Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Bart »

Pamiętajcie, że za paszporty powinniśmy już dawno być w Serie D!!!!!!!!11
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: lena182 »

oj tam oj tam...
Obrazek
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: devil162 »

MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: MiRas. »

No co no.. lecimy do Serie Z w ogóle amba fatima. Nic nas nie uratuje. Odbierają wszystko co mogą. Koniec z nami.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
majk2122
Posty: 61
Rejestracja: 26 maja 2010, 07:07

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: majk2122 »

Kto wymyśla takie glupoty nie wierze w to
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Seba »

and1 pisze: Czy to nie jest przypadkiem tak, że WSZYSTKIE transfery musi zaakceptować Lega Calcio ??
Tak właśnie jest. Lega Calcio je zatwierdziła i nie ma mowy o żadnych nieważnych kontraktach. Zresztą wypowiadał się także o tym człowiek zajmujący się prawem sportowym i Inter może dostać co najwyżej karę pieniężną. Dziwne jednak, że Inter a nie Genoa, która jest całym sprawcą (a dokładniej Preziosi) tego zamieszania no, ale w tym kraju już tak jest :wink: Problemy podobno by się zaczęły jeśli Preziosi coś by podpisywał, ale jak wiadomo on niczego podpisywać nie musiał. Transfery są zatwierdzone przez Lega Calcio i nic Interowi nie grozi. Jedynie kolejne pismo z obozu wściekłych zeber o odebranie Interowi pucharów.
Obrazek
zzz_v1

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: zzz_v1 »

Minister pisze: O ja juz po nas.Od dzisiaj przerzucam sie na jufkow bo oni sa tacy ach i och!!!Acha i maja boskiego Amauriego i waleczne serce DelpieRun!
Hmmm, widzę, że impreza była.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Minister »

zozol pisze:
Minister pisze: O ja juz po nas.Od dzisiaj przerzucam sie na jufkow bo oni sa tacy ach i och!!!Acha i maja boskiego Amauriego i waleczne serce DelpieRun!
Hmmm, widzę, że impreza była.
Pardon ;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Mora »

Sezon ogórkowy trwa w najlepsze :P Ale zaraz jaki sezon ogórkowy,w RPA jest najważniejsza impreza piłkarska,ale oczywiści kilku kretynów na siłę szuka sensacji.Zamiast bredniami wypisywanymi przez pisamków-bajkopisarzy powinniśmy się przejmować czymś poważniejszym...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: PioFCI »

Nie ma się czym przejmować.. Moratti pewnie ma niezły ubaw jak bierze gazetę i czyta takie rewelacje pederastów z juve itp :) Tak to już jest..nigdy nie byliśmy lubiani, tymbardziej teraz kiedy jesteśmy najlepsi na całym globie :]

Sukces przyciąga kibiców, przyciąga także wrogów:) Ciul z tymi frustratami !  :piwko:
Inter na zawsze !!!
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: lena182 »

Pio_FCI pisze: tymbardziej teraz kiedy jesteśmy najlepsi na całym globie :]
na globie jeszcze nie... na razie Europa ;)
Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Dzonyy »

lena182 pisze:
Pio_FCI pisze: tymbardziej teraz kiedy jesteśmy najlepsi na całym globie :]
na globie jeszcze nie... na razie Europa ;)
LM jest najbardziej prestiżowym pucharem klubowym, także kto ją zdobywa jest najlepszy , a KMŚ to taki pic na wodę.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: lena182 »

ja to doskonale wiem... ale tak samo można powiedzieć że MŚ to pic na wodę w porównaniu do ME bo w mistrzostwach świata występuje co Australia czy Arabia Saudyjska...(różnie) tak czy inaczej uważa się że to ME są turniejem trudniejszym... ale tytuł to jest tytuł tak ze dopóki Inter nie wygra KMŚ nie można go tak tytułować :P choć wiem doskonale że tak jest i zawsze o tym wiedziałem ;) powiem więcej... Inter był jest i zawsze będzie najlepszy ;)
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Pablusso »

No porownanie to Ci wyszlo pierwsza klasa... Gdyby na MŚ nie wyspepowaly zespoly pokroju Brazylii, Argentyny, Meksyku, Urugwaju, to jeszcze jakos Twoj tok rozumowania moze bym mogl zrozumiec. I nie wiem skad sie wziela teza, ze ME sa trudniejsze.

Co by off topu nie robic tak bylo jest i bedzie. Leczenie kompleksow za pomoca prasy, ktora we Wloszech ma ogromne problemy z rzetelnoscia, zawsze bedzie na porzadku dziennym. To sa Wlochy. I miedzy innymi za taka fantazje ich niektorzy kochaja.
Obrazek
sig by Orzeu
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: lena182 »

no ja rozumiem ze tam grają też i inne silne zespoły... jednak bardziej wyrównana rywalizacja jest w ME ;) świadczyć o tym może to że ME są wygrywane też przez drużyny solidne (np kiedyś Grecja) natomiast na MŚ dużo zależy od szczęścia... może faktycznie porównanie jest nie do końca trafione bo to inna ranga rozgrywek ale nikt nie zaprzeczy że Europa jest najważniejsza... to Europa ściąga graczy z innych kontynentów a nie odwrotnie ;)
Obrazek
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: snuffy »

Europa nie jest najlepsza czy najwazniejsza jest poprostu najbogatsza - jeszcze najbogatsza. Mimo znacznej przewagi ( od zawsze ) liczby reprezentantów mistrzostwo zdobywała tyle samo razy co Ameryka Pd. 9 - 9 dodatkowo Europa zdobywała mistrzostwa tylko u siebie ( wiadomo gospodarzowi łatwiej ) , a przedstawiciele Ameryki Pd. potrafia to uczynic na każdym kontynencie ( oprócz Afrykańskiego ale wiadomo, że grają tam po raz pierwszy.. ) więc gdyby nie kasa i to, że większość mundiali rozgrywanych było w Europie mogli by miec nawet gorszy bilans niż Ameryka Pd. Na mistrzostwach świata może i grają ogórki jednak jak pokazały to ostatnie mecze nawet taka Nowa Zelandia potrafi zdobyć punkt z drużyna ktora nas wyelminowała. Austria Grecja Polska grające na ME wcale nie są mocniejsze niż Ghana, Korea Pd., Chile z MŚ a i na MŚ gra się więcej meczy więc ciężej o farta ;)


"Solidnej" Grecji nawet nie warto komentować:) Pozdr.

Troszkę nie na główny temat ( bo jest tak gów... że nie warto komentować :) ale jest w temacie ostatnich komentarzy.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 13:56 przez snuffy, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: lena182 »

no dobra dobra poddaję się...:P ale tak czy inaczej inter jeszcze oficjalnie nie jest najlepszy na całym globie ;) o ten tytuł musi się postarać ;)
Obrazek
yankes
Posty: 41
Rejestracja: 9 sie 2009, 14:03
Lokalizacja: Poznań/ Bydgoszcz

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: yankes »

Ja temat (odnośnie transferu Milito i Motty) zacząłem, to ja skończę :
Massimo Moratti and Enrico Preziosi have been punished for irregularities regarding last summer's transfer of Diego Milito and Thiago Motta to Inter, the FIGC's official website confirmed.

The National Disciplinary Committee announced their ruling on Friday and both presidents will be fined and 'inhibited', meaning they are prohibited from being involved in a number of transfer activities relating to their clubs.

Moratti has been sanctioned for three months and will pay a fine of €45,000 and face a three-month 'ban'. Preziosi, who had been sanctioned previously, will pay €90,000 and be inhibited a further six months.

The punishment is considered rather light regarding the circumstances, as there were suggestions that there could be a points deduction for the two clubs or the contracts of Milito and Motta could be cancelled.

Other officials at the clubs can still engage in the transfer market, as only the presidents are prohibited until their sanctions expire, so in essence their summer campaigns should not be affected severely.
http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... o-preziosi
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: and1 »

zawieszony był prezes Genui więc mam nadzieję, że WSZYSCY, z którymi negocjowała Genoa będą zawieszeni. FARSA !
Obrazek
Ralas
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2009, 14:35
Lokalizacja: Konin

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Ralas »

Źródło oczywiście juvepoland.com :)

23.12.2010 14:04:35
Proces w sprawie afery Calciopoli 2 trwa bez przerwy i choć co poniektórym może się już dłużyć, ostatnimi tygodniami skupił się jeszcze bardziej na Interze Mediolan. Dużo mówi się o tym, jak wiele ryzykują Nerazzurri.

Ci, którzy śledzili wydarzenia związane z drugą odsłoną słynnej już afery, wiedzą, że światło dzienne ujrzały dowody, których nikt dziwnym losu trafem nie przytaczał w sądzie cztery i pół roku temu. Teraz wszystko zdaje się wkraczać w kulminacyjną fazę, a Inter wydaje się ryzykować coraz więcej. "Przyjaciele, mogę powiedzieć, że jesteśmy już w posiadaniu niezbitych dowodów na to, o czym mówiło się już od tak długiego czasu" - oświadczył za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku Nicola Penta, konsultant Luciano Moggiego. "Mogę Was zapewnić, że Interowi pali się grunt pod nogami: po pierwsze zostanie im odebrane scudetto, a po drugie wisi nawet nad nimi widmo Serie B".

Dla nich afera chyba do końca świata się nie skończy, jeżeli Inter nie bedzie ukarany :P

Dodaje link byście mogli poczytac komentarze. Naprawde polecam! :)

http://juvepoland.com/news.php?id=17797

Ciekawią mnie wasze komentarze.

Pozdrawiam
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: MiRas. »

Mój komentarz do tej sprawy wygląda mniej więcej tak:

Obrazek

I dlaczego tylko na stronie juventusu pojawiają się takie rewelacje? Codziennie odwiedzam kilka(naście) włoskich serwisów piłkarski i jakoś nie mam szczęścia trafić na rewelacje Moggiego, a wejdę raz na jotpe i co drugi tytuł tyczy się Calciopoli.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2010, 15:21 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Minister »

Ręce opadają..Jufki już gorzej niż Kaczyński widzą,słyszą i czują dookoła siebie same spiski i afery.A ta banda kretynów z JP to już przechodzi sama siebie,zachowują się jak niedorozwinięci hipokryci,bo jak inaczej można nazwać osobę mówiącą,że to My ukradliśmy im Scudetto skoro ich ,,czysty" klub siedzi w tym gównie po uszy jako główny prowodyr!??

A Moggi to już przechodzi samego siebie-na Wawel z debilem!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
IlCapitano

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: IlCapitano »

Kryminalista nie tyle chce oczyścić siebie, ile wkopać w to gówno Inter. Żałosny człowiek. A co do użytkowników JP, dziwicie się ich zachowaniu? A kiedy oni coś ostatnio wygrali? Bez Moggiego Juventusowi nie idzie rywalizacja w lidze i rodzą się coraz to nowe frustracje. A tego całego Agnelliego chyba bardziej interesuje odzyskanie(!) Scudetto z 2006 roku niż wygranie w uczciwej walce kolejnego.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: mikruzzo »

Dlaczego media i prasa o tym milczy?
4 lata temu można było na każdym kroku usłyszeć o tej aferze a teraz nic tylko jufki o tym trąbią jak przekupy na targu, zresztą to aktualnie u nich najlepszy temat do pogadania bo od nich pupile i tak ch*** grają
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Helton »

Po prostu chca sie wybielic i tyle. Od poczatku tej afery winny byl inter dlatego ,że dostał skudetto dlatego ,że od tej pory zaczeliśmy seryjnie wygrywać serie a.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Minister »

Inter kolego Inter!!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Mora »

dzieciak z jp pisze: teraz niech nam w ramach odszkodowania kupią np. Dzsudzsaka, Dżeko, Coentrao i Cassaniego, a potem niech patrzą i płaczą, że wszystkich ogrywamy, z nimi włącznie, mając drużynę zbudowaną w 4/11 za czarno niebieską kasę :)
Praktycznie nie wchodzę na JP,ale chyba zacznę czytać nie tyle newsy,co komentarze :lol: Dawka humoru na cały dzień gwarantowana :lol2:
Ralas pisze: "Przyjaciele, mogę powiedzieć, że jesteśmy już w posiadaniu niezbitych dowodów na to, o czym mówiło się już od tak długiego czasu" - oświadczył za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku Nicola Penta, konsultant Luciano Moggiego.
Mi Moratti na gadu-gadu napisał,że Inter jest czysty i mogę spać spokojnie.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Ljarro »

Ralas pisze: Źródło oczywiście juvepoland.com :)

"Przyjaciele, mogę powiedzieć, że jesteśmy już w posiadaniu niezbitych dowodów na to, o czym mówiło się już od tak długiego czasu" - oświadczył za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku Nicola Penta, konsultant Luciano Moggiego.
Dobrze że nie ma konta na naszej klasie bo wtedy bylibyśmy już w czarnej dupie.
migotka3
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2011, 13:53

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: migotka3 »

Macie swoje "Scudetto sprawiedliwych" & "Inter jest czysty".
http://www.gazzetta.it/Calcio/Primo_Pia ... 6033.shtml

:ban:
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Sprawa calciopoli ponownie otwarta 13.04.2010 - nowe dowody

Post autor: Kubus »

które to już "nowe dowody" ?
Obrazek
Zablokowany