Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Karol1908 »

Jestem ciekawy czy kibice Interu lubią odwiecznego rywala z Medialany czyli...Ac Milan. Piszcie wszystko co o nim myślicie!
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kujon »

nielubie ich :D za te wymuszone karne, przekupione mecze i przede wszystkim za ich KIBICÓW !!!!!!!!!! takich debili nikt nie ma we włoszech :P
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: MiRas. »

Mówisz Milan myślisz.. fuuuujjjj... Milanu jako tako nie lubię, zaś lubię kilQ ich piłakrzy (Rui Costa, kaka, kiedyś Rivaldo)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
VIERI

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: VIERI »

no ja też ich nie lubie są tacy aroganccy
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Karol1908 »

Może gdyby ich kibice zachowywali się inaczej w stosunku do Interu nie przeszkadzali by mi tak jak to robią teraz :x
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: scozzi »

nie cierpie milanu
Obrazek
.
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Ljarro »

Ale z kibicami Romy se niezle powalczyli po pucharze :D

Nie rozumiem dlaczego sie napieprzali, ale to Wlosi, nigdy nie grzyszyli intelektem
JAVIER ZANETTI

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: JAVIER ZANETTI »

nie lubie ich nie lubię Didy Szewczenki a przede wszystkim Inzaghiego
nonon

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: nonon »

Ja jestem kibicem Juve i Azzurrich więc Milanu NIENAWIDZĘ !!! :twisted: :twisted: :twisted: A Inter to jak nie gra z nami to nieraz nawet jestem za nimi (ale tylko z LM lub w P. UEFA) bo wiecie trzeba reklamowac włoską piłke w Europie jak to było w poprzednim sezonie w LM :twisted: Teraz ... szkoda ...
Jako zagorzały kibic Italii (www.figcpl.prv.pl <--- zapraszam :lol: ) najbardziej nie moge zboleć tego że w składzie jest jeden wróg publiczny, nie znośny śmieć włoskiej pilki - Pipa Inzaghi :evil: Przytocze jeden przykład - Trap ustalił, że w ataku zagra 'świeta trójca' Azzurrich - Vieri ; Del Piero ; Totti - Azzurri zaczeli wygrywać w takim składzie no to Inzaghi zaczął się podlizywać Trapattoniemu i próbował się wkręcic do tej wspaniałej trójcy - co z tego wynika - na miejsce któregoś spośród Vieriego, Alexa lub Tottiego ! :evil: :evil: :evil:
Baszczu

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Baszczu »

Osobiście nie lubię Milanu. Wierny Interowi w domu, w szkole, na podwórku i przed telewizorem. Hoho! Ale mi się rymło :wink:
bolointer

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: bolointer »

ja tam mam tolerancje do milanu jak przegrają to sie troche ciesze a jaak wygrają to olewam to ale i tak w meczu z INTEREM przegrają :lol:
Milosz_FCI

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Milosz_FCI »

za przeproszeniem ----- jebać ich !!!





Miłosz masz ostatnie ostrzeżenie, jeszcze jeden taki wybryk i dostaniesz bana bo dalsze upominanie nie ma sensu trzeba wreszcie działać !! :evil:
Milan
Posty: 53
Rejestracja: 25 sty 2004, 21:42

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Milan »

Zajebiste masz czlowieku podejscie do sportu :?
CI SN LE COSE DA NN FARE MAI
NE' DI GIORNO NE' DI NOTTE
NE' X MARE NE' X TERRA
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Bart »

Milosz_FCI pisze:za przeproszeniem ----- jebać ich !!!
Czy moderatorzy w ogóle przeglądają to forum??

A co do mnie- oczywiście nie przepadam za Milanem i kilkoma osobami w tym klubie, ale szanuję klub za całokształt. Dla mnie w futbolu nie powinno byc miejsca dla nienawiści między jakimiś zespołami.
Dexster

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Dexster »

Hmm..... Gdybym mógł przeklinac to w pełni bym wyraził swoje zdanie o AC Milan.

1.Cieniasy strzelają gole w 99 min. sędzia zawsze im pomaga i to z karnego te bramiki walą
2.Szevchenko to ped......(sorry miałem nie przeklinać)
3.Kibice do Bani czyste palanty
4.Nie nawidze ich za całokrztałt.


J........ P........... Milan t.. K.ó .....
Dexster

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Dexster »

Milosz_FCI pisze:za przeproszeniem ----- jebać ich !!!





Miłosz masz ostatnie ostrzeżenie, jeszcze jeden taki wybryk i dostaniesz bana bo dalsze upominanie nie ma sensu trzeba wreszcie działać !! :evil:
Wpełni cie rozumiem i popieram .
matej

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: matej »

Jako fan Juve również nienawidze Milanu za gole w 97 minutach za to że gra tam największa pazera i sęp ligi włoskiej - Filippo Inzaghi (nigdy go nie lubiłem nawet jak grał w Juve). Szanuje pojedynczych piłkarzy : Schewczenko, Kaka i najbardziej Gattuso za jego waleczność ale ogólnie jako klub to ich nienawidze. :twisted:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Szycha »

J....Ć MILAN KTO ICH LUBI :?: :?: JAK MOGLI SADZAĆ NA ŁAWKE BOSKIEGO ROBERTO :!: :!: :evil: I TE FARTY ICH :twisted: :!:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Andy »

Ja tam za bardzo nic do Milanu nie mam , chociaż nie lubie jak strzelają w ostatnich doliczonych minutach :evil: , oczywiście zapomniałem za zabranie nam paru doświadczonych graczy
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
BarcaFan

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: BarcaFan »

Chociaż kibicuje BARCELONIE to aby waryzić moją opinie o milanie to bym chyba musiał bym klnąć :klnie: przez cały dzień. Powodzenia w LM abyśmy sie spotkali w LM :fire:
1908

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: 1908 »

Krótko bo wszyskto juz zostalo napisane wyzej: Szkoda ze oswiecim zamkneli :twisted:

Add by admin: Za takie teksty powinien być od razu ban
Sebol_FCB

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Sebol_FCB »

Nie przepadam za bardzo za waszym największym wrogiem. A to wszystko za to , co zrobili z Rivaldo :( . Gdy odchodził od Nas był wielkim piłkarzem , gdyby Milan go nie skurwił (za przeproszeniem) to byłby nim może do dziś ... A tak , jest już tylko cieniem siebie jako piłkarza :roll: .

Juz nie mogę się doczekac 20 paździrnika , kiedy to oko w oko staniemy do walki z milanem. Całym sercem wierze że z nimi pojedziemy ! Pomoże Nam w tym fantastyczny doping , jaki będzie miał zapewne miejsce w klubie trzynastka na mikołowskiej w Katowicach , gdyz to właśnie tam odbędzie sie mini zlot polskich Cules na milan.

Oczywiście serdecznie zapraszam kibiców Interu na to spotkanie do trzynastki ! Zobaczycie jakich fanów w Polsce ma DUMA KATALONII :twisted: ! W końcu będziemy grac przeciwko waszym największym worgom 8) ! Zapraszam !
BartFCI

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: BartFCI »

Jak chyba każdy prawdziwy kibic Interu nie nawidze milanu :klnie: Przecież oni mają takiego farta że **** . Właśnie to mnie najbardziej "denerwuje"(żeby nie klnąć).... gdy strzelają gola na wage 3pkt. w doliczonym czasie 5 min , Sędziowie pomagają milanowi jak i $realowi !!
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: The Cyc »

Mówiąc krótko: milanu nie lubie i nigdy nie polubie!!
Forza Inter!!
AC Milan Rulez

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: AC Milan Rulez »

Ja wam się dziwię. Jestem kibicem MILANU i nie lubię Interu tylko podczas derby (toż to już za chwilę) a tak po za tym to mam to gdzieś...byle był Inter za plecami MILANU (tak jak przez ostatnie kilka sezonów i teraz).



A tak poważnie....szczerze Interu nienawidzę...jako prawdziwy fan AC Milan
gismo
Posty: 181
Rejestracja: 2 lut 2004, 19:50
Lokalizacja: Chorzów

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: gismo »

wc milan to jest drużyna która cufalem wygrywa 1:0 z Interem nie jest tak łatwo więc było 0:0. Teraz wygramy albo bedzie 0:0
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: EL_CHINO »

Kujon pisze:nielubie ich :D za te wymuszone karne, przekupione mecze i przede wszystkim za ich KIBICÓW !!!!!!!!!! takich debili nikt nie ma we włoszech :P
mi wystarczy tylko zacytować jego słowa... cała prawda i zgadzam sie w pełni! :lol2:
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: vahu »

Ja osobiście lubię włoską piłkę i prawdę mówiąc kibicuje wszystkim włoskim klubom w pucharach (moze poza Parmą). Doceniam tak Milan jak i Juve, bo mają kilku świetnych piłkarzy których chciałbym zobaczyć w składzie Interu (lub już kiedyś widziałem). W meczach z Interem mają jednak przegrywać, ale tak to życze im najlepszego.
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

ogółem zjebany klub, grają chujowo nudną piłke, kupuja sędziów, wszedzie wygrywaja fartem (chociażby sposób w jaki doszli do finału LM). jescze tego Szewczenki nie lubie (drewniak jeden, strzela duzo goli bo dostaje wyjebiste podania).
kibice Milanu to tez pały, dostają wpierdol od naszej chuliganki, jedyny plus dla nich to fakt że robią wyjebiste oprawy i doping.
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

djm87 pisze:ogółem zjebany klub, grają chujowo nudną piłke, kupuja sędziów, wszedzie wygrywaja fartem (chociażby sposób w jaki doszli do finału LM). jescze tego Szewczenki nie lubie (drewniak jeden, strzela duzo goli bo dostaje wyjebiste podania).
kibice Milanu to tez pały, dostają wpierdol od naszej chuliganki, jedyny plus dla nich to fakt że robią wyjebiste oprawy i doping.
Nie wiem no co tyle przeklenstw... ale choc tez ich bardzo nie lubie to nie mow ze Schevcenko to drewno (chyab na pilce sie nie znasz)... to wspanialy zawodnik, wiec troche szacunku.
ODPOWIEDZ