Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
QuaRiS UC
Posty: 47
Rejestracja: 15 lut 2009, 22:02
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: QuaRiS UC »

Nie lubiłem ich od zawsze / Milan Merda...
Obrazek
Loon
Posty: 9
Rejestracja: 3 sie 2009, 14:27

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Loon »

Ja nie mam nic do samego klubu, nie przepadam jedynie za internetowymi kibicami, którzy na każdym kroku szukają napiny. Z drugiej strony Inter też ma masę tego typu kibiców w polskiej sieci, więc trudno uznać to za symbol jednej drużyny.
interm
Posty: 15
Rejestracja: 8 gru 2007, 12:09

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: interm »

Ja również ich nielubie dzisiaj grają mecz z marsylią wiec bede dopingował marsylię
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Tomek8990 »

Ja np nie lubię Milanu w Serie A, ale w Europie życzę im jak najlepiej, tak aby ta włoska piłka nie kończyła sezonu w Europie na jesieni... Kocham Inter, i nie miałbym nic przeciwko abyśmy zagrali z Milanem w finale LM :)
Forza Inter:)
Akwarel
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2010, 14:46

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Akwarel »

Ja Milanu nie lubie ponieważ jest przereklamowany



:szal: :inter:
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Jedrula »

Akwarel pisze: Ja Milanu nie lubie ponieważ jest przereklamowany



:szal: :inter:
Świetne uzasadnienie. Tylko wytłumacz mi - dlaczego jest "przereklamowany"?
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Demura
Posty: 6
Rejestracja: 14 sty 2010, 17:37

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Demura »

AC szanuję jako klub z Mediolanu. Grało tam kilku zawodników, którzy będą dla mnie ikonami Włoskiej reprezentacji, której od kąd pamiętam zawsze kibicowałem. Można nienawidzić Milanu jako odwiecznego rywala Interu, jednak szacunek należy się takim piłkarzom jak np. Maldini, Baresi czy Donadoni.  Aktualnie też widziałbym w naszym składzie Pato, bo to przyszła megagwiazda reprezentacji Brazylii. Podsumowując życzę im powodzenia jednak nie w niedzielnych derby, które oczywiście wygra Inter :)
Liczy się sport i dobra zabawa ;)
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: adriano:) »

Na pewno jest to klub, którego nie darzę sympatią, ale szacunek do nich trzeba mieć za to, co osiągnęli w europie. Może ich nie lubię, ale wolę ten klub od Juve.
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: NeroBlu »

Milan? Szczera nienawiść, nie wiem jak to z Wami jest. Ja jakoś bardziej przeżywam derby Mediolanu niż z juve, ale wielu kibiców Interu w Italii jak i za granicą ma na ten temat podzielone zdania. Jeśli mam być szczery to wszystko przez ich kibiców :D a jakże! Ileż to razy gdy strzelą gola zaczynają obrażać nasz klub. Zaraz, zaraz: przecież robimy to samo! Ja o tym wiem, ale i tak mnie to szczerze 'denerwuje'  :lol2:

Szacunek - owszem, czemu nie ;) ale szacunek jako do godnych (chociaż w tym sezonie niekoniecznie) przeciwników. Na trybunach powinna trwac wojna (oczywiście w miare rozsądku, bez używania przemocy) i niech tak pozostanie. To są DERBY i dzięki temu cały świat wie, że najlepsze mecze na szczycie są we Włoszech! Czy widzieliście w Anglii, w Hiszpanii takie zaangażowanie kibiców w mecz? W Anglii meczem żyją tylko najzagorzalsi, w Italii dopinguje cały stadion. W Hiszpanii tylko podczas meczu real - barca można wyczuc cos szczegolnego, z tym że jest to sztucznie napompowany przez media balon, kibice przez caly mecz jedza popcorn :)

Wczoraj zdałem sobie sprawę jak wielki potencjal ma Serie A właśnie ze względu na kibiców. Wszystko to przy okazji oglądania wspaniałych opraw i zbliżeń naszych tifosich gromadzących się przy barierkach Giuseppe Meazza. Jedynie czego brakuje tej lidze to troche większy potencjał ludzki jeśli chodzi o sprawy piłkarskie. Kibiców takich jacy są we Włoszech kluby Premiership czy Primera Division mogą tylko pozazdrościć, gdyż wiedzą że mentalnośc osób w tamtych krajach jest z gola odmienna od włoskiej.
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
1+8
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: 1+8 »

Ja tam ich szczerze nie darze szacunkiem i nie cierpię takie rzeczy jak odwracanie wiszących koszulek Milanu by nie raził herb to u mnie klasyka. Jak się patrzy na chorą stronniczość przykład uznanie przez kibiców Milanu czerwonej kartki dla Snejidera za słuszną to tylko wierzchołek góry lodowej kompletny brak kultury "kibiców" Milanu to aż się żal robi naszym największym rywalem jest Milan nie Juventus i mam nadzieje że większość podziela moje zdanie
Trzmielu
Posty: 17
Rejestracja: 13 maja 2009, 00:02

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Trzmielu »

1+8 pisze: Jak się patrzy na chorą stronniczość przykład uznanie przez kibiców Milanu czerwonej kartki dla Snejidera za słuszną to tylko wierzchołek góry lodowej
Chyba nie wiesz za bardzo co piszesz. Kibice Milanu moją prawo uznać czerwoną kartkę dla Sneijdera za słuszną bo jest ona zgodna z zasadami sędziowania. Z tego co tu piszesz to właśnie ty jesteś mniej obiektywny niż kibice Milanu. Proponuję zastanowić się nad własnym postępowaniem.
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: WTF »

Ja jakoś bardziej przeżywam derby Mediolanu niż z juve
Mam to samo, jakoś derby to derby to samo miasto, ten sam stadion i ci sami ludzie, których później oglądasz codziennie na ulicy, uczelni czy w pracy i jesteś dumny bo to Twój Inter wygrał, a nie jakiś tam Milan. Mimo, że nie byłem nigdy na derbach Mediolanu (czego bardzo żałuję  :() to wiem jaka jest atmosfera przed derbami w Polsce i jak to wszystko wygląda po nich. Ta radość jest nie do opisania, szczególnie jeśli przeciwnik jest godny i w dobrej formie. Mecze z Juve ważne ale to dla nich jedyny taki mecz (derby -> w tym przypadku Italii) w sezonie, my mamy mecze z Milanem i to one generują najwięcej emocji. :szal:
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Minister »

Trzmielu w temacie o meczu wkleiłem wycinek z przepisów gry w piłkę nożną i tam jasno jest napisane,że sędzia może,powinien w takiej sytuacji upomnieć zawodnika ŻÓŁTA kartką.Nie czerwoną!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
AstronomCKR
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2009, 16:57
Lokalizacja: Rejowiec

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: AstronomCKR »

Ja osobicie wole Milan jak rolnikow z Turynu...Ale jedyna drużyna ktora lubie z Serie A jest Napoli... :-D
Jeśli pić to z umiarem, jeśli palić to opór,
poczuj luz tu na oku, dla wszystkich rasta pokój.
Prawo zbojkotuj wywieś zieloną flagę,
jak świata nie zdobędę, chociaż sobie zapalę.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Woo-cash »

A ja lubię Milan. Ostatnio nawet bardzo bo po raz kolejny dali nam ze sobą wygrać. I jak tu nie lubić takiego rywala? :lol:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Jedrula »

NeroBlu pisze: Ja jakoś bardziej przeżywam derby Mediolanu niż z juve
ja tez bardziej przeżywam Derby della Madonnina niż Derby d'Italia, co nie zmienia faktu, że Turyńczyków bardziej nie lubię..
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: NeroBlu »

AstronomCKR: Noi non siamo napoletani! ;D

To, że nie lubie juve to mało powiedziane. Chyba każdy pamięta jak ci dzicy ludzie z plemienia merda merda obrzucili nasz autobus kamieniami. Tego chyba nie da się wyplewić. Najśmieszniejsze jest to że ciagle mają do nas pretensje o spadek do serie b.
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: WTF »

Nie widzą swojej winy w Calciopoli i nie rozumieją, że to MY byliśmy pokrzywdzeni, a nie oni. Serie b była w 100% zasłużona i może to da do myślenia innym, choć patrząc na wyczyny arbitra w derbach to chyba jednak nie dało:/
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
Principe
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2011, 10:56

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Principe »

CENZURA,a te ich wypowiedzi np."Inter po porostu ma szczęście" to tylko oznaka , że robią w gacie przed nami.Inter jest o wiele lepszy  :inter: :flaga: :szal: :flaga33: :lol:
Ostatnio zmieniony 30 sty 2011, 20:49 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: anett »

Właśnie!:D
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Castellazzi »

Fakt, Milan zasłania się twierdząc że Inter ma szczęście. myślę że bez Ibry atak milanistów w ogóle nie istnieje, mimo że w drużynie mają kilku klasowych graczy.

Co do Calciopoli to uważam że nie powinniśmy tego roztrząsać, bo my, zwiykli kibice, przeciętni ludzie nie wiemy co tam się działo i kto komu dawał w łapę. Sądzę że my kibice Interu, kibice Juve i fani aC Milanu powinniśmy zostawić tą sprawę bardziej wtajemniczonym.
Obrazek
WTF
Posty: 275
Rejestracja: 26 mar 2009, 19:36

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: WTF »

interista7 pisze: myślę że bez Ibry atak milanistów w ogóle nie istnieje
Obawiam się, że właśnie bez zlatana atak milanu może nas zaskoczyć, gdyż Allegri będzie zmuszony do wymyślenia innej taktyki niż znana nam dobrze: " wszystkie piłki do ibry, a dalej jakoś będzie" więc może się okazać, że opracuje jakieś schematy dzięki którym zrobią nam krzywdę. Mam nadzieję, że tak się nie stanie, ale należy o tym pamiętać i brać to pod uwagę przy ustawianiu obrony na derby.
"Czy znasz taka krainę bez slangu osiedli
Force one'ów, dunków, jordanów, new air'y
Bez bagi jeansów, graffiti na PKP
Beat-box'ów, gdzie bębny łączą skills'y z tematem
Odczuwasz stratę? Ty z tego piekła ratuj"
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: ★Intero★ »

Allegri i nowa taktyka? Haha, bardzo zabawne.
On pewnie jak Guardiola: ustala skład i niech sobie grają...  :D
Obrazek
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: dodo_IM »

Ostatnio Milan ma problemy ze strzelaniem bramek podobne jak Inter za Beńka i nie ma znaczenia czy Ibra gra czy nie. Milanu nie znoszę i sobotnie derby będą dla mnie wyjątkowo ekscytujące.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: pewny »

nie da sie Milanu lubic jak jestes za Interem... zdanie jest proste...
ale powiem szczerze, ze czasem ich lubie, wtedy gdy przegrywaja :D
:inter:
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Castellazzi »

to chyba oczywiste że nie lubię Milanu, bo to... Milan  :-D Mimo że kibice Interu nie nawidzą swojego rywala zza miedzy to fani milanu (niektórzy) nie są aż tak zawistni. W okresie zdobywania przez Inter trzech pucharów w 2010 roku na polskiej stronie ac milanu pojawił się felieton dotyczący Interu. Oczywiśćie na ten artykuł trafiłem przez przypadek, wpisując w google "Inter Mediolan potrójna korona",  czy coś tego typu. W felietonie tym były same zalety Interu i odziwo komentrzarze kibiców Milanu też pozytywnie mówiły o naszym klubie. Milaniści gratulowali nam sukcesów i życzyli nam zdobycia pucharu LM. Wiem, oczywiście to ułamek kibiców Milanu, bo reszta nie nawidzi Interu.
Obrazek
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kubusa10 »

Ja do samego klubu jako klub nic nie mam ale strasznie wkurzający są jego kibice a szczególnie Polscy wbijają na stronę robią burdel,napinają się itp i aż chce się powiedzieć jacy kibice taki klub  :piwko:
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: FReeFonix »

Jak moi poprzednicy juz sie wypowiedzieli o kibicach, to ja wtrace swoje trzy grosze;] Tylko sie zastanawiam, przeciez wiecej ma sie do gadania z kibicem Milanu niz kibicem cudownej Porcelany - 'Dupy Katalonii'.  Mam tez jednego kumpla - Milaniste, ktory nigdy nie powiedzial o Interze zlego slowa. Czesto zasiadamy przed telewizorem i ogladamy razem Derby di Italia. Szkoda, ze wiekszosc kibicow Milanu nie jest taka jak on...
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kubus »

Moja pierwsza koszulka piłkarska ... hehe milanu :)
Rivaldo :)
Obrazek
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lubuszanin »

ja tam Bardziej nie Lubie Juve no i Barcelony i normalnie bylem dumny rok temu jak Barcelona odpadla z nimi ... mam nadzieje ze za rok ponownie ich pokonamy o ile sie spotkamy na swojej drodze:D
FORZA INTER !!!
ODPOWIEDZ