Tu wspominamy zmarłych

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: kachol »

bihal pisze: Co bylo zlego Kachol w tej wypowiedzi ?? a jesli chodzi o barana to masz racje :) widocznie czesto nalezysz do stad
Wejdź sobie na każdy większy serwis, tam, akurat wpisujesz się świetnie w polski konformizm w tej sprawie. A złe było (dla mnie) to w Twojej wypowiedzi, że tutaj wspominamy zmarłych i w chwili śmierci Amy Winehouse nie jest to miejsce i czas gdzie mamy rozmawiać o jej problemach i sposobie życie, tylko wyrazić żal po jej śmierci jeśli ktoś ma taką potrzebę... Cała reszta tutaj to spam... Jak ja kogoś nie żałuję, że umarł to w ramach szeroko rozumianego dobrego wychowania nie wchodzę tam gdzie ludzie chcą wyrazić hołd danej osobie tylko po, aby kogoś prymitywnie sprowokować...
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Jedrula »

Podpisuję się pod wypowiedzią kachola. Jeżeli nie masz potrzeby wpisać się w ton dyskusji, to nie wypowiadaj się w ogóle. Albo lepiej - załóż swój własny temat "zmarli, których nie żałujemy".
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: dani7 »

Andrzej Lepper, założyciel i przewodniczący Samoobrony, były wicepremier, były wicemarszałek Sejmu, czterokrotny kandydat na urząd prezydenta RP nie żyje. Policja poinformowała, że najprawdopodobniej popełnił samobójstwo przez powieszenie. Miał 57 lat. Został znaleziony martwy przez współpracownika we własnym biurze.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Kubus »

W sumie to slysząc to w radiu nie byłem pewny czy dobrze słyszałem, nie wiem co powiedzieć nie spodziewałem sie tego w każdym razie.
Obrazek
Klinsi64

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Klinsi64 »

szkoda gościa...
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Jedrula »

Bez wątpienia najbarwniejsza postać polskiej sceny politycznej.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Messie »

jest takie powiedzenie ze o zmarłych nie mówi sie wogóle, albo nie mówi źle tylko dobrze..
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Woo-cash »

Messie pisze: jest takie powiedzenie ze o zmarłych nie mówi sie wogóle, albo nie mówi źle tylko dobrze..
„De mortuis aut bene, aut nihil” (O zmarłych należy mówić dobrze albo wcale).

Smutna wiadomość. Miałem szacunek dla niego. Niech mu ziemia lekką będzie.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Lamatico »

Powiem szczerze, że miałem słabość do gościa. Jako, że jestem ze wsi od małego Samoobrona była mi bliska sercu. Nawet mam gdzieś w szafie ich krawat.
Andrzej Lepper był dobrym politykiem, który sprzyjał wsi nie tylko na podstawie wiedzy teoretycznej, ale i praktycznej. Zgubiły go niepotrzebne afery, które według mnie były nagonką na niego i w których prawdy było mało. Szum jednak dał swoje.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Woo-cash »

Zgadzam się z Tobą że te wszystkie skandale, afery zrobiły swoje. Mówił prawdę o Polsce co bolało tych mafiozów i złodziei którzy tak kurczowo trzymają się stołków więc postanowili go udupić żeby za dużo nie mówił. Choć ostatnio krążyło że jego syn był poważnie chory i sam Lepper kiedyś poruszał ten temat i być może również i to miało swój wpływ na jego decyzje.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Helton »

Szkoda mi tego polityka. Ale taka jest prawda ,że prawicowe media go zaszczuły
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Piekarz »

Helton pisze: Szkoda mi tego polityka. Ale taka jest prawda ,że prawicowe media go zaszczuły
:lol: :lol:

Nie no, już, "nie róbmy sobie jaj z pogrzebu".
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Helton »

Piekarz pisze:
Helton pisze: Szkoda mi tego polityka. Ale taka jest prawda ,że prawicowe media go zaszczuły
:lol: :lol:

Nie no, już, "nie róbmy sobie jaj z pogrzebu".
Nie wiem o co ci chodzi ,ale to śmieszne nie jest.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: anett »

Skoro wspominamy to warto przypomnieć sobie postać Arkadiusza Gołasia. Dziś mija szósta rocznica jego śmierci. Świetny siatkarz, który zapisał się w naszej pamięci grą w reprezentacji oraz klubie AZS Częstochowa. Zginą w wypadku samochodowym w Austrii. Miał 24 lata.
prezes9000
Posty: 11
Rejestracja: 4 wrz 2008, 19:56

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: prezes9000 »

Pamiętamy!    REST IN PEACE
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Kusy »

Steve Jobs nie żyje

Współzałożyciel i były prezes, a także przewodniczący rady nadzorczej Apple Inc. Steve Jobs zmarł w Kalifornii w wieku 56 lat
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Serpente »

Wielka szkoda,imponował mi swoją ambicją,wizją,wyobraźnią,wielki człowiek,niech spoczywa w pokoju R.I.P.

http://www.youtube.com/watch?v=ogKQjHOV ... r_embedded
Obrazek
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: FReeFonix »

Pozostaje podziekowac, wiele zrobil dla nas. Spoczywaj w pokoju przyjacielu..
Ostatnio zmieniony 6 paź 2011, 13:01 przez FReeFonix, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: AlwaysRemember »

http://www.tvn24.pl/0,1720220,0,1,rosyj ... omosc.html

Kurde, w Rosji ostatnio się nie za dobrze dzieje. Hokeiści, nadzieja skoków narciarskich...spoczywaj w pokoju.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Adriano_forever »

Pisaliśmy już o tym na SB. Karelin był liderem swojego kraju w skokach, wróżono mu bardzo dobry sezon. W lecie skakał bardzo dobrze. Niestety na inauguracje zimowego sezonu go zabraknie...

Coraz częsciej słyszymy o tragediach i wypadkach w Rosji, złośliwość rzeczy martwych? Nie sądze...

Tak czy inaczej Paweł spoczywaj w pokoju...
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Kusy »

"Tragedia podczas zawodów Moto GP w Malezji. Koszmarny wypadek na drugim okrążeniu zawodów zakończył się śmiercią włoskiego motocyklisty - Marco Simoncelliego. "

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... wkqGsj9HW4
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
KubusF
Posty: 29
Rejestracja: 2 cze 2008, 17:34
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: KubusF »

Straszne jest też to, że uderzenie w głowę dostał od swojego idola Rossiego. Kilka lat temu, gdy Moto GP było transmitowane na ES był z nim wywiad. Jeździł wtedy w 125 albo już w 250. Dokładnie nie pamiętam. Ale pokazywał swój kombinezon z żółtymi wstawkami w stylu Rossiego. Do tego wielka fascynacja 46 i jego fryzura. Wielka szkoda Marco, ale również Edwardsa  i Rossiego
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Kusy »

W wieku 67 lat zmarł legendarny pięściarz, były zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej Joe Frazier. Frazier trzykrotnie walczył ze słynnym Muhammadem Alim, wygrywając z nim raz w „walce stulecia”, w nowojorskiej hali Madison Square Garden w 1971 r., a dwukrotnie przegrywając w 1974 i 1975 r.

http://www.youtube.com/watch?v=YyezmRI-7cE
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Chuchu »

Ośmiu piłkarzy zginęło w wypadku samochodowym, a trzynastu zostało rannych. Całe Togo jest w tym momencie pogrążone w żałobie.

Autubus przeworzący piłkarzy klubu Etoile Filante stracił koło, po czym się przewrócił i zjechał z drogi, po czym zaczął płonąc w ogniu. Ośmiu zawodników zginęła na miejscu.
Klinsi64

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Klinsi64 »

selekcjoner reprezentacji Walii 42letni Gary Speed został znaleziony martwy,prawdopodobnie popełnił samobójstwo...
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Zzzz »

g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: g0raFCI »

W wieku 97 lat zmarł dziennikarz Michał Sumiński - informuje Polskie Radio. Był autorem popularnego w latach 70. i 80. programu telewizyjnego dla młodzieży Zwierzyniec. Kiedyś widziałem kilka odcinów powtórkowych, bardzo fajny program, ciekawe przedstawienie przyrody... Spoczywaj w pokoju.
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: InterNH »

27 grudnia 2000 roku odszedł od nas Piotr Łuszcz vel Magik.Jeden z najwybitniejszych twórców na polskiej scenie rapowej.Był członkiem grup Kaliber 44 i Paktofonika.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
kolus
Posty: 248
Rejestracja: 3 sty 2009, 17:07
Lokalizacja: Lublin

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: kolus »

InterNH pisze: 27 grudnia 2000 roku odszedł od nas Piotr Łuszcz vel Magik.Jeden z najwybitniejszych twórców na polskiej scenie rapowej.Był członkiem grup Kaliber 44 i Paktofonika.
chyba 26 grudnia.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: pewny »

kolus pisze:
InterNH pisze: 27 grudnia 2000 roku odszedł od nas Piotr Łuszcz vel Magik.Jeden z najwybitniejszych twórców na polskiej scenie rapowej.Był członkiem grup Kaliber 44 i Paktofonika.
chyba 26 grudnia.
nie chyba, tylko na pewno 26.
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ