Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: klusek »

djm87 pisze:kupuja sędziów
masz dowody? to moze zglosimy to do prokuratury?
djm87 pisze:jescze tego Szewczenki nie lubie (drewniak jeden, strzela duzo goli bo dostaje wyjebiste podania).
:lol: moze jest nawet i olowiany, co nie zmienia faktu, ze jest w pierwszej 5 najlepszych napastnikow swiata
djm87 pisze:jedyny plus dla nich to fakt że robią wyjebiste oprawy i doping.
no ale slabo sie bija to sa kiepskimi kibicami!

po raz kolejny sie skompromitowales.
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

że słabo sie leją to niepowiedziałem napewno maja silniejszą chuliganke od takiego Udinese czy Parmy ale z nami nie mają szans, gdzieś tak w rankingu włoskim dałbym im miejsce 8-10.
kupują sedziów- dowód drugi mecz ćwierćfinału LM z Interem, bramki w końcówkach meczu (sędziowie niepotrzebnie doliczają czas). a Szewczenki nie trawie.
nie wiem kto sie tu kompromituje...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: klusek »

djm87 pisze:że słabo sie leją to niepowiedziałem napewno maja silniejszą chuliganke od takiego Udinese czy Parmy ale z nami nie mają szans, gdzieś tak w rankingu włoskim dałbym im miejsce 8-10.
to zrob sobie ranking biorac pod uwage doping.

pomijam juz fakt, ze dla Ciebie wspieranie druzyny = chuliganka, widac nie wiesz ile kosztowaly nasza druzyne wybryki chuliganow.
djm87 pisze:kupują sedziów- dowód drugi mecz ćwierćfinału LM z Interem, bramki w końcówkach meczu (sędziowie niepotrzebnie doliczają czas).
?? to czemu nie zaplacili sedziemu za final? albo chociaz za dogrywke? przeciez tam ryzyko bylo wieksze, niz po I meczu z nami.
predzej bym uwierzyl, ze to Juve kupuje sedziow (a nawet przychylilbym sie do takiego stwierdzenia)
djm87 pisze:a Szewczenki nie trawie.
ale to nie powod zeby nazywac go drewniakem.

ja poznalem jego wartosc po cwiercfinale z nami. bo bez niego i bez Didy to Milan nie przeszedlby nas.
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

Juventus kupuje mecze tu sie zgodze, sędziowie może więc faworyzują Milan, mozna odniesc wrażenie jakby dawali łapówki, finał to za wielka impreza żeby jakieś przekręty byly, w połfinale z PSV też niezauważylem jakis sedziowskich pomyłek. a co do Szewczenki może rzeczywiście przesadziłem, ale i tak widze obecnie kilkunastu lepszych od niego napastników. co do Didy sie zgodze (wyjmował wszystko nawet ten nasz strzal w okienko), obecnie nr.1 wśród bramkarzy.
dziękuje za ostrzeżenie-lol
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: klusek »

djm87 pisze:a co do Szewczenki może rzeczywiście przesadziłem, ale i tak widze obecnie kilkunastu lepszych od niego napastników.
kilkunastu? wymien ich.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: RoB »

klsmkr pisze:kilkunastu? wymien ich.
Mi do głowy pezychodzą tylko dwaj napastnicy: Adriano :P i Henry :arrow: ich pozim jest bardzo wyrównany i trudo wskazac który jest lepszy :arrow: ale kilkunastu :lol:
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Slepy »

Ja bym tu dodał, ze Szewa ma NAJLEPSZY instynkt strzelecki na swiecie. Ogółem Adriano i Henry są lepsi, ale nadrabiają innymi walorami niz wyzej wymieniona.
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

jescze w kwestii Szewczenki: mam uraz, osobiste powody i po prostu nie lubie tego zawodnika, kilku lepszych moim zdaniem: Totti, Adriano, Lucarelli, Van Nisterlooy, Henry, Berbatov, Robinho, Raul. Takie jest moje zdanie i nie musicie sie z tym zgadzać, forum jest po to zeby je wyrazić.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Ljarro »

Ale w cywilizowany sposób. A jak sie nie potrafisz normalnie wypowiadać to sie nie wypowiadaj wcale
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

djm87 pisze:jescze w kwestii Szewczenki: mam uraz, osobiste powody i po prostu nie lubie tego zawodnika.
hehehehheheheh OSOBISTE POWODY? heheh to ty go znasz osobiscie? bo jak nei to zabardzo "osobistych powodow" miec nie mozesz :lol:

A co do podajnych przez ciebie lepszych napastnikow od Shevcenki... napastnikow sie ocenia pod wzgledem ilosci strzelonych goli (i ew. asyst)... wiec polowa tych ktorych podales... napewno lepsza od niego nie jest...
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

źle załapałeś z tymi osobistymi powodami!!!, chodzilo mi o własne zdanie na temat tego zawodnika!!!, było pomyśleć!!! cóz nie ma sensu sie wykłócać po prostu nie lubie gościa, któś inny go podziwia ale ja nie i tyle. ile goli strzeli napastnik zalezy też od linii pomocy jaką ma zespoł, a ACM ma b. dobrych pomocników, reprezentacja Ukrainy też niezłą, teraz nie ma napastników jak Pele oni nie przebiegaja połowy boiska i strzelają bramki, tylko wykorzystują podania i błedy obrońców (rzadziej z dystansu).
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

Nie ze zle zalapalem... tylko chodzi mi o to ze... ok, nie lubisz shevcenki ale to ze go nie lubisz nie znaczy ze masz mowic o nim ze jest przecietnym pilakrzem.... nie trzeba sie znac na pilce by dostrzec ze jest on jednym z najlepszych napastnikow na swiecie i sympatia do niego nie ma nic wspolnego z ocena jego umiejetnosci.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: klusek »

djm87 pisze:źle załapałeś z tymi osobistymi powodami!!!,
- wrong answer - to Ty zle napisales
djm87 pisze:cóz nie ma sensu sie wykłócać po prostu nie lubie gościa,
no a przed chwila pisales, ze jest drewniany. teraz, ze po prostu nie lubisz goscia. to on w koncu jest cienki czy nie?
djm87 pisze:teraz nie ma napastników jak Pele oni nie przebiegaja połowy boiska i strzelają bramki, tylko wykorzystują podania i błedy obrońców (rzadziej z dystansu).
tak jak Van Nisterlooy albo Inzaghi.

tylko ze Szewczenko potrafi zrobic cos wiecej niz wyzej wymieniona dwojka. bo podejrzewam, ze Holender nie potrafilby zawinac pilki tak jak zrobil to Szewa w II meczu z nami.

pewnie i tak zaraz dyskusje zakonczy ktos z 'gory' bo zeszlismy troche z tematu. :smile:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Ljarro »

Poza tym teraz też nie ma takich obronców jak 30 lat temu, nikt nie uzywa taktyki z 3 obroncami, z czego 2 wychodzi do każdego ataku.
Pele gdyby teraz grał też by nie poszalał.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Nasir »

nie lubie milanu z kilku powodow.
- dawno z nimi niewygralismy
- sa zbyt pewni siebie
- no i ten szewczenko( jak Dudek obronil jego karnego, to bylem zajebiscie szczesliwy) strzela nam za duzo bramek, i udaje cwaniaka
-ogolnie ich nienawidze, bo jak mozna lubic milan, jesli kocha sie INTER
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lombardinho »

ja bym coś powiedział ale nie można tu używać wulgaryzmów

I dobrze bo czytając posty innych userów to widać ze są z sierocińca
Amor Patriae Nostra Lex
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: miszcz »

Po przeczytaniu tego tematu nasuwa mi sie pytanie czemu tyle wulgaryzmu i nienawisci do Milanu mozna nie lubiec Milanu gdy sie jest kinicem Interu(tez nie lubie Interu ale mam do was szacunek) a z kibicami to bym sie nie zgodzil ze sa palantami przepraszam nie mam zamiaru wam tu czegos przypominac ale musze a kto w meczu w cwiercwinale LM zaczal rzucac racami do Didy??A dlaczego bo niemozliwe bylo odrobienie w 15 minut 4 bramek a tyle brakowalo w tym czasie wam do polfinalu wiec to nie my jestesmy palantami.Ale wiem ze sa tacy kibole co ich satysfakcjonuje rucanie obelgami do nienawidzonych klubow.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Ljarro »

Chcialbym zaznaczyc ze kibice Milanu zrobili to samo co nasi już kilka lat wcześniej.
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: miszcz »

to przepraszam ale jak oba kluby maja tak glupich niektorych kibicow i robia takie numery to nie powinno pisac ze kibice Milanu to palanty bo zachowuja sie jak debile wobec nas.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Ljarro »

W jakim Ty swiecie zyjesz? Kibice Legii i Polonii sie kochają? A moze Widzewa i ŁKS'u ? Zawsze tak było i bedzie
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Imrahil »

Tu wogule nie ma zadnej dyskusji.AC Milan to:
-najgorszy klub na swiecie
-ma najbrzydsze koszulki
-sa beznadziejni
-aroganccy
-Gattuso
-nie umnieja nawet pilki kopnac:P
-sa gorsi
- a ich kibice to chyba tylko do zlobka chodza
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

Imrahil Hitokiri pisze:Tu wogule nie ma zadnej dyskusji.AC Milan to:
-najgorszy klub na swiecie
-ma najbrzydsze koszulki
-sa beznadziejni
-aroganccy
-Gattuso
-nie umnieja nawet pilki kopnac:P
-sa gorsi
- a ich kibice to chyba tylko do zlobka chodza
co do koszulek - to twoja subiektywna ocena... aroganccy moze sa i Gattuso tez mozesz nie lubiec, ale reszta powodów jest z lekka bezsensu....
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Imrahil »

A forum to niby co to jest?? Chyba tutaj moge wyrazic moje poglady.Forum to nie jest odpowiedz z polskiego ze kazda maja wypowiedz musi posiadac argumenty i podloze istniejacych faktow. Zauwazylem ze sporo forumowiczow lubi krtytykowac innych zamiast zajmowac sie wlasnymi wypowiedziami. :evil:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Anonymous

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anonymous »

Imrahil Hitokiri pisze:Forum to nie jest odpowiedz z polskiego ze kazda maja wypowiedz musi posiadac argumenty i podloze istniejacych faktow.
Nie widziales jeszcze na tym forum ostrzezen danych przez adminow za.... bezsensowne wypowiedzi? Czyli m.in. takie ktore nie sa zfodne z prawda tylko sa wziete znieba....
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: EL_CHINO »

Imrahil Hitokiri pisze: -ma najbrzydsze koszulki
Te domowe koszulki są moim zdaniem nie są zbyt ładne, a za adidasem też nie przepadam (chyba, że chodzi o piłkę), ale wyjazdowe są jak najbardziej ok.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Ljarro »

hyba tutaj moge wyrazic moje poglady.Forum to nie jest odpowiedz z polskiego ze kazda maja wypowiedz musi posiadac argumenty i podloze istniejacych faktow.
Buahahaha, to poczytaj sobie do czego służy forum, popytaj tych którzy uczestniczą w nich od kilku lat, a potem dopiero sie wypowiadaj na ten temat
miszcz
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2005, 19:55

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: miszcz »

Imrahil Hitokiri pisze:Tu wogule nie ma zadnej dyskusji.AC Milan to:
-najgorszy klub na swiecie
-ma najbrzydsze koszulki
-sa beznadziejni
-aroganccy
-Gattuso
-nie umnieja nawet pilki kopnac:P
-sa gorsi
- a ich kibice to chyba tylko do zlobka chodza
Masz prawo wyrazic swoja opinie ale nie tak jak to wyzej wyglada. Masz prawo myslec i powiedziec nie lubie Milanu, wedlug mnie Gattuso nie umie grac, koszulki mi sie nie podobaja, ale to ze sa to najgorsi na swiecie ze pilki nie umieja kopnac itd. to jest zwykle bluzganie nawet nie wiesz ze takimi wypowiedziami mozesz psuc opinie swojego klubu nielubie Interu(nawet nienawidze) ale szanuje w wypowiedziac nie bluzgam na was i na ten klub itd.Zastanow sie chlopie.A co do koszulek kazdy ma swoj gust.
Chipp Zanuff

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Chipp Zanuff »

Powiem tak:

Jestem wielkim fanem ligi włoskiej, a mój ulubiony klub to Inter, ale Milan też jest jednym z moich ulubionych klubów (ale Inter lubie 10x bardziej) i uważam, że mają wspaniałych zawodników (Inzaghi, Maldini, Kaka, Pirlo, Dida, Gattuso, Seedorf i Nesta) i nawet podobają mi sie ich koszulki :lol: .

Mam nadzieje, że tą wypowiedzią nie podpadłem zbytnio innym fanom Interu.

Lubie też Juventus i Fiorentine i teraz to już chyba podpadłem ;( ;( ;( .
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Woo-cash »

co sadzicie o pomysle szfow Milanu:
Stadion miejski San Siro nie spełnia już swojej funkcji...Wiceprezydent tego klubu Adriano Galliani potwierdził, że "Rossoneri" chcą wybudować nowoczesny obiekt i na nim rozgrywać swoje mecze.
Milan liczy, że podobnie jak Arsenal uda się sprzedać prawa do nazwy nowego obiektu możnemu sponsorowi, co pozwoli na współfinansowanie budowy stadionu.
.......
dla mnie ok niech zbieraja kase na nowy stadion dla siebie. Wreszczie bedziemy miec dla siebie San Siro :D :D: :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Citka

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Citka »

Niech buduja....wkoncu kazdy bedzie mial swoj stadion a nie ze 2 wielkie kluby ( Inter wiekszy 8) ) gnierzdza sie tam. Jak sa tacy bogaci, maja tyle kasy to niech buduja...my nic na tym nie stracimy...
ODPOWIEDZ