Napoli

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Minio
Posty: 17
Rejestracja: 5 lut 2013, 19:52

Napoli

Post autor: Minio »

Wydaje mi się, że Azzurich są bardzo dobrym klubem, który jak dla mnie jest dla nas największym konkurentem (oprócz Juve rzecz jasna) do walki czy to o mistrza.Moim zdaniem już dawno zajęli miejsce Romy w "Wielkiej Czwórce Serie A". Napoli ma sporto gwiazd, ale bez wątpienia największą jest Cavani. Wielu twierdzi, że to Urugwajczyk ciągnie Azzurich, ale uważam, że i bez niego byliby teraz w ścisłej czołówce. Tacy zawodnicy jak Marek Hamsik, Paolo Cannavaro , Gokhan Inler czy Christian Maggio to zawodnicy zdecydowanie z najwyższej półki. Co Wy sadzicie o Napoli?
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Napoli

Post autor: sampam »

Sezon temu osiagneli dobre rezultaty w Champions League, mimo ze malo kto dawal im szanse w tzw. grupie smierci. Obecnie, co nie powinno byc dla nikogo zaskoczeniem, radza sobie swietnie w lidze. Ich bolaczka jest nieumiejetnosc rozbicia szczelnej defensywy (mecz z Interem), aczkolwiek to mozna zarzucic wielu innym czolowym, nie tylko wloskim, druzynom.
Podoba mi sie ich polityka transferowa, w koncu wypozyczyli Rolando i Armero. Zgoda, ostatnio mieli gorszy okres w karierze, ale to przeciez do nich wlodare Interu smalili cholewki, jak widac bezskutecznie. Ciekaw jestem rozwoju talentu Insigne, szybki, zwinny, niezly drybler - moze kiedys na stale zagosci w 1 skladzie.
Wlasciwie oddzielny tekst powinno sie poswiecic osobie Cavaniego, ktory oczywiscie na wyrost, ale jednak, jest porownywany do Maradony. Nie pod wzgledem pilkarskim, chodzi tutaj o wplyw na gre, wyniki swojej druzyny. Urugwajczyk haruje na calej dlugosci boiska, czasem nawet ratuje zespol przed utrata bramki.
Mysle, ze Napoli nie musi obawiac sie jakiejkolwiek recesji, poki w tej druzynie graja tak nieprzecietni pilkarze. Kto tam niby teraz teskni za Lavezzim? 30 mln piechota nie chodzi...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Napoli

Post autor: maniekfci »

bez Mazzariego nie istnieją, w tym sezonie 4 miejsce.

Pozdr.
arman
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2016, 11:28

Re: Napoli

Post autor: arman »

Ciekawe, czy Milik po dobrym początku się tam utrzyma.
http://mrfashion.pl - nie tylko dla fanów piłki nożnej
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Napoli

Post autor: sampam »

arman pisze:Ciekawe, czy Milik po dobrym początku się tam utrzyma.
No mysle, ze tak, bo nie po to zainwestowano ponad 30 mln zeby tylko grzal lawe. Jaka on ma w ogole konkurencje? No niby Gabbiadini, ale z niezrozumialych dla mnie powodow gra zwykle malo. Sarri nie cierpi rotacji w skladzie...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Napoli

Post autor: Odet »

Świetne Mercato Napoli.

Znakomicie zainwestowali pieniądze ze sprzedaży Higuaina.

Poszerzyli skład i dodali mu jakości.
Koulibalemu nie wyszedł transfer do Anglii (Chelsea?) i powinien już skupić na grze dla Napoli. A doszli mu klasowi partnerzy (znany Sarriemu Tonelli i Maksimovic).
Do pomocy doszedł typowany na gwiazdę Diawara i niezwykle zdolny (tylko ta głowa :/) nasz rodak Zieliński.
Jako urozmaicenie opcji ataku doszedł też chorwacki talent Marco Rog.
Jeśli do tego dodamy najlepsze skrzydła w lidze (wzmocnione Giaccherinim) to mamy bardzo, bardzo silny zespół.
No a jest jeszcze Milik :)

Nie wierzę, by ktokolwiek odebrał Juve tytuł, ale dobrze żeby Napoli pokazało coś przyzwoitego w LM.

Pozdr.
Virtek2
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2017, 00:21
Kontakt:

Re: Napoli

Post autor: Virtek2 »

Oby tylko milik wszedł na obroty takie jak z przed kontuzji , i powinno byc dobrze dla napoli i dla kadry
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Napoli

Post autor: Piekarz »

Virtek2 pisze:Oby tylko milik wszedł na obroty takie jak z przed kontuzji , i powinno byc dobrze dla napoli i dla kadry
wynocha
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Napoli

Post autor: Stachoo »

Virtek2 pisze:Oby tylko milik wszedł na obroty takie jak z przed kontuzji , i powinno byc dobrze dla napoli i dla kadry
Dla mnie to mogą nawet powrócić tam, gdzie ich miejsce! Serie B!

Won!
Osterka1
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2017, 19:37
Kontakt:

Re: Napoli

Post autor: Osterka1 »

Bez przesady milki i seria B to nie pasuje
ODPOWIEDZ