XI sezonu Serie A 2017/18

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

XI sezonu Serie A 2017/18

Post autor: maverik »

Rok temu Typowa zainspirowała do stworzenia tego tematu, a w tym sezonie stacja Eleven Sports, która taką o to jedenastkę sezonu wraz z trenerem przedstawiła:

Obrazek

Postanowiłem więc przedstawić swoją wizję jedenastki sezonu, innych też zapraszam do komentowania

Allison - Skriniar de Vrij Koulibaly - Costa Jorginho Milinković-Savić Kolarov - Luis Alberto - Icardi Immobile

Myślałem dużo nad Cancelo, ale jednak Portugalczyk odpalił dopiero w połowie sezonu, a Costa miał dobrą jesień i bardzo dobrą wiosnę.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: XI sezonu Serie A 2017/18

Post autor: Speaker »

Handa-Lichstainer, Koulibaly, Skriniar, DD- Brozović, Toreira- Perisić, Milinković-Savić, Ilicić- Mauro Icardi

daje taką 11., kierowałem się wyborem w taki sposób, że wybrałem zawodników z których na ten moment zlozylbym skład

Eleven ma ułańśka fantazję, ciekawe jakby Skriniar sobie radził na PO :smile:
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Re: XI sezonu Serie A 2017/18

Post autor: FReeFonix »

Eleven się wytłumaczyło z tego Skriniara jako iż ciężko byłoby odpuścić jakiegokolwiek ze środkowych obrońców którzy znaleźli się składzie.
Moja jedenastka:
Allison - Cancelo Skriniar Chiellini Kolarov - Jorginho SMS D. Costa - Dybala - Icardi Immobile
Zastanawiałem się trochę nad Cancelo, ale drugą połowę sezonu miał kapitalną i wg mnie daleko w tyle pozostawił resztę obrońców na tej pozycji. Świetny sezon miał również Koulibaly w Napoli, ale zawiódł w najważniejszym jego momencie dlatego wybrany przeze mnie został Chiellini, który był (subiektywna opinia) najważniejszym punktem Juventusu w minionej kampanii, a w drugiej jego części był nim Douglas Costa, który ukręcił kapitalne statystyki. Uznałem również, że w składzie powinien znaleźć się Paulo Dybala, który był najlepszym strzelcem mistrza Włoch i który w tych rozgrywkach w przeciwieństwie do poprzednich potrafił odnajdywać się, a także przesądzać losy najważniejszych pojedynków ligowych - bramka z Lazio w ostatniej minucie po fantastycznej indywidualnej akcji, gol z Milanem oraz wejście w meczu z Interem, gdzie to głównie dzięki niemu (nie zważając na pracę sędziów...) Juventus przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Reszty chyba nie muszę wyjaśniać ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: XI sezonu Serie A 2017/18

Post autor: IlCapitano »

Widzisz FF jednak nie pojmujesz Calcia kompletnie, no bo jak można dać Dybale do 11 a nie umieścić w niej Luisa Alberto, jakaś totalna masakra.

Całkowicie popieram 11 Mavericka. Rozważałem Mirandę w miejsce De Vrija, ale jednak przy całej klasie Brazylijczyka naszego ukochanego, to jednak zostawiam Holendra za tę jego skuteczność w tym sezonie. Ależ będziemy mieli bramkostrzelnych stoperów, postarajcie się to ocenić bo ja to daję 10/10.

Ogólnie to mi się zdaje, że będziemy niebywałe zagrożenie stwarzać po rzutach rożnych, no bo oprócz wspomnianych Skriniara i De Vrija, również Icardi, Vecino i Gagliardini niebywale dobrze grają w powietrzu i nie wolno również zapomnieć o Ranocchi.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Re: XI sezonu Serie A 2017/18

Post autor: Vancore »

Brignoli - Conti, Bonucci, Musacchio, Rodriguez - Kessie, Biglia, Sandro - Kalinic ,Andre Silva, Diabate

Ogladanie tych graczy to uczta dla prawdziwego fana KALCZJO, pamietne spektakle z ich udzialem nadal snia mi sie po nocach. Chcialem jeszcze umiescic tu Iemmello oraz Boriniego jednak inni gracze sprawili mi wiecej frajdy a nie mozna zapomniec ze wiekszosc z nich to niedawne transfery swoich klubow wiec tym wieksze brawa za niespotykanie szybka aklimatyzacje w nowym otoczeniu.
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: XI sezonu Serie A 2017/18

Post autor: Alfa »

Vancore pisze:Brignoli - Conti, Bonucci, Musacchio, Rodriguez - Kessie, Biglia, Sandro - Kalinic ,Andre Silva, Diabate

Ogladanie tych graczy to uczta dla prawdziwego fana KALCZJO, pamietne spektakle z ich udzialem nadal snia mi sie po nocach. Chcialem jeszcze umiescic tu Iemmello oraz Boriniego jednak inni gracze sprawili mi wiecej frajdy a nie mozna zapomniec ze wiekszosc z nich to niedawne transfery swoich klubow wiec tym wieksze brawa za niespotykanie szybka aklimatyzacje w nowym otoczeniu.
amen kuzynku
ODPOWIEDZ