Andrea Poli

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Andrea Poli

Post autor: piotrek7 »

Nie wiem jak innym użytkownikom, ale mi podobają się transfery młodych, ale już zdolnych do gry na przyzwoitym poziomie (przynajmniej w SerieA) Włochów. Przy okazji może również zyskać reprezentacja, co także by mnie ucieszyło.
Mam nadzieję, że otrzyma szansę, choć z tym może być różnie patrząc na niektóre decyzje Gasperiniego.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 14:37 przez piotrek7, łącznie zmieniany 1 raz.
Lubuszanin
Posty: 675
Rejestracja: 2 mar 2008, 22:05
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Lubuszanin »

Randama pisze: Skoro Moratti potwierdził transfer Poliego to zakładam ten temat. Pomocnik występujący w Sampdorii trafi do Interu na zasadzie rocznego wypożyczenia. Biorąc pod uwagę nie najlepszą sytuację finansową Interu Branca zrobił niezły interes, niczego bowiem nie zaryzykujemy. Ponoć Inter będzie zobligowany do wykupu gracza po 25 meczach rozegranych przez niego. Powiem tak: jeżeli on faktycznie rozegra tyle spotkań, to będzie to oznaczało, że się sprawdził. Obecnie leczy kontuzje, ale liczę że będzie tak jak w przypadku Pazzinego przy transferze do nas. Do tej pory jakoś bardzo mu się nie przyglądałem, ale myślę, że rywalizacja Mottcie, Dekiemu i Cambiasso zrobi dobrze. Miejmy nadzieje, że będzie naszym Pirlo.

Pirlo tez był nasz :)
FORZA INTER !!!
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Andrea Poli

Post autor: Vancore »

Jest juz oficjalne potwierdzenie na inter.it

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=53878&L=it
Obrazek
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: MiRas. »

Ciekawi mnie ten zawodnik, na pewno wzmocni to konkurencję w środku pola i może w końcu posadzi to na ławkę mojego misia pysia - Thiago. Wielu się nim zachwyca, a jeszcze dwa lata temu był obok Santona i Balotellego największym talentem Włoch. Balot jak widać robi "furorę" w City, z Santona rośnie talent na miarę Newcastle, więc mam wielką nadzieję, że Andrea to będzie wreszcie ktoś na miarę Interu. Co do formy transferu jest ona świetna.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
IlCapitano

Odp: Andrea Poli

Post autor: IlCapitano »

Widziałem go w kilkunastu meczach Sampdorii i prezentował się całkiem fajnie. Wielu się nim zachwyca i robi z niego włoskiego Xaviego, a ja sobie spokojnie poczekam na jego pierwsze mecze w naszej drużynie. Zbyt wielu szans na grę pewnie miał nie będzie, niemniej formuła transferu jest genialna. Branca, nie wiem jak to zrobiłeś ale wielkie brawa.
Oby miał wejście do drużyny podobne jak taki jeden pan napastnik, też z Sampdorii, co to mu trzeba pół sytuacji do strzelenia gola.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kubus »

świetnie zobaczymy co z niego będzie :D geniealna forma wypożyczenia :)
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Andrea Poli

Post autor: Seba »

Przy obecnej taktyce, gdzie w środku pola są tylko dwa miejsca, jego szanse na grę są minimalne. Liczę jednak, że Gasperini pójdzie po rozum do głowy i jeśli nie zrezygnuje z trójki obrońców, to przynajmniej pozmienia trochę z przodu. Mianowicie Sneijder za dwójką napastników, a za Holendrem dwójka cofniętych graczy. Wtedy Poli może śmiało rywalizować o miejsce w składzie. Oczywiście o ile w ogóle można mówić o rywalizacji. Jeśli Elastico będzie faworyzował Crackena, to tylko jego absencja spowodowana kontuzją da jakiekolwiek szanse gry innym. Poli swego czasu nazywany był nowym Pirlo. Szybko jednak przygasł i nie pozostaje nam nic innego, jak wierzyć, że w Interze eksploduje jego talent.
Obrazek
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Andrea Poli

Post autor: piotrek7 »

Kubuś:) pisze: świetnie zobaczymy co z niego będzie :D geniealna forma wypożyczenia :)
Jakby Inter miał swoich ludzi w Sampdorii...
Sprzedali nam Pazziniego w środku sezonu przez co moim zdaniem spadli do SerieB, a teraz znowu wyświadczają nam przysługę i na moment przed końcem  okienka transferowego oddają nam kolejnego podstawowego zawodnika. I to na jakich warunkach!
  I teraz zachodzi pytanie, czy to rzeczywiście jest wielki talent czy Sampdoria jest taka "niemądra". Bo warunki transferu (ewentualnego) w stosunku do tak młodego i perspektywicznego gracza są niespotykane.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2011, 20:25 przez piotrek7, łącznie zmieniany 1 raz.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Andrea Poli

Post autor: Jaszczu91 »

Pozyskujemy kolejnego młodego zawodnika o którym mówiło się że to nowy Pirlo. Ale to tylko gadanie. To kolejny piłkarz, który dopiero kiedyś może stać się wzmocnieniem, jeśli dojdzie do świetnej formy. Inter nie  pozyskuje zawodników którzy dali by pewność podniesienia poziomu  sportowego drużyny, lecz kupuje takich którzy dają tylko nadzieję. Niestety my potrzebujemy zawodników na dziś a nie na jutro. Mnie ten transfer nie powala na kolana. 
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Poli

Post autor: pewny »

Branca pod koniec okienka transferowego troche sie popisał... mam tutaj na mysli (Poli + Forlan za malutenką kase) :)
czyzby walczył o podwyżke?? :)

tak jak wyzej zostało wspomniane jesli Poli wypali te 25 meczów to oznaczac bedzie ze to godny zawodnik... czas pokaże...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Andrea Poli

Post autor: Serpente »

Oby wymiatał jak w FM'ie  :P
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kaamilos1908 »

Poli już jest wzmocnieniem i to sporym mysle że nie bez powodu mówią o nim młody Pirlo... Ma ku temu predyspozycje chłopak na pierwszy skład a jak nie to jako częsty zmiennik choćby Motty..
*Fc Internazionale 1908*
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kusy »

Kaamilos1908 pisze: Poli już jest wzmocnieniem i to sporym mysle że nie bez powodu mówią o nim młody Pirlo... Ma ku temu predyspozycje chłopak na pierwszy skład a jak nie to jako częsty zmiennik choćby Motty..
wzmocnieniem? przecież on nie zagrał nawet minuty jeszcze u nas...
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Poli

Post autor: pewny »

kusy pisze:
Kaamilos1908 pisze: Poli już jest wzmocnieniem i to sporym mysle że nie bez powodu mówią o nim młody Pirlo... Ma ku temu predyspozycje chłopak na pierwszy skład a jak nie to jako częsty zmiennik choćby Motty..
wzmocnieniem? przecież on nie zagrał nawet minuty jeszcze u nas...
przyszedł do Nas z kontuzją, później w sparingu jakimś grał i znowu odnowiła mu się kontuzja, także nie miał na razie możliwości grania :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kusy »

Zgadza się, dlatego nie ma co pisać że jest wzmocnieniem, bo nie wiadomo jak się będzie prezentował.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Poli

Post autor: pewny »

kusy pisze: Zgadza się, dlatego nie ma co pisać że jest wzmocnieniem, bo nie wiadomo jak się będzie prezentował.
racja :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kaamilos1908 »

To prawda chodzilo mi o to że to dobry zawodnik ktory jak dostanie szansę przebicia do pierwszej 11 to będzie wzmocnieniem napewno większym niż choćby Dejan w obecnej formie... myśle że z Udinese pokaże klase... Choć mecz ciężki ale to idealny moment na przełom w całej drużynie...
*Fc Internazionale 1908*
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: gromek »

Ja osobiście uważam że jest to bardzo utalentowany zawodnik i musi zacząć u nas grać by to wszystkim udowodnić niech gra np za dekiego który na dzien dzisiejszy jest kompletnie bez formy.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Andrea Poli

Post autor: Dzonyy »

Kaamilos1908 pisze: będzie wzmocnieniem napewno większym niż choćby Dejan w obecnej formie...
Od Dejana w obecnej formie lepszy jest mały Krzyś jeżdzący na wózku inwalidzkim.

Bardzo bym chciał aby Poli wypalił i stał się filarem naszej pomocy, ale powinniście wyluzować z mówieniem jaki on będzi super bo możeci się przeliczyć. Od początku sezonu gnębią go kontuzje i do tego jeszce tak naprawdę nic w Serie A nie pokazał.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kaamilos1908 »

Dlatego czekamy na sobotę... A to że jest to dobry zawodnik wnioskuję z gry w poprzednim klubie a jak będzie u nas mam nadzieję że lepiej....
*Fc Internazionale 1908*
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kusy »

Mam nadzieje że chłopak dostanie w końcu szansę. Pewnie są na to małe szanse że rozpocznie spotkanie z Udine od pierwszej minuty.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kaamilos1908 »

Właśnie byłoby dobrze jakby zagrał od początku... Tak jeśli mecz się nie ułoży to ciężko będzie mu wejść w mecz... Mam nadzieję że Trener dostrzeże fakt potrzeby tej zmiany...
*Fc Internazionale 1908*
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Chuchu »

Szkoda mi chłopaka. Widać, że ma potencjał na bycie świetnym zawodnikiem z najwyższej półki a marnuje się u nas.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Lamatico »

Chuchu pisze: Szkoda mi chłopaka. Widać, że ma potencjał na bycie świetnym zawodnikiem z najwyższej półki a marnuje się u nas.
To samo mi do głowy przychodzi w ostatnich tygodniach.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kusy »

Lamatico pisze:
Chuchu pisze: Szkoda mi chłopaka. Widać, że ma potencjał na bycie świetnym zawodnikiem z najwyższej półki a marnuje się u nas.
To samo mi do głowy przychodzi w ostatnich tygodniach.

Trudno się z tym nie zgodzić...
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Poli

Post autor: pewny »

po wykupieniu Guarina witamy na pokładzie Poliego...

karta wykupiona za 6 mln euro...

http://www.transfermarkt.de/de/andrea-p ... 44834.html
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Klinsi64

Odp: Andrea Poli

Post autor: Klinsi64 »

jeszcze nic oficjalnego w tej sprawie nie ma :)
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Filip© »

nikt o tym jeszcze nie napisał, żaden portal włoskojęzyczny...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Andrea Poli

Post autor: Kujon »

1 lipca i skończył się okres wypożyczenia Andrei.

Jak wypożyczenie się skoczyło, to nie obowiązuje już nas kwota 6 mln euro jaka była podobno ustalona, więc Sampa może sobie zawołać ile chce.

Najgorsze jest to, że nie ma żadnych informacji dotyczących jego zakupu, grał całkiem obiecująco więc szkoda go trochę....
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Andrea Poli

Post autor: Seba »

Kujon pisze: 1 lipca i skończył się okres wypożyczenia Andrei.

Jak wypożyczenie się skoczyło, to nie obowiązuje już nas kwota 6 mln euro jaka była podobno ustalona, więc Sampa może sobie zawołać ile chce.

Najgorsze jest to, że nie ma żadnych informacji dotyczących jego zakupu, grał całkiem obiecująco więc szkoda go trochę....
Wykupienie Polego zagrażało Dejanowi, więc sprawa jest oczywista. Zresztą jeśli Zanetti znowu będzie grał w pomocy, to gdzieś trzeba upchnąć nasze magiczne trio Z-S-C...
Obrazek
ODPOWIEDZ