Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Roznica miedzy przejsciem Buffona do Juve, a potencjalnym odejsciem golowasa wynosi mniej wiecej 50 mln euro...
Ciekawe czy Donnarumma usiadzie na lawie za taki numer. Chociaz wlasciwie mial do tego prawo i nic wielkiego sie nie wydarzylo ;)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lopez »

Real ponoć ma zaoferować 60mln euro za Donne pod warunkiem,że nie uda się im ściągnąć De Gei i dać mu 6.5mln euro kontraktu.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

60 mln za pilkarza ktoremu kontrakt konczy sie za rok? Ile jest takich przypadkow?
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lopez »

sampam pisze:60 mln za pilkarza ktoremu kontrakt konczy sie za rok? Ile jest takich przypadkow?
No nie chcą czekać roku tylko od razu go mieć.

Za taką kase nie tylko sprowadzą lepszego bramkarza,ale im jeszcze "troche"zostanie na jakiś transfer.
Źle na tym nie wyjdą w porównaniu do młodego Włocha.W Milanie mógł spokojnie grać,zdobywać doświadczenie rozwijać się.Błędy jakie mu się tutaj przydarzały nie będą miały takiego rozgłosu jak w Madrycie.
Za wcześnie na taki krok wg Mnie
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: AlwaysRemember »

Lopez87 pisze:Real ponoć ma zaoferować 60mln euro za Donne pod warunkiem,że nie uda się im ściągnąć De Gei i dać mu 6.5mln euro kontraktu.
Klauzula odejścia zapisana w kontrakcie Donnarummy to 10 milionów euro.;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

Wy nie pojmujecie jaką ja właśnie mam bekę z tego milanu. Aby to opisać to muszę wam podać przykład juventusu przegrywającego w finale z realem 1-3, bo po golu na 1-4 miałem niestety dużo większą beke niż obecnie.

Gruby Railoa 1-0 chintole z bilanu
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lopez »

AlwaysRemember pisze:
Lopez87 pisze:Real ponoć ma zaoferować 60mln euro za Donne pod warunkiem,że nie uda się im ściągnąć De Gei i dać mu 6.5mln euro kontraktu.
Klauzula odejścia zapisana w kontrakcie Donnarummy to 10 milionów euro.;)
Jeśli taka klauzula byłaby w jego kontrakcie to już by go tam dawno nie było
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Lopez87 pisze:
AlwaysRemember pisze:
Lopez87 pisze: Jeśli taka klauzula byłaby w jego kontrakcie to już by go tam dawno nie było
Jw


wielkie transfery są dogadywane po cichu, judki mają dobre relacje z Rajolą bo dali mu zarobić od chu.. sam też osobiscie watpie by chłop ruszał się w tym wieku z ojczyzny, myślę że pojdzie do jude.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Zaczynają się ostre przeróbki :D jak pojdzie do juve to bede mial wieksza beke niz jakby poszedl do realu

Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Czarson »

Bramkarz, ktory mial spedzic cala kariere w Milanie, zostac legenda tego klubu, mial podkreslac majestat czerwonoczarnych odchodzi... Piekne, zabawne i uczace pokory fanow Milanu, ktorzy sa przekonani o wyzszosci Milanu nad innymi klubami. BK
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

ponoć Chinole z milanu stwierdzili, że dla nich te 30 mln za umbarumbe to jak splunąć dlatego wolą zostawić go w Milanie na rok zeby posiedzial na trybunach i zeby za rok odszedl za free. Ależ beka, szach mat chinoli. Rajola sie pewnie zdziwił. Darmowy umbarumba? Jude juz pewnie działa w tym kierunku zeby go pozyskac za rok za gufona


tam na SB slysze głosy "Szczęsny go zjada na śniadanie" Macie racje, może nie od razu zjada, ale może delikatniej - konsumuje. Tylko że zastanówcie się na jakim poziomie bedzie Donnarumma w wieku Szczesnego? no wiec w wieku Szczesnego umbarumba bedzie jakims 3, 4 razy lepszym bramkarzem niz Wojtuś

btw nasi widze chcą zabłysnąć, chcą sie stać medialni i włączaja sie do walki o Donanrumme wiedzac ze i tak sa na najgorszej pozycji tego peletonu o niego, no ale walczą no :-D
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Donnarumma byl kiedys po slowie z Interem (jako 13-latek), a nieoczekiwanie "wybral" Milan. Czytalem o tym na calciomercato. Takze ta wolta transferowa nie jest znowu tak szokujaca.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Yascarr »

Historia Donnarummy jest złożona, to jest efekt nieuczciwych działań od samego początku. Jak powiem, że to jak go odkryłem, wydam się antypatyczny. Nie przypisuje sobie tej zasługi, powiedzmy, że miałem szczęście znaleźć się na właściwym miejscu, we właściwym czasie. Chłopak miał 10 lat i nawet niewidomy odkryłby Donnarummę. Widziałem go raz w bramce w Neapolu i od razu zadzwoniłem do Ausilio z Interu. Przez trzy i pół roku, do 2013, trwały relacje z Interem, z którym odbywał staże. To długa historia, która trwała aż do momentu podpisania umowy z klubem. Po czterech latach doszło do podpisana kontraktu z piłkarzem i jego rodzicami. Ale dzień później oni dogadali się z Milanem, bez zawiadomienia kogokolwiek, mimo danego słowa. Istniał już precedens, który pozwalał mi przypuszczać, że tak się zakończy i tym razem. (...) Sądzę, że minimum wdzięczności dla klub, który cię wypromował, należałoby zachować. Odmawianie jednej z najlepszych drużyn świata jest dla mnie niezrozumiałe.
Ciekawa historia :)
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Donnarumma :ban: :ban: :ban: Rajoli po decyzji chinolów pewnie sie gotuje, bo hajsiwo przechodzi koło nosa, a myślał że już łatwo pójdzie :D
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Claudio »

Yascarr pisze:
Historia Donnarummy jest złożona, to jest efekt nieuczciwych działań od samego początku. Jak powiem, że to jak go odkryłem, wydam się antypatyczny. Nie przypisuje sobie tej zasługi, powiedzmy, że miałem szczęście znaleźć się na właściwym miejscu, we właściwym czasie. Chłopak miał 10 lat i nawet niewidomy odkryłby Donnarummę. Widziałem go raz w bramce w Neapolu i od razu zadzwoniłem do Ausilio z Interu. Przez trzy i pół roku, do 2013, trwały relacje z Interem, z którym odbywał staże. To długa historia, która trwała aż do momentu podpisania umowy z klubem. Po czterech latach doszło do podpisana kontraktu z piłkarzem i jego rodzicami. Ale dzień później oni dogadali się z Milanem, bez zawiadomienia kogokolwiek, mimo danego słowa. Istniał już precedens, który pozwalał mi przypuszczać, że tak się zakończy i tym razem. (...) Sądzę, że minimum wdzięczności dla klub, który cię wypromował, należałoby zachować. Odmawianie jednej z najlepszych drużyn świata jest dla mnie niezrozumiałe.
Ciekawa historia :)
Czyli wychodzi na to, że po części Gigi to młoda niewdzięczna menda, a w większości wina leży po stronie rodzinki. Dlatego włoscy kibice Milanu tak jadą po tej rodzince.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Fassone śmieć pisze:La Juventus vuole Donnarumma? Mi sarei stupito se Marotta avesse affermato il contrario. Beppe è molto abile: se gli interessa un portiere, noi siamo qui.
"Juventus chce Donnarummę? Zdziwiłbym się, gdyby Marotta powiedział coś innego. Beppe to bardzo inteligentny człowiek - jeśli interesuje go bramkarz, jesteśmy tutaj."
Marotta śmieć pisze:Donnarumma? Tutte le opportunità che sono disponibili la Juve ha il diritto di esaminarle. E’ un po’ la nostra situazione con Kean, col quale siamo praticamente d’accordo. L’idea L’augurio che faccio è che alla fine si trovi un accordo fra le parti però, quando un giocatore è sul mercato, la Juventus ha il dovere di provarci.
"Donnarumma? Juventus ma prawo zbadać wszelkie dostępne możliwości. Trochę jak nasza sytuacja z Keanem, z którym mamy praktycznie pewne porozumienie. Życzę sobie, by na końcu osiągane były porozumienia pomiędzy stronami, jednak kiedy zawodnik jest na rynku Juventus ma obowiązek próbować. "

Ależ się liżą po fiutach w wywiadach, te pajace z czarno czerwonej czesci Mediolanu zbijają twardo pione z żydami jak widać, ależ gardze. Umbarumba skonczy w jude niestety, to pewne.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: IlCapitano »

Nic dziwnego, ciągnie swój do swego XD A pisałem wczoraj, że wcale się nie zdziwię jak Donnarumma wyladuje w Juventusie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

Mino Raiola a za nim auto na piotrkowskich blachach. Pozdro
http://www.acmilan.com.pl/pic_photow/mi ... _milan.jpg
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

co robi auto na polskich blachach w Casa Milan? i w ogóle co to za pedalska moda z tymi zegarkami na prawą rękę?
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Uwaga zapodaje finał na twarz:

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=59CA07CA

Polski fanklub Milanu zrobił transparent dotyczący Donnarummy i ma w zamiarze sie jutro skompromitować oraz nasz piękny kraj także. Nie no ja po prostu nie wierze.
ilvinter
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2017, 09:55
Lokalizacja: Dębki

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: ilvinter »

Co oni odwalają to ja nie wiem :D
Skuteczne, naturalne preparaty na podniesienie piersi. Przekonaj się sama!
Interos
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 23:15
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Interos »

Odpowiadając na pytanie z tematu - bardzo lubie Ac Milan :) Jako konkurencje :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Mora »

Nowy nabytek rywalek zza miedzy:

Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

ten cały pastowany HAKAN CIALANOGLU ma zawieszenie na jeden mecz i zamiast opuścić mecz z Genuą, opuści mecz z Napoli beka jednak z nich xd
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

co sądzicie o obecnej sytuacji w Milanie? jest szansa na 4 miejsce w lidze? czyzby Gattuso przerósł mistrza Anczelota? Czyżby Piątek był nowym Lewandowskim albo i kimś lepszym? bądź co bądź Lewandowski w wieku 23 lat (czyli tylu, ile ma teraz Krzysiek) wąchał jeszcze dupe Barriosa a tu Krzychu juz z marszu podbija w pol roku Serie A. Po wczorajszym meczu mozna stwierdzic, ze pilkarz jest bardzo silny i posiada fajna szybkosc w dodatku jak pokazala druga bramka ze z techniką też nie na bakier. Kocur. Milanowi udal sie transfer - pozbyli sie opasłego knura Igłejna z bajońską pensją ktory od poczatku nie chcial grac w Milanie i sprowadzili w jego miejsce mlodszego, malo zarabiajacego i glodnego gry pilkarza z marzeniami. Ponadto kreuje swój własny wizerunek od początku, ta jego cieszynka z imitacja strzelania z pistoletów - robi sie juz mega popularna i to nie tylko w polsce (coś jak maska Dybali). Chlop marketingowo i sportowo robi furore a jeszcze rowny rok temu kopal przeciwko jakimś Górnikom Łęczna.

Świetna sprawa, Świetna historia
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lopez »

Skepta pisze: 30 sty 2019, 14:34 co sądzicie o obecnej sytuacji w Milanie? jest szansa na 4 miejsce w lidze? czyzby Gattuso przerósł mistrza Anczelota? Czyżby Piątek był nowym Lewandowskim albo i kimś lepszym? bądź co bądź Lewandowski w wieku 23 lat (czyli tylu, ile ma teraz Krzysiek) wąchał jeszcze dupe Barriosa a tu Krzychu juz z marszu podbija w pol roku Serie A. Po wczorajszym meczu mozna stwierdzic, ze pilkarz jest bardzo silny i posiada fajna szybkosc w dodatku jak pokazala druga bramka ze z techniką też nie na bakier. Kocur. Milanowi udal sie transfer - pozbyli sie opasłego knura Igłejna z bajońską pensją ktory od poczatku nie chcial grac w Milanie i sprowadzili w jego miejsce mlodszego, malo zarabiajacego i glodnego gry pilkarza z marzeniami. Ponadto kreuje swój własny wizerunek od początku, ta jego cieszynka z imitacja strzelania z pistoletów - robi sie juz mega popularna i to nie tylko w polsce (coś jak maska Dybali). Chlop marketingowo i sportowo robi furore a jeszcze rowny rok temu kopal przeciwko jakimś Górnikom Łęczna.

Świetna sprawa, Świetna historia
Nie zawracaj dupy Rurku tylko chodź na browara!
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kusy »

Dokładnie. Lopec załatwił Ci ochronke i nie martw się, nie zostaniesz pobity. Nawet piwo Ci postawią.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Mora »

Piątek naprawdę imponuje w tym sezonie, łatwość z jaką zdobywa bramki nie przestaje zadziwiać. Wczorajszy występ pokazuje jego brak kompleksów, nie robi mu różnicy czy wychodzi grać przeciwko paralitykom w polskiej lidze czy przeciwko wicemistrzowi Włoch. Już teraz wygląda na napastnika kompletnego: obunożny, świetnie gra głową, szybki i dynamiczny, umie się zastawić i przytrzymać piłkę, potrafi strzelić z dystansu...Podobno w młodości kibicował Milanowi, jego idolami byli Maldini i Szewczenko, więc fani ACM mogą być spokojni o jego zaangażowanie, chłop zapierdala jak posłowie PO z donosami. Świetny transfer Milanu, w dodatku 35 baniek (plus chyba jakieś bonusy) przy obecnych cenach za młodego, środkowego napastnika to promocja.

Czy przeskoczy Lewego? Moim zdaniem nie, Lewandowski bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę: jest jednym z najlepszych strzelców w historii Pucharu Europy i Bundesligi, najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Polski - ciężko będzie to przebić.

Czy Milan ma szansę na 4 miejsce? Niestety jak się rozkręcą, Piątek nie straci skuteczności, a Inter dalej będzie grać taką padlinę z Łysym na ławce, to mają szansę nawet na podium.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Klinsi64 »

doszło do tego,że człowiek z większym zaciekawieniem ogląda mecze Milanu niż Interu
ODPOWIEDZ