Liga Europejska 2011/2012

Tematy dotyczące europejskich pucharów.
ODPOWIEDZ
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: mio85 »

caly Falcao........i wlasnie dlatego chcialbym Boasa, ale niestety Moartti znow czuje, ze "ma nosa" - oby to nie skonczylo sie czkawka..........mowilo sie ze z Boasem przyszedlby Radamel, a tak pewnie bedzie kaskiem dla bogatszych od nas...........z otwartymi rekoma przyjalbym tez do nas Diego.....Bilbao w meczu z ManU osiagnelo apogeum i pozniej notowalo powolny regres.......
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: kachol »

Brawo Atletico, brawo Simeone... lubiłem go jako piłkarza i bardzo mnie cieszy jego sukces, chociaż osobiście troszkę bardziej byłem za baskami, ale Atletico też da się lubić...

Za rok Inter czeka przygoda z LE i mam nadzieje, że potraktujemy te rozgrywki jak kluby z Hiszpanii i damy sygnał włoskim ekipom jak należy traktować europejskiej rozgrywki... Może to rozgrywki drugiej kategorii, ale wciąż wielkie rozgrywki, a do tego w nich zdobywa się punkty do rankingu, których Włosi potrzebują...
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Matios »

Wydaje mi się, że Manchester w meczu z Bilbao też nie pokazał wszystkiego na co ich stac. Za każdym razem gdy wielka drużyna odpada z Ligi Mistrzów i trafia do pucharu pocieszenia, który teraz nosi nazwę Ligi Europejskiej to wygrywa co najwyżej jeden dwumecz i potem odpada.. A co do Falcao to jestem ciekawy jakby się sprawdził w klubie z najwyższej światowej półki np. w Interze:)
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: cor72z »

Właśnie wróciłem z Bukaresztu i atmosfera na meczu była rewelacyjna. Kibice Atletico wyraźnie lepsi od Basków, ale trochę trudno się dziwić, skoro Ci zostali uciszeni już na początku meczu przez El Tigre. Falcao pokazał prawdziwy kunszt, ciągle uważam, że 40 baniek to było trochę za drogo za niego ale talentu światowej klasy nie można mu odmówić. Do tego naprawdę genialny, błyskotliwy Diego i fantastyczna gra w obronie i środku pola (głównie Mario Suarez, który na co dzień jest jednym ze słabszych punktów Rojiblancos). Szkoda mi było po meczu piłkarzy Bielsy bo, jak to ujął kumpel, ryczeli jak bobry. O ile byli przy wymienianiu składów wygwizdywani przez kibiców z Madrytu, to po meczu dostali owacje od wszystkich na stadionie, bo zasłużyli za naprawdę fantastyczny sezon.

Druga sprawa: nasz były piłkarz, Cholo Simeone absolutnie genialnie ustawił drużynę. Bałem się, że jego były trener z reprezentacji Argentyny go przewyższy, ale jednak to uczeń przerósł mistrza. Indywidualne umiejętności piłkarzy to jedno, ale obserwując Atletico od tylu lat co Inter, jestem w stanie stwierdzić, że Simeone fantastycznie poprawił grę obronną drużyny (która zawsze słynęła ze słabych tyłów) i Basków zjadł bez popijania. Zresztą, 12 zwycięstw z rzędu w LE mówi samo za siebie. Atletico pod wodzą Cholo po prostu się to trofeum należało, bo rozjechali wszystkich jak walec i koniec kropka. Uważam, że Argentyńczyka czeka wspaniała kariera trenerska.

Na koniec jeszcze dodam, że Bukareszt to bardzo fajne miasto (choć większość budynków to komunistyczna szara blokowa architektura, jak u nas), a o Rumunach nie będę nigdy żartować (no, może poza pewnym obrońcą z kaskiem). Praktycznie z każdym dało się dogadać po angielsku, wszyscy byli pomocni i uprzejmi i cały naród zyskał w moich oczach. Cała organizacja poszła bardzo sprawnie głównie przez "olewanie" wielu spraw, np. sklepikarze przyjmowali płatność w EUR licząc walutę 'na oko' mniej więcej według kursu 4 albo 4,1. Albo mają bardzo łaskawą skarbówkę albo jakiś sprytny plan na obejście późniejszych problemów. Fan zone'y eleganckie, autokarów na stadion cała masa i mam nadzieję, że zagraniczni kibice wyjadą z Polski za 2 miesiące z podobną satysfakcją, z jaką z Bukaresztu wyjeżdżali kibice hiszpańskich zespołów.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: pewny »

Falcao pokazał na co go stać... światowej klasy napastnik... taki gracz by nam się przydał obok Milito...

osobiście trzymałem kciuki za Basków, ale widać że im nie szło, a w niektórych momentach brakowało przysłowiowego szczęścia...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Mora »

W meczu finałowym byłem za Atletico, głównie ze względu na osobę Diego Simeone, który był częścią świetnego Interu z sezonu 1997-1998. Teraz Argentyńczyk w roli trenera bezdyskusyjnie ograł zespół z Bilbao, który był gorszy w każdym elemencie gry. Nie śledzę na bieżąco ligi hiszpańskiej, ale komentator wspominał, że klub z Kraju Basków w ostatnich 10 meczach zanotował zaledwie 3 zwycięstwa i to było widać oglądając finał LE.

Falcao to prawdziwa maszynka do strzelania goli. Środkowi obrońcy Bilbao przez kilka najbliższych nocy nie będą spać spokojnie. Swoją drogą ciekawe kiedy Kolumbijczyk trafi do jednego z gigantów europejskiej piłki (oczywiście nic nie ujmując Atletico).

PS. Jakoś nie wydaje mi się, aby Inter potraktował te rozgrywki na poważnie. Włoska tradycja zostanie podtrzymana i Inter skupi się na lidze.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Omen »

Tak sobie właśnie patrzyłem kiedy zaczynamy LE 2012/2013 i wychodzi na to,że pierwszy mecz 3 rundy zagramy 2-9 sierpnia a rywala poznamy już 20 lipca...Możemy trafić na takie tuzy jak Vojvodina Nowy Sad czy...Ruch Chorzów.W sumie dobrze,że zaczynamy szybciej granie bo Liga Włoska rusza zbyt późno a dodatkowym smaczkiem jest to,że możemy trafić na rywala z Polski.W trzeciej jak wspomniałem Ruch,w czwartej Legia i Śląsk a w grupach na Lecha...Może być ciekawie więc wierzę,że nasi tego nie zlekceważą.
:szal:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Piter »

Może mało realne pytanie, ale czy wybierał by się ktoś na mecz? Wiem że offtopic ale gdyby z łódzkiego, (bliżej powiat piotrkowa) ktoś się wybierał na mecz to bym chętnie pojechał, w sumie nie było by takiej drugiej okazji za tak niską cenę.
Obrazek
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: eKubaL »

Piter9702 pisze: Może mało realne pytanie, ale czy wybierał by się ktoś na mecz? Wiem że offtopic ale gdyby z łódzkiego, (bliżej powiat piotrkowa) ktoś się wybierał na mecz to bym chętnie pojechał, w sumie nie było by takiej drugiej okazji za tak niską cenę.
O jakim meczu w ogóle piszesz :D ?
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Piter »

eKubaL pisze:
Piter9702 pisze: Może mało realne pytanie, ale czy wybierał by się ktoś na mecz? Wiem że offtopic ale gdyby z łódzkiego, (bliżej powiat piotrkowa) ktoś się wybierał na mecz to bym chętnie pojechał, w sumie nie było by takiej drugiej okazji za tak niską cenę.
O jakim meczu w ogóle piszesz :D ?
Jak byśmy grali z ruchem legią lechem lub ewentualnie śląskiem gdyby się nie zakwalifikował, chodzi o mecz nerazzurrich na wyjeździe, według mnie niepowtarzalna okazja
Obrazek
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Hanys »

no to to jest raczej wiadome że większość z Polski pojedzie! każdy kibic Interu z Polski powinnien się na tym meczu pojawić
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Mora »

Rzekłbym: oczywista oczywistość :P Już kiedyś pisałem, że wylosowanie przez Inter klubu z Polski to może być jedyna korzyść z tej całej Ligi Europejskiej. Zresztą nawet gdybyśmy nie mieli tyle szczęścia, to zawsze można pojechać do Czech lub na Ukrainę, Słowację :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Piter »

Dobra off topic się robi ale cóż, czy musiałbym jechać z opieką rodzica? mam 15lat a oni na mecz nie pojadą bo nie lubią podróżować, na kolonie obozy jeżdżę zamiast z nimi. A takiej okazji nie moge przegapić jak czarno niebiescy w polsce!
Ostatnio zmieniony 23 cze 2012, 00:06 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Liga Europejska 2011/2012

Post autor: Omen »

; )
:szal:
ODPOWIEDZ