Rodrigo Palacio

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: andyvdm »

Yunnam pisze: Biorąc pod uwagę, że grał głownie na prawym skrzydle jest to wynik znakomity.
To nie jest prawda, znaczną większość meczów w ubiegłym sezonie Palacio rozegrał na środku ataku. Nie wiem skąd się takie przekonanie o tym że Palacio grał na skrzydle rozpragowało.

Co do piłkarza, uważam że bardzo się przyda. Mamy obecnie tylko jednego napastnika co przy jego wieku i podatności na kontuzję mogłoby się źle skończyć.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Chuchu »

Bardzo mądry transfer moim zdaniem, regularnie strzela bramki i wypracowuje mnóstwo goli. Potrafi dryblować, jest szybki i przebojowy a jedyny minus tego transferu to fakt, że Argentyńczyk ma już 30 lat. Jeśli faktycznie udałoby się jeszcze pozyskać Lavezziego to potencjał w ofensywie będziemy mieli ogromny.
Fikuus
Posty: 3
Rejestracja: 12 lip 2011, 14:03

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Fikuus »

Jak rok temu go nie chciałem,tak dzisiaj jestem na tak dla tego transferu,jedyny minus to wiek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: MiRas. »

No cóż szału nie ma. Kupiliśmy 30-letniego napastnika 17-tej drużyny poprzedniego sezonu w Serie A. Czy to powód do zachwytu i radości? W mojej opinii nie. Mam nadzieję, że sprowadzenie Palacio z automatu usuwa na Kamczatkę lub Abu Dhabi Forlana.

Popatrzymy też prawdzie w oczy, nie ma co liczyć na naprawdę wielkie nazwiska z kilku powodów. Brak funduszy, ale również obecna pozycja Interu na arenie europejskiej. Brak Ligi Mistrzów oraz autorytetu trenerskiego na ławce. FFP. Dupa wołowa jako dyrektor sportowy... Te wszystkie czynniki wpływają na to, że póki co musimy rozglądać za piłkarzami pokroju Palacio.

Nie stawiam mu wysoko poprzeczki, ma po prostu być lepszy niż Forlan... a to naprawdę jest proste zadanie.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2012, 22:35 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Lamatico »

Gość strzela, a to dobrze. Jest dość uniwersalny to mega atut biorąc pod uwagę naszą kadrę. Ja pozytywnie przyjmuję ten transfer. Czy nie za późno? Pewnie 2 lata temu inaczej bym na to patrzył.
Teraz liczę na przyzwoity sezon Palacio u nas i by strzelił ponad 10 goli i mial 6-7 asyst. To będzie bardzo dobrze.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Kujon »

Jakoś nie zbyt się cieszę....

Niby miał dobry sezon, ale przypomina mi to transfer Suazo swego czasu. Jednak cały czas wierzę, że przyjdzie Lavezzi, wtedy nawet Palacio nie będzie mi przeszkadzał. Teraz czas na solidnego pomocnika i obronę z prawdziwego zdarzenia, ale chyba mnie fantazja ponosi jak co roku w mercato  :/  W sumie po naszym dyrektorze można się spodziewać wszystkiego, oby nie skończyło się na Andreollim czy innych tego typu wynalazkach. I broń boże żadnych wzmocnień z Ameryki Płd, żadnych Paulinhów czy innych tego typu "gwiazdek".
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: magneto86 »

Ja jestem zadowolony z tego transferu, Palacio to zawodnik skuteczny, szybki i potrafiący współpracować z kolegami na boisku. Tak jak napisał Miras nie ma co liczyć na transfery graczy z najwyższej półki, więc uważam jego sprowadzenie za dobre posunięcie.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: kachol »

Wg mnie pieniądze wyrzucone w błoto, ale 3mam kciuki za to, żebym się mylił...

Ma za sobą dobry sezon i teoretycznie może być strzałem w "10", ale ma 30 lat i niewiele wielkich wyczynów na swoim koncie...
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Imrahil »

Jakos nie jestem do konca przekonany w ten transfer. Palacio to nie Milito, ani Cruz. Nawet jesli pyknie jeden czy dwa przyzwoite sezony to nie jest moim zdaniem wart 10 baniek.
Oczywiscie gosciowi zycze jak najlepiej.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
miczel192
Posty: 36
Rejestracja: 31 sty 2010, 02:19
Lokalizacja: Kalinowa

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: miczel192 »

Pewnie tych 10 melonów wart nie jest, ale może okazać się przyzwoitym wzmocnieniem. Przede wszystkim(tak jak było już wyżej pisane) potrafi grać zespołowo, niezły technicznie, także nie ma co narzekać. I co tu dużo pisać: Powodzenia Rodrigo !
Będę szedł do przodu
W upale i na wietrze
Będę żył wiecznie
Z tymi barwami

NERAZZURRI
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: peter0512 »

Byłem mega sceptycznie nastawiony do tego transferu, ale powoli się przekonuję. Trzeba patrzeć na jasne strony: gość coś tam potrafi i może się cholernie przydać no i druga jasna strona, ta jest chyba ważniejsza - zaczeliśmy transfery jeszcze przed oknem transferowym, a to daje nadzieję, że nie zostaniemy w czarnej dupie jak co pół roku :)
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: yoda79 »

Dalej nie wierzę, że odmieni gre Interu, ale oczywiście powodzenia Rodrigo.
Wg mnie jest to gracz  z którym maksymalnie zagramy o 3 miejsce w SerieA, chyba jednak MM za wszelką cenę będzie trzymal się Branci i jego sposobu działania na rynku.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: pewny »

moim zdaniem przepłacony transfer...

zobaczymy co pokaże...

powodzenia
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Piekarz »

Lepszy on niż Forlan, Zarate czy Pazzini w obecnej formie. Nie oczekiwałem nikogo lepszego od Palacio - co najwyżej gorszego - więc jestem w miarę zadowolony. Zobaczymy. A tymczasem wzmocnień w ataku koniec.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
IlCapitano

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: IlCapitano »

Niczym mnie ten gość nie zachwyca, a w dodatku ma 30 lat i zaliczył pierwszy kozacki sezon w karierze. Swego czasu chciałem żeby przyszedł do Interu, ale jak jeszcze grał w Boca...
Teraz nie może odejść Pazzini. Milito ma 33 lata, Palacio 30 i nie rozumiem jak można chcieć opierać głównie na nich siłę ataku? No chyba, że przyjdzie Destro, wtedy Pazzo możemy grzecznie pożegnać.
Przyjście Lavezziego do nas jest tak prawdopodobne jak wygranie Euro przez reprezentację Frania.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Mnie drażni jedna rzecz. Gdy trzeba wydać 20-30 mln na bardzo dobrego piłkarza, to Moratti zasłania się FFP. Teraz natomiast lekką ręką wydaje 10,5 mln na przeciętnego 30 letniego gracza. Żeby się nie okazało, że właśnie tych pieniędzy zabraknie do sfinalizowania transferu Lavezziego, czy innego klasowego zawodnika.
Obrazek
IlCapitano

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: IlCapitano »

Seba. pisze: Żeby się nie okazało, że właśnie tych pieniędzy zabraknie do sfinalizowania transferu Lavezziego, czy innego klasowego zawodnika.
Hah dokładnie. Potem będą się dziwić jak ich Udinese kopnie w dupe jeśli będą chcieli zaoferować 2 miliony + połowa Primavery + 3 kanistry ropy, zamiast rzucić na stół 12 baniek za Islę :)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Il Capitano pisze:
Seba. pisze: Żeby się nie okazało, że właśnie tych pieniędzy zabraknie do sfinalizowania transferu Lavezziego, czy innego klasowego zawodnika.
Hah dokładnie. Potem będą się dziwić jak ich Udinese kopnie w dupe jeśli będą chcieli zaoferować 2 miliony + połowa Primavery + 3 kanistry ropy, zamiast rzucić na stół 12 baniek za Islę :)
Jeszcze zabawniejsze jest to, że nawet nie zarabiamy na zawodnikach. Chivu z Muntarim odchodzą za darmo, z Lucio został rozwiązany kontrakt za porozumieniem stron i pojawiały się plotki, iż Forlan może uczynić to samo. Później faktycznie jedyną kartą przetargową są młodzi zawodnicy (niegdyś 1 Muntar) i wszyscy na starcie już nas wyśmiewają. Do dziś nie zapomnę oferty za Mascherano: 7 mln+Muntari :hahaha: Jak ten klub może mieć perspektywy na przyszłość ?
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: miniu86 »

W zeszłym roku nie chciałem Palacio. Po zabójczym sezonie naszego ataku jestem jednak nastawiony pozytywnie. Najważniejsze teraz nie poprzestać na tym. Na podsumowania przyjdzie czas ostatniego dnia sierpnia.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: piotrek7 »

10 mln. za 30 letniego przeciętnego napastnika. To jest głupota. A trzeba dodać, że ten transfer praktycznie przekreśla wydanie większej gotówki za Lavezziego. W obecnej sytuacji szans na sprowadzenie El Pocho nie widzę żadnych. No chyba, że prezydent Napoli oszaleje i zamiast cieplutkiej gotówki np. z PSG wybierze ofertę typu 9,89 mln + szrot i młodzież.
Polityka tego klubu (czołowego w SerieA i liczącego się w LM) powinna być zupełnie inna. Większe pieniądze na gwiazdy, zawodników o uznanej renomie a tzw. grosze na uzupełnienie składu.
Obecnie w Interze jest dokładnie na odwrót
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Dzyl »

Nie rozumiem, kupujemy za 10,5mln 30 letniego średniaka a nie mamy 11-12mln na Islę ? Jakoś mnie Palacio specjalnie nie przekonuje, miał teraz udany sezon, ale nie wiadomo czy dalej będzie trzymał taki poziom. Moim zdaniem wydawanie takich pieniędzy na 30 latka to głupota.
Cóż, mam nadzieje że się jednak mylę i Palacio mnie pozytywnie zaskoczy.
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: DiegoMilito22 »

70% użytkowników tutaj sądzi że transfer Palacio przekreśla szanse na transfer Lavezziego, ale czy to właśnie wydanie ponad 30 milionów euro na Argentyńczyka nie przekreśliłoby wzmocnień innych formacji ?
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

DiegoMilito22 pisze: 70% użytkowników tutaj sądzi że transfer Palacio przekreśla szanse na transfer Lavezziego, ale czy to właśnie wydanie ponad 30 milionów euro na Argentyńczyka nie przekreśliłoby wzmocnień innych formacji ?
Jest to jakiś argument, ale ja osobiście wolałbym wydać więcej na jednego klasowego zawodnika i uzupełnić skład kimś z Primavery (np.Longo), niż kupić dwóch średnich piłkarzy, u których występuje większe prawdopodobieństwo wtopy. Moratti znany jest z tego, że idzie na ilość, a nie jakość i chyba każdy pamięta multum nazwisk przewijających się przez Inter. Zamiast wydać pieniądze na konkretnego grajka, to wolał ściągnąć dwóch Okanów, trzech Gresków i pięciu Guglielminpietrów. Ostatnio podano informacje jakoby Inter był bliski pozyskania Paulinho. Osobiście wolałbym jednego Lavezziego, niż duet Palacio-Paulinho, a kto wie jak skończy się takie rozmienianie się na drobne.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Piekarz »

Seba. pisze: Osobiście wolałbym jednego Lavezziego, niż duet Palacio-Paulinho, a kto wie jak skończy się takie rozmienianie się na drobne.
To akurat nie byłoby rozmienianie się na drobne, tylko po prostu wyciągnięcie z portfela mniej kasy; za sumę potrzebną na taki duet kupilibyśmy jakieś pół Lavezziego.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Piekarz pisze:
Seba. pisze: Osobiście wolałbym jednego Lavezziego, niż duet Palacio-Paulinho, a kto wie jak skończy się takie rozmienianie się na drobne.
To akurat nie byłoby rozmienianie się na drobne, tylko po prostu wyciągnięcie z portfela mniej kasy; za sumę potrzebną na taki duet kupilibyśmy jakieś pół Lavezziego.
Wcale bym się nie zdziwił jakby za tego Paulinho także zapłacili ok. 10 mln, co łącznie z Palacio dałoby już 20 mln. Lavezzi jest świetny, ale nie róbmy już z niego piłkarza, na którego trzeba rozbijać bank. Wiadomo, że Napoli będzie chciało wyciągnąć jak najwięcej, ale trzeba znać granice.
Obrazek
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: pierwszyyeti »

Jeden Lavezzi Interu nie zbawi, uparliście się czy jak.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Piekarz »

Nasz bank - trzeba. A i tak mogłoby nie starczyć... zresztą to bez znaczenia, mogę się założyć z każdym, że nie wydamy w tym roku 20 mln euro lub więcej na jednego gracza. Z pewnego punktu widzenia to dobrze, bo byłby to nasz ostatni zakup.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: cor72z »

Nie byłem zwolennikiem jego transferu do nas tak rok temu, jak i teraz. No, ale skoro już do nas trafił to można żałować, że nie kupiliśmy go rok temu gdy chciał go Gasperini bo pewnie byłoby taniej i może też by miał ten jeden sezon życia u nas. Ma 30 lat na karku i dopiero w 2009 zawędrował do Europy, teraz zaś zabłysnął gdy jest bliżej końca kariery.

Skoro jest już naszym piłkarzem to odstawiam obawy i uprzedzenia na bok i trzymam kciuki żeby potwierdził, że 19 goli w Genoi to nie zwykły przypadek. Miejmy nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę.
Klinsi64

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Klinsi64 »

gdyby w ostatnim dniu mercato zamiast Zarate przyszedł Palacio,szykowalibyśmy się do
eliminacji LM :)
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Rodrigo Palacio

Post autor: Seba »

Klinsi64 pisze: gdyby w ostatnim dniu mercato zamiast Zarate przyszedł Palacio,szykowalibyśmy się do
eliminacji LM :)
Tego akurat nikt nie wie. Równie dobrze mógłby zawieść jak Zarate i Forlan.
Obrazek
ODPOWIEDZ