Transmisje w Eleven Sports Network

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Stachoo »

Piekarz pisze:Podsumujmy argumenty broniące komentarza na eleven sports:
1) jest śmieszny, bo komentatorzy nie potrafią się przygotować do swojej pracy,
2) nie od razu Rzym zbudowano, chociaż co najmniej jeden z tych typów jest komentatorem od siedmiu lat,
3) nie wolno krytykować komentarza, bo jest dobra jakość transmisji,
4) w ogóle nie wolno nic krytykować, bo nie,
5) jeden z krytykantów sam by pewnie gorzej komentował!

Zajebiste panowie, każda dyskusja jest wasza. xD Na marginesie dodam, że nie jara mnie jakość transmisji, bo od jakichś pięciu lat oglądam Serie A na bet365.com (jeśli nie ma meczu w telewizji), gdzie jakość jest świetna, opóźnienie zerowe, a transmisja nie ma prawa się zaciąć, co kosztowało mnie jednorazową wpłatę 5 złotych.
W takim razie pozostań w tym miejscu w którym jesteś teraz, czyli na oglądaniu meczy na bet365.com za 5 zł i wszyscy będą zadowoleni. Ty nie będziesz musiał narzekać, a my nie będziemy musieli czytać tego narzekania.

Pozdro Piekarz!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Piekarz »

Forum jest od tego, żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię, a nie tylko ci, którzy słodko pierdzą. Jak komuś taka formuła nie pasuje, to niech sobie założy bloga, tam opinia jest jednostronna, a ewentualną krytykę w komentarzach można usunąć.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Lopez »

Co do wczorajszego komentarza to nie wiem za bardzo czy jest się do czego doczepić bo bardziej to mnie INTEResowały wydarzenia na boisku a nie to co oni mówili.

Oglądałem w tamtym sezonie mecze na orange z ich komentarzem i nie pamiętam,żeby mylili się częściej niż inni komentatorzy,więc wątpie żeby wczoraj było inaczej.Nawet Lipińskiemu się zdarzało pomylić.A jeśli już ma ktoś zamiar na nich narzekać to proponuje oglądnąć mecz z ryczelem i jagodą,wtedy już na nikogo nie będziecie narzekać :-D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Odet »

Piekarz pisze:Podsumujmy argumenty broniące komentarza na eleven sports:
1) jest śmieszny, bo komentatorzy nie potrafią się przygotować do swojej pracy,
Śmieszny to jest tu zwykle ktoś inny, ich komentarz był momentami zabawny.

Czy nie byli przygotowani? czy ja wiem?, o nr 46 Romagnoliego wiedzieli (czyli o V.Rossim też), znali konferencje przedmeczowe obu trenerów (kto nie skacze ten z Interu) oraz ich historię. Wiedzieli sporo, choć czasem (pewnie dlatego że na żywo) walnęli babola.
To że podniecali się niektórymi zagraniami (np obrońców) jest myślę dla wielu z nas normalne, wszak niektóre interwencje Medela, Murillo, Mello, JJ, Zapaty czy Romagnoliego były znakomite.

Ja tam jestem zadowolony. Niech każdy mecze Interu ogląda gdzie zechce.

Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:
Piekarz pisze:Podsumujmy argumenty broniące komentarza na eleven sports:
1) jest śmieszny, bo komentatorzy nie potrafią się przygotować do swojej pracy,
Śmieszny to jest tu zwykle ktoś inny, ich komentarz był momentami zabawny.

Czy nie byli przygotowani? czy ja wiem?, o nr 46 Romagnoliego wiedzieli (czyli o V.Rossim też), znali konferencje przedmeczowe obu trenerów (kto nie skacze ten z Interu) oraz ich historię. Wiedzieli sporo, choć czasem (pewnie dlatego że na żywo) walnęli babola.
To że podniecali się niektórymi zagraniami (np obrońców) jest myślę dla wielu z nas normalne, wszak niektóre interwencje Medela, Murillo, Mello, JJ, Zapaty czy Romagnoliego były znakomite.

Ja tam jestem zadowolony. Niech każdy mecze Interu ogląda gdzie zechce.

Pozdr.

i dodajmy, że widać było, że jeden z komentatorów zna język włoski, odczytując [oczywiście nie na głos] słowa wypowiadane przez m.in. Melo w stronę Babolettiego.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Minister »

To tak jak ktoś już powiedział, krzyż na drogę i oglądaj gdzie chcesz i przestance wreszcie psioczyc na wszystko co się tylko wychyli poza wasze widzimisię.

X Kurwa D
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Piekarz »

Minister pisze:przestance wreszcie psioczyc na wszystko co się tylko wychyli poza wasze widzimisię.
Napisał facet, który nie może znieść, że komuś nie podoba się komentarz meczowy, który jemu się podoba. O rany, co za dzień. :brawo:
G3nesis
Posty: 118
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: G3nesis »

Przepraszam bardzo, od kiedy można bezkarnie używać słów powszechnie uważanych za wulgarne na forum? Jak się nie mylę to ktoś ostatnio pisał o niskim poziomie shoutboxa...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Jaszczu91 »

Jak dla mnie Mateusz Święcicki to bardzo dobry komentator, znający się na włoskiej piłce, wszak z niepotwierdzonych plotek wiadomo ze jest fanem Juve od lat. Jednak pan Czachowski czasem bywa irytujący. Jak np mówi ze Guarin jest lewonożny a Jesus grał zwykle na prawej obronie. ;) ogólnie jednak komentatorzy na Eleven nie są tak irytujący jak fakt ze telewizja z nieograniczonym budżetem wciąż jest dostępna tylko w jakiś śmiesznych netiach a większość ludzi musi oglądać derby na zacinajacych się transmisjach przez internet. Dla mnie to skandal ze telewizja mająca prawa do kilku mocnych lig europejskich nie potrafi się dogadać czy to z Polsatem czy NC+. Widocznie przez ten rok będziemy się męczyć z transmisjami przez internet a za rok w Polsce pojawi się Be in Sport Poland i wykupi całe NC+
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: AlwaysRemember »

Hamujcie się Panowie trochę, jesteście chyba dorosłymi ludźmi, prawda?
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Adriano_forever »

PetkoS pisze:Przepraszam bardzo, od kiedy można bezkarnie używać słów powszechnie uważanych za wulgarne na forum? Jak się nie mylę to ktoś ostatnio pisał o niskim poziomie shoutboxa...
Świetne słowa. Lecz pewnie to się nie liczy bo to stara gwardia nie pisze.

Jeżeli wtrącę się do dyskusji to ja zawsze oglądam na http://goatd.net/ , to jest dawne atdhe, jakość zawalista, zero przycinek,i zero opóźnienia. Wszystkie mecze transmitowane są przez BeIN Sport i prawie zawsze jest niezawodny włoski komentarz przy spotkaniach Interu. Jest masa stron z super stremami jak komuś eleven nie pasuje, tak jak np mi. Wystarczy tylko poszukać.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Piekarz »

Atdhe jest fajne, między innymi dlatego, że jaki by mecz mnie nie interesował, to jakimś sposobem zawsze tam jest link do niego w dobrej jakości (na bet są tylko niektóre rozgrywki). Ale jednak trochę się spóźnia w zestawieniu z bet, jakość też gorsza.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Minister »

DoBrZe Piekarz KoMbInUjEsZ, NoRmAlNiE NiE MoGę SiĘ z TyM PoGoDzIc!!! ;)
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Jaszczu91 »

Nieoficjalnie Eleven Sport porozumiał się z NC+ :) jutro ma się pojawić jakieś oficjalne info.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Omen »

Jaszczu91 pisze:Nieoficjalnie Eleven Sport porozumiał się z NC+ :) jutro ma się pojawić jakieś oficjalne info.
Skąd masz takie info? :D Byłaby to cudowna wiadomość.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Lopez »

Chciałbym.Lipiński i surma=serie a,poczekajmy na oficjal.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Messie »

Na satkurier.pl jest artykuł który opisuje sprawę z eleven i kupnem go przez nc+ lub polsat....warto przeczytac
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: AlwaysRemember »

Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Hanys »

Messie pisze:Na satkurier.pl jest artykuł który opisuje sprawę z eleven i kupnem go przez nc+ lub polsat....warto przeczytac
A ja mam nadzieję ze kuli to Polsat bo nie mam teraz ani LM ani ligi włoskiej. Więc było by super z mojej perspektywy jakby to uu mnie się pojawiło
Seweryn
Posty: 9
Rejestracja: 4 paź 2011, 18:41

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Seweryn »

Mecz Chievo - Inter prawdopodobnie będzie transmitowany na żywo w Eleven.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Messie »

kanał już jest dostępny na nc+....właśnie leci skrót ostatniej kolejki....jakoś fajna, komentator hmmm....ciezko stwierdzic.....zas parametry: http://satkurier.pl/news/119793/eleven- ... -w-nc.html
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Omen »

Nie oszukujmy się. Bez Lipińskiego Serie A to nie to samo. Może jakimś cudem będzie komentował mecze w Eleven bo czy oni mają "tylu ekspertów"? Dobre to ,że będzie więcej meczy no ale pewnie trzeba będzie płacić z 20 zł więcej. Coś mi się wydaje,że było to ukartowane... No ale trudno lepiej oglądać w tv niż w necie jak ostatnio derby ,które cięły niemiłosiernie.,
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Jaszczu91 »

No i wreszcie stało się :) Eleveny śmigają wreszcie w tv bez zacinania ;) do 15 października każdy abonent nc+ posiadający pakiet canal+ ma eleven za darmo, później wejdzie jakaś opłata. Ale jak dla mnie to ile by nie chcieli to biore w ciemno. 5 spotkań z serie a co weekend to praktycznie gwarancja oglądania Interu w tv w niemal każdej kolejce.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Matteo »

Też mnie to cieszy- o tydzień za późno :) !!Jednak ta dopłata to trochę przesada wedlug mnie powinni oba dołączyć do pakietu sportowego, w którym mam wszystkie kanały sportowe, bo po co mi one skoro chce ogladać przede wszystkim Inter i inne mecze Serie A...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Odet »

Byłem dziś w jednym z punktów sprzedaży NC+ (w Katowicach) zapytać o "11"

- dla abonamentów ma być już dostępna (na razie za darmo)

- dla nowych (pewnie będę nim ja) jeszcze nie wiadomo, nie znają taryf, wszystko ma być ogłoszone do 10-15 października (jakie ceny, jakie pakiety).

Pozdr.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Lopez »

"nc+, która jako pierwsza platforma satelitarna na polskim rynku wprowadziła do oferty kanały Eleven i Eleven Sports, przedłuża termin bezpłatnego dostępu do nich do 20 października. Po tym okresie zaoferuje je abonentom nc+ posiadającym w swoich pakietach CANAL+ w specjalnej cenie. Jeśli zdecydują się oni na subskrypcję kanałów ELEVEN SPORTS NETWORK do końca tego roku, otrzymają aż 50-procentowy rabat na 12 miesięcy. Tym samym opłata miesięczna przez pierwszy rok wyniesie 7,95 PLN. "
marta228
Posty: 3
Rejestracja: 13 wrz 2016, 11:47

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: marta228 »

:inter:
LakiLejzer
Posty: 3
Rejestracja: 6 paź 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: LakiLejzer »

Jest jakaś dobra płatna telewizja internetowa która transmituje SerieA bez problemów?
Forza Inter $ life
men-log.pl
emedikon.pl
Bigfoster
Posty: 43
Rejestracja: 28 cze 2015, 20:52

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Bigfoster »

Za 15 zl na mc na elevensports.com.polecam
LakiLejzer
Posty: 3
Rejestracja: 6 paź 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: LakiLejzer »

spoko dzięki, cena nawet ok :) wielkie dzięki
Forza Inter $ life
men-log.pl
emedikon.pl
ODPOWIEDZ