Transmisje w Eleven Sports Network

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: yoda79 »

Jak pewnie większość wie, pojawił się nowy operator, na razie nadaje w necie, rozmowy z telewizjami trwają.
Do rzeczy - Eleven obok francuskiej, belgijskiej i szkockiej, ligi mistrzów w ręczną i turniejami ATP 250 wykupił prawa do SerieA. Informacja niby mało istotna (przecież Seriea w c+ była), ale mają "puszczać" co najmniej 3 na żywo, a być moze będzie więcej (z Francji... 6).
Niestety meczu z Atalantą nie pokażą, ale w 1 kolejce możemy obejrzeć naszych głównych przeciwników do Scudetta ;)
Reasumując - dzięki tej stacji pewnie będzie więcej transmisji Interu, choć nie wiem, kto tam włoską ma komentować.
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Lubuszanin »

ale na jakiej platformie bedzie dostepny ten kanal??
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: yoda79 »

Na razie tylko internet (własnie leci Monaco-Lille, jakość przyzwoita), prowadzą rozmowę ze wszystkimi (nc+, polsat, kablówki). Walczą też o hiszpańską, NBA i F1.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Stachoo »

yoda79 pisze:Jak pewnie większość wie, pojawił się nowy operator, na razie nadaje w necie, rozmowy z telewizjami trwają.
Do rzeczy - Eleven obok francuskiej, belgijskiej i szkockiej, ligi mistrzów w ręczną i turniejami ATP 250 wykupił prawa do SerieA. Informacja niby mało istotna (przecież Seriea w c+ była), ale mają "puszczać" co najmniej 3 na żywo, a być moze będzie więcej (z Francji... 6).
Niestety meczu z Atalantą nie pokażą, ale w 1 kolejce możemy obejrzeć naszych głównych przeciwników do Scudetta ;)
Reasumując - dzięki tej stacji pewnie będzie więcej transmisji Interu, choć nie wiem, kto tam włoską ma komentować.

Bardzo dobra jakość, właśnie oglądam ASM
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: rumcyk »

A używa ktos Mozilli? Bo mi nie otwiera się transmisja, jest czarny ekran z ikonką wyciszonego głosu na środku...
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: yoda79 »

Na Chrome śmiga jak należy.
G3nesis
Posty: 118
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: G3nesis »

Na Operze także. Ogólnie fajna jakość wideo.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Yascarr »

yoda skąd wiesz czy Interu nie będą transmitować? wiadomo że drugi kanał ma wystartować wraz z startem Serie A.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: yoda79 »

Słuszna uwaga Yascarr, mogą na 2 transmitować, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: yoda79 »

No to jednak poczekamy na mecz Interu z polskim komentarzem (choć czy to duża strata?).
2 kolejka i rozkład taki:
sobota
Bologna - Sassuolo 18:00
Milan-Empoli 20:45
niedziela
Roma-Juve 18:00
Napoli - Sampa 20:45.
TestoForza
Posty: 171
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:10
Lokalizacja: Szczecin

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: TestoForza »

Mają Inter z Carpi puszczać? Bądźmy poważni... Najlepsze mecze kolejki pokazują.
Szkoda, ze Toro Viola krzyżuje się z Napoli Sampa bo obydwa mecze dobre. Oby do 3 kolejki się dogadali z kimś bo derby chce w TV!
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Yascarr »

Wszystko przez ten przeklęty terminarz. Ponad połowa meczy o tej samej godzinie - niedziela 20:45. Pewnie puściliby jeszcze jedną transmisje, bo francuskiej to nawet 7 na kolejke transmitują.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: andyvdm »

Eleven właśnie nabylo ligę Hiszpańska wiec mając tylko dwa kanały spodziewalbym się Interu 2-3 razy w rundzie
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Omen »

Ja mam nadzieję,że ten cały Eleven będzie dostępny w NC plus. Nie będę płacił 100 zł za ligę Angielską i Polską... Swoją drogą Serie A bez Tomasza Lipińskiego to już nie będzie to samo... Tak jak oglądanie meczy w necie...
Ibra1908
Posty: 50
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:12

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Ibra1908 »

A ktoś wie czy te kanały Eleven & Eleven Sport w internecie będą cały czas dostępne za darmo, czy to taka forma reklamy teraz jest na pewien okres ??
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Yascarr »

Jak mogą być za darmo, przecież oni grube miliony zapłacili za prawa do tych wszystkich rozgrywek.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: RoB »

Lubuszanin pisze:ale na jakiej platformie bedzie dostepny ten kanal??
Jest w Netii od tygodnia.
W necie z tego co słyszałem ma być za friko do czasu kiedy nie będzie szczerzej dostępny w TV.
Ibra1908
Posty: 50
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:12

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Ibra1908 »

To jeśli już będzie płatne, to fajnie jakby wprowadzili jakieś pakiety dla Online, np. żeby wykupić pojedynczy mecz czy coś w tym stylu, bo poza meczami Interu nic mnie specjalnie nie interesuje...
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Kubus »

Ibra1908 pisze:To jeśli już będzie płatne, to fajnie jakby wprowadzili jakieś pakiety dla Online, np. żeby wykupić pojedynczy mecz czy coś w tym stylu, bo poza meczami Interu nic mnie specjalnie nie interesuje...
To wiele nie zobaczysz, bo mają jeszcze prawa do ligi francuskiej i hiszpańskiej... No cóż, na wiele meczów Nerazzurrich bym się nie nastawiał, choć liczę, że do derbów będzie jeszcze za darmo.
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: davidoffzmc »

najgorzej mają fani hiszpańskiej...nie ma jej wcale:-)
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Lubuszanin »

jest na Eleven:)
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: davidoffzmc »

no właśnie nie ma....jest tylko w teorii, ale ani pierwszej kolejki nie pokazali, druga tez nie jest w programie.
Ibra1908
Posty: 50
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:12

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Ibra1908 »

Kubuś:) pisze:To wiele nie zobaczysz, bo mają jeszcze prawa do ligi francuskiej i hiszpańskiej... No cóż, na wiele meczów Nerazzurrich bym się nie nastawiał, choć liczę, że do derbów będzie jeszcze za darmo.
Też mam taką nadzieję ;)

P.S. A liga hiszpańska już chyba wczoraj leciała na żywo, jak się nie mylę (Granada vs. Eibar)
SyR90
Posty: 75
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: GÓRNY ŚLĄSK

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: SyR90 »

Tak jest, wczoraj hiszpanska debiutowala na Eleven :)
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Lubuszanin »

ogladalem wczoraj na Eleven:) dopiero od wczoraj mozna tam ogladac...
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Jaszczu91 »

Na początku jak Nc+ straciła prawa do serie a to trochę się wkurzyłem bo po to mam canal+ żeby oglądać ligę włoską. Ale później się okazało że w Eleven nabyło prawa do pokazywania 5 spotkań z kolejki serie a. Ale minęło już trochę czasu a ten kanał istnieje ale tylko w teorii. Ten cały Mirosławski nie ma chyba za bardzo pojęcia o robieniu dobrej telewizji. Mają kasiore, bo za nimi stoi chyba katarski szejk z Be in Sport, ten od PSG, a nie potrafią dogadać się z żadną poważna platformą cyfrową. Wiadomo, że w internecie nie zrobią oglądalności. Ogólnie fajnie się zapowiadało a jak dotąd jest kicha. Podobno od września ma się coś zmienić. Zobaczymy.
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Omen »

Mecze w necie to tak jak seks w gumce. Jeszcze jeden mecz z Carpi potem przerwa na reprezentacje i mam nadzieję,że mecz z Milanem obejrzymy już w telewizji. Szkoda tylko,że bez ekspertów z C +.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: sampam »

Z pierwszych transmisji, a wlasciwie ich jakosci jestem zadowolony. Nawet poziom komentarza nie przeszkadzal mi tak jak wczesniej. Mysle, ze pakiety online bylyby dogodnym rozwiazaniem i dla klientow i dla wlascicieli stacji. W przeciwienstwie do przedmowcy nie zamierzam jednak placic za lepsza jakosc. Sopcast od lat gwarantuje mi takowa:)
Swoja droga to ciekawa sylwetka jest ten caly Miroslawski. Dla mnie to taki diabel z pudelka. Chlopak wzglednie mlody szefuje jakiejs tam telewizji i prowadzi dosyc popularnego "Asa wywiadu". Nie przepadam za jego nonszalanckim podejsciem do niektorych rozmowcow, ale przyznam, ze poniekad jest czlowiekiem sukcesu.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Pablusso »

Jaszczu91 pisze:Wiadomo, że w internecie nie zrobią oglądalności. Ogólnie fajnie się zapowiadało a jak dotąd jest kicha. Podobno od września ma się coś zmienić. Zobaczymy.
nie jest tylko w internecie. Eleven i Eleven sports jest ogólnie dostępna dla abonentów Netii. Oglądałem już kilka meczów i poziom komentarza nie odbiega jakoś znacznie od pozostałych stacji. Może "eksperci" są bardziej zahukani ale ogólne wrażenie nie jest złe...

Przy obecnej ramówce i ilości meczów Serie A jaką mają pokazywać Inter będzie leciał w polskiej TV dużo częściej niż do tej pory na NC+. A że meczu z Carpi nie pokazują to chyba nie powinno nikogo dziwić...
Ibra1908
Posty: 50
Rejestracja: 11 gru 2011, 17:12

Re: Transmisje w Eleven Sports Network

Post autor: Ibra1908 »

Omen pisze:Mecze w necie to tak jak seks w gumce.
Lepszy seks w gumce niż żaden :P
Ja od kliku lat nie mam żadnej telewizji cyfrowej/kablówki, więc jestem skazany na mecze przez neta, ale nie narzekam, bo jest już dużo fajnych streemów: Sopcast ma bardzo fajną jakość, a ostatnio coraz częściej oglądam przez Ace Stream, wiadomo że w TV lepiej i praktycznie bez obaw, że coś siadnie, ale transmisje Online poszły mocno do przodu, jeśli chodzi o jakość ;)
ODPOWIEDZ