Strona 1 z 1

Bramki tygodnia

: 27 sie 2012, 22:43
autor: Michuj
Cześć wszystkim!

Postanowiłem zrobić pewien projekt, mianowicie na moim kanale na Youtube będą pojawiać się co tydzień krótkie około jednominutowe filmiki przedstawiające 3 najładniejsze bramki kolejki SerieA.

Oto film z pierwszą kolejką http://www.youtube.com/watch?v=qU-YXqm7-gQ

Zapraszam do komentowania oraz cotygodniowego dawania swoich propozycji na bramkę kolejki.

Pozdrawiam.

Re: Bramki tygodnia

: 2 wrz 2012, 10:33
autor: magneto86
Bramka Osvaldo zamiotła pozostałe :)

Re: Bramki tygodnia

: 2 wrz 2012, 12:30
autor: Piekarz
Bardzo dobra idea. Jak mogę coś doradzić, to wrzuć nazwisko strzelca na dół i wywal górny czarny pasek, bo trochę jednak zasłania i powoduje lekki dyskomfort przy oglądaniu (na przykład nie było widać dolatującej do Osvaldo piłki, ucięte głowy przy cieszynkach etc.).

Re: Bramki tygodnia

: 2 wrz 2012, 12:56
autor: Michuj
Piekarz pisze:Jak mogę coś doradzić, to wrzuć nazwisko strzelca na dół i wywal górny czarny pasek, bo trochę jednak zasłania i powoduje lekki dyskomfort przy oglądaniu (na przykład nie było widać dolatującej do Osvaldo piłki, ucięte głowy przy cieszynkach etc.).
Niestety to niemożliwe, ponieważ na górze jest logo kanału oraz wynik który trochę psuje i trzeba go wyciąć. Stacje telewizyjne mogą doczepić się o prawa autorskie. Górny pasek można wywalić jednak i tak będzie ucięta górna część ekranu.

Re: Bramki tygodnia

: 2 wrz 2012, 13:23
autor: Lamatico
Niestety to niemożliwe, ponieważ na górze jest logo kanału oraz wynik który trochę psuje i trzeba go wyciąć. Stacje telewizyjne mogą doczepić się o prawa autorskie. Górny pasek można wywalić jednak i tak będzie ucięta górna część ekranu.[/quote]

W Serie A sie nie doczepiają, gdybyś wrzucał Premier League to od razu by usuwali.
Idea fajna :)

Re: Bramki tygodnia

: 27 lis 2014, 09:35
autor: pinkrosi
Liga angielska to raczej zawsze kojarzyla sie z drewniakami (dzida na wysokiego:D). Transfer Carrolla tez wiele daje do myslenia;) Zreszta Dzeko do wirtuozow nie nalezy

Re: Bramki tygodnia

: 18 sie 2017, 19:40
autor: Osterka1
W tym tygodni to żadnej ładnej bramki nie widziałem