Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Serpente »

A więc zakładam nowy temat który moim zdaniem przyda się na tym forum,jak wiadomo nie darzymy się sympatią ze Starą Damą,od lat pamiętam te wojny na meczach,na trybunach,ta atmosfera,nienawiść,kopanie,wślizgi,przepychanki,calciopoli które jeszcze bardziej dolało oliwy do ognia,jednak ja nie o tym...
Nowy stadion,coraz lepsze transfery,nowe perspektywy,czyżby Juve się odradzało ? Z jednej strony cieszy mnie to,bo może w tej nędznej Serie A coś się zmieni jednak z drugiej strony Juve to Juve.
Ostatnio natrafiłem na filmik z ceremonii otwarcia nowego stadionu,jest to przemowa Alessandro Del Piero,nienawidzicie Juventusu,gardzicie ich barwami,plujecie na ich zawodników ale,zobaczcie ten filmik,gorąco polecam  :-)
http://www.youtube.com/watch?v=rh2OxPxY ... ure=relmfu
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 15:40 przez Serpente, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
IlCapitano

Odp: Juventus - wróg nr. 1

Post autor: IlCapitano »

Nerazurro_ pisze: czyżby Juve się odradzało ?
Który to już raz?  :-D 

Bardzo fajna prezentacja. Stadion też się nieźle prezentuje, ale ja nie zamieniłbym San Siro na nic innego  :-)

PS. Forza Parma!
pingfin
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2007, 17:13
Lokalizacja: Brzeg/Kraków

Odp: Juventus - wróg nr 1

Post autor: pingfin »

Bardzo nie lubię określeń typu "wróg nr 1". Juventus, tak jak Milan, Roma, Fiorentina, Palermo, Napoli itp. jest naszym rywalem ligowym. Rozumiem walkę między klubami o Scudetto, rozumiem chęć zwycięstwa nad "największym" rywalem (ale dla mnie ten "największy" powinien być tylko ze względów sportowych. Przez ostatnie lata tym "naj..." była Roma, a mimo to większość nienawiścią i tak darzy Juve i Milan), ale niech to będzie sportowa rywalizacja. My mieliśmy cudowny okres przez ostatnie parę lat (niestety chyba już się pomału kończy), Juve miało ten okres przed nami, taki jest sport. Teraz najprawdopodobniej zaczyna się era Milanu. My możemy jedynie trzymać kciuki za naszych ulubieńców i cieszyć się po zwycięstwach. Proszę, nie zniżajmy się do poziomu kibiców innych drużyn i nie wyrażajmy naszej nienawiści do tych klubów. Każdy z nas ma znajomych Juventinich, Milanistów, ... (a raczej mało kto zna wielu Interistów ze swojego bliskiego otoczenia) i nie oznacza to, że Ci ludzie są od nas gorsi. Moim zdaniem takie postępowanie jest rodzajem nacjonalizmu czy ksenofobii, tylko na trochę mniejszą skalę. Jeszcze raz mówię: my, kibice Interu, chyba najbardziej "hermetyczna" grupa kibiców, powinniśmy dać przykład innym tifosim (trochę bardziej zarozumiałym), że rywalizacja jest piękna, ale tylko wtedy, kiedy odbywa się na ludzkich zasadach. Nie bądźmy ograniczeni i pokażmy innym, że da się szanować rywala. Nie trzeba się od razu kochać, ale powinniśmy szanować i rozumieć, że każdy ma swoje 5 minut. Inter przez długie lata nie mógł osiągnąć nic znaczącego, więc automatycznie liczba kibiców klubu zmniejszała się (a jednocześnie zwiększał się % kibiców wiernych, którzy są z klubem na dobre i na złe), parę lat temu zaczął dominować we Włoszech, więc stał się obiektem nienawiści reszty kraju. Po wygranej w LM doszło w nasze szeregi wiele dzieciaków i sezonowców, z których część na pewno pozostanie, a część się wykruszy. Jednak chyba żaden wielki klub w Europie nie czekał tak długo na spektakularne sukcesy i żaden nie ma tak wielu cierpliwych i kochających kibiców. Pokażmy więc, że jesteśmy godni kibicowania takiemu klubowi jak Inter i powiedzmy otwarcie: stop nienawiści!
Ciesz się grą, jakbyś był numerem 1. Trenuj, jakbyś był numerem 2.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Juventus - wróg nr 1

Post autor: Omen »

No to chyba rzeczywiście Juventus się odradza.4-1 z Parmą na nowym pieknym stadionie robi wrażenie.Może to i dobrze dla Calcio.Czy Juve jest rzeczywiście wrogiem nr 1?Równie dobrze można tak powiedzieć o Milanie...Nie ma się co oszukiwać że mieszkając w Polsce nie czuje się do końca takiej nienawiści i wrogości...Wiadomo że to jedni z największych rywali i nasze zespoły zawsze bedą z sobą rywalizować.
:szal:
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - wróg nr 1

Post autor: Seba »

Omen pisze: No to chyba rzeczywiście Juventus się odradza.4-1 z Parmą na nowym pieknym stadionie robi wrażenie.
Jedno zwycięstwo ze słabą drużyną oznacza odrodzenie ? Inter rok temu też ograł słabe Bari 4:0 u siebie, a co było później sami widzieliśmy. Żeby wyciągać wnioski odnośnie wszystkich drużyn Serie A potrzeba kilka kolejek. Żeby się czasem nie okazało, że już za tydzień Siena sprowadzi ich na ziemię.
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Juventus - wróg nr 1

Post autor: Serpente »

pingfin
Ale ja tutaj nie mam zamiaru nikogo oczerniać,po prostu założyłem temat o Juventusie a że pomyślałem że trochę lipnie wyglądałaby nazwa "Juventus" to dopisałem coś od siebie,co do reszty to kto ma głowę na karku to powinien takie rzeczy wiedzieć ;)
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - wróg nr 1

Post autor: Seba »

pingfin pisze: Bardzo nie lubię określeń typu "wróg nr 1". Juventus, tak jak Milan, Roma, Fiorentina, Palermo, Napoli itp. jest naszym rywalem ligowym.
Juventus niestety robi wszystko, aby być właśnie naszym wrogiem. Te wszystkie wypowiedzi oczerniające Inter, czy liczne wnioski o odebranie Interowi mistrzostwa, czy wykluczeniu nas z LM na pewno nie poprawią stosunków między klubami. Z dnia na dzień nawet je pogarszają.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Juventus - wróg nr 1

Post autor: Piekarz »

pingfin pisze: Bardzo nie lubię określeń typu "wróg nr 1". Juventus, tak jak Milan, Roma, Fiorentina, Palermo, Napoli itp. jest naszym rywalem ligowym. Rozumiem walkę między klubami o Scudetto, rozumiem chęć zwycięstwa nad "największym" rywalem (ale dla mnie ten "największy" powinien być tylko ze względów sportowych. Przez ostatnie lata tym "naj..." była Roma, a mimo to większość nienawiścią i tak darzy Juve i Milan), ale niech to będzie sportowa rywalizacja. My mieliśmy cudowny okres przez ostatnie parę lat (niestety chyba już się pomału kończy), Juve miało ten okres przed nami, taki jest sport. Teraz najprawdopodobniej zaczyna się era Milanu. My możemy jedynie trzymać kciuki za naszych ulubieńców i cieszyć się po zwycięstwach. Proszę, nie zniżajmy się do poziomu kibiców innych drużyn i nie wyrażajmy naszej nienawiści do tych klubów. Każdy z nas ma znajomych Juventinich, Milanistów, ... (a raczej mało kto zna wielu Interistów ze swojego bliskiego otoczenia) i nie oznacza to, że Ci ludzie są od nas gorsi. Moim zdaniem takie postępowanie jest rodzajem nacjonalizmu czy ksenofobii, tylko na trochę mniejszą skalę. Jeszcze raz mówię: my, kibice Interu, chyba najbardziej "hermetyczna" grupa kibiców, powinniśmy dać przykład innym tifosim (trochę bardziej zarozumiałym), że rywalizacja jest piękna, ale tylko wtedy, kiedy odbywa się na ludzkich zasadach. Nie bądźmy ograniczeni i pokażmy innym, że da się szanować rywala. Nie trzeba się od razu kochać, ale powinniśmy szanować i rozumieć, że każdy ma swoje 5 minut. Inter przez długie lata nie mógł osiągnąć nic znaczącego, więc automatycznie liczba kibiców klubu zmniejszała się (a jednocześnie zwiększał się % kibiców wiernych, którzy są z klubem na dobre i na złe), parę lat temu zaczął dominować we Włoszech, więc stał się obiektem nienawiści reszty kraju. Po wygranej w LM doszło w nasze szeregi wiele dzieciaków i sezonowców, z których część na pewno pozostanie, a część się wykruszy. Jednak chyba żaden wielki klub w Europie nie czekał tak długo na spektakularne sukcesy i żaden nie ma tak wielu cierpliwych i kochających kibiców. Pokażmy więc, że jesteśmy godni kibicowania takiemu klubowi jak Inter i powiedzmy otwarcie: stop nienawiści!
Przepiękna tyrada, ale w sumie całkiem bez sensu i nie wiem, po co się tu znalazła. Jak na razie nikt tu nikogo nie wyzwał ani nie okazał braku szacunku. Pomiędzy Interem i Juve (nie tylko na płaszczyźnie kibicowskiej, ale też oficjalnej, co często się nie zdarza) panują stosunki po prostu wrogie i nie ma sensu temu zaprzeczać; to nie żadna ksenofobia (lol), tylko kolej dziejów.

Nazwa tematu natomiast mi się nie podoba, ale z innej racji - jest skrajnie nieuniwersalna. Wielu kibiców, w tym zresztą ja, nie Juventus, a Milan uważa za posiadacza tytułu największego wroga, przeciwnika, rywala itd. naszej drużyny.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Serpente »

Teraz pasuje ? :D
Obrazek
pingfin
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2007, 17:13
Lokalizacja: Brzeg/Kraków

Odp: Juventus - wróg nr 1

Post autor: pingfin »

Nerazurro_:
Przecież nie oczerniłeś. Z Twojej wypowiedzi nic takiego nie wywnioskowałem. Po prostu wyraziłem swoją opinię na temat określania kogoś jako "wroga". Moim zdaniem (ale moje zdanie nie zawsze jest słuszne i generalnie mało się liczy) lepiej brzmiałoby "rywal" :)

Seba:
O tym właśnie napisałem: nie bądźmy jak Juventus tylko dlatego, że oni tacy są. Udowodnijmy im, że jesteśmy lepszymi kibicami, choćby dla poprawienia własnego samopoczucia :)

Piekarz:
To nie jest tyrada, bo nikogo nie zaatakowałem. Masz rację, w tym temacie NA RAZIE nikt nikogo nie wyzwał, ani nie okazał braku szacunku. Ale niestety ten brak szacunku można zobaczyć w innych postach, shoutach, komentarzach. Skoro temat się pojawił, chciałem swoje zdanie wyrazić na samym jego początku. To nie było odniesienie do poprzednich postów, a do zachowania większości użytkowników forum i ich sposobu myślenia. Nie wiesz po co mój post się znalazł na forum - już tłumaczę. Po to, że każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania i ja to właśnie zrobiłem. Nawet udało mi się wypowiedzieć zgodnie z treścią tematu, także nie widzę przeciwwskazań do tego, aby ten post tu sobie po prostu był. Mogłeś go zignorować, skoro wątpisz w jego słuszność. Po prostu uważam, że moglibyśmy się wykazać trochę większą bystrością niż reszta kibiców włoskich drużyn i przynajmniej wyrażać się z szacunkiem o innych. Bo sport powinien właśnie tego uczyć.
Ciesz się grą, jakbyś był numerem 1. Trenuj, jakbyś był numerem 2.
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Lucas »

Seba.

Tak, tak...Porównuj takie Bari do Parmy, Parmy, która jeszcze pół roku temu rozbijała Juventus. Juve, moim zdaniem w tym sezonie będzie na prawdę dobre. Bari to typowy klub na Serie B, a jeżeli za taki uważasz także Parmę to gratuluje. To już nie są transfery śmiesznego Amauriego za 25mln tylko bardzo rozważne uzupełnienia
składu. Trener Conte wie czego chce w porównaniu do takiego Zaca czy Ferrary.  Sam zarządza składem i wie kogo potrzebuje, a kogo nie. W końcu to on nie chciał przez większość uważanego za geniusza Bastosa. I dobrze zrobił, po co Juve zawodnik, który po pierwsze niczym się nie wyróżnia, a po drugie jest za stary piłkarsko, żeby myśleć o nim jako piłkarzu na lata. W dodatku Brazylijczyk...

A tak w ogóle to oni sami nie wiedzą kto jest ich wrogiem po Calcipoli. Czy Moggi czy my? Czy Lega Calcio? To jest czarna dziura i tyle.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Juventus - wróg nr 1

Post autor: Piekarz »

pingfin pisze:
Piekarz:
To nie jest tyrada, bo nikogo nie zaatakowałem.
:lol3:
pingfin pisze: To nie było odniesienie do poprzednich postów, a do zachowania większości użytkowników forum i ich sposobu myślenia.
Rozumiem, że pierwsze (w porywach do czterech) zdanie Twojej poprzedniej wypowiedzi jest rozłączne z jej resztą. No szanuję, ale mogłeś chociaż akapit zrobić.
pingfin pisze: Nie wiesz po co mój post się znalazł na forum - już tłumaczę. Po to, że każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania i ja to właśnie zrobiłem.
Pozwolę sobie zauważyć, że to nie jest odpowiedź na pytanie "po co?", tylko "dlaczego?", która mnie nie interesuje z racji swojej oczywistości, więc nie poczułem się na tym etapie usatysfakcjonowany wytłumaczeniem. Dopiero na końcu faktycznie to wyjaśniasz - no cóż, doceniam chęć szerzenia kultury i poziomu, ale raczej nikogo nie przekonasz.
pingfin pisze: Mogłeś go zignorować, skoro wątpisz w jego słuszność.
(Naprawdę?) Kwestia nie w słuszności, tylko celowości - a to już wyjaśnione.



Edit:
Lucas pisze: Seba.

Tak, tak...Porównuj takie Bari do Parmy, Parmy, która jeszcze pół roku temu rozbijała Juventus. Juve, moim zdaniem w tym sezonie będzie na prawdę dobre. Bari to typowy klub na Serie B, a jeżeli za taki uważasz także Parmę to gratuluje.
Tylko jedno - sezon 2009/2010 Bari miało lepszy niż Parma sezon 2010/2011. Pół roku przed naszym 4-0 z Bari tenże klub o mały włos nie rozbił był nas.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 16:18 przez Piekarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Lucas pisze: Seba.

Tak, tak...Porównuj takie Bari do Parmy, Parmy, która jeszcze pół roku temu rozbijała Juventus. Juve, moim zdaniem w tym sezonie będzie na prawdę dobre. Bari to typowy klub na Serie B, a jeżeli za taki uważasz także Parmę to gratuluje.
Z roku na rok wszystko się zmienia. Sampdoria zajęła czołowe miejsce, aby rok później spaść do Serie B. Nie róbmy z Parmy nie wiadomo kogo. To nadal słaby klub. Jeśli po takich meczach mielibyśmy oceniać potencjał drużyny, to każdy byłby mistrzem.
Obrazek
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Lucas »

Seba.

Nie oceniam ich po tym meczu. Tylko, jak napisałem. W końcu przejrzeli na oczy, nie robią durnych transferów. Nowy stadion, zyski, kasa na nowych graczy itd. Sampdoria to odosobniony przypadek głupoty zarządu, którego Parma do tej pory nie przejawia.
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Ja się tylko odniosłem to wpisu Omena. Mecz z Parmą, to nie jest żaden odnośnik. Co do stadionu, to Ajax także posiada własny stadion, a obecnie nie znaczą nic w europejskiej piłce. Jeszcze za wcześnie na oceny.
Obrazek
IlCapitano

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: IlCapitano »

http://www.pilka.pl/la-gazzetta-dello-s ... e-mistrzow

Uff, jakie to szczęście, możemy odetchnąć z ulgą  :lol: 

Właśnie dzięki takim newsom ten klub bawi mnie coraz bardziej, już mi słów brakuje  :hold:  Agnelli powinien skorzystać z rady Morattiego i pójść na urlop. Jest jeszcze młody a już tak styrany przez życie i pełen zawiści. Może miał trudne dzieciństwo?
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Serpente »

Ajax przepadł jak kamień w wodę,teraz to taka gorsza wersja FC Porto,wyprodukować -> sprzedać ! Juve to klasowa marka na całym świecie (a szczególnie we Włoszech),to klub z bogatą historią,teraz gdy zbudowali nowy obiekt czuje że pójdą za ciosem i teraz będą budować kadrę,stać ich,dobrze dla ligi ale niedobrze dla nas.
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Il Capitano pisze: http://www.pilka.pl/la-gazzetta-dello-s ... e-mistrzow

Uff, jakie to szczęście, możemy odetchnąć z ulgą  :lol:  

Właśnie dzięki takim newsom ten klub bawi mnie coraz bardziej, już mi słów brakuje  :hold:  Agnelli powinien skorzystać z rady Morattiego i pójść na urlop. Jest jeszcze młody a już tak styrany przez życie i pełen zawiści. Może miał trudne dzieciństwo?
Ich prezydent ma mało wspólnego z piłką nożną. Jest za sterami Juve 2 (3?) lata, a jego głównymi tematami jest Calciopoli i gnojenie Interu. Już nie pamiętam kiedy mówił o Serie A, formie Juventusu i sprawach czysto piłkarskich. Skoro chcieli wykluczenia Interu z LM ze względu na rzekomy udział w aferze sprzed 7 lat, to dlaczego nie żądają wykluczenia Milanu, któremu przecież udowodniono udział w Calciopoli ? To jest zawiść w najczystszej postaci. Inter ich zdemaskował, to teraz będą się mścić. Prezes FIGC skrytykował władze Starej Damy za podjęte działania i liczę, że niedługo ktoś dobierze im się do dupy, bo nie można tak bezkarnie nękać innych.
Nerazurro_ pisze: Ajax przepadł jak kamień w wodę,teraz to taka gorsza wersja FC Porto,wyprodukować -> sprzedać ! Juve to klasowa marka na całym świecie (a szczególnie we Włoszech),to klub z bogatą historią,teraz gdy zbudowali nowy obiekt czuje że pójdą za ciosem i teraz będą budować kadrę,stać ich,dobrze dla ligi ale niedobrze dla nas.
Nie z tym zarządem. Niech powinie im się noga w tym sezonie i znowu zmienią trenera oraz połowę kadry. Tam pracują jeszcze gorsi ludzie niż u nas :]
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011, 19:38 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Michal_fci »

ich zarzad jest skupiony teraz na wywalczeniu mistrza za 2006 rok a nie w 2012...
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

Krzaku pisze:ich zarzad jest skupiony teraz na wywalczeniu mistrza za 2006 rok a nie w 2012...
Ich zarząd skupia się na odebraniu Interowi mistrzostwa z 2006 roku, piłkarze na wywalczeniu mistrzostwa w 2012. To piłkarze walczą o mistrza, nie zarząd.
Seba. pisze:Ich prezydent ma mało wspólnego z piłką nożną. Jest za sterami Juve 2 (3?) lata, a jego głównymi tematami jest Calciopoli i gnojenie Interu. Już nie pamiętam kiedy mówił o Serie A, formie Juventusu i sprawach czysto piłkarskich.
Ceremonia otwarcia nowego stadionu.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Serpente »

Moggi skazany na 5 lat i 4 miesiące pierdla + oczywiście dożywotni zakaz wykonywania zawodu. Osobiście mam to gdzieś i zwisa mi to totalnie ale nie rozumiem jednej rzeczy,dlaczego kibice Juve nadal go wielbią i szanują ? Przecież ten gość zrujnował cały klub.
Obrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Minister »

Capitano
zmieńcie nazwę tematu na Juventus-czyli wszystko co "śmieszne" o Bianconerich ;)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: mikruzzo »

BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: BoDzIo »

Po co w ogóle zakładać temat o tych CENZURA. Wiem, że Oni mają Nasz kompleks i temat o Interze jest najczęściej komentowany, ale żeby kibic Interu o Juventusie pisał. Panowie, powagi trochę:)
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Lamatico »

BoDzIo pisze: Po co w ogóle zakładać temat o tych CENZURA. Wiem, że Oni mają Nasz kompleks i temat o Interze jest najczęściej komentowany, ale żeby kibic Interu o Juventusie pisał. Panowie, powagi trochę:)
Ot podobne odczucia mam  :ave:
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

BoDzIo pisze: Po co w ogóle zakładać temat o tych CENZURA. Wiem, że Oni mają Nasz kompleks i temat o Interze jest najczęściej komentowany, ale żeby kibic Interu o Juventusie pisał. Panowie, powagi trochę:)
Mówisz o JuvePoland? Na SoloJuve tego chyba nie widać. Widziałem wiele, na forum JuvePoland bywało wielu kibiców Interu i z tym kompleksem też różnie bywało (patrz między innymi świętowanie zdobytych mistrzostw). Można też popatrzeć na Twój avatar albo podpis i też do różnych wniosków dojść można. Nie mnie to jednak oceniać.

Wyroki w procesie Moggiego. Warto wspomnieć, że Juventus jako klub został w nim UNIEWINNIONY.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: sampam »

Dzis 37 lat konczy legenda wloskiej pilki i swiatowego futbolu Alessandro Del Piero :yes2:
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: pewny »

... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Serpente »

Żądać to oni sobie mogą,pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie tak jak z każdym procesem przed którym zapowiadany jest przełom w sprawie a biało-czarni myślą że Moggi coś nowego wniesie do sprawy i zostanie uniewinniony  :lol:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 21:48 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: BoDzIo »

marco24 pisze:
BoDzIo pisze: Po co w ogóle zakładać temat o tych CENZURA. Wiem, że Oni mają Nasz kompleks i temat o Interze jest najczęściej komentowany, ale żeby kibic Interu o Juventusie pisał. Panowie, powagi trochę:)
Mówisz o JuvePoland? Na SoloJuve tego chyba nie widać. Widziałem wiele, na forum JuvePoland bywało wielu kibiców Interu i z tym kompleksem też różnie bywało (patrz między innymi świętowanie zdobytych mistrzostw). Można też popatrzeć na Twój avatar albo podpis i też do różnych wniosków dojść można. Nie mnie to jednak oceniać.

Wyroki w procesie Moggiego. Warto wspomnieć, że Juventus jako klub został w nim UNIEWINNIONY.
Gościu, chyba lepiej mieć takiego avatara jak ja, niż wyoliwkowanego Cannavaro, no ale nie mnie oceniać. Chcesz jeszcze flage w kolorach tęczy do tego?
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
ODPOWIEDZ