Dejan Stankovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
kapitaninter
Posty: 6
Rejestracja: 23 gru 2007, 03:51

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: kapitaninter »

miniu86 pisze: Czarne chmury na Dejanem, mimo iż miał fatalny sezon szanuje go bardzo za serce do gry w każdym meczu. O ile się potwierdzą plotki że Mou go nie chce to Deki odejdzie. Tylko  na wszystkie świętości, nie do Juve!!! Są rzeczy których po prostu się nie robi.
Popieram,takiego czegoś sie nie robi.....Trzeba mieć trochę honoru w sobie......
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Dynia »

Na obecną chwile Dejan jest podstawowym zawodnikiem Interu. Potrafi zmarnować świetną okazje do zdobycia gola ale taj jak w meczach z Lecce i Milanem ostatecznie gola zdobywa. Cieszy mnie, że pomimo słabszej formy w poprzednim sezonie i częstych spekulacjach o jego odejści Stanko zdecydował sie na pozostanie w klubie. Jose pomógł mu wrócić do formy i miejmy nadieje że  już tak zostanie  :love:
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: MarcoPolo »

No i gdy wszyscy do wokół obawiali się kto taki będzie potrafił zastąpić jako defensywnego pomocnika Estebana Cambiasso, Jose wpadł na jak się okazało dobry pomysł by eliminowaniem z gry Ronaldinho zajął się Dejan.
Szanuję Serba za to iż od dłuższego czasu pełnił rolę głównego rozgrywającego, ale powiedzmy sobie szczerze on naprawdę lepiej się prezentuję w tyle.
Już nie jest może taki szybki co kiedyś, ale odbiór piłki i uderzenie z dystansu czy dobry przegląd pola wskazują tylko jak wartościowy jest to gracz.
Nie ma się co podniecać jednym dobrym meczem ,ale tak tylko wstępnie chciałbym zaznaczyć, że jak Dejan w meczu z Parmą dalej będzie pełnił z powodzeniem swoją rolę na boisku to nie ma się co obawiać na zapas rozgrywających Barcelony.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: mikruzzo »

Deki żywa legenda Lazio i Interu zawsze bedę go bardzo lubił i szanował za charakter, waleczność i serce zostawione na boisku po każdym spotkaniu.
Mam nadzieje że Stanko pogra u nas jeszcze z parę lat i to w Interze zakończy swoją przygodę z futbolem:) FORZA DEJAN
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Woo-cash »

Po raz kolejny daje znać o sobie. W obecnym sezonie już kilkakrotnie wpisał się na listę strzelców nie zapominając również o jego asystach które to kilkakrotnie ratowały dupę Interowi. Oby tak dalej do końca sezonu trzymał wyrównany wysoki poziom.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Gunnar »

niestety ale ze wzgledu na wiek ma słabszą 2 polowę meczu. Ale Deki to wciąż atomowy strzał :D
Obrazek
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: piotrek7 »

Oglądałem wczorajszy mecz Valencia-Real i nawet Khedira (arcy drewno na tle kolegów z drużyny) ma zadania ofensywne i wspomaga partnerów w ataku. A jeśli teraz słyszę, że Stankovic nie ma siły biegać czy inne takie stwierdzenia to nic dziwnego, że gra Interu wygląda jak wygląda.
Lubię go czy nie lubię, ale on już po prostu nie może grać w pierwszym składzie, wszystko jedno kto za niego (Obi czy Poli), nie może i basta.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: mio85 »

czas powiedziec sobie adieu, wszyscy kochamy Dejana za to co dla nas robil ale nie oszukujmy sie nie dosc ze bedac zdrowym ciezko mu bylo zlapac forme, to teraz po tej kontuzji w tym wieku bedzie to dla niego mission impossible.......jesli chce niech szuka klubu, jesli nie trudno czekajmy do skonczenia kontraktu, ale ja go juz nie widze nawet na lawce jesli mamy ambicje do bycia w gronie najsilniejszych w europie.....
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Gunnar »

To jest biznes bez miejsca na sentymenty, nabijanie rekordów i wypełnianie kontraktów na trybunach.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: pewny »

kontrakt ma do końca czerwca 2014... także to szmat czasu jeszcze...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

i ten kontrakt na 100% wypełni. Nie spodziewam się po nim już fajerwerków, ale swoją klasę ma nadal.
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Gunnar »

Ja się wypełnianiem kontraktu Dejana bym się nie martwił bo jako zmiennik może być. Lecz nasi muszą przestać być żywicielami niektórych. w innych klubach chyba nie ma takiego problemu, no ale bo nikt nie oferuje takich zawyżonych pensji ( o szejkach nie mówię) .
Obrazek
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Raffal »

a ja nie wiem po co nam taki zmiennik? Nic nie wnosi a lepszy juz nie bedzie
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: hQ »

Jeśli miałby zostać do 2014 roku, co pewnie jest jego marzeniem by zakończyć tutaj karierę, to zaproponowałbym mu niższe zarobki, ponieważ idiotyzmem jest płacenie zawodnikowi 35-letniemu takich samych pieniędzy jak wtedy gdy miał np. 30.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

Raffal pisze: a ja nie wiem po co nam taki zmiennik? Nic nie wnosi a lepszy juz nie bedzie
:lol2:

to kim Ty chłopie byś chciał grać ? Z tego co widzę to zawodnicy pokroju Milito, Motty, czy Stankovicia to dla Ciebie nic nie wnoszący balast
Ostatnio zmieniony 21 sty 2012, 18:59 przez Orzeu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Borowa
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2009, 00:19
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Borowa »

Raffal pisze: a ja nie wiem po co nam taki zmiennik? Nic nie wnosi a lepszy juz nie bedzie
Milito też już większość tutejszych użytkowników spisało na straty, a dzięki jego bramkom zdobyliśmy co najmniej 6 punktów w ostatnich meczach.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Raffal »

nie uważam Motty za balast....uważam że ma za mały talent na drużyne pokroju Inter

Stankovic tak napawde od dawna nie dość ze nie zachwyca to i kontuzje łapie...zawodnika cenie za serce, walke i charakter ale lata już nie te i naprawde nie wnosi za wiele kiedy sie pojawia....

Milito jest 32 letnim zawodnikiem który co chwile łapie kontuzje, marnuje setki i przewraca się o własne nogi i obym się mylił ale te 3 ostatnie mecze tylko fałszują 1,5 letni obraz tego zawodnika.
Pytanie czy warto dać szanse 32 latkowi z taką formą z tak wielkim kontraktem, nawet jeżeli ją utrzyma to jak dużo znacie napastników w tym wieku którzy pograją chociaż 2 lata na tym poziomie ?.Mimo wszystko konkurencji w ataku to on obecnie nie ma, nie przypominam sobie Interu od wielu lat gdzie nie byloby chociaz jednego napastnika ktory ciagnal tą drużyne.

Chcialbym mocną pierwszą jedynastkę która naciskałby z ławki Cou,Obi,Alvarez.Faraoni czy Poli co nie znaczy że oczekuje u nas Messiego,Xaviego czy Hulka....

Nie rozumiem dlaczego u nas jest taka huśtawka opini, Milito gra 1,5 roku beznadziejnie ....zagra 3 mecze i nagle Milito powraca....niech tak zagra do końca roku to zmienie zdanie.... U nas rządzi minimalizm, zawodnicy zagrają jeden sezon i nowy kontrakt....jak dla mnie pora znalesc jakis biznesplan albo opieramy drużyne na młodzieży i czekamy cierpliwie albo inwestujemy w zawodników którzy coś wnoszą ....trzymanie i ściąganie przeciętniaków nie mówiąc już o ich wieku czasami mija się z celem....bo jeżeli chcemy być na topie to pytanie czy aby Ci zawodnicy są nas w stanie tam zaprowadzić przez kilka najbliższych lat? czy warto czekać na 30 latka który musi dostać czas aby wrócić do formy?
Drażni mnie brak konsekwencji w działaniu, zatrudniamy trenerów nie patrząc jaki styl preferują, nie patrząc jakie metody, nie patrzymy nawet na pozycje zawodników których ściągamy ....byle był....jakoś się upcha
Nie życzę źle bo kocham ten klub ale czasami warto popatrzeć z boku ....mam nadzieje ze zajdziemy jak najdalej i bede sie bardzo cieszył. :)


Dekiego uwielbiam ale czasami warto wiedzieć kiedy odpuścić....
Ostatnio zmieniony 21 sty 2012, 21:03 przez Raffal, łącznie zmieniany 1 raz.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: pewny »

Raffal wypowiedz na  :brawo: nic dodać, nic ująć...

Orzeu widać że lubisz Dejana, m.in. mówi o tym Twój awatar... :)

nikt Dejana nie skreśla i nikt go nie wygania z Interu, nie można wszystkich od razu wyrzucić, bo trzeba ich między czasie zastępować nowymi grajkami, a to nie jest takie proste z różnych przyczyn... m.in. z takich przyczyn, że nie każdy ściągnięty gracz od razu okaże się jego następcą, a Dejan przyzwyczaił Nas do wysokiego poziomu gry...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

Dejan miał poprzedni sezon bardzo dobry, w tym gra gorzej ale czy to powód żeby go definitywnie skreślać ? W środku pomocy można grać dobrze nawet po 30-tce.

Motta 'ma za mały talent' ? Były zawodnik m.in. Barcelony, a obecnie nasz najlepiej grający pomocnik o którego bije się teraz budujący w Paryżu potęgę Carlo Ancelotti ma za mały talent ? no bez jaj.

Milito ? Zeszły sezon to jedna wielka kontuzja. Obecny - z meczu na mecz jest coraz lepiej. To obecnie nasz najlepszy strzelec i nadal klasowy napastnik - po co go wymieniać jak za napastnika o takiej klasie młodszego musielibyśmy zapłacić 20+ mln euro ? A Milito to taki typ napastnika, co potrafiłby dobrze grać do 35 roku życia, albo i więcej. Czy znam klasowych napastników w jego wieku ? a i owszem: Raul, niegdyś Larsson, Crespo, Inzaghi, Del Piero, czy nawet kilka lat temu Julio Cruz - jak się strzela bramki nie zapominali nawet po 35-tce.

jednym słowem moje podejście jest takie aby pochopnie tych ludzi nie skreślać tylko dlatego że są starzy.
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

No z tym Mottą do dowaliłeś, niektórzy mecze Interu dupą oglądają chyba. No ale wiadomo, Motta to nie jest zbyt medialne nazwisko.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: pewny »

Kubuś:) pisze: No z tym Mottą do dowaliłeś, niektórzy mecze Interu dupą oglądają chyba. No ale wiadomo, Motta to nie jest zbyt medialne nazwisko.
nie wiem czy zauważyłeś ale wątek dotyczy Dejana, a wypowiadasz się na temat Motty...
chyba dupą czytasz tytuł wątku :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

pewny pisze:
Kubuś:) pisze: No z tym Mottą do dowaliłeś, niektórzy mecze Interu dupą oglądają chyba. No ale wiadomo, Motta to nie jest zbyt medialne nazwisko.
nie wiem czy zauważyłeś ale wątek dotyczy Dejana, a wypowiadasz się na temat Motty...
chyba dupą czytasz tytuł wątku :)
Jak mamy być tacy konkretni, nie ja zacząłem temat Motty :)
Obrazek
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: mikruzzo »

Dejan obniżył loty w tym sezonie co niewątpliwie jest zauważalne, ale przekreślanie takiego zawodnika jakim jest Deki, to byłby błąd.
Żelazny charakter i potężne, precyzyjne uderzenie z dystansu, te dwa atuty czynią Go naprawdę wartościowym, dlatego sadzanie Dekiego na trybuny bądź próba pozbycia się jego przed zakończeniem kontraktu, to nie jest rozwiązanie :(.
Ja uważam że dawanie Dejanowi szansy (chociażby wpuszczając z ławki) może nam wyjść na dobre, bo to jest typ zawodnika który może wynik spotkania zmienić jednym uderzeniem. :love:
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: MarcoPolo »

Dziś Deki oznajmił, że odchodzi z Interu po 8 latach.Najbardziej smutne jest to, że większość opinii na ten temat to teksty w stylu ''no nareszcie'', ''żegnaj dziadzie'' ''drewno''itp.Chyba już niektórzy zapomnieli o fantastycznych bramkach Dejana nieraz z 50 metrów, o tym że zawsze podkreślał jak mocno kocha ten klub.Mimo, że od 2010 zdecydowanie obniżył loty, to należy mu się ogromny szacunek.Skoro Serba żegna się z radością, to co po odejściu Zanettiego będą fajerwerki :) ?

oczywiście nie tyczy się to wszystkich.
Czubinho
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, 12:37
Lokalizacja: Radom

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Czubinho »

Deki przez wiele lat utrzymywał świetny poziom, tyle goli z dystansu nie strzelil chyba zaden Interista. Ostatnie 2 sezony grał w kratkę, natomiast nadal trzyma jakiśtam fason. Zawsze wygląda na pijanego, za to go lubie ;) Oby nie poleciał gdzieś do Kataru czy ZEA, może zawita do Polski ;p ? Trio Rado,Stanko,Ljuboja , hah marzenie głupiego
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: MiRas. »

Bardzo chciałem by odszedł, w końcu jego czas się skończył, był jednym ze starej gwardii, która z Interem połączona jest toksyczną miłością... ale... no właśnie... jest pewno ale. Gdy przeczytałem informację o jego odejściu, to zrobiło mi się przykro i dziwnie, kończy się pewien etap. Jest niemały smutek...

Dziękuję i powodzenia!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Dejan Stankovic

Post autor: yoda79 »

Wiele radości nam dał, forza Deki!
IlCapitano

Re: Dejan Stankovic

Post autor: IlCapitano »

Cieszę się niezmiernie, że jednak okazał się człowiekiem honorowym i wiedząc, że jest za słaby, odchodzi z klubu. Miał dar do strzelania pięknych bramek, szczególnie w meczach z Milanem.
Może wróci do Lazio, tak czy inaczej - powodzenia.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

Ja bym przystopował z tymi pożegnaniami. Kto jak kto ale Dejan? Dejan Stanković ileś tam setny reprezentant Interu(Szczerze nie wiem ile razy grał w naszych barwach i nie będę błyszczał wiedzą z wikipedi) informował by o rozstania z klubem przez facebooka? To nie jest jakiś młody 20 letni szczyl. Myślę że gdyby miał się z nami pożegnać zrobił by to w inny sposób. Czekamy na rozwój sytuacji.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Don_Balon »

Oj Dejan... jeśli serio odejdzie bez problemu to wybacze mu te wszystkie lata dziadostwa i grania piachu. Chociaż pokazałby jaja, a nie jak inni "senatorzy" na miłych pensyjkach.

Troche śmieszy mnie fakt, że z darmozjada i dziada znów stał się bohaterem. Jednak chyba to właśnie w pełni odzwierciedla kariere Dragone w Interze - ciągła kratka (1 sezon rewelacyjny, nastepnie 1,5 roku "człowieka cienia"). Jednak zawsze był w zespole i dawał co mógł.
ODPOWIEDZ