Primavera

Tutaj sobie rozmawiamy na temat nadchodzącego i ostatniego meczu Nerazzurrich
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Primavera

Post autor: dani7 »

Klinsi64 pisze: najlepsza akademia piłkarska? :D ilu wychowanków tej najlepszej akademii znaczy coś w piłce seniorskiej? Balotelli,Pandev,Martins,Santon,Destro...po prostu trafił nam się dobry rocznik :)
w piłce juniorskiej nie chodzi o wyniki a u nas traktuje sie to prawie na równi z sukcesami pierwszej drużyny,co do De Jonga to bardzo dobry pomocnik z charakterem którego brakuje
naszym asom...
De Jongowi też kiedyś ktoś dał szansę w Amsterdamie... Skąd wiesz, że Duncan nie stanie się lepszy? Kto nie ryzykuje ten nie ma...
Klinsi64

Odp: Primavera

Post autor: Klinsi64 »

coś na temat drużyna złozona z wychowanków Interu z ostatnich lat (źr.FC Inter 1908)
Bardi, Santon, Bonucci, Andreolli, Pasquale; Faraoni, Obi, Biabiany, Pandev, Destro, Balotelli.
Panchina: Caldirola, Bolzoni, Krhin, Piovaccari, Meggiorini, Martins.
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Primavera

Post autor: peter0512 »

I to jest świetny przykład na to, że nie każdy wychowanek będzie dobrym grajkiem. Zrobili drużynę złożoną z wychowanków, którzy opuścili Inter na przestrzeni wielu lat. I z takim zespołem moglibyśmy być co najwyżej na poziomie Parmy, a nie na naszym.

Z sensownych zawodników widzę tutaj: Santona, Bonucciego, Obiego, Balo, Destro i Pandeva, do nich ewentualnie Martins. Tych kilku zawodników na prawie 10 latniej przestrzeni czasowej. Słabiutko niestety, biorąc pod uwagę, że wziąłem tam Destro, który jest jeszcze wielką niewiadomą i Obiego, który jest waleczny, ale wielkim piłkarzem jeszcze nie jest (oby niedługo to się zmieniło)
Obrazek
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Odp: Primavera

Post autor: berniol21 »

Grając w pierwszym składzie w najlepszej lidze na świecie też bym nie chciał się nigdzie ruszać.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Primavera

Post autor: pewny »

ciekawy artykuł... jeśli to okaże się prawdą to pozwoli ogrywać młodszych grajków na ciekawym poziomie...

http://www.90minut.pl/news/191/news1916 ... trzow.html
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Primavera

Post autor: Kubus »

pewny pisze: ciekawy artykuł... jeśli to okaże się prawdą to pozwoli ogrywać młodszych grajków na ciekawym poziomie...

http://www.90minut.pl/news/191/news1916 ... trzow.html

Noo to jest mniej więcej to samo co Next Gen series tylko że to jest już organizowane przez UEFE.
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Primavera

Post autor: Mora »

Być może do primavery Interu trafił nowy Handanović ;) Kontrakt z Interem podpisał...Polak Dawid Smug:

http://www.90minut.pl/news/195/news1955 ... nteru.html

Matico - może kojarzysz tego zawodnika, wszak jest z Bełchatowa :P Oby tylko nie skończył jak Mateusz Bukowiec kilka lat temu, który również trafił do młodzieżówki Interu, ale nie przebił się i teraz gra w...GKSie Tychy.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Re: Primavera

Post autor: Lamatico »

Tak się jakoś składa, że gościa nie kojarzę, ale zapytam kuzyna on tam w Bełchatowie mieszkał w bursie, to może go zna, bo chłopaki z GKS i SKRY tam mieszkają.

Ciekawa sprawa. Polak.. w Interze.. i do tego bramkarz, co daje nadzieję, ze może coś z tego być, bo kondycja na tej pozycji nie jest potrzebna :D
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Primavera

Post autor: interfann »

Gość przede wszystkim ma zajebiste warunki fizyczne, taki wzrost to przyda mu się od razu. Nawet jak mu się nie uda to będzie miał bardzo dobre doświadczenie z naszej Primavery. Pamiętam jak byłem mniejszy to jeździłem do Szamotuł grać w MP w brydża sportowego. Akurat zawody odbywały się na hali łączonej z basenem przy boiskach gdzie trenuje się młodych bramkarzach :) Kto był kiedyś w Szamotułach to potwierdzi. Akurat byłem świadkiem jak Dowhań trenował jakiegoś młodego bramkarza... nie dam sobie ręki uciąć ale to był chyba Szamotulski.. Ostro go tam rugał i cisnął po murawie. Wtedy pierwszy raz dowiedziałem się, że to najlepsza szkółka bramkarska w PL i jedna z najlepszych na świecie można powiedzieć.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Primavera

Post autor: Damiano »

z tym, że szkółka w Szamotułach jest najlepsza w Polsce i światową czołowką to przesadziłeś :oops: nawet w Polsce Legia lepiej szkoli bramkarzy, a Dowhań- najlepszy w Polsce i swiatowa czołówka pracuje właśnie w Legii w Szamotułach jest Dawidziuk
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Primavera

Post autor: interfann »

Teraz to może i tak ale ja byłem w Szamotułach proszę Cię dobre kilka lat temu (6-9 lat temu).
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Primavera

Post autor: miniu86 »

W przedostatnim meczu reprezentacji Italii U-21. Bramka - Bardi, obrona - Donati, Caldirola, Bianchetti, Biraghi.

Wszyscy już poza Interem.
FFP w wykonaniu Interu drodzy państwo.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Primavera

Post autor: Kujon »

A my kupujmy Perejrów, Dżonatanów czy dawajmy szanse czołgistom na środku obrony.

W sumie to chyba wszyscy są na wypożyczeniach, czy się myle ?
broda4991
Posty: 30
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Primavera

Post autor: broda4991 »

Jutro o 14.00 na stadionie w Stalowej Woli gra primavera Interu w młodzieżowej Lidze Mistrzów wybiera się ktoś może? ;)
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Primavera

Post autor: nicolas80 »

Szkoda, że wcześniej nie dostrzegłem informacji o tym meczu. Z chęcią zobaczyłbym ten mecz. Spróbuję jutro tam być.
broda4991
Posty: 30
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Primavera

Post autor: broda4991 »

Ja będę na Chivu polował 😍 bo Żuberek kontuzja.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Primavera

Post autor: nicolas80 »

Chętnie spotkałbym się z Chivu. Może będzie okazja chwilę porozmawiać.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Primavera

Post autor: Damiano »

witam, byłem dziś na meczu i ciężko optymistycznie patrzeć na przyszłość naszej młodzieży. Poza Carbonim, Esposito i może Kamate reszta słabiutko na tle średniego przeciwnika
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Primavera

Post autor: Kubus »

Nie dziwi mnie to w ogóle, ciężko przypomnieć sobie jakich naszych wychowanków w ostatnim czasie którzy zrobiliby międzynarodową karierę na wysokim poziomie. Jak ktoś już się przebije, to kończy w słabszych zespołach serie A i to już jest sukces.
broda4991
Posty: 30
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Primavera

Post autor: broda4991 »

Damiano to Ty siedziałeś obok mnie a ja obok ciebie? 😂
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Primavera

Post autor: Damiano »

broda4991 pisze: 8 lut 2023, 21:25 Damiano to Ty siedziałeś obok mnie a ja obok ciebie? 😂
Raczej nie bo ja siedziałem sam 😉
broda4991
Posty: 30
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Primavera

Post autor: broda4991 »

O widzisz to jeszcze inne ziomki. Ja siedziałem zaraz za ławką Interu.
ODPOWIEDZ