Bramki tygodnia

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Michuj
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2011, 14:16

Bramki tygodnia

Post autor: Michuj »

Cześć wszystkim!

Postanowiłem zrobić pewien projekt, mianowicie na moim kanale na Youtube będą pojawiać się co tydzień krótkie około jednominutowe filmiki przedstawiające 3 najładniejsze bramki kolejki SerieA.

Oto film z pierwszą kolejką http://www.youtube.com/watch?v=qU-YXqm7-gQ

Zapraszam do komentowania oraz cotygodniowego dawania swoich propozycji na bramkę kolejki.

Pozdrawiam.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Bramki tygodnia

Post autor: magneto86 »

Bramka Osvaldo zamiotła pozostałe :)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Bramki tygodnia

Post autor: Piekarz »

Bardzo dobra idea. Jak mogę coś doradzić, to wrzuć nazwisko strzelca na dół i wywal górny czarny pasek, bo trochę jednak zasłania i powoduje lekki dyskomfort przy oglądaniu (na przykład nie było widać dolatującej do Osvaldo piłki, ucięte głowy przy cieszynkach etc.).
Michuj
Posty: 33
Rejestracja: 17 kwie 2011, 14:16

Re: Bramki tygodnia

Post autor: Michuj »

Piekarz pisze:Jak mogę coś doradzić, to wrzuć nazwisko strzelca na dół i wywal górny czarny pasek, bo trochę jednak zasłania i powoduje lekki dyskomfort przy oglądaniu (na przykład nie było widać dolatującej do Osvaldo piłki, ucięte głowy przy cieszynkach etc.).
Niestety to niemożliwe, ponieważ na górze jest logo kanału oraz wynik który trochę psuje i trzeba go wyciąć. Stacje telewizyjne mogą doczepić się o prawa autorskie. Górny pasek można wywalić jednak i tak będzie ucięta górna część ekranu.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Re: Bramki tygodnia

Post autor: Lamatico »

Niestety to niemożliwe, ponieważ na górze jest logo kanału oraz wynik który trochę psuje i trzeba go wyciąć. Stacje telewizyjne mogą doczepić się o prawa autorskie. Górny pasek można wywalić jednak i tak będzie ucięta górna część ekranu.[/quote]

W Serie A sie nie doczepiają, gdybyś wrzucał Premier League to od razu by usuwali.
Idea fajna :)
pinkrosi
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Bramki tygodnia

Post autor: pinkrosi »

Liga angielska to raczej zawsze kojarzyla sie z drewniakami (dzida na wysokiego:D). Transfer Carrolla tez wiele daje do myslenia;) Zreszta Dzeko do wirtuozow nie nalezy
We provide guarantee to pass 199-01 braindumps with online exam training testking itil and 1Y0-400 you can also get best quality hartford.edu
Osterka1
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2017, 19:37
Kontakt:

Re: Bramki tygodnia

Post autor: Osterka1 »

W tym tygodni to żadnej ładnej bramki nie widziałem
ODPOWIEDZ