Transfery Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

Nie wiem co mnie bardziej przeraża, czy to że Bonucci trafi do Milanu czy to, że Milan zrobił to tak błyskawicznie i beż żadnych ceregieli.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze:
Orzeu pisze:robie screena :D
Ty mi nadal nie odpowiedziałeś, czemu jesteś niebieski, a nie czerwony? :P
chyba jakiś awans :P

Sabatini od początku mówił, że będziemy działać po cichu, bez pośpiechu - trzymam go za słowo i jestem spokojny.

No ale ruchy Milanu robią wrażenie.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transfery Serie A

Post autor: Jaszczu91 »

Milan ściągając Bonucchiego z szarego ligowca staje się drużyną, która na poważnie powalczy o Scudetto. Na początku było dużo szydery z chinoli, którzy kupili Milan, ale teraz chyba wszystkim kopary opadły... W miesiąc wzieli się do roboty i montują ekipę na dobrym poziomie. Co tu dużo mówić mam ogromny ból dupy i liczę na kontrę ze strony Zhanga! Inter musi odpalić jakąś bombę (Nindża!) bo skończy się tak że nawet do czwórki się nie załapiemy i to kosztem Milanu, a takiego upokorzenia nie zniosę...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: Klinsi64 »

Jaszczu91 pisze:Milan ściągając Bonucchiego z szarego ligowca staje się drużyną, która na poważnie powalczy o Scudetto. ...
Bonucciego...z tym scudetto to sie zapędziłeś i to bardzo ;)
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transfery Serie A

Post autor: Jaszczu91 »

Klinsi64 pisze:
Jaszczu91 pisze:Milan ściągając Bonucchiego z szarego ligowca staje się drużyną, która na poważnie powalczy o Scudetto. ...
Bonucciego...z tym scudetto to sie zapędziłeś i to bardzo ;)
Zobaczymy w maju :D ale dla mnie Bonucchi to była fundamentalna postać Juventusu i według mnie najlepszy obok Ramosa stoper na świecie. Oprócz umiejętności czysto piłkarskich posiada też charakter zwycięscy. Milan nie miał takiego kogoś w szatni a teraz ma... Dla mnie to jest transfer lata w serie a. Nic go już nie przebije...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: sampam »

Kazdy zna wartosc Bonucciego, ale Milan i scudetto ot tak, po prostu? Chyba trzeba byloby zwijac manatki.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transfery Serie A

Post autor: Jaszczu91 »

Ja nie mówię, że Milan jest dla mnie zdecydowanym faworytem ligi tylko, że powalczy do samego końca. Juventus dalej jest najmocniejszy ale Milan tym transferem i całą resztą, znacznie się do niego zbliżył.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Yascarr »

Nainggolan jednak zostanie? :lol: Naprawdę Inter sprawia wrażenie, jakby był takim troche upośledzonym kuzynem Milanu. Jakieś bezsensowne podchody przez miesiąc po piłkarza, który nigdy tutaj nie zagra i nie wiem jak naiwnym trzeba być, żeby w coś takiego uwierzyć i cieszyć się na myśl o jego dołączeniu do nas. Szkoda słów na nasze ruchy.

Milan zrobił tak zajebiste transfery, że nie wiem jak bardzo trzeba być zaślepionym by twierdzić inaczej. To czy Montella to ogarnie to już jest osobny rozdział. Dodając do tego jeszcze Bonucciego i Biglie no to ja zaczynam im zazdrościć takiego zespołu. To co było najlepsze do wzięcia w ich zasięgu... wzięli. Bonucci niesamowita okazja, typowy Włoch który boi się zagrać w lepszej lidze niż Serie A, wyczaili szanse i mają go. Do tego chcą jeszcze napastnika, czy to będzie Aubameyang? Belotti? Chyba już nikt nie wątpi, że po takich ruchach są w stanie ściągać świetnych zawodników. Pokazali kibicom i takim właśnie piłkarzom jak Auba, że powoli idą po coś wielkiego i warto do nich dołączyć. Jeżeli ich drużyna ładnie się przez ten sezon ukształtuje, a za rok sprowadzą jeszcze 2-3 gwiazdy do tego, to nie wątpie że w sezonie 18/19 mogą zdetronizować Juventus.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery Serie A

Post autor: Stachoo »

Yascarr pisze:Nainggolan jednak zostanie? :lol: Naprawdę Inter sprawia wrażenie, jakby był takim troche upośledzonym kuzynem Milanu. Jakieś bezsensowne podchody przez miesiąc po piłkarza, który nigdy tutaj nie zagra i nie wiem jak naiwnym trzeba być, żeby w coś takiego uwierzyć i cieszyć się na myśl o jego dołączeniu do nas. Szkoda słów na nasze ruchy.

Milan zrobił tak zajebiste transfery, że nie wiem jak bardzo trzeba być zaślepionym by twierdzić inaczej. To czy Montella to ogarnie to już jest osobny rozdział. Dodając do tego jeszcze Bonucciego i Biglie no to ja zaczynam im zazdrościć takiego zespołu. To co było najlepsze do wzięcia w ich zasięgu... wzięli. Bonucci niesamowita okazja, typowy Włoch który boi się zagrać w lepszej lidze niż Serie A, wyczaili szanse i mają go. Do tego chcą jeszcze napastnika, czy to będzie Aubameyang? Belotti? Chyba już nikt nie wątpi, że po takich ruchach są w stanie ściągać świetnych zawodników. Pokazali kibicom i takim właśnie piłkarzom jak Auba, że powoli idą po coś wielkiego i warto do nich dołączyć. Jeżeli ich drużyna ładnie się przez ten sezon ukształtuje, a za rok sprowadzą jeszcze 2-3 gwiazdy do tego, to nie wątpie że w sezonie 18/19 mogą zdetronizować Juventus.

Napisałeś dokładnie to co krąży po mojej głowie :)
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Transfery Serie A

Post autor: mathias »

Dobry transfer Milanu.a patrząc na kwoty jakie przewijają się kontekście odejścia Bonucciego - wręcz genialny. Pozostaje tylko pytanie czy sobie poradzi w Milanie. Nie da się ukryć że przechodzi do zespołu 2 klasy słabszego, który dopiero będzie kształtował swój charakter.
Od 7 lat grał i w Juve i w reprezentacji z tymi samymi partnerami w obronie, a teraz przyjdzie mu układać wszystko od nowa i to on będzie głównym dowodzącym w formacji obronnej Milanu. Może się okazać że komunikacja z Romagnolim i b.obrońcami będzie kulała i przez to Bonuc nie będzie już grał na takim poziomie jak w Juve.

A patrząc na nasze mercato to przechodzi jakakolwiek chęć śledzenia kolejnych newsów. Niby nie jest złe - przyszedł Skriniar i Valero, ale porównując z Milanem to jesteśmy mocno do tyłu. A w przypadku ewentualnego odejścia Ivana, będziemy mieć na prawdę duży problem. Wszystko jak zwykle się będzie przedłużać i obudzimy się w połowie sierpnia z ręką w nocniku.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Transfery Serie A

Post autor: Alfa »

Yascarr pisze:Nainggolan jednak zostanie? :lol: Naprawdę Inter sprawia wrażenie, jakby był takim troche upośledzonym kuzynem Milanu. Jakieś bezsensowne podchody przez miesiąc po piłkarza, który nigdy tutaj nie zagra i nie wiem jak naiwnym trzeba być, żeby w coś takiego uwierzyć i cieszyć się na myśl o jego dołączeniu do nas. Szkoda słów na nasze ruchy.

Milan zrobił tak zajebiste transfery, że nie wiem jak bardzo trzeba być zaślepionym by twierdzić inaczej. To czy Montella to ogarnie to już jest osobny rozdział. Dodając do tego jeszcze Bonucciego i Biglie no to ja zaczynam im zazdrościć takiego zespołu. To co było najlepsze do wzięcia w ich zasięgu... wzięli. Bonucci niesamowita okazja, typowy Włoch który boi się zagrać w lepszej lidze niż Serie A, wyczaili szanse i mają go. Do tego chcą jeszcze napastnika, czy to będzie Aubameyang? Belotti? Chyba już nikt nie wątpi, że po takich ruchach są w stanie ściągać świetnych zawodników. Pokazali kibicom i takim właśnie piłkarzom jak Auba, że powoli idą po coś wielkiego i warto do nich dołączyć. Jeżeli ich drużyna ładnie się przez ten sezon ukształtuje, a za rok sprowadzą jeszcze 2-3 gwiazdy do tego, to nie wątpie że w sezonie 18/19 mogą zdetronizować Juventus.
w takim razie prosze o oficjalne źródło ze ktorys nasz dzialacz kiedykolwiek powiedzial ze chcemy naingolana i zrobimy wszystko by go kupic, czekam.

Po raz kolejny i juz wiecej nie bede, przypominam ze to MEDIA nakrecaja ta cala pjerdolona szopke milan robi transfery spoko, media dolewaja oliwy bo Inter nie robi i juz kurwa wielkie halo.

Bonucci mial w dupie Inter wiec juz nikt w Italii mu nie pozostal oprocz Milanu wiec logiczne ze ich wybral, tymbardziej ze zona nie chciala opuszczac wloch, a nikt spoza oferty nie zlozyl

Auba/Belotti, bdb transfery jak i cale okienko Milanu no i co? jaki to ma zwiazek z Interem? żaden, nie ograniczało ich FFP, nie maja takiego dlugu jak my a i wieksze zyski bo sa lepsi marketingowo niz Morattiego Inter, co w końcu Suning chce poprawic.

Milan zrobil dla siebie dobre transfery bo tego wymagali, u nas trzeba wzmocnic obrone 3 graczami, pomocnikiem i 1 skrzydlowym lub 2 jesli Ivan odejdzie. Nie mam zamiaru srać pod siebie ze strachu przed wielkim milanem bo ten wielki milan z mega transferami jeszcze nic nie pokazal na boisku, 1 września bedizemy mogli wróżyć z fusów a kto na tym lepiej wyjdzie zobaczymy za rok.


ps. nie pisz ze milan bez transferow zajal 6 miejsce a Inter z transferami 7 bo to argument dziecka z gimnazjum
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piekarz »

Bonucci to wspaniały transfer, ale bić oklaski Milanowi zań to naiwność, Leonardo sam się tam wcisnął. Juventus jak się okazało musiał sprzedać Bonucciego (żeby nie powiedzieć pozbyć się), Bonucci nie chciał opuszczać Włoch, Milan to jedyna ekipa we Włoszech która nie jest Interem, która nie stanowi dla Juve zagrożenia w lidze i która ma pieniądze. Nie było nawet za bardzo możliwości, żeby Bonucci do Milanu nie trafił... rossoneri mieli upiornego farta, niestety. Żaden ich wcześniejszy transfer nie zrobił na mnie wrażenia (może poza Borinim, który mnie rozśmieszył), ale to jest ich najkorzystniejszy ruch odkąd ściągnęli Ibrahimovicia z Barcelony 7 lat temu. Przynajmniej na papierze, bo wiadomo, nie tacy piłkarze się obsrywali po zmianie klubu.

Btw cały ten syf z Bonuccim to fatalna informacja dla miłośników reprezentacji Włoch, czyli między innymi dla mnie.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Yascarr »

Słuchaj Alfa, nie chce się z tobą sprzeczać, bo szanuje twoje zdanie, ale nie potrzebnie się nakręcasz. Wcale nie zamierzałem używać argumentu, że Milan był wyżej od nas w tabeli, ale dlaczego dziecka z gimnazjum? Skończyli wyżej z gównianą na papierze kadrą, w derbach ich nie ograliśmy. Nie widzę tu jakiegoś przypadku. Temat jest o transferach w Serie A, więc mogę się pozachwycać nad tym co robią po drugiej stronie. Co do działań Interu, to przecież nie jest plotka że nasi chcą tego Nainggolana, od dawna o tym trąbią, Sabatini spotyka się z jego agentem. Tylko jak można tracić czas na zawodnika z absolutnego TOPu, który nigdy tutaj nie przyjdzie? Prawda jest taka, że czas na transfery zaczął się już w czerwcu i od tego momentu podkupują nam piłkarzy, którzy mogliby być dla nas realnym wzmocnieniem. Costa w Juventusie, Rudiger w Chelsea, Manolasa też przez to już nie puszczą nigdzie. My natomiast wyciągamy z kapelusza Skriniara, tak jakby to było najważniejsze dla nas. W moim poprzednim poście nie ma żadnej filozofii. Milan robi zajebiste transfery, Inter jest żałosny. Tak wygląda sytuacja póki co i tyle.
Auba/Belotti, bdb transfery jak i cale okienko Milanu no i co? jaki to ma zwiazek z Interem? żaden
Dokładnie.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Transfery Serie A

Post autor: Alfa »

Yascarr pisze:Słuchaj Alfa, nie chce się z tobą sprzeczać, bo szanuje twoje zdanie, ale nie potrzebnie się nakręcasz. Wcale nie zamierzałem używać argumentu, że Milan był wyżej od nas w tabeli, ale dlaczego dziecka z gimnazjum? Skończyli wyżej z gównianą na papierze kadrą, w derbach ich nie ograliśmy. Nie widzę tu jakiegoś przypadku. Temat jest o transferach w Serie A, więc mogę się pozachwycać nad tym co robią po drugiej stronie. Co do działań Interu, to przecież nie jest plotka że nasi chcą tego Nainggolana, od dawna o tym trąbią, Sabatini spotyka się z jego agentem. Tylko jak można tracić czas na zawodnika z absolutnego TOPu, który nigdy tutaj nie przyjdzie? Prawda jest taka, że czas na transfery zaczął się już w czerwcu i od tego momentu podkupują nam piłkarzy, którzy mogliby być dla nas realnym wzmocnieniem. Costa w Juventusie, Rudiger w Chelsea, Manolasa też przez to już nie puszczą nigdzie. My natomiast wyciągamy z kapelusza Skriniara, tak jakby to było najważniejsze dla nas. W moim poprzednim poście nie ma żadnej filozofii. Milan robi zajebiste transfery, Inter jest żałosny. Tak wygląda sytuacja póki co i tyle.
Auba/Belotti, bdb transfery jak i cale okienko Milanu no i co? jaki to ma zwiazek z Interem? żaden
Dokładnie.

moj komentarz nie byl tylko do Ciebie ale ogolnie w strone tych krzykaczy fapujących w strone wielkich transferów milanu. Skonczyli wyzej z gowniana kadra, ale mieli jednego trenera od poczatku do konca i bez szopki z nowym wlascicielem, totalnie inna sytuacja niz u nas. Poza tym od nich nikt nie oczekiwal LM, a u nas niedosc ze LM to jeszcze o skudetto sie mowilo po wygraniu z Juve.

Sabatini spotkal sie z agentem jojo i kogos tam jeszcze, perisicia chyba, a to czy spotkal sie z agentem naingolana, ktory niby akurat byl w tym samym hotelu nie jest pewna informacja, rownie dobrze mogl sie go zapytac czy jest w ogole szansa na transfer i tyle.

czas na transfery zaczal sie w lipcu jak uporalismy sie z FFP, zrozum to w koncu. Tymbardziej ze mamy nowego trenera od lipca który też musi poznać kadre, ocenić kogo chce kto moze byc uzyteczny itd. a kupowanie tylko po to bo milan kupuje jest chore i jest synonimem upadku morattiego wiec jednak moze nie popelniajmy tego samego błędu co?


Obrazek
chetnie poczekam rok by dowiedziec sie cos wiecej na ten temat
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Transfery Serie A

Post autor: Alfa »

i jeszcze cos:


Marco Bellinazzo, a Sole 24 Ore economist (they're THE financial newspaper in Italy, so he knows what he's talking about, in thery), posted an article on goal.com regarding Milan and FFP.
For those who don't understand Italian, here's a summary...
Milan have suffered 250 million in losses over the past 3 years, more than the 30 million allowed.
UEFA will monitor Milan only from autumn onwards, and sanctions will be applied only from the 2018/19 season. Therefore they currently have no limits on the amount of money they can spend.
To avoid sanctions, they're adhering to a "Voluntary Agreement", which allows leeway on the condition they have a viable growth plan for the next 3-5 years. Problem is, UEFA are not entirely convinced by it (given they'd have to double revenues from 250 million to 500 million between 2018 and 2022, and would be dependent on CL qualification), and have postponed discussion of it until October.
The Elliott fund is a murky matter. He loaned Milan 320 million (a repayment date is not mentioned). The Chinese invested 680 million on the club, with 70 million to repay part of the debts and 90 million to recoup the losses from Fininvest in the 2016/17 season.
Li invested little less than 500 million either with his own money or through financial deals (with Huarong and Elliot).
The 120-130 million calculation at the end looks a bit dodgy, couldn't work it out myself. In theory it's how much remaining money Milan have for transfers.
With Lapadula and Bertolacci they can gain 30 million.
Li's raising capital from the 22 million already pumped in to 60 million.

//

Już jak piszesz pod pod postem to przetłumacz takie coś, żeby nie było pytań o co chodzi w tym fragmencie.
Btw, serio opcja zmień już nie była dostępna? - AF
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Yascarr »

Dobra, widzę że co roku znajduje się jakieś wytłumaczenie dla Interu. Później zawsze kończy się tak samo. Powiem tak - zazdroszczę Milanowi tego co tam się dzieje i chciałbym, żeby moje serce się tak radowało widząc taki Inter. Ogromna grupa kibiców wita Bonucciego, jednego z najlepszych na świecie, euforia i wielka wiara. Całkowicie nowy skład, według mnie złożony z bardzo dobrych graczy na wielu pozycjach, wszyscy są podekscytowani jak to będzie wyglądało. Ja Interowi w ciągu ostatnich pięciu lat nie wróżyłem podium, zawsze pisałem że nie mamy szans na Ligę Mistrzów i uważam, że od tamtego momentu nawet nie ruszyliśmy z miejsca. Chciałbym po prostu wreszcie przystąpić do sezonu z taką wiarą, jaką teraz mają kibice Milanu.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Transfery Serie A

Post autor: Alfa »

Yascarr pisze:Dobra, widzę że co roku znajduje się jakieś wytłumaczenie dla Interu. Później zawsze kończy się tak samo. Powiem tak - zazdroszczę Milanowi tego co tam się dzieje i chciałbym, żeby moje serce się tak radowało widząc taki Inter. Ogromna grupa kibiców wita Bonucciego, jednego z najlepszych na świecie, euforia i wielka wiara. Całkowicie nowy skład, według mnie złożony z bardzo dobrych graczy na wielu pozycjach, wszyscy są podekscytowani jak to będzie wyglądało. Ja Interowi w ciągu ostatnich pięciu lat nie wróżyłem podium, zawsze pisałem że nie mamy szans na Ligę Mistrzów i uważam, że od tamtego momentu nawet nie ruszyliśmy z miejsca. Chciałbym po prostu wreszcie przystąpić do sezonu z taką wiarą, jaką teraz mają kibice Milanu.

i wlasnie w tym jest sedno tego wszystkiego ze praktycznie co roku Inter robil niby to rewolucje chuj wie co, co roku gadanie o skeduto LM bla bla i nic z tego nie bylo, z kolei teraz jest to w Milanie, a u nas spokoj i jak narazie brak jakichkolwiek mrzonek o niewiadomo jakich celach, a nie od dzis wiadomo ze w Interze problem tkwi w zbyt duzych oczekiwaniach wobec pilkarzy ktorzy tez nie maja mega ambitnych charakterow


tak AF funkcja zmien juz nie byla dostepna
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: and1 »

Mamy kompletną drużynę złożoną z mistrzów potrzeba im tylko dobrego dyrygenta jakim jest Spaletti. Nie potrzebujemy transferów na teraz a przemyślanych i spójnych decyzji, zawodnicy muszą się pokazać nowemu szkoleniowcowi, wszyscy ciężko pracują by osiągnąć sukces. Drużyna jest w dobrych nastrojach i nie może się już doczekać startu nowych rozgrywek. Ciągle trzeba pamiętać o ograniczeniach związanych z finansowym fair play co zasadniczo ogranicza nasze ruchy. Jeżeli którykolwiek z zawodników z pierwszego składu będzie chciał odejść dostanie od klubu zielone światło o ile oferta będzie zadowalała nas wszystkich. O ewentualnych następcach będziemy myśleć już po sfinalizowaniu transferów z klubu. Większość zawodników łączonych z Interem prezentuje światowy poziom jednak nie sądzę abyśmy na tą chwilę potrzebowali konkretnych wzmocnień gdyż mamy bardzo zbilansowany skład i wszyscy tutaj są aby to udowodnić.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: hQ »

Swoją drogą, jak do transferów Milanu ma sie Financial Fair Play? Wydali kupę kasy nie zarabiając nic na swoich zawodnikach.
mariozzzz
Posty: 9
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:17
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: mariozzzz »

Spokojnie Uefa się o nich upomni i to bardzo szybko :)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: sampam »

Na pewno Milan jest nieswiadomy FFP. Na pewno.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: and1 »

Tak a propo FPP. Juan Jesus i Taider, czy ktoś wie jak wygląda ich sytuacja? Czy są już wykupieni, a jeśli tak to za jakie kwoty i do którego rozliczenia się to dodaje?
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: sampam »

Taider - 4
Jesus - 8

Za: transfermarkt
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

Nainggolan
Nainggola
Nainggol
Nainggo
Naingg
Naing
Nain
Nai
Na
Nag
Naga
Nagat
Nagato
Nagatom
NAGATOMO
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: sampam »

miniu86 pisze:Nainggolan
Nainggola
Nainggol
Nainggo
Naingg
Naing
Nain
Nai
Na
Nag
Naga
Nagat
Nagato
Nagatom
NAGATOMO
:brawo: :D
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Transfery Serie A

Post autor: Shady »

and1 pisze:Mamy kompletną drużynę złożoną z mistrzów
(...)
jednak nie sądzę abyśmy na tą chwilę potrzebowali konkretnych wzmocnień gdyż mamy bardzo zbilansowany skład
Czy Ty aby na pewno pamiętasz które miejsce zajęliśmy w poprzednim sezonie i jak zakończyliśmy udział w LE?
Owszem mieliśmy zmiany trenerów i zamianę właściciela, ale patrząc na papierze jakimi nazwiskami dysponujemy to w teorii Inter połowę meczów powinien wygrywać bez odprawy przedmeczowej, a skończyliśmy sezon za Milanem, który według niektórych potrzebuje przebudowy, a to my tylko delikatnych wzmocnień. Niektórzy nasi zawodnicy po prostu są tutaj delikatnie mówiąc przeceniani co zweryfikował poprzedni sezon.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Yascarr »

To w końcu mamy mocny na papierze skład i powinniśmy większość spotkań wygrać, czy przeceniamy zawodników?
Moje zdanie jest takie, że jeśli Mario kosztował 40-50mln to nie znaczy że jest dobry "na papierze". Znaczy to tylko tyle, że kosztował te 40-50mln. To samo z Kondogbią. Weźmy się lepiej za robote, bo z tym składem to Lazio nas w tabeli łyknie nawet, nie wspominając o walce z Napoli i Romą
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Transfery Serie A

Post autor: Shady »

Przed sezonem wydawało się, że skład jest bardzo dobry, ale sezon pokazał coś innego i to nie tylko zmiany trenera są winne temu, że część piłkarzy grała padakę. I pomimo tak słabego sezonu nadal wielu tutaj wierzy, że ci wszyscy piłkarze są zajebiści.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery Serie A

Post autor: Stachoo »

Oferta bilanu za Renato Sanchesa - 7,5 mln za 2 letnie wypożyczenie + 40 mln po 2 latach.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

Czas nie jest naszym sprzymierzeńcem. Dzisiaj pierwszagazeta już napisała "s.o.s. spalletti" porażka z Norymberga i stagnacja w mercato. Dodatkowo Nainggolan i Vidal są bardzo blisko odnowienia kontraktów. Niena taki obrót spraw wszyscy liczyli. Oprócz zatrudnienia Spalla Inter nie zrobił jeszcze poważnego kroku do przodu.
ODPOWIEDZ