Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Chuchu »

Tak, ale chodzi mi o to, że dopiero po sezonie ten temat tak mocno nagłośnili.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Chuchu pisze: Tak, ale chodzi mi o to, że dopiero po sezonie ten temat tak mocno nagłośnili.
Może nie chcieli już robić szumu w trakcie sezonu i poczekali do zakończenia rozgrywek.
Obrazek
Venomik
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2009, 00:29

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Venomik »

Włoskie media nie chciały robić szumu? :o
Czasami mam wrażenie, że to ich główny cel, czytając niektóre informacje, interpretacje prostych zdań albo i same plotki transferowe :)
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: kulasiak »

Venomik pisze: Włoskie media nie chciały robić szumu? :o
Czasami mam wrażenie, że to ich główny cel, czytając niektóre informacje, interpretacje prostych zdań albo i same plotki transferowe :)
Przecież wiadomo, że robienie szumu to główny cel mediów i to nie tylko włoskich bo oni tylko to potrafią robić i całe miesiące pisać o głupotach zamiast zająć się czymś pożytecznym.

Co do zaś Conte to wątpię by coś z tego wynikło poza plotkami prasy.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Venomik pisze: Włoskie media nie chciały robić szumu? :o
Czasami mam wrażenie, że to ich główny cel, czytając niektóre informacje, interpretacje prostych zdań albo i same plotki transferowe :)
No tak, tylko że Italia jest już po jednej wielkiej aferze w ostatnich latach i raczej nie wpłynęło to dobrze na Serie A.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: pewny »

... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Chuchu »

Przecież nikt im nie zabrania posiadania 3 gwiazdek, więc nie rozumiem o co chodzi. Ciągle wspominają o tych 30 mistrzostwach, pomimo że ten temat już dawno się wszystkim znudził. Niech mają te 3 gwiazdki, nikogo to nie interesuje.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: jackop »

Obrazek


Widzicie tu gdzieś 3 gwiazdki ??? Czytanie informacji sportowych na interii - "rzondzisz" chłopie :hold:
Obrazek
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: ★Intero★ »

Ja widzę, zaklejone jakąś taśmą czy materiałem. :)
Obrazek
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

★ Intero ★ pisze: Ja widzę, zaklejone jakąś taśmą czy materiałem. :)
"Zaklejone" są dwie gwiazdki, które przygotowało Nike. Podobnie jak w przypadku strojów Interu nie wiem jak ta "firma" może robić takie rzeczy. Nie wiem, oni nie rozmawiają z tymi klubami zanim stworzą te koszulki?

Na koszulkach Juve w tym sezonie nie będzie gwiazdek, będzie napis "30 sul campo", natomiast na JuveStore można kupić koszulkę z trzema gwiazdkami i napisem, innych nie sprzedają.
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Kebo »

30 sul campo, czego oni nie wymyślą, mi to jest obojętne co tam będzie oby nie 3 gwiazdki, bo nie zasługują na nie
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: tomiko85 »

lamusy sobie doszyły gwiazdę , za kradzione tytuły. banda sprzedawczyków nic więcej ,dziadostwo :)
domi
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2010, 11:56

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: domi »

Jak oni mogą oszukiwać tak swoich kibiców? Dobrze, że jestem kibicem Interu- najlepszego i najczystszego klubu Serie A. A oni zdobyli 28 mistrzostw, to za to, że sobie dodają 2 mistrzostwa i 3 gwiazdkę powinni im karę dać. Ja też chcę, żeby Interowi dodać 2 scudetta i mamy drugą gwiazdkę.
Czubinho
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, 12:37
Lokalizacja: Radom

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Czubinho »

Jak to powiedział Allegri, mają 31 mistrzostw... 1 w Serie B
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Hanys »

t jest totalne dno mówiąc że mistrzostwo serie B liczy sie do mistrzowskich gwiazdek! niektóre kluby z niższych lig powinni mieć pewnie po 4 lub 5 gwiazdek za awanse z 1 i spadki z ostatniego miejsca! Ale znów od razu kara to może nie, po prostu upomnienie i zakaz występowania w tych koszulkach.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Chuchu »

Allegri tylko zażartował, prawdopodobnie żeby uniknąć komentowania danej sytuacji, na którą ma wyrąbane. Z resztą jak większość osób, a o tych 3 gwiazdkach głównie Juve mówi.
Venomik
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2009, 00:29

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Venomik »

Ma tak wyrąbane, że średnio co kilka dni zabiera głos w tej sprawie ;)
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: jackop »

Di Marzio: "Poli jest bardzo blisko Juventusu w zamian za 5m i 50% karty Bouya". ;)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: mio85 »

Oskarżonemu o korupcję Leonardo Bonucciemu z Juventusu grozi nawet 3-letni zakaz gry w piłkę. Włoska federacja piłkarska postawi też przed sądem trenera Starej Damy, Antonio Conte.

Ooooo tia krew z krwi, prawdpopodobnie to byl ostatni tytul Conte, bo w rubentusie sa nastroje bardzo antykorupcyjne i pewnie nie beda narazac sie na szwank, ale jak tu sie nie narazac jak wszystko czego sie dotykaja ociera sie o korupcje.......czekamy na doniesienia z poprzedniego sezonu hahahahahhaha
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

mio85 pisze:Oskarżonemu o korupcję Leonardo Bonucciemu z Juventusu grozi nawet 3-letni zakaz gry w piłkę. Włoska federacja piłkarska postawi też przed sądem trenera Starej Damy, Antonio Conte.

Ooooo tia krew z krwi, prawdpopodobnie to byl ostatni tytul Conte, bo w rubentusie sa nastroje bardzo antykorupcyjne i pewnie nie beda narazac sie na szwank, ale jak tu sie nie narazac jak wszystko czego sie dotykaja ociera sie o korupcje.......czekamy na doniesienia z poprzedniego sezonu hahahahahhaha
Najzabawniejsze jest to, iż co drugi kibic Juve twierdzi, że to kolejny spisek Interu 8-)
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: interfann »

moj komentarz to: "hahahahhahahahahahahaha" ale im dobrze:D
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Klinsi64

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Klinsi64 »

jeśli Conte zostanie zawieszony,Juventus już nie będzie murowanym kandydatem do tytułu :)
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: interfann »

kogo oni będą mogli za niego wziąć?? Nawet nie mam żadnych pomysłów. Ale jak tak zrobią to już po Juve. Nawet RvP czy Cavani lub Messi im nie pomoże obronić mistrza..
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Piekarz »

Niby czemu? Nawet bez Cavaniego czy van Persiego mają obecnie kadrę lepszą o co najmniej klasę od reszty stawki. Kurs na "scudetto: Juventus" trochę się zwiększy, ale ciągle będzie zdecydowanie najniższy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: sampam »

Nic jeszcze nie wiadomo, nie ma co ferowac wyrokow. W sumie to nie sam klub jest zamieszany, a ludzie pracujacy w nim obecnie z prawdopodobna przeszloscia "korupcyjna". Conte moze dostanie 3 miesiace i co to zmieni? Z "tylnego siedzenia" bedzie sterowac druzyna, a 1 trenerem pewnie zostanie jego obecny asystent.
Bonucci? No facet musi miec nerwy, na Euro zagral lepiej niz kazdy sie po nim spodziewal, a w glowie mial takie numery :P Eeee...pewnie jakos z tego wyjdzie.
Skoro Piszczek zostal skazany i juz mu zapomniano dawne grzechy to w ogole o czym mowa :brawo:
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Chuchu »

Nic z tego nie będzie podejrzewam. Po prostu po calciopoli włoskie media są bardzo wyczulone na wszelkiego rodzaju poszlaki korupcyjne. Oczywiście, jeśli ktoś brał w tym udział to niech poniesie zasłużoną karę.
Klinsi64

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Klinsi64 »

wszyscy liczyli na 3 miesiące dla Conte tymczasem może być 15...nie żebym się cieszył ;)
KoRNeL
Posty: 81
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:31
Lokalizacja: Parczew

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: KoRNeL »

Podobne Conte sam chciał się poddać 3-miesięcznej karze ale Federacja odrzuciła ten pomysł, więc pewnie dostanie minimum rok dyskwalifikacji ale to tylko moje zdanie a w footballu się różne rzeczy dzieją niestety ...
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Kebo »

Ehh ten Juventus, oni zawsze coś kręcą, coraz bardziej ich nie lubię, niech w końcu pokażą, że można wygrywać bez krętactwa...
el Pirlo
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2012, 12:30

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: el Pirlo »

@up

Ekhm, że co?

Sam Juventus nie ma żadnego związku z tą aferą. Po prostu klub broni swojego trenera, ogarnijcie się.

Nie żeby coś:
http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... zzetty.php
ODPOWIEDZ