Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Fassone śmieć pisze:La Juventus vuole Donnarumma? Mi sarei stupito se Marotta avesse affermato il contrario. Beppe è molto abile: se gli interessa un portiere, noi siamo qui.
"Juventus chce Donnarummę? Zdziwiłbym się, gdyby Marotta powiedział coś innego. Beppe to bardzo inteligentny człowiek - jeśli interesuje go bramkarz, jesteśmy tutaj."
Marotta śmieć pisze:Donnarumma? Tutte le opportunità che sono disponibili la Juve ha il diritto di esaminarle. E’ un po’ la nostra situazione con Kean, col quale siamo praticamente d’accordo. L’idea L’augurio che faccio è che alla fine si trovi un accordo fra le parti però, quando un giocatore è sul mercato, la Juventus ha il dovere di provarci.
"Donnarumma? Juventus ma prawo zbadać wszelkie dostępne możliwości. Trochę jak nasza sytuacja z Keanem, z którym mamy praktycznie pewne porozumienie. Życzę sobie, by na końcu osiągane były porozumienia pomiędzy stronami, jednak kiedy zawodnik jest na rynku Juventus ma obowiązek próbować. "

Ależ się liżą po fiutach w wywiadach, te pajace z czarno czerwonej czesci Mediolanu zbijają twardo pione z żydami jak widać, ależ gardze. Umbarumba skonczy w jude niestety, to pewne.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: IlCapitano »

Nic dziwnego, ciągnie swój do swego XD A pisałem wczoraj, że wcale się nie zdziwię jak Donnarumma wyladuje w Juventusie.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

Mino Raiola a za nim auto na piotrkowskich blachach. Pozdro
http://www.acmilan.com.pl/pic_photow/mi ... _milan.jpg
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

co robi auto na polskich blachach w Casa Milan? i w ogóle co to za pedalska moda z tymi zegarkami na prawą rękę?
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Uwaga zapodaje finał na twarz:

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=59CA07CA

Polski fanklub Milanu zrobił transparent dotyczący Donnarummy i ma w zamiarze sie jutro skompromitować oraz nasz piękny kraj także. Nie no ja po prostu nie wierze.
ilvinter
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2017, 09:55
Lokalizacja: Dębki

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: ilvinter »

Co oni odwalają to ja nie wiem :D
Skuteczne, naturalne preparaty na podniesienie piersi. Przekonaj się sama!
Interos
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2017, 23:15
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Interos »

Odpowiadając na pytanie z tematu - bardzo lubie Ac Milan :) Jako konkurencje :)
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Mora »

Nowy nabytek rywalek zza miedzy:

Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

Obrazek
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

ten cały pastowany HAKAN CIALANOGLU ma zawieszenie na jeden mecz i zamiast opuścić mecz z Genuą, opuści mecz z Napoli beka jednak z nich xd
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

co sądzicie o obecnej sytuacji w Milanie? jest szansa na 4 miejsce w lidze? czyzby Gattuso przerósł mistrza Anczelota? Czyżby Piątek był nowym Lewandowskim albo i kimś lepszym? bądź co bądź Lewandowski w wieku 23 lat (czyli tylu, ile ma teraz Krzysiek) wąchał jeszcze dupe Barriosa a tu Krzychu juz z marszu podbija w pol roku Serie A. Po wczorajszym meczu mozna stwierdzic, ze pilkarz jest bardzo silny i posiada fajna szybkosc w dodatku jak pokazala druga bramka ze z techniką też nie na bakier. Kocur. Milanowi udal sie transfer - pozbyli sie opasłego knura Igłejna z bajońską pensją ktory od poczatku nie chcial grac w Milanie i sprowadzili w jego miejsce mlodszego, malo zarabiajacego i glodnego gry pilkarza z marzeniami. Ponadto kreuje swój własny wizerunek od początku, ta jego cieszynka z imitacja strzelania z pistoletów - robi sie juz mega popularna i to nie tylko w polsce (coś jak maska Dybali). Chlop marketingowo i sportowo robi furore a jeszcze rowny rok temu kopal przeciwko jakimś Górnikom Łęczna.

Świetna sprawa, Świetna historia
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lopez »

Skepta pisze: 30 sty 2019, 14:34 co sądzicie o obecnej sytuacji w Milanie? jest szansa na 4 miejsce w lidze? czyzby Gattuso przerósł mistrza Anczelota? Czyżby Piątek był nowym Lewandowskim albo i kimś lepszym? bądź co bądź Lewandowski w wieku 23 lat (czyli tylu, ile ma teraz Krzysiek) wąchał jeszcze dupe Barriosa a tu Krzychu juz z marszu podbija w pol roku Serie A. Po wczorajszym meczu mozna stwierdzic, ze pilkarz jest bardzo silny i posiada fajna szybkosc w dodatku jak pokazala druga bramka ze z techniką też nie na bakier. Kocur. Milanowi udal sie transfer - pozbyli sie opasłego knura Igłejna z bajońską pensją ktory od poczatku nie chcial grac w Milanie i sprowadzili w jego miejsce mlodszego, malo zarabiajacego i glodnego gry pilkarza z marzeniami. Ponadto kreuje swój własny wizerunek od początku, ta jego cieszynka z imitacja strzelania z pistoletów - robi sie juz mega popularna i to nie tylko w polsce (coś jak maska Dybali). Chlop marketingowo i sportowo robi furore a jeszcze rowny rok temu kopal przeciwko jakimś Górnikom Łęczna.

Świetna sprawa, Świetna historia
Nie zawracaj dupy Rurku tylko chodź na browara!
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kusy »

Dokładnie. Lopec załatwił Ci ochronke i nie martw się, nie zostaniesz pobity. Nawet piwo Ci postawią.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Mora »

Piątek naprawdę imponuje w tym sezonie, łatwość z jaką zdobywa bramki nie przestaje zadziwiać. Wczorajszy występ pokazuje jego brak kompleksów, nie robi mu różnicy czy wychodzi grać przeciwko paralitykom w polskiej lidze czy przeciwko wicemistrzowi Włoch. Już teraz wygląda na napastnika kompletnego: obunożny, świetnie gra głową, szybki i dynamiczny, umie się zastawić i przytrzymać piłkę, potrafi strzelić z dystansu...Podobno w młodości kibicował Milanowi, jego idolami byli Maldini i Szewczenko, więc fani ACM mogą być spokojni o jego zaangażowanie, chłop zapierdala jak posłowie PO z donosami. Świetny transfer Milanu, w dodatku 35 baniek (plus chyba jakieś bonusy) przy obecnych cenach za młodego, środkowego napastnika to promocja.

Czy przeskoczy Lewego? Moim zdaniem nie, Lewandowski bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę: jest jednym z najlepszych strzelców w historii Pucharu Europy i Bundesligi, najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Polski - ciężko będzie to przebić.

Czy Milan ma szansę na 4 miejsce? Niestety jak się rozkręcą, Piątek nie straci skuteczności, a Inter dalej będzie grać taką padlinę z Łysym na ławce, to mają szansę nawet na podium.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Klinsi64 »

doszło do tego,że człowiek z większym zaciekawieniem ogląda mecze Milanu niż Interu
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

Najbardziej mnie zaskakuje "amator" Gattuso. Przeciętna kadra, wiele kontuzji, a oni tak na prawdę niewiele odstają od Interu. Kto wie, co by się wydarzyło, gdyby od początku sezonu 2017/18 ich prowadził. Może to Milan grałby w LM kosztem Interu. Montella jednak trochę straty narobił. W dodatku jeszcze się okaże, że ponownie doprowadzi ich do finału Pucharu Włoch :oops:
Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Czarson »

Lecz się.

@klinsiu
Ostatnio zmieniony 30 sty 2019, 17:46 przez Czarson, łącznie zmieniany 1 raz.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: IlCapitano »

Chyba mam deja vu :lol:
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Wybraniec »

Inter miał w tym sezonie jeden dobry okres - od meczu z Tottenhamem na GM do rewańzu z Barceloną na GM. Wygrywaliśmy mecze i graliśmy całkiem fajnie. Poza tym okresem cały ten sezon to jedna wielka żenada. To że Milan traci do nas ledwie 5 pkt nie świadczy dobrze o Milanie tylko chujowo o nas. Gatuc w grudniu był bliski wypierdolenia, teraz mają lepszy okres, ale to też nie potrwa długo. NIe zapominajcie o ich kompromitacji w LE
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Jaszczu91 »

Bez wątpienia ilość kibiców Milanu w Polsce wzrasta w niestychanym tempie. Na TVP Sport mecz obejrzalo ponad 1 200 tyś widzów. Wczorajszy występ Piątka wprawił mnie wręcz w osłupienie. Nie spodziewałem się po nim aż takich fajerwerków. Jego pojedynki z Koulibalym były ozdobą tego meczu. Nie miałem obaw o to czy sobie poradzi w Milanie ale aż takiego wystrzalu się nie spodziewałem. Ciekaw jestem jak będzie wyglądał w następnych meczach.
Na kawał solidnego piłkarza wygląda też ten cały Paqueta. Milan tymi dwoma transferami i pozbyciem się czarnej owcy Higuaina znacznie podniósł swoje notowania w walce o ligę mistrzów.
Patrząc na grę jaką prezentuje obecnie Inter a także fakt że nam czarnej owcy pewnie nie uda się pozbyć to uważam że po następnych derbach Milan może być w tabeli przed Interem.

Szczerze mówiąc to jako Polak zazdroszczę trochę kibicom Milanu. Każdy chciałby mieć w Interze rodaka grającego pierwsze skrzypce w zespole
Own3dbyArjen
Posty: 4
Rejestracja: 28 sty 2019, 23:14
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Own3dbyArjen »

Jaszczu91 pisze: 30 sty 2019, 18:35 Bez wątpienia ilość kibiców Milanu w Polsce wzrasta w niestychanym tempie. Na TVP Sport mecz obejrzalo ponad 1 200 tyś widzów. Wczorajszy występ Piątka wprawił mnie wręcz w osłupienie. Nie spodziewałem się po nim aż takich fajerwerków. Jego pojedynki z Koulibalym były ozdobą tego meczu. Nie miałem obaw o to czy sobie poradzi w Milanie ale aż takiego wystrzalu się nie spodziewałem. Ciekaw jestem jak będzie wyglądał w następnych meczach.
Na kawał solidnego piłkarza wygląda też ten cały Paqueta. Milan tymi dwoma transferami i pozbyciem się czarnej owcy Higuaina znacznie podniósł swoje notowania w walce o ligę mistrzów.
Patrząc na grę jaką prezentuje obecnie Inter a także fakt że nam czarnej owcy pewnie nie uda się pozbyć to uważam że po następnych derbach Milan może być w tabeli przed Interem.

Szczerze mówiąc to jako Polak zazdroszczę trochę kibicom Milanu. Każdy chciałby mieć w Interze rodaka grającego pierwsze skrzypce w zespole
W końcu widać jakiś zamysł w Milanie. Po woli formuje się na prawdę fajna ekipa. Teraz tylko czekać na skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia (Może nawet i ten Everton przyjdzie) i w końcu derby będą mogły mieć inny rezultat niż remis lub Inter :-|
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Stachoo »

Milan is back:


lopezito84 ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:2425 czerwca 2019, 23:24
Gdyby te plotki okazały się prawdą mieli byśmy naprawdę konkurencyjny skład nawet na mistrza

(Komentarz po plotkach o Fekirze)
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze: 26 cze 2019, 09:23 Milan is back:


lopezito84 ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:2425 czerwca 2019, 23:24
Gdyby te plotki okazały się prawdą mieli byśmy naprawdę konkurencyjny skład nawet na mistrza

(Komentarz po plotkach o Fekirze)
pytanie tylko czy już mamy robić screeny i czy zgwałcą tą ligę? :D
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze: 26 cze 2019, 09:37
Stachoo pisze: 26 cze 2019, 09:23 Milan is back:


lopezito84 ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:2425 czerwca 2019, 23:24
Gdyby te plotki okazały się prawdą mieli byśmy naprawdę konkurencyjny skład nawet na mistrza

(Komentarz po plotkach o Fekirze)
pytanie tylko czy już mamy robić screeny i czy zgwałcą tą ligę? :D
Pewnie zgwałcą, ale oczy kibiców swoją grą.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

Stachoo pisze: 26 cze 2019, 09:23 Milan is back:


lopezito84 ostatnio aktywny: Wczoraj, 23:2425 czerwca 2019, 23:24
Gdyby te plotki okazały się prawdą mieli byśmy naprawdę konkurencyjny skład nawet na mistrza

(Komentarz po plotkach o Fekirze)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

Bennacer został wybrany najlepszym piłkarzem PNA.

"Bennacer już teraz gra na poziomie nieosiągalnym dla Sensiego".

Milan is back again. To pewne :-)
Obrazek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Stachoo »

Endriu
(ostatnio aktywny: 2 godziny temu)
27 września 2019, 12:33
Dla mnie Rebic to transferowy nie wypał. On nic nie wnosi po wejsciu. Dalej bede sie upierał ze Silva gdyby zostal i grał wczoraj zamiast Piątka ten mecz skonczylby sie 4:0
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

Pozostaje przytoczyć komentarz jednego kibica Milanu: "Bardziej przekonuje mnie projekt Milanu z Giampaolo, niż Interu z Conte".
Obrazek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Stachoo »

Zapowiedź meczu Milanu w Pucharze Włoch: "Pucharowa środa z ligowym outsiderem"

Kiedy wchodzisz na polską stronę milanu i zastanawiasz się, kto jest przeciwnikiem tego outsidera :O
Anda
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2020, 14:56

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anda »

Nie przepadam, za styl gry. Jest kilku spoko w składzie, ale ogólnie nie bardzo!
ODPOWIEDZ