Julio Cesar

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Julio Cesar

Post autor: Nen »

Gdyby nie Julio i jego "słabsza" forma to nie wyszlibyśmy z grupy
God protect me
mati01000
Posty: 112
Rejestracja: 15 cze 2009, 19:36
Lokalizacja: RSL

Odp: Julio Cesar

Post autor: mati01000 »

kamikaze za dużo balował Adriano :D :D
interfan88
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 14:26

Odp: Julio Cesar

Post autor: interfan88 »

ponoc Julio ma jakas kontuzje i moze nie zagrac na mistrzostwach
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Julio Cesar

Post autor: Michal_fci »

Wszyscy teraz lapia kontuzje a Cesar ma ponoc grac tak czytalem
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
novi92
Posty: 14
Rejestracja: 19 paź 2008, 22:26
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Odp: Julio Cesar

Post autor: novi92 »

Julio ma niegroźną kontuzje i będzie gotów na mundial
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

Martwi mnie forma Julio,patrząc na jego ogólną postawę,czy to na Copa America czy ogólnie w zeszłym sezonie z niesmakiem spoglądam w przyszłość,to nie przypadek że taki Van Der Sar czy Kahn bronili tak długo i to na wysokim poziomie,mam nadzieję że Julio weźmie się do roboty i zacznie bronić jak na niego przystało bo jeszcze kilka lat gry przed nim a patrząc na naszą obronę to nie ma innej opcji jak być zdrowy i w pełni formy,FORZA JULIO !!!
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Julio Cesar

Post autor: Gunnar »

Każdy ma czasem słabsze chwile, ale rzeczywiście Julio w najważniejszych momentach sezonu (chociażby w LM) zawodził. Na razie możliwości roszad na bramce wielu nie mamy więc musimy liczyć na wsparcie Julione w trudnym sezonie.
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Julio Cesar

Post autor: Kubus »

o Julio sie nie martwcie jeszcze nie raz nam dupe uratuje, patrzcie na to co sie dzieje z obroną,patrzcie również co z Wesem i Eto :)
Obrazek
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Julio Cesar

Post autor: Castellazzi »

Julio w zeszłym sezonie jak i w SuperPucharze Włoch bronił bardzo niepewnie... Brakuje mu takiego błysku jak we wcześniejszych sezonach. Z tego Julio z sezonu 09/10 zostało już chyba tylko nazwisko :/ mam nadzieję że Cesar będzie  miał formę, bo jak nie to marny nas los...

PS. zawsze jest Luca Castellazzi będący w wielkiej formie, lecz ostatnio coś mi się obiło o uszy jakoby Chievo było zainteresowane usługami doświadczonego Włocha.  
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

Co on zrobił przy 4 bramce Palermo  :shocked: Julio powinien za to dostać ostry wpiernicz !
Obrazek
zidek
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:59

Odp: Julio Cesar

Post autor: zidek »

Pinilla uderza z 20 m nikt go nie atakuje  ma sporo miejsca. Strzał życia mu wyszedł i tyle, piła spadła idealnie pod poprzeczką!  Żeby Julio mógł to obronić musiał by stać na linii bramkowej. Może mógł się trochę lepiej zachować, ale pretensje też do obrońców i def. pomocników że tylko stali i patrzyli.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

Na powtórkach widać że gdyby wyciągnął ręce do góry to spokojnie mógłby zmienić tor lotu piłki,a ten jeszcze bezczelnie się schylił,kocham Julio,jest to mój najbardziej ulubiony zawodnik ale od tamtego sezonu co mecz powinien dostawać po ryju...
Obrazek
zidek
Posty: 68
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:59

Odp: Julio Cesar

Post autor: zidek »

Może jestem przewrażliwiony na punkcie Julio... Ale i tak twierdze, że  bierność naszych piłkarzy przy tym golu jest bulwersująca!

A co do Julio to bym go po ryju nie bił, co najwyżej na ławce bym go posadził :D :flaga:
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Odp: Julio Cesar

Post autor: hbk »

Przy tej 4 bramce mozna Julio usprawiedliwic, tak go zszokowala biernosc i nieporadnosc naszych obroncow, ze rece mu opadly,a  raczej sie nie podniosly:(
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Julio Cesar

Post autor: Kielben »

co Wy od niego chcecie? Mógł się lepiej zachować, ale bez przesady. Sam jestem bramkarzem i "takie" strzały są najgorsze do obrony, jak piłka szybko opada. I to z jaką mocą leciała, zastanówcie się trochę.
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
IlCapitano

Odp: Julio Cesar

Post autor: IlCapitano »

Zostało z niego już tylko nazwisko i taka jest prawda. On i Cambiasso najbardziej poszli w dół. Nie poznaję tych dwóch piłkarzy. Mam nadzieję, że nie oddamy Genoi całej karty Viviano bo będziemy w czarnej dupie.
W środę dałbym zagrać Castellazziemu.
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Julio Cesar

Post autor: Castellazzi »

Il Capitano pisze: W środę dałbym zagrać Castellazziemu.

Mistrzu  :hold: :hold: :hold: Jak ja jestem szczęśliwy z tego co przeczytałem  :hold: :hold: :hold:
Obrazek
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Julio Cesar

Post autor: Biały »

Il Capitano pisze: Zostało z niego już tylko nazwisko i taka jest prawda.
Beka :P  Więcej nie napisze, bo ręce mi opadły ;p
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Julio Cesar

Post autor: Kubus »

Co wy mówicie ehh nie bede tutaj nic mówił ale Julio To Julio ! :) Swietna Interwencja tam jedna była co nas wybronił :D
Obrazek
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Julio Cesar

Post autor: AlwaysRemember »

Cesar to świetny bramkarz. Zobaczcie, ile razy w meczu z Palermo obronił, a nie wieszacie na nim psy za 2 bramki. Wyciągnął mnóstwo strzałów, w tym jeden na jeden, prawie wybił ten rzut wolny. Dajcie spokój.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

No prawie wybił,gdyby użył właściwej ręki to by wybił (co sam z resztą powiedział),strasznie zgasł Cesar,od tamtego sezonu jest nie do poznania,zupełnie jakby wychodził na mecz by tylko przeczekać te 90 minut i wrócić do domciu,zero koncentracji,motywacji a przecież jak na bramkarza to jest jeszcze młody chłop.

http://www.youtube.com/watch?v=PdcKtbmsrcU
Zobacz,prawa ręka wyciągnięta i strzał byłby obroniony ! A przy bramce Pinillo jeszcze bezczelnie się schylił,co to ma być się pytam ?
Obrazek
Novicjusz
Posty: 192
Rejestracja: 3 cze 2009, 23:56
Lokalizacja: szczecin

Odp: Julio Cesar

Post autor: Novicjusz »

Co najmniej dziwne zachowanie JC. Ja rozumiem bramkarz rodem z polskiej ekstraklasy (no, może nie Sebastian Przyrowski), ale mamy do czynienia do niedawna wg wielu expertów bramkarzem no.1, zresztą tak samo jak reszta zawodników, wielu przeCHODZI obok meczu.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Julio Cesar

Post autor: pewny »

polecam fajny artykuł...

Julio myślę ze wypadł w miarę ok :)

http://www.seriea.pl/index.php?dzial=ak ... kul=212235

przede wszystkim na plus obronione dwa karne ;)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Julio Cesar

Post autor: Kusy »

Rzeczywiście fajny artykuł.

Julio ostatnio złapał dobrą formę, na początku sezonu miał mały kryzys formy, ale teraz już jest dobrze i niech będzie już tak do końca sezonu :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

Julio to klasowy bramkarz a na dodatek jeszcze młody jak na swoją pozycję, trochę opadł po tych sukcesach jak cały zespół ale w końcu musi wrócić, znowu poczuć głód gry i zwycięstw !
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

Nie rozumiem tej nagonki na Cesara, jak dla mnie jeden z nielicznych który przynajmniej ma jakąś motywację i nie spuszcza głowy w dół po straconych bramkach jak ostatni frajer. Dla mnie to wciąż światowa czołówka (mimo że tamten sezon miał bardzo słaby poza paroma przebłyskami no i początek tego sezonu również nie najlepszy ale teraz znacznie się poprawił i jest obecnie jednym z naszych najlepszych grajków) ale pozbywanie się go w obecnej chwili i w jego wieku byłoby jeszcze głupotą pokroju ściągnięcia Castaignosa.

FORZA JULIO!  :inter:
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Julio Cesar

Post autor: sampam »

Nie mam nic ani do Cesara, ani na poly anonimowego Castaignosa:)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Julio Cesar

Post autor: Woo-cash »

Nerazzurro_ pisze: Dla mnie to wciąż światowa czołówka 
Tylko światowa czołówka nie wpuszcza co mecz po 3 bramki. Tak tak zaraz pewnie ktoś napisze że to obrona jest winna ponieważ pozwalają przeciwnikowi na zbyt wiele. Ale niestety połowę ostatnich wpuszczonych bramek była do wyciągnięcia. Gdyby Julio rzeczywiście był w swojej formie do której nas przyzwyczaił. Jednak niestety tak nie jest i widocznie spuścił z tonu.
Oczywiście nie mam na celu aby wieszać na nim psy za poniesione porażki bo przede wszystkim winny jest cały zespół na czele z bez jajecznym trenerem a nie pojedynczy zawodnik.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

Tzn. wiadomo że to nie jest ten sam Julio który wyciągał niemal wszystko przed dwoma laty ale po zeszłym fatalnym sezonie i początkiem obecnego ostatnio nieco się ogarnął i jednak prezentuje pewien, solidny poziom który jest dopuszczalny jak dla mnie w przeciwieństwie do większości kadry Interu.
A to że wpuszcza tyle bram to się nie dziwię, wystarczy popatrzeć na to w jaki sposób traciliśmy bramki, jak nie Ranocchia to Lucio, jak nie oni to zaś Nagatomo da się wyruchać...tak naprawdę to Julio ma mało co do powiedzenie przy straconych bramkach.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2012, 17:51 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Julio Cesar

Post autor: Woo-cash »

Owszem że prezentuje się lepiej na tle innych. Nie biega i nie traci w bezmyślny sposób piłki co go w pewnym sensie usprawiedliwia jednak mimo wszystko powinien się jednak prezentować ciut lepiej :-)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
ODPOWIEDZ