Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Serie A

Post autor: Dzyl »

Jak Milan nas pyknie to nie zdziwię się jak nas w tabeli jeszcze łykną bo strata będzie już tylko -4pkt, to by była mega kompromitacja
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Baggio przedstawił dwie wersje o których też myślałem z tym, że w tej drugiej zakładam nawet remis w Genui i byłbym zadowolony. Już niedługo i będziemy wiedzieć, która wersja nas dotyczy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

No i chyba wiele się wyjaśniło w kwestii mistrzostwa. Naiwnie liczyłem jednak w tym roku na Napoli...
Sarri odpuścił LM, LE i puchar Włoch a i tak będzie 2gi.

Alisson klasa światowa, najlepszy bramkarz ligi.

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

w LM to napoli się obsrało z szachtarem a nie odpuścili
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

Piter9702 pisze:w LM to napoli się obsrało z szachtarem a nie odpuścili
Szanuję, to Twoja wersja. Kibice Napoli, sami piłkarze mówili co innego.
Pozdr.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Serie A

Post autor: Yascarr »

Panowie chyba po derbach. Davide Astori znaleziony martwy w hotelu. Szok, nie mogę w to uwierzyć
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Masakra że takie rzeczy nadal mogą się wydarzyć w profesjonalnym sporcie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

Odet pisze:
Piter9702 pisze:w LM to napoli się obsrało z szachtarem a nie odpuścili
Szanuję, to Twoja wersja. Kibice Napoli, sami piłkarze mówili co innego.
Pozdr.
no to teraz pokaż kto tak mówił z piłkarzy że odpuścili LM
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Serie A

Post autor: Lopez »

Masakra mój rocznik.Różne portale związane z piłką piszą,że powodem było zatrzymanie akcji serca i ukryta wada serca.Zastanawia mnie to jak piłkarz,który jest przed sezonem i przed każdym transferem badany,jak można było nie znaleźć tego.

Wydaje mi się,że czarne opaski i minuta ciszy będzie.Meczu raczej nie odwołają.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Serie A

Post autor: Alfa »

oficjalnie odwolana kolejka
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Serie A

Post autor: sampam »

Skoro jest to ukryta wada serca to sila rzeczy nie dalo sie tego wykryc wczesniej. Ludzkosc taka madra, a wciaz taka glupia jesli chodzi o medycyne. Sluszna decyzja i to dla kazdego.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Fuck, a mówią, że sport to samo zdrowie :/

Każdy z nas może zasnąć i już się nie obudzić :(
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Decyzja nie mogła być inna.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Serie A

Post autor: Kusy »

Smutno tym bardziej, ze niektórzy kibice Interu pokazuja kim są naprawde w obliczu wielkiej tragedii...
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: TomHardy »

kusy pisze:Smutno tym bardziej, ze niektórzy kibice Interu pokazuja kim są naprawde w obliczu wielkiej tragedii...
Nad bezdomnym zamarzniętym przy -15 też będziesz taki czuły? Może fabryki niech zamykają jak szeregowy pracownik umrze.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Serie A

Post autor: Yascarr »

kusy pisze:Smutno tym bardziej, ze niektórzy kibice Interu pokazuja kim są naprawde w obliczu wielkiej tragedii...
Dokładnie. Tłumaczenie tym że ktoś wydał pieniądze albo poświęcił czas jest po prostu idiotyczne. Jak w ogóle ten mecz miałby wyglądać w takiej atmosferze...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: Klinsi64 »

TomHardy pisze:
kusy pisze:Smutno tym bardziej, ze niektórzy kibice Interu pokazuja kim są naprawde w obliczu wielkiej tragedii...
Nad bezdomnym zamarzniętym przy -15 też będziesz taki czuły? Może fabryki niech zamykają jak szeregowy pracownik umrze.
co jeszcze napiszesz głupiego,żeby zwrócić na siebie uwagę?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

Tragedia to jest, ale w sztabie medycznym fiorentiny a nie u nas. Wielką tragedią możemy nazwać katastrofę smoleńską, a nie śmierć piłkarza, który zmarł z przyczyn naturalnych (zdarza się wszędzie). Odwołanie meczów jest naprawdę potrzebne w tym wypadku jakby to coś miało pomóc w wyniku tej sytuacji.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: TomHardy »

Klinsi64 pisze:
TomHardy pisze:
kusy pisze:Smutno tym bardziej, ze niektórzy kibice Interu pokazuja kim są naprawde w obliczu wielkiej tragedii...
Nad bezdomnym zamarzniętym przy -15 też będziesz taki czuły? Może fabryki niech zamykają jak szeregowy pracownik umrze.
co jeszcze napiszesz głupiego,żeby zwrócić na siebie uwagę?
Dla ciebie wszystko co napiszę będzie głupie jak i dla twojego kółka różańcowego, więc po co się pytasz. Śmierć jest śmiercią, ale nie on pierwszy i nie ostatni. To nie jest powód (nie tylko moim zdaniem, jakbyś nie czytał innych komentarzy, tylko śledzisz moje) żeby odwołać całą kolejkę. Powtórzę to jeszcze raz: Tysiące ludzi umiera na całym świecie i świat idzie dalej. Bezdomny leży na ziemi to nawet nie podejdziesz i nie kupisz mu bułki jeden z drugim, a tu będziecie umoralniać kogoś jak ma się zachować. A ja nie przechodzę obojętnie i zawsze wrzucę do puszki, albo kupie jedzenie. Więc spójrz najpierw na siebie, a potem innym mów co mają robić i mówić.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

Piter9702 pisze: no to teraz pokaż kto tak mówił z piłkarzy że odpuścili LM
Sarri, Koulibaly, Callejon mówili jeszcze przed meczami LM, że dla nich liczy się liga, za kibiców mówiła frekwencja w meczach LM. Mnie to wystarczy, Tobie nie musi
Nie ważne.

Ważne, że po tym co się stało odwołano kolejkę. Tak powinno być. Jeśli uważasz inaczej (czytałem Twojego posta) to proszę nie pisz już do mnie.

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

Czekam na linki do wypowiedzi albo to nie miało miejsca
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Orzeu »

Piter9702 pisze:Czekam na linki do wypowiedzi albo to nie miało miejsca
potwierdzam, kojarze ze czytalem wypowiedz prezesa napoli ze skupiaja sie glownie nalidze
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Serie A

Post autor: sampam »

Na meczu rewanzowym z Donieckiem bylo niewiele ponad 10 tys. ludzi. Napoli wowczas bylo juz po 2 porazkach z City, ktore znaczaco utrdnilyby awans. Mimo tego (?) Napoli wygralo z Ukraincami pewnie 3-0. Teraz pytanie czy juz wtedy odpuszczali czy nie? Mnie sie wydaje, ze to tylko takie gadanie. Przeciez w ostatniej kolejce malo kto przypuszczal, ze City przegra z Donieckiem na wyjezdzie. Tym bardziej, ze Obywatele nie grali gleboka rezerwa i byli (sa?) w wysmienitej formie. Ostatnie spotkania zadecydowaly. Tez bym chcial jakies linki do wypowiedzi, bo mam slowa Mertensa, ktore temu przecza:D

Jednoczesnie mysle, ze wlodarze i pilkarze Napoli nie sa troglodytami i odpuscili LE, bo i tak awans do LM maja(?) pewny, a przynajmniej na dzis. Ewentualne punkty w rankingu nie spowoduja, ze nagle wskocza do 2 koszyka na stale. Zwyciestwo w LE jest umiarkowanie prawdopodobne, wiec...
Koronowanie Juve* jest przedwczesne, zreszta zobaczymy czy awansuja dalej w LM.

*sam tak zrobilem juz przed sezonem, no ale...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: Klinsi64 »

Jeśli klub odpuszcza najważniejsze rozgrywki europejskie to nie jest poważny,dlatego życzę im kolejnego wpierdolu na finiszu rozgrywek :) Następne scudetto juve,35 czy 40 nie ma dla mnie znaczenia,świadomość,że klub ze śmietniska byłby w stanie wygrać ligę przeraża mnie.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

http://transfery.info/105998,koulibaly- ... e-mistrzow
tak ja to odebrałem.
Piter9702 pisze:w LM to napoli się obsrało z szachtarem a nie odpuścili
To napiszę po Twojemu: czekam na link to tego, że Napoli się "obsrało", może być nawet zdjęcie, albo zacytuję Ciebie
albo to nie miało miejsca
Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

Pierwsza kolejka i pierwsza przegrana, wyszli podstawowym składem, w statystykach byli lepsi, więc nie sądzę, że "odpuścili" sobie LM, w dodatku mając później u siebie mecz domowy z cagliari.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A9EE5D9

Druga kolejka, mecz z city na wyjeździe. Byli świeżo po wyjazdowym meczu z as romą (wygrali 0:1), a później mięli mecz z nami u siebie. Przegrali z manchesterem 2:1, ale również wyszli podstawowym składem (mimo ciężkiego wyjazdu 3 dni wcześniej i ciężkiego meczu z nami 4 dni później). Nie strzelili wtedy również karnego, więc nie rozumiem tezy "olanie" Ligi Mistrzów. Skoro olewając ten mecz przegrali tylko 2:1 (+ karny niestrzelony) to gdyby podeszli na poważnie to chyba by te city rozwalili z 5:0 albo i więcej.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A9EC9AD

A jeśli de laurentis coś tam sapał, że LM dla niego nie ważna, to tylko dlatego, że szukał wymówki. Każdy wie jaki to jest idiota i po naszej przegranej z milanem w PW też sobie mogę gadać, że to specjalnie odpuszczony mecz był.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Wiele wskazuje, że powtorzymy niedawny wynik Manciniego, czyli lider w grudniu, a w maju pierwsze miejsce niedajace prawa gry w LM. Przy okazji nasze pupile niezmarnowali szansy na pognebienie nas w newralgicznym momencie gdy wszyscy liczyli, że może wreszcie sie uda skoro zostaly dwa mecze.

Chociaż ciężko to przyznać to rzymskie kluby bardziej zasłużyły na LM bo sezon miały cięższy, a mimo to są przed nami. Roma latem też zmieniła trenera, ale kadrę mieli znacznie lepszą a irytujący di francesco nie był tak słaby jak byśmy chcieli. Lazio zaś to kontynuacja pracy Inzaghiego i powtórzenie wyniku z zeszłego sezonu czyli też nie żadna wielka niespodzianka.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Z mniej ważnych spraw to Icardi zdobył 100 ligowych goli w Serie A jako zawodnik Interu. Jest to 10. taki przypadek. Ostatnim był Vieri - 103 ligowe gole. We wszystkich rozgrywkach dla Interu 107 goli - 9. wynik w historii klubu.

Inter tylko dwa razy w tym sezonie wygrał mecz w którym przegrywał. Ten pierwszy to wyjazdowa wygrana z.... Romą na Olimpico gdzie gola też strzelił Vecino.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

W zeszłym sezonie Roma 87, w tym Napoli 91 i mimo to brak majstra. Pechowo trafili.
Gość

Re: Serie A

Post autor: Gość »

miniu86 pisze:W zeszłym sezonie Roma 87, w tym Napoli 91 i mimo to brak majstra. Pechowo trafili.
Juve jest niesamowicie mocne i cieżko bedzie ich zdetronizować. Ciekawe czy dobija do 10 majstrów.
ODPOWIEDZ