Która najlepsza?

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Która najlepsza?

Post autor: yoda79 »

Nie rozumiem Ciebie. Tu nie chodzi o Bayern,tu chodzi o całokształt. Czy się to komuś podoba czy nie Budesliga prześciga SerieA,jeśli nie w tym sezonie to w następnym na bank.
Polecam:http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=77
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Która najlepsza?

Post autor: rudziol »

Hiszpania w tym sezonie zostanie najlepsze i powróci na fotel lidera :]
IlCapitano

Odp: Która najlepsza?

Post autor: IlCapitano »

rudziol pisze: Hiszpania w tym sezonie zostanie najlepsze i powróci na fotel lidera :]
Niby z jakiej racji? Cała nadzieja dla tej śmiesznej ligi w Barcelonie, że znowu wygra LM i uciuła dla niej punkty, bo Real, Valencia czy inne Atletico grają gorzej w Europie od włoskich drużyn.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Dzyl »

Ja się nie zdziwię jak Barcelona odpadanie ze Stuttgardem w 1/8 Ligi Mistrzów...Ostatnio Katalończycy grają słabo i może być tak że Stuttgard wygra 1-0 w Barcelonie. Cieszyłbym się gdyby Barcelona odpadła, nie lubię ich. Ta cała Barcelona jest przereklamowana, wszędzie o nich się słyszy jacy to oni zajebi**i a z takim Stuttgardem zremisowali 1-1...W lidze też ostatnio grają słabo.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Dzonyy »

W zeszłym sezonie pokazali jak bardzo są przereklamowani...
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Nen »

rudziol pisze: Hiszpania w tym sezonie zostanie najlepsze i powróci na fotel lidera :]
A byli tam kiedyś? Treaz jest tam tylko Barcelona, dawniej był tylko Real, no może w latach 98-02 Valencia i Deportivo.
God protect me
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Odp: Która najlepsza?

Post autor: kulasiak »

Według mnie najlepsza jest zdecydowanie liga angielska gdyż jest tam dość wyrównany i silny poziom. Wiadomo że jest wielka czwórka ale w tym sezonie Liverpool trochę odstaje i to daje szanse innym. Drugą ligą jest hiszpańska ze względu na Real i Barcelonę ale dalej nie ma aż tak wybitnych drużyn. Trzecia jest liga włoska choć myślę że niedługo się może to zmienić gdyż liga niemiecka jest o wiele bardziej atrakcyjna.
Inter fan
Posty: 38
Rejestracja: 8 lis 2007, 18:16

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Inter fan »

http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php
Myślałem,że w przyszłym roku stracimy 3 miejsce,ale niestety może to nastąpić już w tym.
Może i ten wstrząs calcio się przyda.
Tam jest też ranking klubowy, czy wg tego rankingu kluby są rozstawiane przy losowaniu grup lm?
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Filip© »

nie, wg tego rankingu przyznawane są miejsca w LM czy LE, miejsce w koszyku zależy od klubowego rankingu UEFA.
darek05
Posty: 363
Rejestracja: 8 mar 2008, 13:03

Odp: Która najlepsza?

Post autor: darek05 »

czyli jeżeli Inter nie awansuje dalej, na kolejne kilka lat mamy 3 miejsca we wloszech w LM ?
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Filip© »

tak, ale czego Inter? Juventus, Roma, Milan, Fiorentina (no została okradziona), Lazio, Genoa. Te kluby są sobie winne i tyle. Niech Serie A straci jedno miejsce w LM może zmusi ich to do myślenia, bo w Lega Calcio syf niczym w PZPN
Inter fan
Posty: 38
Rejestracja: 8 lis 2007, 18:16

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Inter fan »

nie, wg tego rankingu przyznawane są miejsca w LM czy LE, miejsce w koszyku zależy od klubowego rankingu UEFA.
To oddzielny ranking do rozstawienia przy losowaniu grup a oddzielny przy przyznawaniu miejsc LM i LE? Dziwne ale skoro tak to tak.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Chuchu »

Mi się jednak wydaje, że nie tyle poziom ligi włoskiej drastycznie spadł, co Bundesliga i Ligue 1 są mocniejsze i ogólnie poziom najmocniejszych lig się mocno wyrównał. Liga angielska to niby najmocniejsza liga w Europie a w półfinale Ligi Mistrzów nie mają ani jednego przedstawiciela.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Jedrula »

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uef ... k2010.html

No to Bundesliga wyprzedziła Serie A :) żeby odzyskać 3 lokatę Inter musi wygrać najpóźniej w dogrywce (jeżeli wygra w karnych, 3 miejsce zachowa Bundesliga)
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Kubus »

heh tak z innej beczki polska 26 :]
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Która najlepsza?

Post autor: Szycha »

Przed nami takie potęgi jak Cyprus and Slovakia...to bardziej boli niz same miejsce ktore Polska zajmuje.
ODPOWIEDZ