Ronaldo Luís Nazário de Lima

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: PioFCI »

od niego sie zaczelo...moge powiedziec tylko, dziękuję  :hold:


RONALDO jest tylko jeden  :pijaki:
Inter na zawsze !!!
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Omen »

Chuchu pisze: Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii futbolu. Na głównej stronie wp i onetu oczywiście cisza, ale jak Messiego boli palec to dają jako news główny...

To wcale nie dziwne bo o wczorajszych Derby Włoch cisza w mediach a sensacja że Casillas dostał czerwoną kartkę z Espanyolem.
Co do tematu to szkoda że Ronaldo odchodzi w zapomnieniu...Jak większość z nas dzięki niemu kocham Inter  i ogólnie piłkę bo wszystko zaczęło się od reprezentacji Brazylii na mundialu we Francji.Kontuzję go zniszczyły jestem pewien  że gdyby nie one mógłby dziś być drugim Pele.Jego urazy spowodowały że zacząłem poznawać naszą drużynę i kiedy przechodził do Realu ja pozostałem i za to mimo wszystko mu dziękuje!Szkoda że nie pozostał u nas mógłby być ikoną i może inaczej by się to potoczyło...ech
:szal:
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Serpente »

W sumie to ostatnio niezłe jaja się tam działy,Carlosowi i Ronaldo podobno grożono śmiercią przez co Roberto przeniósł się gdzieś do Ruskich a Ronaldo postanowił zakończyć karierę
http://www.as.com/futbol/video/aficiona ... sftb_2/Ves
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Jaszczu91 »

Niby już dawno go u nas nie ma, już nie było o nim głośno, został zapomniany, a mimo to jest mi jakoś smutno z powodu, że zakończył karierę. Mam do tego piłkarza ogromny sentyment. Z oczywistych względów. No bo przecież od niego wszystko się zaczęło.:) dzisiaj wypada mu tylko podziękować za te emocje i gole. Może kiedyś zobaczymy go jeszcze w Interze w trochę innej roli. 
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: ferii »

Mój idol i dzięki niemu zaczęła się miłość do futbolu i Interu;)
najlepszy piłkarz jakiego kiedyś widziałem na boisku i wg mnie największy zmarnowany talent przez kontuzje...;/ 


:hold: :hold: :hold: :hold: dziękuje za wszystko!!;) i  życzę wielę szczęścia!! nr 1 napastnik w historii futbolu!! :love:
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Matios »

Chyba mam takie same odczucia jak wiekszosc z Was. Nasz idol z dziecinstwa zegna sie z futbolem..

Najlepszy pilkarz swiata, Fenomen w calkowitym znaczeniu tego slowa, Luiz Nazario de Lima Ronaldo. Dziekuje Ci. :hold:
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Blablarzynca »

Cóż mogę zrobić ? Mogę mu tylko szczerze podziękować.
all in the game, yo, all in the game
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Vancore »

Nie uwazam go za najlepszego gracza w historii ani nawet w XXI wieku ale fenomenem byl i bedzie pamietany jak ci najwieksi, to niewatpliwe. Tyle lat, tak silne kluby a LM nie zdobyl. Tego 1 trofeum mu zabraklo.
Obrazek
Obrazek
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Helton »

Wielki piłkarz najwybitniejszy w historii. Gdyby nie te kontuzje mógł być tak samo legendarny jak pele czy maradona. Takich piłkarzy już nie ma Ronaldo , Zidane , Figo, Rivaldo, Baggio.Dzisiaj jest hormon messi pedalek cristiano. A to ,że nie wygrał ligi mistrzow trudno Pele też nie wygrał Ligi mistrzow (Pucharu Europy) zresztą nawet nie grał w Europie , Maradona tak samo. Nie chodzi tutaj o kolekcje trofeów , ale o umiejętności. A tymi umiejętnościami i talentem przerastał wszystkich o dwie klasy szczególnie w połowie lat 90-tych.Szkoda ,że pod koniec tak się źle zachował w stosunku do nas ,ale teraz mam nadzieję ,że wykaże się MM może Leo i znajdą mu miejsce w innej roli tutaj w interze.
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Borowa »

Helton pisze: ale teraz mam nadzieję ,że wykaże się MM może Leo i znajdą mu miejsce w innej roli tutaj w interze.
Jest to raczej mało prawdopodobne. Ronaldo ma rodzinę w Brazylii, od lat powtarza, że zamierza tam prowadzić jakieś przedsiębiorstwo i otworzyć fundację.
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: mikruzzo »

Wielki piłkarz, ciesze się że reprezentował barwy naszego klubu:) szacun i wszystkiego dobrego
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Serpente »

Pożegnalny mecz Ronaldo w reprezentacji:

http://www.youtube.com/watch?v=DwQ0YrbI ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=5yJaxZQt ... r_embedded

Szkoda że nie wykorzystał swoich sytuacji,tak na zakończenie ;(
Ostatnio zmieniony 9 cze 2011, 17:46 przez Serpente, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Gunnar »

Szacunek, ale spasł się konkretnie :D
Obrazek
koniar
Posty: 144
Rejestracja: 15 kwie 2010, 20:40
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: koniar »

Był moim idolem z dzieciństwa:) ale przechodzenie barca-inter-real-milan trochę mnie irytowało...Ale to dzięki niemu zacząłem się interesować interem i stał się przez moją ulubioną drużyną:)...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: pewny »

pomyslalem ze warto było by cos napisac... wkoncu był on idolem od samego początku kibicowania... dzięki niemu przez pełniutkie 14 lat w sercu mam INTER MEDIOLAN !!!

mysle i widze ze takich jak ja jest wiecej, takze Ronaldo w dużej mierze przyczynił sie do kibicowania Nerrazzurim :)

FORZA INTER !!!
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
VVujek

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: VVujek »

Był jest i będzie moim idolem.Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Interu którzy zaczęli kibicować  97,98,99 :)  
Forza Inter,Forza Ronaldo  :hold:  :piwko:
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: FReeFonix »

Najbardziej zapamietałem jego gre na Mundialu 2002. Cudo! Dla mnie on jest tak samo dobry jak Pele.
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Serpente »

A teraz sobie wyobraźcie kilka lat wstecz jeśli była by ta sama sytuacja co dziś,Ronaldo świetne występy w Interze i reprezentacji no to City albo inna Czelska wykłada za niego furę pieniędzy i co ? I zamiast dryblingów,porywających akcji mielibyśmy kolejnego robota biegającego od bramki do bramki aż jakiś Terry czy Ferdinand nie złamie mu nogi,nawet nie wiecie jak się ciesze że zdążyłem jeszcze obejrzeć ostatki prawdziwej magii futbolu,Zidane,Ronaldo,Del Piero,Maldini,Zanetti...
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Serpente »

Obrazek
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: timon »

Od niego zaczela sie moja milosc do pilki i do Interu. Najlepszy pilkarz jakiego widzialem. Szkoda ze zniszczyly go kontuzje, gdyby zagral caly sezon 02 nie musielibysmy wygrywac w ostatnim meczu z Lazio tylko mielibysmy mistrza ze 4 kolejki przed koncem. Fenomen
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Woo-cash »

Nerazurro_ pisze: Jezu...jaki on gruby  :shocked:
Chudy nie jest. Coś tam kiedyś było że on ma jakąś chorobę że przez nią tak tyje. Jednak jak dla mnie to jego choroba nazywa się Cheesburger i Piwo.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Serpente »

Podobno przez tarczycę tak tyje,no ale pewnie niesportowy tryb życia dał się we znaki.
Obrazek
kurpi
Posty: 17
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:26
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: kurpi »

RONALDO jest tylko jeden! R9 <3
qjaf

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: qjaf »

Pilkarzy sprzed dekady, czy wiecej lat zawsze troche koloryzujemy, ale w przypadku kilku nazwisk nie sposob inaczej o nich mowic jako "zachwycajacych". Ronaldo 1 raz widzialem na mś w 98 r. (pamietna absencja w finale!). Napastnik kompletny, ale jako czlowiek? Trudno sie wypowiedziec, ale orderu za wiernosc i przywiazanie do barw klubowych, to bym mu nie wreczyl :D Najciekawsze jest to, ze za 10 lat nasi rowiesnicy tez napisza, ze Ronaldo jest tyko jeden. Cristiano;) Trzeba mu oddac, ze bilansem nie odstaje od Brazylijczyka. Troche mnie wnerwia, jak ktos pisze, ze to "pedal", a Messi to "troll", "hormonek" itd. Umowmy sie, kazdy kibic chcialby miec jednego z nich w swojej druzynie.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: pewny »

Ronaldo przy losowaniu eliminacji MŚ 2014 wylosował nam w ostatniej chwili Anglie zamiast Hiszpanii, myśle ze to duży plus dla nas no i duży plus nalezy sie jemu samemu za tak szczęsliwy traf... :)

myśle ze warto to zaznaczyc, bo takie sytuacje układają historie, a historie pisze życie...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
InterTommy
Posty: 13
Rejestracja: 27 lis 2010, 16:38
Lokalizacja: Lublin

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: InterTommy »

Jestem podobnego zdania co większość z was. Dzięki niemu nie tylko zacząłem kibicować Interowi, ale też zaczęła się dla mnie przygoda z piłką. Dla mnie najlepszy piłkarz w historii...

Niestety powinniśmy pamiętać, że jest chyba jednym z największych zdrajców w historii :

Barcelona--->Real Madryt
Inter--->AC Milan
FLAMENGO--->CORINTHIANS

Osobiście nigdy nie wybaczę mu tego, że odszedł, a potem wrócił grać w Milanie... Pozdro!
\"Ma dimmi cosa c\'e di meglio,
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria?\"

\"Ale powiedz mi co jest lepszego,
Niż długie cierpienie aby osiągnąć sukces?\"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Woo-cash »

quote author=InterTommy link=topic=2692.msg147033#msg147033 date=1312709497]
Niestety powinniśmy pamiętać, że jest chyba jednym z największych zdrajców w historii :

Barcelona--->Real Madryt
Inter--->AC Milan
FLAMENGO--->CORINTHIANS

Osobiście nigdy nie wybaczę mu tego, że odszedł, a potem wrócił grać w Milanie...
[/quote]
Na pal go! Za jego zdradzieckie występki. Niech kona w męczarniach! A co.
A Zlatanowi, Seedorfowi, Pirlo i wielu wielu innym odpuściłeś winy?  :lol3:[
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Borowa »

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Ciekawostka, nigdy o tym wcześniej nie czytałem.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: pewny »

niektóre prawdy wychodzą po latach... szkoda że odszedł, bo później w Realu strzelał jak maszynka... był formie po mistrzostwach...

no i teraz wyszło dlaczego zagrał w Milanie... chciał nam zrobić na złość po tym jak Moratti go potraktował :)
ale to wyjdzie jeszcze w innym wywiadzie :D
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Klinsi64

Odp: Ronaldo Luís Nazário de Lima

Post autor: Klinsi64 »

to że przeszedł do Milanu raczej o nim źle świadczy nie o Morattim który traktował go jak syna gdy ten był kontuzjowany(na 5 sezonów opuścił 3) 45 mln od Realu to była dobra cena za zawodnika
o niepewnym zdrowiu,nie ma co narzekać bo dzięki odejściu Ronaldo mogliśmy podziwiać w barwach Interu tak znakomitych napastników jak Crespo,Batistuta,czy Julio Cruz ;)
ODPOWIEDZ