Transfery Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: TomHardy »

kusy pisze:Dlaczego tak długo? 7 dni Miało tylko być. Bądź ludzki.
Nie sap tylko sie pilnuj bo wyku**** jak af na harem i jeszcze ci dupsko pęknie.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Transfery Serie A

Post autor: Saff »

Jaszczu91 pisze:Ja to jestem ciekaw kiedy Juventus zacznie sprzedawać? Według nowych zasad FFP klub grający w europejskich pucharach nie może mieć deficytu transferowego przekraczającego 100 mln ojro. Teraz mają -213 wg transfermarkt. Muszą sprzedać Higuaina i kogoś jeszcze.
Tylko że Transfermarkt podaje całkowite sumy transferowe, a nie sądzę żeby za Cristiano płacili od razu te 117mln. Są zarządzani z głową, to nie Milan. Transakcja zostanie rozbita na kilka rat i spokojnie wyjdą na zero. Do tego Rugani ma polecieć do Chelsea za, ponoć, 40mln, opylą pewnie Higuaina, na wylocie, rzekomo, są jeszcze Sandro i Cuadrado.
A od biedy, jakby brakowało kilku milionów do zamknięcia bilansu, to pozbędą się jakichś młodszych zawodników.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Transfery Serie A

Post autor: Adriano_forever »

TomHardy pisze:
kusy pisze:Dlaczego tak długo? 7 dni Miało tylko być. Bądź ludzki.
Nie sap tylko sie pilnuj bo wyku**** jak af na harem i jeszcze ci dupsko pęknie.
Widać nie potrafisz napisać normalnego posta bez obrażania innych osób, a za mną najwyraźniej tęsknisz bo ciągle o mnie wspominasz. Przykre.

Jeżeli chodzi o temat to Andreson z Lazio oficjalnie w West Ham za kwotę blisko 40 mln. Dość ciekawy kierunek, jeszcze sezon czy dwa temu łączony z Interem czy Juve a tu transfer na wyspy. Swoją drogą ciekawe transfery robią młoty, oby tylko nie skończyli jak Everton rok temu, który też kupował hurtem.

Kolejna sprawa, nasz były napastnik Bonazzoli wypożyczony z Sampy do Padovy. Czyli skończył jak jedni z wielu z naszej Primki.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: TomHardy »

Adriano_forever pisze:
TomHardy pisze:
kusy pisze:Dlaczego tak długo? 7 dni Miało tylko być. Bądź ludzki.
Nie sap tylko sie pilnuj bo wyku**** jak af na harem i jeszcze ci dupsko pęknie.
Widać nie potrafisz napisać normalnego posta bez obrażania innych osób, a za mną najwyraźniej tęsknisz bo ciągle o mnie wspominasz. Przykre.
Akurat najmniej mnie interesuje czy moje posty podobają ci sie czy nie i nie schlebiaj sobie bo uwierz mi nikt z tej strony za tobą nie tęskni. Ja mam jedynie wielką bekę z tego kim sie stałeś obecnie.

Cytując klasyka: "...byłeś zbójem, jesteś ..."

Bez pozdrowień.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Wybraniec »

Podsumujmy najciekawsze transfery dokonane oficjalnie już tego lata (nie licząc wykupień po wypożyczeniach):

Luis Muriel za 15 mln euro w Atalancie.
Fabio Depaoli za 5 mln euro z Chievo do Sampdorii.
Fabrizio Cacciatore za 800 tyś euro z Chievo do Cagliari.
Giovanni Di Lorenzo za 8 mln euro z Empoli do Napoli.
Aaron Ramsey za darmo z Arsenal do Juventusu.

Oczywiście osobom nie pojmującym Calcio nazwiska Depaoli czy Cacciatore nic nie mówią, ale myślę, że tego lata co i raz będziemy opisywać sobie transfery nawet tych mniejszych klubów.

Transfer Muriela nieco zaskakujący, bo ten placek nic specjalnego w Fiorentinie nie pokazał, a tutaj będzie grał w LM. Atalanto, nie tędy droga.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transfery Serie A

Post autor: Jaszczu91 »

Zapomniałeś dodać że Paweł Jaroszyński idzie do Genoi za 4 mln euro
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

Depaoliemu trzeba się bacznie przyglądać (za 2 lata będziemy pewnie dawać za niego 30, ale jak się ma kretynów nie tylko w kadrze ale i zarządzie, to co począć). Już zimą pisałem, żeby go ściągnąć, spokojnie by się wprowadzał za plecami DD, ale nasze orły i sokoły wolały ściągnąć Cedryka Soaresa (żeby chłopina mógł wnukom opowiadać, że był w kadrze przenajświętszego Interu - "Inter: klub który spełnia marzenia").

Zacznie się dziać po 1 lipca, oj zacznie.

Pozdr.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: ZnawcaCalcio »

Również uważam, że Depaoli to jest całkiem ciekawy zawodnik i szkoda, że nasi go przeoczyli. Można było go wykupić i wypożyczyć do jakiegoś średniaka Serie A
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Wybraniec »

Spinazzola w Romie za 10 baniek i Luce Pellegriniego.

Myślałem, że gorzej już w tej Romie być nie może, ale jednak może. Spinazzola najgorszy nie jest, ale warunki transferu to jakaś kompletna beka
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Kujon »

Manolas w Napoli za 36 mln ojro

Szkoda że nie do Juve, bo De Ligt mocno ich wzmocni a Grek ma często średnie mecze
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Wybraniec »

Okienko Napoli zapowiadało się świetnie, bo mieli tam trafić James i Lozano, ale wygląda na to, że tak różowo to nie będzie. Siła defensyw Napoli, Interu i Juve robi wrażenie (mam tu na myśli środkowych obrońców). W tej formacji te trzy drużyny najmocniej odjechały rywalom.

Rabiot już na testach medycznych w Juventusie. W Turynie dwa potężne wzmocnienia pomocy za darmo. Na razie ani euro wydanego na transfery, a wiadomo, że paru gości stamtąd odejdzie. Na De Ligcie się nie skończy, oby starczyło im hajsu na Icardiego. Jedynie jakiś niewyobrażalny konflikt w szatni albo niechęć Ronaldo do Sarriego mogłaby sprawić, że Juventus nie wygra w tym roku tytułu. Niewielki procent szans, że to się stanie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

Transfery Juve (nawet bezgotówkowe) typu Ramsey czy Rabbiot wcale mnie nie przerażają. Napchać ławkę średniakami z wielką pensją to nie sztuka.
Bardziej mnie martwi, że Juve po tych transferach odpuści w kwestii Pogby (tym bardziej że sporo będzie kosztowac de Ligt). A wolę, żeby wydali fortunę na Pogbę a przez to odpuścili przynajmniej na rok Chiese.

Co do Napoli, to jestem ciekaw czy odejdzie Koulibaly.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: miniu86 »

A kim w ogóle jest Rabbiot? Oni dalej myślą że kupując zawodników pokroju Matuidiego, Cena czy Khediry wygrają LM?
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Transfery Serie A

Post autor: maniekfci »

Godin i Lazaro oficjalnie witamy, Lukaku czekamy
piper
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: piper »

A co to jest Lazaro i stary Godin ? A tym wygracie scudetto ?
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

ktos mi powie skad Fiorentina ma tyle kapuchy? w tym sezonie sciagneli juz doswiadczona gwiazde Riberyego, Boatenga ktory mysle fajny grajek do wejscia z ławki, perspektywicznego Pulgara, Lirole, ponoć jakiś perspektywiczny napastnik Pedro z brazylii do nich idzie
https://www.transfermarkt.it/pedro/prof ... ler/432895

i jeszcze Politaniak w drodze. Masakra jakaś. Gdyby nie to, że ich trenerem jest Knutella, to mogliby naprawde powalczyc o te Lige mistrzow z Lazio i Romą
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Transfery Serie A

Post autor: ddamiann17 »

Skepta pisze: 1 wrz 2019, 08:50 ktos mi powie skad Fiorentina ma tyle kapuchy? w tym sezonie sciagneli juz doswiadczona gwiazde Riberyego, Boatenga ktory mysle fajny grajek do wejscia z ławki, perspektywicznego Pulgara, Lirole, ponoć jakiś perspektywiczny napastnik Pedro z brazylii do nich idzie
https://www.transfermarkt.it/pedro/prof ... ler/432895

i jeszcze Politaniak w drodze. Masakra jakaś. Gdyby nie to, że ich trenerem jest Knutella, to mogliby naprawde powalczyc o te Lige mistrzow z Lazio i Romą
Nowy właściciel. Zapowiedział już przed okienkiem, że nie sprzeda nigdzie Chiesy, bo nie potrzebuje pieniędzy z tego transferu. Dodatkowo mówił, że ma zamiar zbudować naprawdę konkurencyjny skład. Jak widać słowa dotrzymał, bo transfery Violi naprawdę robią wrażenie.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Wybraniec »

Domyn opisz czemu nie ma już zapoczątkowanych przeze mnie artykułów o transferach w Serie A, brakuje mi ich na portalu. Chciałbym żebyście od następnego mercato codziennie opisywali co się dzieje w innych zespołach, to dla mnie ważne.
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Transfery Serie A

Post autor: ddamiann17 »

Wybraniec pisze: 1 wrz 2019, 10:22 Domyn opisz czemu nie ma już zapoczątkowanych przeze mnie artykułów o transferach w Serie A, brakuje mi ich na portalu. Chciałbym żebyście od następnego mercato codziennie opisywali co się dzieje w innych zespołach, to dla mnie ważne.
Oczywiście, że takowe artykuły są - tu masz przykład jednego z nich :

https://fcinter.pl/news/z-obozu-rywali- ... j-ofensywy

A jeżeli chcesz, żeby ktoś Ci codziennie opisywał co się dzieje w innych zespołach, to raczej musi wystarczyć Ci to, co obecnie jest
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Wybraniec »

Jestem konsumentem wartości intelektualnej tego portalu i oczekuje produktu, który w pełni zaspokoi moje potrzeby
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Transfery Serie A

Post autor: ddamiann17 »

Wybraniec pisze: 1 wrz 2019, 10:42 Jestem konsumentem wartości intelektualnej tego portalu i oczekuje produktu, który w pełni zaspokoi moje potrzeby
Oczywiście, lecz niestety portal nie jest w stanie zaspokoić potrzeb każdego konsumenta. Cykl cotygodniowy dotyczący transferów innych klubów Serie A wydaje się rozsądny i dotychczas nikt nie zgłaszał na niego żadnych skarg. W przypadku większej ilości reklamacji w/w produktu, na pewno przemyslimy ewentualne zmiany.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Transfery Serie A

Post autor: Wybraniec »

Bardzo profesjonalnie.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Transfery Serie A

Post autor: Kusy »

Wybraniec pisze: 1 wrz 2019, 10:42 Jestem konsumentem wartości intelektualnej tego portalu i oczekuje produktu, który w pełni zaspokoi moje potrzeby
😂😂😂 Lepszy niż Benny Hill
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: Klinsi64 »

Wybraniec pisze: 1 wrz 2019, 10:50 Bardzo profesjonalnie.
dobra skończ pieprzyć i mów czy ta książka Foota jest warta uwagi czy nie?
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Transfery Serie A

Post autor: maverik »

Czekam na komentarze milanistów, że podebrali nam Rebicia tak jak Rodrigueza.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Transfery Serie A

Post autor: Seba »

maverik pisze: 2 wrz 2019, 01:30 Czekam na komentarze milanistów, że podebrali nam Rebicia tak jak Rodrigueza.
No i że Rebic>Lukaku ;)
Obrazek
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

Rebic w Milanie,
Darmian w Parmie
Llorente w Napoli
Chiriches w Sassuolo
Mkhitaryan w Romie????

oj dzieje się

Pozdr.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Transfery Serie A

Post autor: maniekfci »

Icardi w PSG, czekamy na petardę
ODPOWIEDZ