tym forum
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Napoli idzie obecnie po Scudetto jak walec. Ten ich duet jest w tak monstrualnej formie, że w sumie nawet jakieś słabsze mecze są w stanie wygrać. Kibice w Neapolu mogą być spokojni bo tam zawsze ktoś coś strzeli i wynik będzie się zgadzał. Nawet jokera Simeone mają w nieustannej formie praktycznie od początku sezonu.
Trzeba im przyznać, że trafili z tymi transferami i to trafili mocno bo praktycznie każdy z nowych zawodników wzbogacił tą drużynę i coś wnosi do gry. Do tego omijają ich kontuzje i wahania formy w przeciwieństwie do tego co widzimy w innych zespołach. Trener ma łeb na karku i mądrze tym wszystkim zarządza.
Jakby tego wszystkiego było nie dość, to jeszcze praktycznie nie mają konkurencji jak niegdyś Juve. Naturalnym ich rywalem byłby Inter jednak straty w pierwszej części sezonu były za duże, a i w rundzie rewanżowej oddaliśmy już w głupi sposób aż 5 pkt z Monzą i Empoli.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: CzarodziejCzasu »

Miniu a co sądzisz o Kvichy?
ODPOWIEDZ