Liga Europejska 2011/2012

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

InterNH pisze:
Chuchu pisze: Szkoda remisu Legii bo spokojnie mogli, a nawet powinni ten mecz wygrać. Mecz Wisły potoczył się tak a nie inaczej i w sumie remis jest niezłym rezultatem. Małecki po raz kolejny mnie utwierdził w przekonaniu, że chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że piłkę można podać. Poza tym jego koledzy z drużyny się chyba boją na niego krzyknąć bo ile razy się wpieprzał sam w trójkę przeciwników mając niepilnowanych kolegów na dobrych pozycjach.

Polscy kibice znowu udowodnili, że buractwo na naszych stadionach jest przeogromne. Z resztą już dali popis wygwizdując Lahma w meczu z Niemcami jak ten czytał o fair play i gwizdami podczas hymnu narodowego Niemiec. Dzisiejsze incydenty ze śnieżkami to tylko potwierdzenie na jakim poziomie obecnie są nasi kibice.
Rzucanie śnieżkami to niesamowite buractwo, a do tego nie omal akt terorystyczny  :lol2:
Nie buractwo, a idiotyzm, ale to bylo do przewidzenia. Nektorzy snieg powinni widziec z 2 strony krat.
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: InterNH »

sampam pisze:
InterNH pisze:
Chuchu pisze: Szkoda remisu Legii bo spokojnie mogli, a nawet powinni ten mecz wygrać. Mecz Wisły potoczył się tak a nie inaczej i w sumie remis jest niezłym rezultatem. Małecki po raz kolejny mnie utwierdził w przekonaniu, że chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że piłkę można podać. Poza tym jego koledzy z drużyny się chyba boją na niego krzyknąć bo ile razy się wpieprzał sam w trójkę przeciwników mając niepilnowanych kolegów na dobrych pozycjach.

Polscy kibice znowu udowodnili, że buractwo na naszych stadionach jest przeogromne. Z resztą już dali popis wygwizdując Lahma w meczu z Niemcami jak ten czytał o fair play i gwizdami podczas hymnu narodowego Niemiec. Dzisiejsze incydenty ze śnieżkami to tylko potwierdzenie na jakim poziomie obecnie są nasi kibice.
Rzucanie śnieżkami to niesamowite buractwo, a do tego nie omal akt terorystyczny  :lol2:
Nie buractwo, a idiotyzm, ale to bylo do przewidzenia. Nektorzy snieg powinni widziec z 2 strony krat.
Naprawde się zastanawiam czy tutaj pisują redaktorzy Wybiórczej.Do Wisły mi bardzo daleko, ale bądźmy szczerzy zaprezentowali fajną oprawę, którą bezpodstawnie zniszczyła policja,dobry doping cały mecz, równie wspaniała atmosfera na Legii, ale wy widzicie, że rzucili śnieżkami i, że uwaga powinni za to siedzieć w więzieniu?

Dla porównania fani Sportingu rzucali racami w w kibiców Wisły, no ale przecież zachodnioeuropejska kultura..

http://beta.sportowefakty.pl/pilka-nozn ... rd-zdjecia
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

Hop! Hop! Co ma "GW" w ogole do tego???
Mnie to w ogole nie interesuje oprawa, tylko boisko - pilka nozna, a jezeli ktos przeszkadza w bezpiecznym przebiegu spotkania, to zasluguje na potepienie. A to czy jakis pajac-kulomiot, tudziez portugalski palant bedzie zaklocal sedziemu i reszcie prace, to jest sprawa absolutnie drugorzedna. Niewazne czy to beda Michniki, czy Sakiewicze...
Wszystko zalezy od podejscia. Jeden jak widzi znacznie oddalony samochod, decyduje sie nie czekac i przechodzi przez ulice na czerwonym swietle. Drugi natomiast spokojnie czeka... :ave:
Ostatnio zmieniony 17 lut 2012, 12:23 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

I z czego się tak cieszysz? Sędziowie ostrzegali, że jak nie przestaną to mecz zostanie przerwany a ci dalej swoje. Rzucanie czymkolwiek na boisko to idiotyzm, a co z tego że fani Sportingu rzucali racami? To, że oni są debilami to znaczy, że nasi też muszą być?
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: pewny »

temat kibiców to temat większy i dłuższy, a nawet i głębszy jak rzeka :)

swoją drogą jakiś postęp w Krakowie jest... bo lepiej żeby tą śnieżką rzucił/rzucili aniżeli nożem...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: cor72z »

Niezły zasięg ci fani Sportingu mają, jak w kibiców Wisły rzucali.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: kachol »

InterNH bronisz sprawy nie do obronienia. Zawsze możesz uznać kogoś za fana GW, tak samo jak ja mógłbym pisać na każdego z kim się nie zgadzam naziol, ale różnica jest między nami taka, że ja wszędzie spisku nie widzę. Kibice Wisły zachowali się tragicznie i nie mają nic na swoje usprawiedliwienie.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Serpente »

Macie jakiś filmik z tego?
Obrazek
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: InterNH »

kachol pisze: InterNH bronisz sprawy nie do obronienia. Zawsze możesz uznać kogoś za fana GW, tak samo jak ja mógłbym pisać na każdego z kim się nie zgadzam naziol, ale różnica jest między nami taka, że ja wszędzie spisku nie widzę. Kibice Wisły zachowali się tragicznie i nie mają nic na swoje usprawiedliwienie.
Tragicznie? Nie popadajmy w paranoje.To tylko śnieg (zamarznięta woda), a robicie aferę jakby naprawdę kosami rzucali.Aż głupio mi bronić mojego największego wroga, ale poczułem się zobowiązany.

A o Sportingu napisałem, bo dlaczego nie powiedziałeś, że kibice Sportingu to "buraki" ? No bo wiadomo wujek Michnik zapomniał napisać, że kibice z zachodu jak wszyscy inni na całym świecie nie są idealni.

Poza tym jak można na podstawie jednego meczu osądzać wszystkich kibiców i poziom kibicowania w Polsce?Jak już mówiłem 2 godziny wcześniej grała Legia i jej kibice zachowywali się wzorowo, ale o tym już żadne medium wspomnieć nie omieszka.I to jest właśnie typowe zachowanie ludzi preferujących metody gazety wybiórczej.
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
rsbolewski
Posty: 112
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:10
Lokalizacja: Poznań

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: rsbolewski »

W którym momencie kibice Legi zachowywałi się wzorowo ? Sędzia musiał dwa razy przerywać mecz i konsultować się z technicznym, żeby przekazał prośbę do spikera na stadionie z prośbą o nierzucanie snieżek bo inaczej mecz zostanie przerwany na dłużej..... eeehhhhh
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: kachol »

InterNH pisze:
kachol pisze: InterNH bronisz sprawy nie do obronienia. Zawsze możesz uznać kogoś za fana GW, tak samo jak ja mógłbym pisać na każdego z kim się nie zgadzam naziol, ale różnica jest między nami taka, że ja wszędzie spisku nie widzę. Kibice Wisły zachowali się tragicznie i nie mają nic na swoje usprawiedliwienie.
Tragicznie? Nie popadajmy w paranoje.To tylko śnieg (zamarznięta woda), a robicie aferę jakby naprawdę kosami rzucali.Aż głupio mi bronić mojego największego wroga, ale poczułem się zobowiązany.

A o Sportingu napisałem, bo dlaczego nie powiedziałeś, że kibice Sportingu to "buraki" ? No bo wiadomo wujek Michnik zapomniał napisać, że kibice z zachodu jak wszyscy inni na całym świecie nie są idealni.

Poza tym jak można na podstawie jednego meczu osądzać wszystkich kibiców i poziom kibicowania w Polsce?Jak już mówiłem 2 godziny wcześniej grała Legia i jej kibice zachowywali się wzorowo, ale o tym już żadne medium wspomnieć nie omieszka.I to jest właśnie typowe zachowanie ludzi preferujących metody gazety wybiórczej.
Widać, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i wyciąganiem sensownych wniosków więc napiszę w punktach teraz, może będzie Ci łatwiej to zrozumieć:

1) Bronisz się tragicznie, bo "to tylko śnieg" nie usprawiedliwia buractwa, a rzucanie w piłkarzy śnieżkami do tego się zalicza, tak samo jak rzucanie nożami, ale też przyśpiewki, które robią z kibiców buraków (UWAGA: nie piję teraz do kibiców Wisły, ani żadnych innych, tylko stwierdzam, że poziom niektórych przyśpiewek woła o pomstę do nieba i to wcale nie z powodu ich niepoprawności). Dla mnie buractwo jest buractwem i tak je nazywam.

2) Nie napisałem o kibicach Sportingu bo mam szczerze w dupie tych buraków. Jestem Polakiem i interesuje mnie zachowanie "moich" kibiców, a nie przygłupów z Portugalii, ale jeżeli miałem wypisać wszystkich kibiców, którzy się buracko zachowali w danej kolejce to postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom. Poza tym nie oglądałem meczu Legii, więc ciężko mi też ocenić buractwo bądź brak tego wśród kibiców Legii i Sportingu, ale owszem zachowanie kibiców Sportingu było burackie i oficjalnie nazywam ich burakami. Mam nadzieje, że Ci lepiej.

3) Gówno o mnie wiesz, więc przestań ze mnie robić fana Michnika, gdybyś chociaż trochę się orientował w moich wypowiedziach zauważyłbyś, że mówiąc delikatnie nie jestem fanem GW, ale ponieważ Ty należysz pewnie do fanów Gówna Polskiego, więc klasyfikujesz prosto. W takim razie ja również Ciebie klasyfikuje, ot tak, co mi tak.

4) Gdzie osądziłem kibiców w Polsce? Doceniam polskich kibiców i życzę im wszystkiego najlepszego, gdyż wielu z nich to moi koledzy/przyjaciele. Kibice Wisły za wczorajszy popis zasłużyli na miano buraków i tak ich określam. Co nie oznacza, że każdego kibica Wisły mam za buraka, tylko odnoszę się do konkretnej sytuacji, ale widocznie Ty masz problem z czytaniem i tego nie chwytasz.

Kończę te wegetariańskie wypociny, mam nadzieje, że dzięki nim poruszę kilka Twoich szarych komórek, pozdrawiam
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: piotrek7 »

Jak dla mnie historii ze śnieżkami nie ma, no chyba tylko dla tych żółtych dodatkowych pacanów za bramkami. Stoją tam, prawie nic nie robią, a żałosny poziom sędziowania nawet minimalnie się nie podniósł, przy ich obecności. Zamiast pomagać to doszukują się różnych nieprawidłowości, mimo, że sami są ich sprawcami i z powodu paru śnieżek chcą przerywać mecz. No śmieszne po prostu.

UEFA, FIFA, PZPN od wszystkich wymagają wzorowego zachowania tylko nie od siebie samych:
"Wy hołoto (kibice) macie tylko się cieszyć (w obecnej sytuacji nie wiem z czego), podskakiwać i płacić pieniążki za bilety ale jak któryś coś krzyknie niepoprawnego, rzuci śnieżką to zrobimy z was bandytów, terrorystów i karłów reakcji"
kachol pisze: Kibice Wisły za wczorajszy popis zasłużyli na miano buraków i tak ich określam. Co nie oznacza, że każdego kibica Wisły mam za buraka, tylko odnoszę się do konkretnej sytuacji
To się akurat wyklucza.
InterNH
Posty: 229
Rejestracja: 23 paź 2009, 15:39

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: InterNH »

kachol pisze:
InterNH pisze:
kachol pisze: InterNH bronisz sprawy nie do obronienia. Zawsze możesz uznać kogoś za fana GW, tak samo jak ja mógłbym pisać na każdego z kim się nie zgadzam naziol, ale różnica jest między nami taka, że ja wszędzie spisku nie widzę. Kibice Wisły zachowali się tragicznie i nie mają nic na swoje usprawiedliwienie.
Tragicznie? Nie popadajmy w paranoje.To tylko śnieg (zamarznięta woda), a robicie aferę jakby naprawdę kosami rzucali.Aż głupio mi bronić mojego największego wroga, ale poczułem się zobowiązany.

A o Sportingu napisałem, bo dlaczego nie powiedziałeś, że kibice Sportingu to "buraki" ? No bo wiadomo wujek Michnik zapomniał napisać, że kibice z zachodu jak wszyscy inni na całym świecie nie są idealni.

Poza tym jak można na podstawie jednego meczu osądzać wszystkich kibiców i poziom kibicowania w Polsce?Jak już mówiłem 2 godziny wcześniej grała Legia i jej kibice zachowywali się wzorowo, ale o tym już żadne medium wspomnieć nie omieszka.I to jest właśnie typowe zachowanie ludzi preferujących metody gazety wybiórczej.
Widać, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i wyciąganiem sensownych wniosków więc napiszę w punktach teraz, może będzie Ci łatwiej to zrozumieć:

1) Bronisz się tragicznie, bo "to tylko śnieg" nie usprawiedliwia buractwa, a rzucanie w piłkarzy śnieżkami do tego się zalicza, tak samo jak rzucanie nożami, ale też przyśpiewki, które robią z kibiców buraków (UWAGA: nie piję teraz do kibiców Wisły, ani żadnych innych, tylko stwierdzam, że poziom niektórych przyśpiewek woła o pomstę do nieba i to wcale nie z powodu ich niepoprawności). Dla mnie buractwo jest buractwem i tak je nazywam.

2) Nie napisałem o kibicach Sportingu bo mam szczerze w dupie tych buraków. Jestem Polakiem i interesuje mnie zachowanie "moich" kibiców, a nie przygłupów z Portugalii, ale jeżeli miałem wypisać wszystkich kibiców, którzy się buracko zachowali w danej kolejce to postaram się sprostać Twoim oczekiwaniom. Poza tym nie oglądałem meczu Legii, więc ciężko mi też ocenić buractwo bądź brak tego wśród kibiców Legii i Sportingu, ale owszem zachowanie kibiców Sportingu było burackie i oficjalnie nazywam ich burakami. Mam nadzieje, że Ci lepiej.

3) Gówno o mnie wiesz, więc przestań ze mnie robić fana Michnika, gdybyś chociaż trochę się orientował w moich wypowiedziach zauważyłbyś, że mówiąc delikatnie nie jestem fanem GW, ale ponieważ Ty należysz pewnie do fanów Gówna Polskiego, więc klasyfikujesz prosto. W takim razie ja również Ciebie klasyfikuje, ot tak, co mi tak.

4) Gdzie osądziłem kibiców w Polsce? Doceniam polskich kibiców i życzę im wszystkiego najlepszego, gdyż wielu z nich to moi koledzy/przyjaciele. Kibice Wisły za wczorajszy popis zasłużyli na miano buraków i tak ich określam. Co nie oznacza, że każdego kibica Wisły mam za buraka, tylko odnoszę się do konkretnej sytuacji, ale widocznie Ty masz problem z czytaniem i tego nie chwytasz.

Kończę te wegetariańskie wypociny, mam nadzieje, że dzięki nim poruszę kilka Twoich szarych komórek, pozdrawiam
Nie ciśnieniuj się tak, bo ten nadmiar szarych komórek, który napewno posiadasz jeszcze się przepali :-)

Nie chodziło mi stricte o to, że siedzisz teraz z wyborczą (tfu!) w rękach, tylko trochę stosujesz ich retorykę.Jak spojrzysz w mój podpis to zobaczysz komu kibicuję i jak bardzo nie trawię Wisły i mogę im bez liku bezsensownych akcji wyliczyć i na tytuł "buraki" owszem zasłużyli, ale nie za rzucanie śnieżkami w moim mniemaniu.A to co kto śpiewa na stadionie to jest inna sprawa, ale mamy wolność słowa (przynajmniej pozorną) więc jak nie ma przyśpiewek rasistowskich itd kibice jak i inni ludzie mają prawo śpiewać co chcą.

I jeszcze jedno.Nie bronie kibiców Wisły, tylko nie zgadzam się na to, że każdy najdrobniejszy występek już napiętnować i szukać zła najgorszego wśród kibiców, bo pomimo rzucania śnieżkami zrobili podczas tego meczu 10 innych pozytywnych rzeczy, których nie wymienie bo ich nie lubię  8)

Pozdrowienia i bez napinki.

P.S Gazety Polskiej nawet na oczy nie widziałem  :lol2:
Hutnik Kraków & Inter Mediolan !
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaro »

Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Blablarzynca »

Szkoda Wisły, gdyby nie głupek - Nunez, mielibyśmy Wisłe w 1/8.
all in the game, yo, all in the game
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Woo-cash »

No i Wisła popłynęła. Szkoda nie szkoda przeciwnikom nie kibicuje ;) Aktualnie Legia ciśnie ale szału na razie nie ma.

EDIT: Wygląda na to że Legia też już płynie razem z Wisłą. Szkoda bo całkiem przyzwoicie się zaprezentowali tylko jak zwykle zabrakło szczęścia ;)
Ostatnio zmieniony 23 lut 2012, 23:52 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

Cudow bylo az zanadto w tej edycji LE, a limit szczescia wyczerpal sie wlasnie dzis polskim druzynom. I tak zaszly dalej niz przypuszczalem.
Tymczasem Udinese w dosc latwy sposob wygralo 3-0 z Paokiem, a Atletico dokonczylo dziela zniszczenia, pokonujac 1-0 Lazio.
Brawa dla Pilzna:)
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: kachol »

Szkoda, że to już koniec dla polskich ekip, ale jak zauważył sampam chyba limit szczęścia się wyczerpał, bo tym razem to rywale mieli go więcej niż Polacy. Szkoda mi szczególnie Legii...

Cieszy mnie awans Udine, patrząc na następnego rywala wydaje się, że spokojnie zagrają w 1/4...

Lazio natomiast dało ciała i nie wiem w czym upatrywać, aż takiej klęski Rzymian...
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

kachol pisze: Lazio natomiast dało ciała i nie wiem w czym upatrywać, aż takiej klęski Rzymian...
Lazio de facto nie rozegralo ani jednego dobrego meczu w LE. Wlasciwie dobrze, ze juz nie wystapia w tej edycji, zreszta mecze L i W bywaly ciekawsze. Poza tym absolutna kleska transferowa plus trener, ktory prowadzi klub z przymusu (2 proby dymisji), no i mamy chaos po rzymsku.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2012, 01:34 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: cor72z »

kachol pisze: Szkoda, że to już koniec dla polskich ekip, ale jak zauważył sampam chyba limit szczęścia się wyczerpał, bo tym razem to rywale mieli go więcej niż Polacy. Szkoda mi szczególnie Legii...

Cieszy mnie awans Udine, patrząc na następnego rywala wydaje się, że spokojnie zagrają w 1/4...

Lazio natomiast dało ciała i nie wiem w czym upatrywać, aż takiej klęski Rzymian...
Oglądałem te mecze i mi się wydaje, że mogło mocno brakować motywacji Rzymianom. Przez to nieudane okienko transferowe panuje tam ponura atmosfera, podobno nawet Klose oficjalnie protestował przeciwko panu Tare, który jest tam taką ich wersją Branci. Atletico ma silniejszy skład i byli faworytami, ale ten dwumecz powinien być znacznie bardziej wyrównany. Lazio grało na po prostu słabo, w dodatku zabrakło Rocchiego, Brocchiego, Mauriego, a w rewanżu to już nawet Marchettiego i Klose nie było.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: mio85 »

polskie kluby chca podbijac europe a graja nawet bardziej zachowawczo niz Inter, i to przy niekorzystnym wyniku.......ogladajac te mecze odnosilem wrazenie ze im nie zalezy, ze nie wierza.....ani jednego zrywu, brak strzalow, nie mowiac juz o celnych.......melikson i gargula byli cieniami samych siebie, legia w 89 minucie wpadla na to ze musi atakowac...........wyeliminowaly nas zenujaco slabe zespoly........takiej okazji na awans moze juz dlugo nie byc
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Szkoda mi Legii i Wisły. Uważam, że oba kluby wcale nie były słabsze od swoich rywali. Wydaje mi się że zabrakło jedynie trochę szczęścia i doświadczenia na arenie międzynarodowej. Jestem w stanie zaryzykować tezę, że Wisła mając w składzie Radka Sobolewskiego zamiast Nuneza, ograła by Belgów. Legia zawaliła mecz na własnym stadionie. W Warszawie powinno być 3:1 dla Legii, a wtedy rewanż byłby zupełnie inny. No cóż, pozostaje lekki niedosyt, ale ogólnie był to niezwykle udany sezon dla polskich klubów w europejskich pucharach. Miejmy nadzieję, że następny nie będzie gorszy.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Chuchu »

Zawiodłem się na Legii. Zagrali bez jakiejś wielkiej wiary w sukces. Nie twierdzę, że to był słaby mecz w ich wykonaniu ale mogli zrobić dużo więcej aby strzelić gola słabiutkiemu Sportingowi. Niby tak dobrego sezonu polskich klubów dawno nie było ale czuję ogromny niedosyt bo zarówno Sporting jak i Standard były spokojnie do ogrania.

No i dobrze, że chociaż Udinese gra dalej bo będą zdobywać bezcenne punkty do rankingu dla Serie A.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

Wielka szkoda, była ogromna szansa żeby dwie polskie drużyny grały dalej...   Nasz współczynnik za ten sezon w pucharach europejski wynosi 6.625. Więc jest się z czego cieszyć ;)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: pewny »

kusy pisze: Wielka szkoda, była ogromna szansa żeby dwie polskie drużyny grały dalej...  Nasz współczynnik za ten sezon w pucharach europejski wynosi 6.625. Więc jest się z czego cieszyć ;)
pierwsze mecze okazały się jednak decydujące...

kusy podeślij linka gdzie można śledzić współczynniki
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Z tym współczynnikiem Polska zajmuje aktualnie 14 miejsce w rankingu lig za ten sezon. Szkoda że ranking liczony jest na podstawie wyników z 5 sezonów. Ale gdyby udało się powtórzyć naszym klubom dwa takie sezony w LE to nawet liga mistrzów zawita do Polski. :) nie z eliminacji tylko z rankingu. Przykładem dla nas powinni być Niemcy którzy wyprzedzili Włochów dzięki dobrym wynikom ich drużyn w LE i teraz mają 4 drużyny w lidze mistrzów.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Kusy »

Jest ogromna szansa, bo w następnym sezonie bronimy tylko 1.666 pkt, więc jest duża szansa :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Jaszczu91 »

Mimo że bronimy tylko 1,66 pkt jak wspomniałeś to i tak nie mamy szans na awans na 16 miejsce, które daje mistrzowi kraju możliwość gry w fazie grupowej LM. Awansujemy na 18 po tym sezonie wyprzedzając Czechy i Szkocję ale z Cyprem, Szwajcarią czy Izraelem raczej nie mamy szans. Mamy zbyt dużą stratę. Dopiero za dwa sezony możemy realnie myśleć o LM zakładając że będziemy grać na poziomie około 5pkt rankingowych na sezon. Polecam stronę 90 minut.  Tam można sprawdzić aktualny stan rankingu.   
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: pewny »

jutro rusza 1/8 Ligi Europejskiej, już bez naszych drużyn niestety...

Metalist Charków - Olympiakos Pireus
Sporting Lizbona - Manchester City
Twente Enschede - Schalke 04
Atletico Madryt - Besiktas Stambuł
Standard - Hannover 96
Valencia - PSV Eindhoven
Alkmaar - Udinese
Manchester United - Athletic Bilbao

parę spotkań zapowiada się ciekawie
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: sampam »

3 holenderskie druzyny w 1/8 - no i pieknie, nabija sobie troche punktow do rankingu. Ciekaw jestem jak Udine poradzi sobie z Alkmaar.
ODPOWIEDZ