Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Saff pisze:
Chuchu pisze: Kilka słów jeszcze o Benevento, które tym razem, tak dla odmiany przegrało z Fiorentiną 0-3 i dalej leżą na szarym końcu tabeli bez ani jednego punktu z bilansem bramkowym 2-22. Chyba nawet Pescara nie była aż tak słaba, być może szykuje się rekord najmniejszej ilości punktów w sezonie? Ktoś wie do kogo może on należeć?
Wydaje mi się, że do tej pory najgorsze w historii było Lecce z sezonu 93/94 z kompletem 11 punktów na finiszu. Także póki co Benevento jest na dobrej drodze do solidnej kompromitacji, choć pewnie kilka oczek uciułają.
Nie grali jeszcze z Bbilanem chyba. Pierwsz 3 pkt czekają.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Serie A

Post autor: Bart »

Saff pisze:
Chuchu pisze: Kilka słów jeszcze o Benevento, które tym razem, tak dla odmiany przegrało z Fiorentiną 0-3 i dalej leżą na szarym końcu tabeli bez ani jednego punktu z bilansem bramkowym 2-22. Chyba nawet Pescara nie była aż tak słaba, być może szykuje się rekord najmniejszej ilości punktów w sezonie? Ktoś wie do kogo może on należeć?
Wydaje mi się, że do tej pory najgorsze w historii było Lecce z sezonu 93/94 z kompletem 11 punktów na finiszu. .
To był ostatni sezon, gdzie przyznawano 2 punkty za zwycięstwo, więc Brescia rok później z 12 punktami była de facto gorsza.

Bliskie również było Napoli w 1998 z 14 punktami ;)
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Równie irytujące co okoliczności, w których straciliśmy wczoraj dwa gole jest to, że czołówka Serie A solidarnie, co kolejkę, notuje zwycięstwa.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: IlCapitano »

No niestety mordeczko jeszcze 3 godziny temu byliśmy liderem a w niedzielę spadamy na 4 miejsce masakra jakaś, ja to nie wiem jak to będzie, jeszcze ten Milan is back to jest jakaś totalna masakra.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Sezon w którym zajęliśmy 4 miejsce był podobny. Mieliśmy wtedy "całkiem dobry" sezon, ale w tym samym momencie reszta czołówki grała sezony życia.

Niestety jedna porażka i spadamy na 4 miejsce, taka prawda.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Ależ ten grajek Crotone dał się nawinąć na karnego:
http://www.livescore.in/pl/mecz/zsXgRppj/#wideo
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: KoBa »

IlCapitano pisze:No niestety mordeczko jeszcze 3 godziny temu byliśmy liderem a w niedzielę spadamy na 4 miejsce masakra jakaś, ja to nie wiem jak to będzie, jeszcze ten Milan is back to jest jakaś totalna masakra.
Obawiam się, że tak właśnie będzie gdyż w następnej kolejce czołówka znowu gra z dołem tabeli.
Wszystko wskazuje na to, że mecz z Hellasem będzie ucieczką z 4 miejsca.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

KoBa pisze:
IlCapitano pisze:No niestety mordeczko jeszcze 3 godziny temu byliśmy liderem a w niedzielę spadamy na 4 miejsce masakra jakaś, ja to nie wiem jak to będzie, jeszcze ten Milan is back to jest jakaś totalna masakra.
Obawiam się, że tak właśnie będzie gdyż w następnej kolejce czołówka znowu gra z dołem tabeli.
Wszystko wskazuje na to, że mecz z Hellasem będzie ucieczką z 4 miejsca.
Szansą jest jedynie ew. remis Juventusu, ale oni też grają z dołem tabeli :/
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

Uwaga:
Milan się budzi :hahaha: :hahaha: :hahaha:

A serio, oczywiście kibicuję im w sobotę.

Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: IlCapitano »

Mogliby wygrać z Juve, albo zremisować chociaż, bo nikt inny z czołówki nie straci w tej kolejce punktów.

A może tak pierwszy punkcik Benevento? :D
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Fabio Quagliarella strzelał nam w 4 ostatnich meczach. Cierń w dupie, tak go nazywam.

No nic, wychodzi na to, że nie ma co się oglądać na rywali, tylko tłuc, tłuc, tłuc kolejne punkty.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

miniu86 pisze:Fabio Quagliarella strzelał nam w 4 ostatnich meczach. Cierń w dupie, tak go nazywam.
On lubi grać przeciwko nam. Jakby miał nam za złe, że go w końcu nie kupiliśmy :)
Choć akurat we wt wg mnie grał źle, niby zaliczył bramkę, ale 2 świetne sytuacje (na szczęście) spartolił.
Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:
miniu86 pisze:Fabio Quagliarella strzelał nam w 4 ostatnich meczach. Cierń w dupie, tak go nazywam.
On lubi grać przeciwko nam. Jakby miał nam za złe, że go w końcu nie kupiliśmy :)
Choć akurat we wt wg mnie grał źle, niby zaliczył bramkę, ale 2 świetne sytuacje (na szczęście) spartolił.
Pozdr.
Strasznie egoistycznie grał.

Komentator zresztą zauważył, że w momencie jak coś spartolił, każdy inny był winny, a w sytuacji braku podania do niego wkurzał się na partnerów.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Chuchu »

Warto też wspomnieć o rywalizacji o koronę króla strzelców. Topowi napastnicy są w tym sezonie bardzo skuteczni i po 10 kolejkach mamy aż 3 zawodników ze średnią powyżej 1 gola na mecz (Immobile, Icardi, Dybala).
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: Klinsi64 »

Chuchu pisze:Warto też wspomnieć o rywalizacji o koronę króla strzelców. Topowi napastnicy są w tym sezonie bardzo skuteczni i po 10 kolejkach mamy aż 3 zawodników ze średnią powyżej 1 gola na mecz (Immobile, Icardi, Dybala).
jak wyliczył Tygodnik Kibica... :D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

Jak stawiacie, kto zostanie królem strzelców??
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: KoBa »

Stawiam na Icardiego. To byłby 3 król strzelców pod wodzą Spalettiego.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Serie A

Post autor: Lopez »

Stawiam,że to będzie sezon Ciro Immobile(jeśli nigdzie nie odejdzie i dokończy sezon we Włoszech)
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: Serie A

Post autor: darren1 »

Odet pisze:Jak stawiacie, kto zostanie królem strzelców??
Mertens.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Serie A

Post autor: Piekarz »

IlCapitano pisze:No niestety mordeczko jeszcze 3 godziny temu byliśmy liderem a w niedzielę spadamy na 4 miejsce masakra jakaś, ja to nie wiem jak to będzie, jeszcze ten Milan is back to jest jakaś totalna masakra.
Dzieło sztuki.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Mertens bankowo
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: IlCapitano »

Dokładnie a Milan to zgwałci te lige a ja to już screena nawet zrobiłem co
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:Dokładnie a Milan to zgwałci te lige a ja to już screena nawet zrobiłem co
A Il Capitano może napisze kieeeeedyś coś sensownego, rób też screeny
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

Ja stawiam na Icardiego.
Pozdr.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

Stawiam, że najlepszym strzelcem ligi zostanie jeden z Argentyńczyków: Dybala lub Icardi.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Serie A

Post autor: Saff »

Bart pisze:
Saff pisze:
Chuchu pisze: Kilka słów jeszcze o Benevento, które tym razem, tak dla odmiany przegrało z Fiorentiną 0-3 i dalej leżą na szarym końcu tabeli bez ani jednego punktu z bilansem bramkowym 2-22. Chyba nawet Pescara nie była aż tak słaba, być może szykuje się rekord najmniejszej ilości punktów w sezonie? Ktoś wie do kogo może on należeć?
Wydaje mi się, że do tej pory najgorsze w historii było Lecce z sezonu 93/94 z kompletem 11 punktów na finiszu. .
To był ostatni sezon, gdzie przyznawano 2 punkty za zwycięstwo, więc Brescia rok później z 12 punktami była de facto gorsza.

Bliskie również było Napoli w 1998 z 14 punktami ;)
Tak jeszcze wracając do Benevento i ich zdobyczy punktowych:
http://transfery.info/107182,najgorsza- ... -1930-roku
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Serie A

Post autor: Bart »

Taki mamy sezon, że nawet szósta w tabeli Sampdoria zanotowała lepszy start niż w swoim mistrzowskim sezonie.

Obrazek

Ciekawe jak długo jeszcze potrwa taka forma czołówki.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

Aż sobie zobaczyłem ich skład z tamtego sezonu:
Vialli, Mancini, Katanec, Michaliczenko, Vierchowód i potem nasz Pagliuca.
Pozdr.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: IlCapitano »

Odet pisze:Aż sobie zobaczyłem ich skład z tamtego sezonu:
Vialli, Mancini, Katanec, Michaliczenko, Vierchowód i potem nasz Pagliuca.
Pozdr.
Zapomniałeś o Attilo Lombardo, ale przede wszystkim o nieposkromionym królu pola karnego Marco Brance, niestety.

Ten sezon jest niesamowity, ale kwestią czasu jest aż ktoś spuchnie i zacznie tracić punkty. W interesie opalonej łysej mądrej główki Pana Spallettiego jest to, aby nie był to Inter, taka prawda.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: Klinsi64 »

Bart pisze:Taki mamy sezon, że nawet szósta w tabeli Sampdoria zanotowała lepszy start niż w swoim mistrzowskim sezonie.

Obrazek

Ciekawe jak długo jeszcze potrwa taka forma czołówki.
zapomniałeś o tym,że mistrzowska Sampa punktowała za 2 punkty,więc obie ekipy miałyby po 16 punktów według starego przelicznika ;)
ODPOWIEDZ