Jesteś nowy...przedstaw się

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Narfi
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2004, 02:34
Lokalizacja: Zgierz / Łódź
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Narfi »

Jestem Narfi, a konkretnie Paweł ze Zgierza/Łodzi, jestem tu Nowy, ale miło mi Was wszystkich poznać... :)
FORZA INTER PER SEMPRE
Forza Inter!!!
------------------------
InterMediolan.pl
tupek17

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: tupek17 »

Damian z Lubina
FORZA INTER :!:
frykas

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: frykas »

jestem frykas i właściwie to jestem kibicem Man Utd, ale niedawno Andy, admin tej strony poprosił mnie żebym zrobił mu logo i podał mi adres tej stronki. Zalogowałem sie no i jestem. Pisze częściej na forum MU, ale i tu bede zaglądał. Jak ktoś bedzie chciał to moge czasem zrobić logo do podpisu, takie jak ja mam, tylko że oczywiście z Interem.

mysle że wam jakoś nie podpadne i bedzie miło

ps. jak bedziecie chcieli to moge wam pokazać moje inne loga...
Ala(alien)

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Ala(alien) »

Witam. Nazywam sie Ala mam 14 lat i jestem wielką fanką Legii i Manchesteru United !! Kocham te dwa kluby !!! Tutaj będe czasami pewnie zaglądała ;) Innym fanom Manchesteru polecam stronkę: www.devilpage.pl i forum tej stronki :D
QuaD

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: QuaD »

Ala(alien) pisze:Witam. Nazywam sie Ala mam 14 lat i jestem wielką fanką Legii i Manchesteru United !! Kocham te dwa kluby !!! Tutaj będe czasami pewnie zaglądała ;) Innym fanom Manchesteru polecam stronkę: www.devilpage.pl i forum tej stronki :D
oooo.. - fajna stronka ;)

ja tez sie przedstawie - rodzice mnie Witold ochszcili a xywa QuaD, jestem kibicem MU (polecam DP !! :D ) , Wisly Krakow i Slaska Wroclaw (moje miasto), NIE NAWIDZE czel$i, $realu, sralsenalu i legii !! interesuje sie grafika komputerowa (photoshop i te sprawy), grami (FIFA + CM rulz !!). aha - mam 15 latek i jeszcze nie wiem czy tu bede czesto pisal bo buda niestety za duzo mi czasu zajmuje :/
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: mati »

Nazywam sie Mateusz pochodze z okolic Rzeszowa, kocham "tylko" dwa kluby Inter i Arsenal... na forum byłem, już kiedyś gdy jeszcze było pod "starą" postacią... potem nie pisałem przez długi czas teraz powracam ;) interesuje się muzyką, mam wiele ulubionych zespołów muzycznych, z których ponad inne cenię dwa: Depeche Mode i The Cure... nienawidze:
czel$i, $realu, MUpetts, juwentusu, milanistów, to ten hamów - to były zespoły piłkarskie, w muzyce denerwuje mnie Hip-hop i Rap... a także ludzie, którzy niby są tymi ziomalami i hophopowcami... tak naprawde robią to wszystko tylko dla fasony i dlatego, że jest to modne... można to porównac u kibiców, do "wielkiej niby" miłości do takich klubów jak czel$i, MUpetts czy kurewscy...
BJY

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: BJY »

Jestem Bartek i pisze ze Szczecina.

Pozdrawiam
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Scpn »

mati_fci pisze:nienawidze:
czel$i, $realu, MUpetts, juwentusu, milanistów, to ten hamów - to były zespoły piłkarskie, w muzyce denerwuje mnie Hip-hop i Rap... a także ludzie, którzy niby są tymi ziomalami i hophopowcami... tak naprawde robią to wszystko tylko dla fasony i dlatego, że jest to modne... można to porównac u kibiców, do "wielkiej niby" miłości do takich klubów jak czel$i, MUpetts czy kurewscy...
Pan nibyziom, nibyhiphopowiec i nibykibic prosi pana Wyrocznie o to żeby nei pieprzył głupot i nie prowokował innych, a także o to, żeby nie pisał kogo i czego neianwidzi, bo móiąć szczerze śednio mnie to obchodzi. Dziękuje za wysłuchanie, bo to dla mnei wielki zaszczyt zwazywszy, ze Pan zawsze ma racje.
hrabi

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: hrabi »

Elo :!: Tu hrabi z Olkusza, wiecej chyba pisac nie musze
Marcin_

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Marcin_ »

Mam na imię Marcin, i jestem z Białegostoku

Kibicuje: FC Barcelonie, Interowi, Bayernowi, Aston Villi, Jagiellonii, Wiśle Kraków, i Siarce Tarnobrzeg
BOYSAN

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: BOYSAN »

no to teraz kolej namnie :D :D wsumie to ja kibicuje z bratem INTEROWI ja mam na imie DAREK a mój brat HENIEK 8) 8) FORZA INTER [/b]
Inter_Fan

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Inter_Fan »

witam jestem Darek lat 17 jestem fanem INTERU !
pozdrawiam !!
IMPERATORE
Posty: 13
Rejestracja: 30 sty 2005, 01:08
Lokalizacja: Bytom

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: IMPERATORE »

Damian lat 22 narazie jestem niemile zaskoczony prowadzeniem tego forum ;/ oby sie to zmieniło ..uwazam ze nie powinno sie tepić młodych
C'e solo l'inter per me !!!
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Nester »

IMPERATORE pisze:Damian lat 22 narazie jestem niemile zaskoczony prowadzeniem tego forum ;/ oby sie to zmieniło ..uwazam ze nie powinno sie tepić młodych
Najpierw zapoznaj sie z zasadami forum a nie juz narzekasz :/ Boze widzisz a niegrzmisz :D
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: mati »

IMPERATORE pisze:Damian lat 22 narazie jestem niemile zaskoczony prowadzeniem tego forum ;/ oby sie to zmieniło ..uwazam ze nie powinno sie tepić młodych
chłopie jestem pewnie młodszy od Ciebie i nikt mnie nie tępi :grin: poprostum najpierw jak sie rejestrujesz na forum to tydzień czytasz same wypowiedzi nic nie piszesz nizego nie zakładasz... po tygodniu jak poznasz nieco ludzi i obyczaje na forum możesz sie odważyć i coś napisać :wink: a po dłuższym czasie założyć nawet ciekawy temat ;) ja zawsze się kieruje takimi zasadami na różnych forach...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: MiRas. »

IMPERATORE pisze:Damian lat 22 narazie jestem niemile zaskoczony prowadzeniem tego forum ;/ oby sie to zmieniło ..uwazam ze nie powinno sie tepić młodych
Jeśłi ktoś jest młodszy to nie znaczy, ze nie nie umie się zachować, w przeciwieństwie do Ciebie...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Orzeu »

IMPERATORE pisze:Damian lat 22 narazie jestem niemile zaskoczony prowadzeniem tego forum ;/ oby sie to zmieniło ..uwazam ze nie powinno sie tepić młodych
Dziwne...
... bo poziomem swych wypowiedzi nie przewyższasz 10-latka
Obrazek
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Scpn »

Loool !! IMPERATORE chce z tego co widac zdominowac forum :P :P :P :
Obrazek
Niedlugo nie bedzie tematow w ktorych nei ebdzie jego wypowiedzi. Owszem - ja tez czasem wypowaidam sie w tematach w ktorych w zasadzie niemam nic do powiedzenia, ale do cholery NIE NA TAKĄ SKALE !!!!
poprostum najpierw jak sie rejestrujesz na forum to tydzień czytasz same wypowiedzi nic nie piszesz nizego nie zakładasz... po tygodniu jak poznasz nieco ludzi i obyczaje na forum możesz sie odważyć i coś napisać a po dłuższym czasie założyć nawet ciekawy temat ja zawsze się kieruje takimi zasadami na różnych forach...
To powinien byc jeden z punktow regulaminu :]. Ja tez, zanim zarejestruje sie na jakimkolwiek forum, czytam je chyba ze 2 tygodnie. To forum jest chyba rekordowe, bo czytalem je chyba z miesiac :P
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: mati »

no imperatore troche rzesadził :D chciarz z tego co ja pamiętam po sobie to, też tak na początku zrobiłem, z tym, że wtedy wypowiedziałem się w 2 razy mniejszej ilosci tematów
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szycha »

Dokładnie Qwa po co pisać np. o meczach sprzed kilku tygodni :!: :/ i pisać bezsensu, że ładną brame zdobył Adriano LoL 8) Troche szeroko..
maciek11

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: maciek11 »

Czesc jestem Maciek z Sandomierza (woj. świętokrzyskie)
Chomidinho

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Chomidinho »

Cześć jestem Piotrek z Wałcza (zach.pom.) Kocham FOOTBALL !!!!!!!!!!!!!!!!!
slyy

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: slyy »

Siemka jestem Adam z grudziądza Jestem tu od wczoraj :P I jest looz A tak dla tych co tepia mlodych mam 17 lat!
$zaker

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: $zaker »

Ciao mam na imie Łukasz, wolaja na mnie szaker. Interesuje sie sportem szczegolnie piłka nozna, jak kazdy z nas kibicuje Interowi. W czerwcu skoncze 15 lecie swojego żywota dokladnie 25 czerwca :). Oprocz piłki nożnej bardzo uwielbiam ogladac Filmy oraz Sluchac muzyki z filmow czyli Soundtrackow. W przyszlosci mam zamiar wyjechac za granice do Anglii
kto wie gdy sie ustatkuje moim marzeniem bedzie wyjazd do Włoch oczywiscie na mecz Interu, chcialbym zeby byl wygrany :) to tyle o sobie :].Wolałem sie rozpisac niz podac tylko imie i jedno marne zainteresowanie.
ostry

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: ostry »

Elko,ja jestem se Paweł z Tychów..(królowie Ślaska):D 8) 8) 8)
robinho

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: robinho »

Ja jestem Tomek z Interem od zawsze :!: :!: :!: :grin:
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Bart »

Ja muszę zwrócić uwagę na jakąś idiotyczną tendencję nowych użytkowników. najpierw był IMPERATORE, potem jeszcze ktoś, teraz Pieklo. Od razu po rejestrowaniu odpisują na wszystkie możliwe tematy jednozdaniowym bezsensownym bełkotem (nie zawsze, ale często). Ludzie, opanujcie się, nie w tym tkwi cel dyskusji :roll:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szycha »

Bart pisze:Ja muszę zwrócić uwagę na jakąś idiotyczną tendencję nowych użytkowników. najpierw był IMPERATORE, potem jeszcze ktoś, teraz Pieklo. Od razu po rejestrowaniu odpisują na wszystkie możliwe tematy jednozdaniowym bezsensownym bełkotem (nie zawsze, ale często). Ludzie, opanujcie się, nie w tym tkwi cel dyskusji :roll:
Popieram w 117 % ;)
slyy

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: slyy »

jeżeli ktos chce sie wypowiadac to chyba nie mozna mu tego zabronic, jest to najdziwniejsze forum, jakie spotykam :/
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Ljarro »

slyy pisze:jeżeli ktos chce sie wypowiadac to chyba nie mozna mu tego zabronic, jest to najdziwniejsze forum, jakie spotykam :/
Nie ma dziwne, skoro jedyne forum na jakim sie wczesniej udzielałeś to forum.onet.pl lub forum.o2.pl
ODPOWIEDZ