Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: BoDzIo »

A powiedz mi "pro fanatyku wyoliwkowanych chłopców" jak sie odnosze w avatarze i w podpisie do Juventusu? Bo według mnie tak jak napisałem "że jest niczym". Napisałem w tym żałosnym temacie bo mi wstyd, że ciągle napędzają ten temat kibice Interu.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: miniu86 »

Wiadome było, że juventini po kolejnym mistrzostwie będą śpiewać o liczbie 30. Zaskoczyli by mnie gdyby tego nie robili. Każda liga musi mieć swoją komedię.

Nie ma żadnych podstaw by doklejać Juve 3 gwiazdkę. Żadnych. Dyskusję uważam za zakończoną.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Kubus »

Pio_FCI pisze: Widzę, że ten temat cieszy się największym zainteresowaniem wielkich kibiców Interu z fcinter.pl..nawet nie trzeba być bystrym, żeby wiedzieć o czym to świadczy. Gdybyście nie mieli kompleksów, traktowalibyście to wszystko z uśmiechem na twarzy, jednak widać jest inaczej. Powtarzam, patrzmy tylko na siebie  :roll:
Masz racje, mnie to już zaczęło smieszyć, i przyjmuje to z uśmiechem na twarzy. Choć to grzech, bo nie można śmiać się z ludzi upośledzonych ...
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Tu już nie chodzi tylko o Juventus, ale o postawę władz ligi. Niedługo wszyscy pójdą śladem Starej Damy i zaczną urządzać sobie samowolkę, bo będą mieć na to przyzwolenie. Kto by kiedyś pomyślał, że drużyna będzie wysyłała petycje ze skargami na sędziów (rok temu) i będą oficjalnie przepraszani za pracę panów z gwizdkiem. Nie wspominając już o nie akceptowaniu decyzji sądów i samemu ustalania sobie liczby mistrzostw. Dzisiaj natomiast przeczytałem, że na Scudetto dla Juventusu nie będzie liczby 28 (będzie nieoznakowane), bo jak powiedział Petrucci i Beretta (Lega Calcio), to z szacunku do Agnellego. Jaki był więc sens odbierania mistrzostw, ciągnięcia tej afery i tych wszystkich szopek ? To jest poważna liga ? To jest cyrk, a nie liga. Jeszcze trochę, a mistrzostwa będą przyznawane na podstawie wirtualnych tabel, bo drużyny nie będą akceptowały decyzji arbitrów itp. Albo wszyscy respektują zasady, albo rozwiązać to w cholerę. Inaczej z roku na rok będzie coraz gorzej.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2012, 18:55 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Tobi
Posty: 42
Rejestracja: 5 gru 2011, 23:12

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Tobi »

"Albo wszyscy respektują zasady, albo rozwiązać to w cholerę. Inaczej z roku na rok będzie coraz gorzej." - świetnie ujęte.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Dobrze, że Atalanta nie ma ok 60 pkt. Zawsze by mogli powiedzieć, że zostali niesłusznie ukarani ujemnymi oczkami (-6) i domagają się Ligi Mistrzów:]
Ostatnio zmieniony 13 maja 2012, 19:19 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

BoDzIo pisze: A powiedz mi "pro fanatyku wyoliwkowanych chłopców" jak sie odnosze w avatarze i w podpisie do Juventusu?
W avatarze "JUVE MERDA". To pewnie określenie "pro Inter". W podpisie "Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!". Nawiązanie do Juventusu również. Na różnych forach są różni użytkownicy, widuje się różne kompleksy, a Ty jesteś idealnym przykładem kompleksu Juventusu. Gdyby było inaczej odnosiłbyś się do Interu, a tak widać jedynie nienawiść do Juve.

Nikt ich nie pokonał przez cały sezon, osiągnięcie którego nie sposób nie pogratulować.
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Adriano_forever »

Ja im tego gratulował nie będę bo nam nie pogratulowali potrójnej korony. Wystarczający argument? Wydaje mi się, że tak. Tak jak ktoś do nas, tak my do niego. Ciężko zrozumieć? Takie "rzycie" jak to Kubuś mówi...
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: dzony »

@Adriano_forever
Mówisz ogólnikowo, ja się spotkałem z gratulacjami od kibiców Juve. Ta napinka jest wg mnie niepotrzebna. To się nigdy nie skończy jeżeli każdy będzie każdemu wypominał. Ja gratuluję Juve, wrócili na szczyt w ładnym stylu, wygrywając ligę bez porażki. To trzeba doceniać i taki klub jak Juve szanować. Tyle
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Serpente »

BoDzIo pisze: Napisałem w tym żałosnym temacie bo mi wstyd, że ciągle napędzają ten temat kibice Interu.
Bez przesady, Juve to jeden z naszych największych rywali, włoski zespół itd. dlaczego nie mielibyśmy komentować ich poczynań, dokonań i tego co z nimi związane?
Obrazek
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: BoDzIo »

marco24 pisze:
BoDzIo pisze: A powiedz mi "pro fanatyku wyoliwkowanych chłopców" jak sie odnosze w avatarze i w podpisie do Juventusu?
W avatarze "JUVE MERDA". To pewnie określenie "pro Inter". W podpisie "Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!". Nawiązanie do Juventusu również. Na różnych forach są różni użytkownicy, widuje się różne kompleksy, a Ty jesteś idealnym przykładem kompleksu Juventusu. Gdyby było inaczej odnosiłbyś się do Interu, a tak widać jedynie nienawiść do Juve.

Nikt ich nie pokonał przez cały sezon, osiągnięcie którego nie sposób nie pogratulować.
Nazwij to sobie kompleksem lub jak tam chcesz. Ja bym bardziej powiedział, że nie mam objawów gerontofilii. Poza tym nie lubie uwag od gości u których na avatarze  wyoliwkowany Fabio wzrokiem zaprasza do pedalskiego jeziora łabędziego.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: InterNH »

Rywalizacja była,jest i musi być.Juventus,Milan czy Roma są wrogami, a to jest forum Interu, a nie forum o ogólnej tematyce sportowej więc na nim każdy może wyrażać się jak chce o np Juve,mieć jakie chce podpisy i avatary jeśli nie przeszkadza to innym fanom Interu.Juventini czy Milaniści nikogo raczej nie obchodzą.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: dzony »

Tyle, że ja wierzę w zdrową rywalizację, walkę na całego na boisku, przed meczem "niech wygra lepszy", po meczu "to był dobry mecz, byliście lepsi, gratulacje". Trochę utopijne ale mnie właśnie taka rywalizacja najbardziej ciekawi. Dlatego lubię takich piłkarzy jak Zanetti czy Del Piero. Oni podejrzewam się nie wyzywają tylko szanują nawzajem.
Kogel
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2011, 17:59

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Kogel »

Z ciekawości wszedłem na stronę Juve i wątku o nas, i ku zaskoczeniu oni tam nie napinają się gorąco (na Inter) jak co niektórzy z Was na Starą Dame? Faktycznie mamy (generalizuje - mając na myśli wpisy wyżej) kompleks Juventusu?

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... start=2055

Jakiś Juvek najechał na naszego Kibica to kilku Juventinio zrównali go z glebą, a u nas wychodzi, że jak ktoś zbluzga Juventus to należy bić mu brawo, a pacynka malująca kredkami Juve Merda robi szał na forum.

Mimo wszystko - pozdro dla fanatyków.
dzony pisze: Zanetti czy Del Piero. Oni podejrzewam się nie wyzywają tylko szanują nawzajem.
Adriano_forever
Posty: 1281
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Adriano_forever »

Dałes link do strony Juventusu. OK. Ale czemu nie dałes linku do newsa na temat calciopoli? tam to się dzieje. I psy są na Interze wieszane. Ale oczywiście tego nikt nie widzi. Ja nie wiem, strona Interu a o Juventusie w superlatywach piszecie? My tylko robimy źle a Turyńczycy nic.
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

Jufki sobie nagrabili w ostatnich latach jak mieszali Inter i ich kibciow z błotem. Teraz sie uspokoili na troche "bo wygrali Scudetto" i teraz na pierwszy plan wyszedl Milan jako "merdacze" jak to pisza.
Juventus i wszystko co z nim zwiazane nigdy nie bede darzyl szacunkiem. Milan czy Rome jak najbardziej, ale nie te dno co sie zwie juventus.
Ten klub ciagle ma pretensje o wszystko do Interu, atakuje nas. Ich kibice to najwieksza holota. W internecie to gdzie nie spojrzysz tam juvek z jakims chamskim podejsciem do Interu..a ja mam ich szanowac? Nigdy w zyciu. Sami sobie zapracowali na brak szacunku..bo Calciopoli to TYLKO przez Inter..dzieciarnia w barwach wieziennych.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: sampam »

"Kazdy wie swoje - "zabawa dzieci w piaskownicy."
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Serpente »

Ten temat ma służyć do wypowiadaniu się o rzeczach związanych z danym klubem jako że jest jednym z naszych głównych rywali w lidze itd. to że na forum Interu jest temat o Juve nie znaczy że mamy ich głaskać po dupach. Na większości forach są tematy o odwiecznych wrogach i jakoś nie ma takich bezsensownych kłótni o to jak tutaj :O
Obrazek
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: kulasiak »

Uważam, że na szacunek o którym piszą niektórzy trzeba sobie zasłużyć a Juventus i jego kibice zwyczajnie na to nie zasługują. Jedyny, którego szanowałem w Juve to Del Piero ale go już tam praktycznie nie ma więc ja o Starej Damie nie zamierzam pisać miłych rzeczy. Wygrali Scudetto ale to nie powód by ich chlubić i się nad nimi rozwodzić jacy to wspaniali. Za rok trzeba z nimi też zwyczajnie wygrać i pokazać gdzie sobie mogą wsadzić tą śmieszną trzecią gwiazdkę. Co do zaś kibiców Juventusu to większość z nich to największa hołota bo co by się nie stało to oni zawsze pokrzywdzeni, biedni itd.
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: BoDzIo »

Kogel pisze: Jakiś Juvek najechał na naszego Kibica to kilku Juventinio zrównali go z glebą, a u nas wychodzi, że jak ktoś zbluzga Juventus to należy bić mu brawo, a pacynka malująca kredkami Juve Merda robi szał na forum.
Jezcze jakieś mądrości pod moim adresem?
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: InterNH »

Kogel pisze: Z ciekawości wszedłem na stronę Juve i wątku o nas, i ku zaskoczeniu oni tam nie napinają się gorąco (na Inter) jak co niektórzy z Was na Starą Dame? Faktycznie mamy (generalizuje - mając na myśli wpisy wyżej) kompleks Juventusu?

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... start=2055

Jakiś Juvek najechał na naszego Kibica to kilku Juventinio zrównali go z glebą, a u nas wychodzi, że jak ktoś zbluzga Juventus to należy bić mu brawo, a pacynka malująca kredkami Juve Merda robi szał na forum.

Mimo wszystko - pozdro dla fanatyków.
dzony pisze: Zanetti czy Del Piero. Oni podejrzewam się nie wyzywają tylko szanują nawzajem.
To jak Ci się tak bardzo podoba kultura i postępowanie kibiców Juventusu to dołącz do nich.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

BoDzIo pisze: Nazwij to sobie kompleksem lub jak tam chcesz. Ja bym bardziej powiedział, że nie mam objawów gerontofilii. Poza tym nie lubie uwag od gości u których na avatarze  wyoliwkowany Fabio wzrokiem zaprasza do pedalskiego jeziora łabędziego.
Cały czas próbujesz mnie obrazić, a ja nie wiem czemu. Masz jakiś problem z tym Cannavaro w moim avatarze, że każdy mój argument zbijasz pojazdem po nim? Nie mam żadnych odchyłów, po prostu lubię Cannavaro, jeśli Ci ulży to zmienię ten avatar, ale to nie zmieni tego, że masz kompleks Juventusu i lubisz pajacować  :lol:
Klinsi64

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Klinsi64 »

nie zawsze niechęć do kogoś lub czegoś jest powodowana kompleksami,niby czego My kibice
(wirtualni i Ci prawdziwi) mamy zazdrościć Juventusowi? opisz
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: BoDzIo »

marco24 pisze:
BoDzIo pisze: Nazwij to sobie kompleksem lub jak tam chcesz. Ja bym bardziej powiedział, że nie mam objawów gerontofilii. Poza tym nie lubie uwag od gości u których na avatarze  wyoliwkowany Fabio wzrokiem zaprasza do pedalskiego jeziora łabędziego.
Cały czas próbujesz mnie obrazić, a ja nie wiem czemu. Masz jakiś problem z tym Cannavaro w moim avatarze, że każdy mój argument zbijasz pojazdem po nim? Nie mam żadnych odchyłów, po prostu lubię Cannavaro, jeśli Ci ulży to zmienię ten avatar, ale to nie zmieni tego, że masz kompleks Juventusu i lubisz pajacować  :lol:
Staram sie zniżyć do Twojego poziomu:)

P.S. Do kompleksów raczej Tobie bliżej, skoro udzielasz sie ambitnie na forum Interu. Ja do Was na śmietnik nie wchodze i nie wyładowuje frustracji.
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Kupa śmiechu to będzie, jeśli prawdą okaże się ustawianie meczów przez Conte w Serie B. Włochowi podobno grozi roczna dyskwalifikacja.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: pewny »

na stadionie z zółtych krzesełek mają ułożone dwie gwiazdki... ciekawe kiedy wejdą robotnicy zrobić trzecią :D

http://stadiony.net/stadiony/ita/juventus_stadium
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Być może info wyssane z palca, ale...podobno Juventus kontaktował się z Capello, gdyby Conte faktycznie został zdyskwalifikowany na rok, za ustawienie dwóch meczów w Serie B. Jajo zniosę ze śmiechu jeśli faktycznie Antkowi coś udowodnią :lol3:
Obrazek
AgentSerieA
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2012, 13:02

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: AgentSerieA »

Conte podpisał dwa dni temu kontrakt opiewający na kwotę 3 mln € za sezon, stając się jednocześnie najlepiej zarabiającym trenerem we Włoszech. To by kolidowało z ruchami Zarządu gdyby "zarzuty" były na tym etapie wiarygodne. Tymczasem Conte ma przeciwko sobie zdanie jednej osoby zaprzeczone zdaniami czterech innych ludzi z tego "środowiska". Jeden człowiek na pięciu zeznaje te ciekawostki, ale nie ma poparcia w dowodach, inni stanowczo zaprzeczają tym rewelacjom, sam Conte deklaruje, że wstawi się na przesłuchanie i odpowie na wszelkie pytania. Należy tą informację póki co traktować szukaniem afery czy zdestabilizowaniem ostatniego sukcesu Turyńczyków.

Z innych newsów dotyczących Juventusu: Turcy postanowili wykorzystać prawo pierwokupu i zapłacą za Felipe Melo 10 mln € (Juventus przystanie na tą kwotę, choć w zapisie jest 13 mln €). Obrońca Reto Ziegler do Juve już nie wróci (choć trudno uznać żeby kiedykolwiek tam był), a agent Krasicia oświadczył że szuka klubu dla swojego klienta. Z tych 3 zawodników Juve chce ugrać 20 mln €, a że żaden z nich nie gra pierwszych skrzypiec w zespole (więc de facto nie ma potrzeby kupowania w ich miejsce następców) to należy rokować, że środki uzyskane z tych transferów zostaną włączone na zapowiadany przez media zakup topowego napastnika, którego trener Antonio Conte chce mieć przed 30 czerwca.

Z innych informacji - etatowym kapitanem Juve (po odejściu Del Piero) na kolejny sezon zostaje Gigi Buffon.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 14:18 przez AgentSerieA, łącznie zmieniany 1 raz.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Chuchu »

We Włoszech panuje zasada "bij mistrza", kiedy my wygrywaliśmy mistrzostwa to po nas jechano, Milan wygrał to w tym sezonie jechali po nich, teraz najwidoczniej zaczyna się jechanie po Juventusie. Nie sądzę jednak, żeby Conte coś groziło.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Seba »

Chuchu pisze: We Włoszech panuje zasada "bij mistrza", kiedy my wygrywaliśmy mistrzostwa to po nas jechano, Milan wygrał to w tym sezonie jechali po nich, teraz najwidoczniej zaczyna się jechanie po Juventusie. Nie sądzę jednak, żeby Conte coś groziło.
O tym, że Conte może być zamieszany w ustawianie spotkań zaczęto już mówić w trakcie sezonu, a nie dopiero gdy zdobyli Scudetto.
Obrazek
ODPOWIEDZ