Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: Sempre_Inter »

Saff pisze: 10 maja 2022, 16:28
Piekarz pisze: 10 maja 2022, 14:29 Wszystko pięknie, ładnie, ale z mojej strony krótka piłka. Jeśli nie wygramy scudetto, to Suning won.
Na bank się posłuchają.
Oby :)
Natomiast zapewnienia młodego Zhanga o drużynie top 8 w Europie przy jednoczesnym redukowaniu pensji o 15% oraz sprzedaży kolejnego ważnego ogniwa żeby znaleźć dodatkowe 70 mln € w budżecie, trzeba włożyć między bajki.
Oczywistym jest fakt, że Marotta to najwyższej klasy specjalista, natomiast nie zmienia to faktu, że jak nie poczynimy inwestycji to świat znowu nam odjedzie, a Marotta z pustego nie przeleje.
Już w tym momencie jest przepaść pomiędzy klubami z Anglii, a jeśli będziemy co roku wyprzedawać najważniejsze ogniwa, to będziemy na rynku europejskim kimś pokroju Ajaxu. Gdzie każdy wjeżdża na promke jak do hipermarketu.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Serie A

Post autor: nicolas80 »

Dla mnie tegoroczny Inter gra najlepszą piłkę odkąd kibicuję tej drużynie. W związku z tym że zacząłem sympatyzować klubowi w latach 90-tych to już szmat czasu. W tym sezonie oglądam mecze z wielką przyjemnością i delektuję się grą naszego zespołu mimo niekiedy porażek i straty punktów. W związku z tym że w tym sezonie zostaliśmy osłabieni z powodu odejść kluczowych postaci a gramy lepiej to tym bardziej jestem przekonany w rozwój i strategię klubu. W przeszłości wydawaliśmy ogromne pieniądze na transfery i czy to dawało sukcesy?
Dla przypomnienia w tym zezonie rozegraliśmy cztery mecze z finalistami LM i jak wypadliśmy na tle tych druzyn? dwa równorzędne mecze z Realem Madryt i nieznaczne porażki oraz zwycięstwo z Liverpoolem na anfield w 10 po bardzo dobrym meczu.
Co się stanie jeżeli nie zdobędziemy w tym sezonie scudetto? Ile stracimy w perspektywie finansowej oraz w sferze polityki i rozwoju klubu? Moim zdanie niewiele ponieważ plan jest jasny i klarowny na najbliższe lata.
Na koniec wierzę do końca w nasz zespół w zdobycie scudetto ale jak to się nie stanie to i tak uważam ten sezon za udany.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Serie A

Post autor: Kebo »

nicolas80 pisze: 10 maja 2022, 19:17 Dla mnie tegoroczny Inter gra najlepszą piłkę odkąd kibicuję tej drużynie. W związku z tym że zacząłem sympatyzować klubowi w latach 90-tych to już szmat czasu. W tym sezonie oglądam mecze z wielką przyjemnością i delektuję się grą naszego zespołu mimo niekiedy porażek i straty punktów. W związku z tym że w tym sezonie zostaliśmy osłabieni z powodu odejść kluczowych postaci a gramy lepiej to tym bardziej jestem przekonany w rozwój i strategię klubu. W przeszłości wydawaliśmy ogromne pieniądze na transfery i czy to dawało sukcesy?
Dla przypomnienia w tym zezonie rozegraliśmy cztery mecze z finalistami LM i jak wypadliśmy na tle tych druzyn? dwa równorzędne mecze z Realem Madryt i nieznaczne porażki oraz zwycięstwo z Liverpoolem na anfield w 10 po bardzo dobrym meczu.
Co się stanie jeżeli nie zdobędziemy w tym sezonie scudetto? Ile stracimy w perspektywie finansowej oraz w sferze polityki i rozwoju klubu? Moim zdanie niewiele ponieważ plan jest jasny i klarowny na najbliższe lata.
Na koniec wierzę do końca w nasz zespół w zdobycie scudetto ale jak to się nie stanie to i tak uważam ten sezon za udany.
Gościu kogo obchodzą twoje wrażenia z gry (irracjonalne swoją drogą) dla większości liczą się trofea. W sporcie pamięta się jedynie zwycięzców, a tak się składa, że twój Szymek koncertowo narobił pod siebie w najważniejszym momencie sezonu - wiosną. Dzieje się tak od lat bo to trener kilka półek niżej od Conte, z którym już mielibyśmy 2 gwiazdkę w kieszeni.

Trwaj w swoim chińskim śnie i wierz, że bez Martineza, Barelli czy Bastoniego dalej będzie lepiej. Być może będzie walka o te same cele w tragicznej lidze włoskiej (wątpliwe jeśli Milan będzie stać na normalne okienka, a marazm Juve nie będzie trwał wiecznie), której poziom na tle czołówki europejskiej z roku na rok wygląda coraz gorzej, ale są też ludzie, którzy mają jakieś ambicje.

W przeszłości wydawaliśmy hajs na transfery i skutkowało to kilkukrotnie grą w dalszych etapach LM, seryjnym Scudetto itd. więc chyba jednak robi to różnicę.

Plan na najbliższe lata jest taki, żeby zrobić z tego klubu trampolinę do największej piłki i europejskiego średniaka bo właścicielem jest chłop, który tonie i jest zależny od komunistycznego rządu w Azji. Strach pomyśleć co będzie gdy Marotta pójdzie na emeryturę bo drugiego takiego magika żółtek nie znajdzie.

Robisz z siebie klauna odkąd pojawiłeś się na tej stronie. Na szczęście coraz więcej osób to widzi. Chciałeś merytorycznie to masz.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Serie A

Post autor: nicolas80 »

W końcu normalnie wyraziłeś swoje zdanie bez zbędnych epitetów.
Naprawdę mi nie zależy na osiągnięciu jakieś pozycji na tej stronie. Wogóle to się zastanawiam co ja tu robię i po co ale to nie istotne.
Jedni mnie uważają za trolla drudzy za fejka jeszcze inni za głupka. Jednak nie dziwię się bo włożyłem kij w mrowisko i taka reakcja jest zrozumiała.
Mam taki punkt widzenia i to nie jest trolowanie.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Serie A

Post autor: Speaker »

Prawda jaka jest każdy widzi.
Conte i Zhang zrobili latem coś podobnego, to znaczy obaj zniknęli, bo nie spodziewali się, że tak dobrze nam pójdzie, że tak dobrze poradzimy sobie z kryzysem. Zostali tylko Marotta, Inzaghi, wielu zawodników i my kibice, którzy wiernie wspieraliśmy nasz klub. I nie ma co się kłócić tylko jutro trzymać kciuki, a także do końca sezonu, żeby pisała się nowa piękna historia tego klubu. :szal:
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

Tak czytam Twoje posty nicolas i odnoszę wrażenie, że gdyby stado murzynów zgwałciło Ci kobietę, to Ty i tak znalazłbyś w tym zdarzeniu jakieś plusy :) Niebywały optymista z Ciebie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Serie A

Post autor: nicolas80 »

Bez przesady Mora aż takim optymistą to nie jestem.
Jednak ze względu na to z piłką mam do czynienia od zawsze jako pilkarz,trener,kibic to mam doświadczenie z każdej perspektywy.
Jedno jest pewne nie ma złotego środka na sukces dlatego jako wierny kibic kochający te barwy jestem z klubem na dobre i na złe.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Serie A

Post autor: sempre_fci »

Dokladnie, po tym poście w ich biurach zrobiło się strasznie nerwowo.
pablo77
Posty: 44
Rejestracja: 29 cze 2009, 20:56

Re: Serie A

Post autor: pablo77 »

Kebo pisze: 10 maja 2022, 19:34
Gościu kogo obchodzą twoje wrażenia z gry (irracjonalne swoją drogą) dla większości liczą się trofea. W sporcie pamięta się jedynie zwycięzców, a tak się składa, że twój Szymek koncertowo narobił pod siebie w najważniejszym momencie sezonu - wiosną. Dzieje się tak od lat bo to trener kilka półek niżej od Conte, z którym już mielibyśmy 2 gwiazdkę w kieszeni.
Idąc tym tokiem rozumowania to Conte powinien zostać zwolniony po pierwszym sezonie bo ligę przerżnął z Juve Sarriego kiepa i finał LE z Sevilla też, a do tego nie wyszedł z grupy LM przegrywając z rezerwami Barcelony u siebie. Inazghi już jeden puchar podniósł wygrywając finał z Juve. Conte w pucharze Włoch odpadał z Juve Pirlo... Poza tym sezon się jeszcze nie skończył a Szymek jest dalej w grze na dwóch frontach i może zdobyć włoską triplette. Conte w pierwszym sezonie na tym etapie już oglądał jak Juve mistrz sobie przegrywa mecz za meczem w końcówce bo miał taką przewagę punktów. Poczekajmy z rozliczeniami Szymka do końca sezonu. Punktowo też może przebić wynik Conte z pierwszego sezonu. I czy Antonio by zrobił taki sam wynik po sprzedaży Lukaku, Hakimego i odejściu Eriksena ? śmiem wątpić, że zrobiłby drugą gwiazdkę a na pewno się nie przekonamy tego bo protstu zdecydował się spyerdolić z okrętu :)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Serie A

Post autor: Dzonyy »

pablo77 pisze: 10 maja 2022, 22:16
Kebo pisze: 10 maja 2022, 19:34
Gościu kogo obchodzą twoje wrażenia z gry (irracjonalne swoją drogą) dla większości liczą się trofea. W sporcie pamięta się jedynie zwycięzców, a tak się składa, że twój Szymek koncertowo narobił pod siebie w najważniejszym momencie sezonu - wiosną. Dzieje się tak od lat bo to trener kilka półek niżej od Conte, z którym już mielibyśmy 2 gwiazdkę w kieszeni.
Idąc tym tokiem rozumowania to Conte powinien zostać zwolniony po pierwszym sezonie bo ligę przerżnął z Juve Sarriego kiepa i finał LE z Sevilla też, a do tego nie wyszedł z grupy LM przegrywając z rezerwami Barcelony u siebie. Inazghi już jeden puchar podniósł wygrywając finał z Juve. Conte w pucharze Włoch odpadał z Juve Pirlo... Poza tym sezon się jeszcze nie skończył a Szymek jest dalej w grze na dwóch frontach i może zdobyć włoską triplette. Conte w pierwszym sezonie na tym etapie już oglądał jak Juve mistrz sobie przegrywa mecz za meczem w końcówce bo miał taką przewagę punktów. Poczekajmy z rozliczeniami Szymka do końca sezonu. Punktowo też może przebić wynik Conte z pierwszego sezonu. I czy Antonio by zrobił taki sam wynik po sprzedaży Lukaku, Hakimego i odejściu Eriksena ? śmiem wątpić, że zrobiłby drugą gwiazdkę a na pewno się nie przekonamy tego bo protstu zdecydował się spyerdolić z okrętu :)
Masa użytkowników chciała zwolnienia Conte mniej więcej od czasu odpadnięcia z LM w 1 sezonie do mniej więcej połowy zimy w 21.
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Serie A

Post autor: domin98 »

Dzonyy pisze: 11 maja 2022, 08:58
pablo77 pisze: 10 maja 2022, 22:16
Kebo pisze: 10 maja 2022, 19:34
Gościu kogo obchodzą twoje wrażenia z gry (irracjonalne swoją drogą) dla większości liczą się trofea. W sporcie pamięta się jedynie zwycięzców, a tak się składa, że twój Szymek koncertowo narobił pod siebie w najważniejszym momencie sezonu - wiosną. Dzieje się tak od lat bo to trener kilka półek niżej od Conte, z którym już mielibyśmy 2 gwiazdkę w kieszeni.
Idąc tym tokiem rozumowania to Conte powinien zostać zwolniony po pierwszym sezonie bo ligę przerżnął z Juve Sarriego kiepa i finał LE z Sevilla też, a do tego nie wyszedł z grupy LM przegrywając z rezerwami Barcelony u siebie. Inazghi już jeden puchar podniósł wygrywając finał z Juve. Conte w pucharze Włoch odpadał z Juve Pirlo... Poza tym sezon się jeszcze nie skończył a Szymek jest dalej w grze na dwóch frontach i może zdobyć włoską triplette. Conte w pierwszym sezonie na tym etapie już oglądał jak Juve mistrz sobie przegrywa mecz za meczem w końcówce bo miał taką przewagę punktów. Poczekajmy z rozliczeniami Szymka do końca sezonu. Punktowo też może przebić wynik Conte z pierwszego sezonu. I czy Antonio by zrobił taki sam wynik po sprzedaży Lukaku, Hakimego i odejściu Eriksena ? śmiem wątpić, że zrobiłby drugą gwiazdkę a na pewno się nie przekonamy tego bo protstu zdecydował się spyerdolić z okrętu :)
Masa użytkowników chciała zwolnienia Conte mniej więcej od czasu odpadnięcia z LM w 1 sezonie do mniej więcej połowy zimy w 21.
No oczywiście, w tym ekipa pewnego incydentu, ale może zdążyli już o tym zapomnieć
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Serie A

Post autor: sempre_fci »

No to trzeba wygrać, sytuacja robi się naprawdę ciężką.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Serie A

Post autor: Kubus »

Milan prawie to ma, ale nie takie cuda piłka nożna widziała. Trzeba wygrać oba mecze i zobaczyć co się stanie. Trzeba jednak oddać Milanowi, że póki co idzie po swoje bez zająknięcia. Jak na to co mają - czapki z głów.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Serie A

Post autor: mio85 »

To co? Za tydzień los odda nam to co zabrał w 2002? :) Ale znając nasze szczęście to typuje nasze zwycięstwo i uratowanie remisu przez Milan w doliczonym czasie gry. O mistrzostwie zdecydują nieszczęsne derby.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Serie A

Post autor: Dzonyy »

Kubus pisze: 15 maja 2022, 20:35 Milan prawie to ma, ale nie takie cuda piłka nożna widziała. Trzeba wygrać oba mecze i zobaczyć co się stanie. Trzeba jednak oddać Milanowi, że póki co idzie po swoje bez zająknięcia. Jak na to co mają - czapki z głów.
Amen. Brawo za trzeźwe spojrzenie.

Ostatnia kolejka przed nami. Szansę są iluzoryczne, ale może się zdarzy jakiś cud w Sassuolo, który będziemy wspominać przez lata. Już się nie mogę doczekać niedzieli.

FORZA INTER!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Orzeu »

Orzeu pisze: 9 maja 2022, 08:58 Oglądałem Milan wczoraj: po raz kolejny nie grają nic wielkiego, po raz kolejny przepycha ich Leao. Idą po Scudetto.
i tak co tydzień. Trzeba też dodać, że dobrze grają w defensywie, ale do mistrzostwa to ich przepycha Leao:

gol z Fiorentiną
2 asysty tydzień temu
bramka z Atalantą

absolutnie kluczowy. Już prawie to mają, pozostaje mieć nadzieję, że w niedzielę Berardiemu się będzie chciało
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

Orzeu pisze: 16 maja 2022, 10:07Już prawie to mają, pozostaje mieć nadzieję, że w niedzielę Berardiemu się będzie chciało
Nie no bez jaj, skoro grająca o puchary Atalanta rozłożyła nogi, to tym bardziej zrobi to grające o pietruszkę Sassuolo z prezesem Milanistą. X2 w niedzielę pewne niestety.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Serie A

Post autor: kulasiak »

Mora pisze: 16 maja 2022, 21:52
Orzeu pisze: 16 maja 2022, 10:07Już prawie to mają, pozostaje mieć nadzieję, że w niedzielę Berardiemu się będzie chciało
Nie no bez jaj, skoro grająca o puchary Atalanta rozłożyła nogi, to tym bardziej zrobi to grające o pietruszkę Sassuolo z prezesem Milanistą. X2 w niedzielę pewne niestety.

Beznadziejna Sampdoria nagle wygrywa 4-1 z walczącą o puchary Fiorentiną. Juventus co dostał od nas gonga w pucharze i gra o nic na ten moment prowadzi z Lazio. Oczywiście że mistrzostwo na 95% dla Milanu, ale dopóki piłka w grze to wszystko może się zdarzyć. Bardzo szkoda, że nie mamy tego punktu więcej bo jakby wtedy w 70 minucie byłoby 0-0 to by była moc, a tak to nadzieja tylko się tli w tym że nagle Sassuolo zagra to co w Mediolanie(gdzie byłem na stadionie i wtedy Milan wyglądał na prawdę beznadziejnie, a ja musiałem się kryć z radością bo otoczony byłem milanistami).
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Serie A

Post autor: Dzonyy »

Milan szybko rozstrzygnął sprawę scudetto. Przyznam szczerze, ze nie spodziewałem się takiej dominacji. Wyszli strasznie nakręceni co w połączeniu z babolarzami z sass sprawiło, ze mecz wyglądał tak jak wyglądał.

Przed sezonem takie wyniki brałbym w ciemno, ale ładna jesień w naszym wykonaniu sprawiła, ze apetyt urósł.

Gratuluje milanowi i jego kibicom tytułu. Mam nadzieje, ze Inter czeka dobre mercato i w przyszłym sezonie scudetto wróci na właściwa stronę mediolanu. Forza Inter!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Orzeu »

zasłużone Scudetto. Pioli w odpowiedni sposób napompowal balonik, Leao po raz kolejny pokazał jak bardzo jest kluczowy. Końcówka sezonu wyśmienita.

Szkoda kilku frajersko straconych punktów. Zabraklo naprawdę niewiele.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Serie A

Post autor: mio85 »

Milan wyszedł na ten mecz pięknie nabuzowany no i zabił naszą nadzieję w 20 minut. Mimo wszystko postawa defensywy Sassuolo jest kwintesencją ich gry obronnej w tym sezonie. Chyba wszystkie trzy bramki padly po dużych indywidualnych błędach w przyjęciu piłki, właściwie potykali się oni o futbolówkę.
Milan ma świetną końcówkę sezonu, ale jest to jeden z najsłabszych mistrzów w ostatnich latach. Gdyby wygrał Inter napisałbym to samo. Stare wloskie prawidło znów się sprawdziło - mistrzostwo zdobywa się defensywą. Leao jest niesamowity, ale Maignan, Tomori i Kalulu byli kluczowi w wyścigu po tytuł.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Serie A

Post autor: Kubus »

Gratulacje dla Milanu, zasłużyli na to mistrzostwo i nie ma co pieprzyć, że nie. Mieli kilka ciężarów do dźwignięcia zwłaszcza na koniec i zrobili to, w przeciwieństwie do nas. Za dużo razy noga nam się powinęła i tyle, chociaż jestem zdania że za Inzaghiego gramy całkiem przyzwoity futbol. Jest tutaj potencjał na przyszłość. Forza Inter
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Serie A

Post autor: sempre_fci »

Ja uważałem, ze wyrwa po Lukaku i Hakimim bardziej nam się odbije, a mogliśmy już w lutym mistrza przyklepać. Cóż taka jest piłka.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

Mora pisze: 16 maja 2022, 21:52
Orzeu pisze: 16 maja 2022, 10:07Już prawie to mają, pozostaje mieć nadzieję, że w niedzielę Berardiemu się będzie chciało
Nie no bez jaj, skoro grająca o puchary Atalanta rozłożyła nogi, to tym bardziej zrobi to grające o pietruszkę Sassuolo z prezesem Milanistą.
Nawet się z tym nie kryli. Lekka trójeczka do przerwy.

Gratulacje dla Milanu, choć to bardziej Inter przegrał scudetto, niż Milan wygrał. Najsłabszy mistrz od lat.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Serie A

Post autor: Dzonyy »

Mora pisze: 22 maja 2022, 20:53
Mora pisze: 16 maja 2022, 21:52
Orzeu pisze: 16 maja 2022, 10:07Już prawie to mają, pozostaje mieć nadzieję, że w niedzielę Berardiemu się będzie chciało
Nie no bez jaj, skoro grająca o puchary Atalanta rozłożyła nogi, to tym bardziej zrobi to grające o pietruszkę Sassuolo z prezesem Milanistą.
Nawet się z tym nie kryli. Lekka trójeczka do przerwy.

Gratulacje dla Milanu, choć to bardziej Inter przegrał scudetto, niż Milan wygrał. Najsłabszy mistrz od lat.
A jakby Inter wygrał to byłby słabym mistrzem czy nie?
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Chuchu »

Dzonyy pisze: 22 maja 2022, 21:02
Mora pisze: 22 maja 2022, 20:53
Mora pisze: 16 maja 2022, 21:52
Orzeu pisze: 16 maja 2022, 10:07Już prawie to mają, pozostaje mieć nadzieję, że w niedzielę Berardiemu się będzie chciało
Nie no bez jaj, skoro grająca o puchary Atalanta rozłożyła nogi, to tym bardziej zrobi to grające o pietruszkę Sassuolo z prezesem Milanistą.
Nawet się z tym nie kryli. Lekka trójeczka do przerwy.

Gratulacje dla Milanu, choć to bardziej Inter przegrał scudetto, niż Milan wygrał. Najsłabszy mistrz od lat.
A jakby Inter wygrał to byłby słabym mistrzem czy nie?
Tak.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Serie A

Post autor: sempre_fci »

Milan wyszedł mega naładowany, na trybunach 90% ich kibiców, siedli na Sassuolo niemiłosiernie. Do przerwy powinno być 4-5 do zera.
Nikt nic nie rozkładał, ogarnijcie się.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Serie A

Post autor: Piekarz »

Najsłabszy mistrz od lat? No cóż, raczej tak, właściwie nie wiem od ilu lat, bo słabszego nie pamiętam. Ewentualnie Milan Allegriego i Juventus Sarriego mogłyby przegrać ligę z Milanem Piolego, zwłaszcza ten drugi. Ale wątpię, że by przegrały.

Trzeba natomiast oddać, że końcówką sezonu Milan legitymizuje swoje mistrzostwo. Nawet po meczu Bolonii sądziłem, że wygramy albo w najczarniejszym scenariuszu przegramy z taką samą ilością punktów w tabeli, a jednak Milan udźwignął to psychicznie i sportowo, wygrywając zasłużenie wszystkie ostatnie mecze, mimo że zapowiadały się na ciężki maraton (inna sprawa, że trochę to były pozory, bo większość tych groźnie brzmiących rywali była totalnie bez formy). Bardzo nie lubię gadania, że "to my przegraliśmy, a nie oni wygrali", chociaż poraża liczba meczów, które Inter powinien był wygrać, a nie wygrał. Z drugiej strony, Milan też miał takich niemało.

Życie toczy się dalej. Przegraliśmy ligę z Salemakersami i Kruniciami. Jeśli Suning nie zrobi po takiej grandzie bardzo dobrego okienka transferowego, to niech zwyczajnie wykurwia i won.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

Dzonyy pisze: 22 maja 2022, 21:02
Mora pisze: 22 maja 2022, 20:53
Mora pisze: 16 maja 2022, 21:52
Orzeu pisze: 16 maja 2022, 10:07Już prawie to mają, pozostaje mieć nadzieję, że w niedzielę Berardiemu się będzie chciało
Nie no bez jaj, skoro grająca o puchary Atalanta rozłożyła nogi, to tym bardziej zrobi to grające o pietruszkę Sassuolo z prezesem Milanistą.
Nawet się z tym nie kryli. Lekka trójeczka do przerwy.

Gratulacje dla Milanu, choć to bardziej Inter przegrał scudetto, niż Milan wygrał. Najsłabszy mistrz od lat.
A jakby Inter wygrał to byłby słabym mistrzem czy nie?
Oczywiście, że tak. Samo to, że Milan z Kruniciem, Salemakersem i Calabrią bije się o mistrza obnaża słabość tej ligi. Przez pewien czas wyścig o scudetto przypominał wyścig żółwi. Gdyby liga była mocna, to Inter po 2,5 miesięcznym kryzysie biłby się o TOP4, a nie o mistrza.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Serie A

Post autor: Yascarr »

Po takiej wypierdolce z Bolonią, w takim momencie, to jest absolutnie zasłużone mistrzostwo dla Milanu. Tyle w temacie.
ODPOWIEDZ