Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Kropasz »

Nen pisze: Dlaczego ja sprzedałbym Manciniego? Ponieważ uważam naszych skrzydłowych za niepotrzebnych a 4-3-3 za poroniony pomysł, niestety Jose zapowiedział, że Quaresma zostaje na 100% więc trzeba postarać się sprzedać Manciniego, który kosi dużą pensje i na jego pozyskanie jest więcej chętnych.
To ja nie wiem, gdzie ten Żoze, chce Quaresmę upchnąć? Oby nie w roli rozgrywającego  :roll:
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Nen »

Kropasz pisze:
Nen pisze: Dlaczego ja sprzedałbym Manciniego? Ponieważ uważam naszych skrzydłowych za niepotrzebnych a 4-3-3 za poroniony pomysł, niestety Jose zapowiedział, że Quaresma zostaje na 100% więc trzeba postarać się sprzedać Manciniego, który kosi dużą pensje i na jego pozyskanie jest więcej chętnych.
To ja nie wiem, gdzie ten Żoze, chce Quaresmę upchnąć? Oby nie w roli rozgrywającego  :roll:
Tego właśnie też i ja nie mogę pojąć.
God protect me
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

Nie no daj spokój,taki głupi to chyba nie jest?!Ale zgodze się,że Mancini powinien dostac drugą szansę.W Romie radził sobie bardzo dobrze i oczywiście skoro Rychu dostaje to dlaczego nie Mancini.Chociaż okienko jest długie i jeśli jeden jak i drugi w sparingach przed ligą będą grali piach to można ich gdzieś opchnąc.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
IlCapitano

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: IlCapitano »

Może 4-4-2? Wtedy Ryśku na prawej pomocy, a z drugiej strony Stankovic a w środku Motta lub Muntari oraz Cambiasso? Nie wiem, ja to widzę właśnie tak, bo w ataku Ibra i Milito musza grać razem i nie ma innej możliwości nawet. To będzie nasza największa siła.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Chuchu »

Obronę mamy bardzo dobrą, nawet jak na Europę, w końcu mamy czym postraszyć w ataku ale ciągle kuleje nasza ultra defensywna pomoc :roll: Cofniętych pomocników mogą grać Cambiasso, Zanetti, Motta, Stankovic i Muntari (pomijam Vieirę, bo pewnie odejdzie). A z przodu nie mam póki co nikogo :roll: W zeszłym sezonie grał na ofensie Deki ale jeden bardzo dobry mecz na jakieś 5 rozegranych to za mało.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

No z tą obroną to różnie bywało.Niekiedy byli naprawdę solidni ale te ich nieporozumienia to dosłownie porażka.Najbardziej chyba pamiętamy przepiękną asystę Burdisso!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Biały »

Nie sprecyzowałeś, którą "asystę" Burdisso masz na myśli, bo kilka ich było :P
Ja też uważam, że nasza obrona jest bardzo mocna...moim zdaniem najsłabszym punktem jest Burdisso, ale on na szczęście jest tylko zmiennikiem. Szkoda, że nie chce odejść i "grzanie ławy" go satysfakcjonuje, bo w jego miejsce mógłby przyjść ktoś naprawdę wartościowy i wtedy ciężko byłoby wśród naszych defensorów znaleźć najsłabsze ogniwo :)
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

Kurcze nie wiem czy dobrze pamiętam  ale to było chyba z Panatinaikosem(Jesli nie ten mecz to mnie poprawcie) co podawał do Cesara i jak mu to wyszło kazdy widział:P

Ogólnie to nasza obrona w tym sezonie grała dość pewnie ale popełniała strasznie głupie błędy.Bardzo duzo było ich w obydwu meczach z MU.I tylko szczęście pozwoliło nam,że nie wykorzystali kilku sytuacji.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Biały »

To chyba na wyjeżdzie z Anorthosisem :P ja pamiętam jeszcze jego dwie asysty...z Juventusem na San Siro, no i w swoim debiucie w Interze, jak graliśmy w Bergamo wystawił piłkę Budanowi z Atalanty :P
Oby się go pozbyli, wtedy prawdopodobieństwo takich klopsów w wykonaniu naszych defensorów znacznie się zmniejszy ;)
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

A no może i z Anorthosisem.Chociaż ja mam ciągle przed oczami jak gościu w koszulke z Aten pakóje nam w ten sposób piłke do bramki.Nie wiem czemu :P

Muszą sie ich pozbyć bo innego wyjścia nie ma.Co za dużo to nie zdrowo.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Jedrula »

Forza_Michal pisze: Ogólnie to nasza obrona w tym sezonie grała dość pewnie ale popełniała strasznie głupie błędy.Bardzo duzo było ich w obydwu meczach z MU.I tylko szczęście pozwoliło nam,że nie wykorzystali kilku sytuacji.
To szczęście nazywa się Julio Cesar :P
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

No o nim toja nawet się nie będę wypowiadał!!To nie jest człowiek i na niego wyczyny trzeba by było z 4 strony tematu wypisać żeby w całości podkreślić jaki jest ZAJEBI**Y!!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
jake7
Posty: 16
Rejestracja: 8 lip 2009, 15:38

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: jake7 »

http://www.seriea.pl/index.php?dzial=ak ... kul=145955

Rzekomo Maxwell podpisał kontrakt z Barceloną. Wiecie coś na ten temat? Jemu sie konczyl kontrakt?

No i juz oficjalnie - Melo w Juventusie.

http://www.juventus.com/site/eng/NEWS_n ... 8CA28D.asp
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

W to z Maxwellem to jakoś mi się nie chce wieżyć.Ten znak zapytania w tytule artykułu mówi sam za siebie.I  z tego co ja wiem to on ma chyba jeszcze 2 lata ważny kontrakt?

A co tutaj można mówić o Mello?Juve zrobiło kolejny bardzo  dobry transfer i można im tylko bić brawo.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
jake7
Posty: 16
Rejestracja: 8 lip 2009, 15:38

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: jake7 »

Forza_Michal pisze: W to z Maxwellem to jakoś mi się nie chce wieżyć.Ten znak zapytania w tytule artykułu mówi sam za siebie.I  z tego co ja wiem to on ma chyba jeszcze 2 lata ważny kontrakt?
Na goal.com jest napisane, ze do czerwca 2010. I, ze obie strony sie dogadały. To kto Wam zostaje na lewej obronie (w przypadku oczywiscie odejscia Maxwella)? Santon i ewentualnie Chivu?

http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... ona-report
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

Jeśli Maxwell odejdzie to jest Santon,Chivu,Zanetti.Ja płakać po nim nie zamierzam.

jerdula na PW dogadajcie się na temat logowania.A Tobie Fanatic*Inter proponowałbym następnym razem napisać do kogoś z administratorów:P
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Nen »

Oby tylko ewentualne odejście Maxa nie zachowało nam darmozjadów. Ale nie sądzę żeby Javier grał na lewej bo nie po to Jose zastąpił Maxwella Santonem żeby go sadzać na ławkę dla Zanettiego. Inna sprawa że będzie ciężko z miejscem dla naszego kapitana. Zero asyst i zero goli nie przemawia na Jego korzyść.
God protect me
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

Ja nie napiasałem,że Capitano ma grać na lewej obronie tylko pokazałem,że jest taka opcja:) Też myślę że będzie miał cięzko żeby się załapać do składu ale kto wie wszystko zweryfikuą sparingi i  jego forma.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Biały »

Ja pamiętam mecze Interu, jeszcze za czasów Cupera, w których na lewej obronie grywali Cordoba i nawet...Materazzi :P  za Mancio z kolei Burdisso zagrał kilka spotkań na tej pozycji...więc możliwości mamy mnóstwo, jeśli chodzi o obsadę lewej obrony :P
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Adriano_forever »

Mi sie wydaje że Santon dalej powinien grac na lewej stronie. Ale znowu nie wyobrażam sobie Interu bez Zanettiego w składzie. No a z Maiconem napewno nie wygra wiec nie wiem. Sie okarze:)
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Minister »

To  jest piłka nożna i  wszystkiego możemy się spodziewać.Nawet tego,że Maicon może stracić miejsce w składzie.Bo to jest tylko sport i są wzloty ale też upadki.Oczywiście nie żadnych upadków naszej druzynie nie życzę:P.Dlatego  nie mozna powiedzieć,że Zanetti nie będzie grał bo wszystko się okaże jak będzie wyglądał na boisku.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Baszczu »

Inter's 2009/10 fixtures:

Matchday 1: Inter v Bari
Matchday 2: AC Milan v Inter
Matchday 3: Inter v Parma
Matchday 4: Cagliari v Inter
Matchday 5: Inter v Napoli
Matchday 6: Sampdoria v Inter
Matchday 7: Inter v Udinese
Matchday 8: Genoa v Inter
Matchday 9: Inter v Catania
Matchday 10: Inter v Palermo
Matchday 11: Livorno v Inter
Matchday 12: Inter v Roma
Matchday 13: Bologna v Inter
Matchday 14: Inter v Fiorentina
Matchday 15: Juventus v Inter
Matchday 16: Atalanta v Inter
Matchday 17: Inter v Lazio
Matchday 18: Chievo v Inter
Matchday 19: Inter v Siena
Matchday 20: Bari v Inter
Matchday 21: Inter v AC Milan
Matchday 22: Parma v Inter
Matchday 23: Inter v Cagliari
Matchday 24: Napoli v Inter
Matchday 25: Inter v Sampdoria
Matchday 26: Udinese v Iner
Matchday 27: Inter v Genoa
Matchday 28: Catania v Inter
Matchday 29: Palermo v Inter
Matchday 30: Inter v Livorno
Matchday 31: Roma v Inter
Matchday 32: Inter v Bologna
Matchday 33: Fiorentina v Inter
Matchday 34: Inter v Juventus
Matchday 35: Inter v Atalanta
Matchday 36: Lazio v Inter
Matchday 37: Inter v Chievo
Matchday 38: Siena v Inter

Mi się podoba :) Szansa na utarcie nosa rywalom już na samym początku!
IlCapitano

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: IlCapitano »

Niepokoi mnie to Bari w pierwszej kolejce, z uwagi na to, że są beniaminkiem. Myślę jednak, że spokojnie damy sobie rade i po czterech pierwszych kolejkach będziemy z 12 punktami na koncie, bo Napoli mimo, że gramy z nimi u siebie będzie mocne. 8 kolejka, 12 i 15 zapowiadają się fantastycznie. Derby Włoch w grudniu a potem w 34 kolejce. Mecz rewanżowy będzie miał fundamentalne znaczenie. Forza Inter! 18 Scudetto.
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

nie widzę innej możliwości jak 3 pkt po meczu z Bari. Fakt są beniaminkiem ale Inter to nie Milan i chyba nie wypada przegrywac w pierwszej kolejce z takimi klubami. Derby Mediolanu to może byc loteria zważywszy na to że będzie to dopiero II kolejka. Potem znowu beniaminek, tym razem Parma i tu może byc trochę ciężej niż z Bari.
Tak w ogóle to dobrze że wszystko ułożyło się w miarę równo tzn. żadna z rund ani jesienna ani wiosenna nie jest wyraźnie trudniejsza od drugiej. Końcówka też nie jest jakimś morderczym maratonem, fakt mecz z Juve na Giuseppe Meazza, ale do tego czasu mam nadzieję że Inter wypracuje sobie znaczącą przewagę tak żeby do ostatnich kolejek nie trzeba było trząśc portami na wieści z innych stadionów. Grac swoje, by potem nie oglądac się na rywali. Punkty trza będzie ciułac już od pierwszych meczów, zwłaszcza z tymi beniaminkami żeby nie było nieprzyjemnych niespodzianek.
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Mate1908
Posty: 74
Rejestracja: 21 gru 2006, 11:50

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Mate1908 »

Czuję że to będzie świetny sezon. Myślę że będzie on jeszcze bardziej wyrównany niż poprzedni. Derby w drugiej kolejce to coś pięknego. Już wtedy możemy zyskać wielką przewagę psychologiczną nad resztą stawki. Aczkolwiek nie można lekceważyć Milanu... teraz Rossoneri to wielka niewiadoma. Wydaję mi się że i tak i tak walka o 1 miejsce rozegra się między nami a Juve. Liczę że Amałri nie będzie w formie... jeśli będzie to czarno widzę nasze szanse na mistrza  :lol3: Oby atak Milito-Eto'o sie sprawdził. Ta dwójka może stać sie postrachem wszystkich obrońców w Serie A, a może i w Europie! Już nie mogę się doczekać pierwszego oficjalnego meczu w naszym wykonaniu. Z niecierpliwością oczekuję 8 sierpnia  :-D Forza Inter!
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
"Żeby być najlepszym, musisz pokonać najlepszych"
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Lamatico »

Mocno wieże, ze w tym sezonie o miejsca premiowane awansem do LM powalczą: Genua, Napoli, Fiorentina, czy jeszcze dajmy na to Lazio. Pozycja Interu jest mocna. Juve też wygląda ciekawie... Najlepiej Milan... Wczoraj porażka z Bayernem 1-4, w USA same porażki. Ja wiem, że to o niczym nie świadczy bo na Bologne może wystarczyć, choć niekoniecznie...

Ciekawe transfery jak na razie w naszej lidze. Cassano blisko Interu... choć wolałbym Lavezziego... Wszystko stoi otworem. Oby było tak jak w przypadku PSV, kiedy odchodziły największe gwiazdy to oni dochodzili dalej w LM
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Kujon »

Lamatico pisze: Mocno wieże, ze w tym sezonie o miejsca premiowane awansem do LM powalczą: Genua, Napoli, Fiorentina, czy jeszcze dajmy na to Lazio. P
Te 3 zespoły są już co najmniej na poziomie AS Romy czy AC Milanu (w tej chwili, bez transferów), ja liczę na Genuę i Napoli, że mocno namieszają, bo obydwa kluby się niesamowicie wzmocniły :)
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Nen »

W Napoli to tylko ten Donadoni mi nie pasuje do walki o LM. :|
God protect me
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Chuchu »

Kolejka 5: Inter v Napoli
Kolejka 6: Sampdoria v Inter
Kolejka 7: Inter v Udinese
Kolejka 8: Genoa v Inter
.......
Kolejka 24: Napoli v Inter
Kolejka 25: Inter v Sampdoria
Kolejka 26: Udinese v Inter
Kolejka 27: Inter v Genoa

Trudne serie nas czekają, ale w poprzednim sezonie w najtrudniejszym okresie zdobyliśmy komplet punktów (1:0 Udinese, 2:0 Palermo, 1:0 Juve, 2:1 Napoli, 3:0 Lazio)
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Serie A 2009/2010

Post autor: Nen »

Nie wiem, wydaje mi się, że Sampa nie będzie już taka groźna. W porównaniu do Napoli czy Palermo nie wzmocnili sie jakoś znacząco, a jeżeli wydrzemy im Antka to o LE mogą zapomnieć. Jednak druga strona medalu jest taka, że źle sie nam gra z Dorianami, ogólnie Genoa i Bergamo to takie jakieś nasze dwa miasta utrapienia.
God protect me
ODPOWIEDZ