Julio Cesar

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Julio Cesar

Post autor: andyvdm »

Cesar ostatnio zawalił mnóstwo bramek, w żadnym wypadku nie jest obecnie klasą światową, nawet we Włoszech jest kilku lepszych.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Julio Cesar

Post autor: lena182 »

no niestety... najgorsze jest to że castelazzi jest jeszcze starszy i też klasą światową już nie bęzie (jego max to być tak dobrym zmiennikiem jak do tej pory), a szykowany Viviano też rewelacją jednak nie jest (jest brany pod uwagę do kadry bo we włoszech panuje deficyt bramkarzy w jego wieku :P) do tego pewnie Palermo sobie wysoko wyceni jego 1/2 karty zawodnika:P
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Julio Cesar

Post autor: Seba »

Cesar zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem w towarzyskim spotkaniu przeciwko Bośni i Hercegowinie. Nie wiem co się z nim stało. Niedługo każdy strzał będzie się kończył bramką.
Obrazek
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Julio Cesar

Post autor: Blablarzynca »

Uwielbiam Julio Cesara, uważam go za świetnego bramkarza, ale coraz częściej popełnia błędy. Owszem, niedługo może nadejść taki okres, że będzie znowu nr 1 w Europie, ale nie możemy sobie pozwolić na takie czekanie, zważywszy na to, ile on u nas zarabia i na to, że zmienników mamy naprawdę dobrych. W lecie powinniśmy się z nim pożegnać, wziąć za niego trochę kasy, wykupić połowe karty Viviano i postawić na niego, ponadto przedłużyć z dobrym i tanim w utrzymaniu Castelazzim, do tego dwóch młodych z Primavery i problem z bramkarzami rozwiązany.

PS Co za debil wymyślił, by sprzedać połowę karty Viviano do Palermo ? Nie można było go wypożyczyć ?
all in the game, yo, all in the game
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Julio Cesar

Post autor: magneto86 »

Ja tam w niego wierzę, nie jest może obecnie w najwyższej formie, ale jeszcze nie raz uratuje zespół. Jakbym stał na jego miejscu i patrzył jak reszta naszych "gra", to też by nie było mi lekko.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Julio Cesar

Post autor: Serpente »

http://www.youtube.com/watch?v=0bo5UXbX ... r_embedded

Grande Julio! Szkoda że nie wybronił tej jedenastki ;D
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: Chuchu »

No i stało się. Oficjalnie pożegnaliśmy Julio Cesara, który zagra w QPR. Chociaż ostatni sezon miał słaby to nie ma wątpliwości, że zostanie legendą. Równe 300 występów w koszulce Nerazzurrich. Nie pozostaje nic, jak życzyć powodzenia w Londynie.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Julio Cesar

Post autor: Dzonyy »

Muszę przyznać że za żadnego z zawodników nie będzie mi tak brakować jak własnie Julione! Żegnaj Mistrzu!
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Julio Cesar

Post autor: miniu86 »

Julio Cesar to chyba najbardziej utytułowany bramkarz w historii klubu.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Julio Cesar

Post autor: Piekarz »

Odchodzi nie tylko wybitny piłkarz, swojego czasu najlepszy bramkarz na globie i po prostu mistrz w pełnym tego słowa znaczeniu, ale i wielki Interista. Julio Cesar na każdym kroku manifestował swoje przywiązanie do naszych barw i to za to z tego wszystkiego najbardziej należy mu się pamięć i szacunek. Choć nie jest to legenda kalibru Zanettiego, to jednak nazwanie Brazylijczyka legendą Interu nie jest nadużyciem.

Tylko kilka z wielu niezapomnianych parad, meczów, sytuacji:

http://www.youtube.com/watch?v=coaOQRqDB4c
http://www.youtube.com/watch?v=YPfW9R6KA0Q
http://www.youtube.com/watch?v=SPudVJMl2No
http://www.youtube.com/watch?v=SDck4snnckI
http://www.youtube.com/watch?v=9M_asfE4AE8

Trzech, może czterech innych zawodników Interu ze wszystkich, którzy przewinęli się przez ten klub, odkąd mu kibicuję, zyskało sobie u mnie większą lub porównywalną sympatię. Smutek, duży smutek.

PS Po raz pierwszy w życiu będę trzymał kciuki za jakikolwiek klub z Anglii z innego powodu niż kupon u bukmachera czy mniejsze zło w meczu z barceloną. :P
IlCapitano

Re: Julio Cesar

Post autor: IlCapitano »

miniu86 pisze:Julio Cesar to chyba najbardziej utytułowany bramkarz w historii klubu.
Chyba jednak Giuliano Sarti jest bardziej utytułowany. Ale Julio Cesar jest zaraz za nim.

Bez wątpienia genialny bramkarz, ale po wygraniu wszystkiego w 2010 - podobnie jak cała nasza stara gwardia - wypalił się. Tak czy inaczej, zasługuje na ogromny szacunek za te 7 lat w Interze. Powodzenia w dalszej karierze, Julio!
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Julio Cesar

Post autor: Zzzz »

yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Julio Cesar

Post autor: yoda79 »

Odchodzi symbol sukcesów Interu, idol wielu Interistów, w formie-najlepszy bramkarz świata.
Powodzenia!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: Chuchu »

Generalnie na bramkarzy Inter nigdy nie mógł narzekać. Był Pagliuca, od 2000 roku Toldo, potem właśnie Julio Cesar, teraz przyszedł czas na Samira. Szkoda tylko, że odchodzi w takich okolicznościach, a jak już musiał, to jeszcze większa szkoda, że nie poszedł do lepszej drużyny jak Tottenham, z którym był poważnie łączony.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Julio Cesar

Post autor: pewny »

sukcesy Julio z Interem:

Serie A: 2005/06, 2006/07, 2007/08, 2008/09, 2009/10
Puchar Włoch: 2005/06, 2009/10, 2010/11
Superpuchar Włoch: 2005, 2006, 2008, 2010
Liga Mistrzów: 2009/10
KMŚ: 2010

Indywidualne:

Bramkarz Roku Serie A: 2008/09, 2009/10
Bramkarz Ligi Mistrzów: 2009/10

powodzenia w Anglii

(wiadomo na jakiej zasadzie odchodzi od nas?? dostajemy jakieś funciki, czy rozwiązanie kontraktu i odchodzi za free??)
szczerbu
Posty: 15
Rejestracja: 26 lis 2009, 22:04

Re: Julio Cesar

Post autor: szczerbu »

rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron i odchodzi za free...więc żadnych funcików nie będzie
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Julio Cesar

Post autor: Don_Balon »

Troche mnie dziwi forma "rozwodu".
Jeszcze w kwietniu/maju, gdy mówiło się, że ManU chce Cesara to było to wyśmiewane i całkowicie zaprzeczalne. O ile wierzyć mediom w gre wchodziła kwota nawet ok 15 mln. Tym czasem z czerwcem pojawiła się wizja sprzedaży, a właściwie rozwiązania kontraktu. Ostatecznie rozwiązujemy kontrakt i nie wiem czy nie z odszkodowaniem.
Z perspektywy czasu i tak sie oplaca (oszczędność ok 20 mln), jednak chyba można było wyciągnąć więcej (kasa za transfer). Chyba troche słabo to nasi rozegrali.

Szkoda Julio, bo pomimo spadku formy nie powinien być priorytetowo wymieniony - były i są większe potrzeby. Jednakże i tak po sprawie i ostatecznie mamy w składzie genialnego Samira.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Julio Cesar

Post autor: Raffal »

wystarczy podziekować i miec nadzieje ze wroci jeszcze sie pożegnać na jakis mecz ligowy....szkoda ze nie mial pożegnania z kibicami na jakie zasłuzyl(mogl zagrac koncowke z pescara)

najbardziej bedzie mi brakowac jego charyzmy , radosci ktora zarażał :) Świetny człowiek, wiecznie uśmiechniety, oddany Interowi....będzie brakowało mi jego osoby w bramce. Myślałem że Toldo nie przebije nikt a tu przyszedł swietny człowiek ...

naprawde mam nadzieje ze przed ktorymś meczem pojawi i pożegna się z nami.

Forza Julio <3 :)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Julio Cesar

Post autor: mio85 »

znow nie potrafimy, jak przy Lucio uszczknac cokolwiek dla siebie.......na szczescie to nie najemnik i nie przejdzie on do najwiekszych wrogow...
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: Mora »

Dziwnie trochę się ogląda mecze Interu bez Julione w bramce, ale jego czas w Interze po prostu dobiegł końca...Nie zapomnę jak tuż po przerwie obronił "setkę" w finale LM w 2010 roku...Albo strzał Messiego w półfinale na Camp Nou...

Cóż, życzę Julio szczęścia i powodzenia w nowym klubie. Bez wątpienia Brazylijczyk stał się jedną z legend Interu. GRAZIE :!:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: MiRas. »

Obrazek

Dziękuję za te mecze, dla mnie na zawsze będziesz numerem jeden! Żaden Handanović mi nie zastąpi Cesara. Byłem przeciwny jego odejściu, jestem przeciwny i będę przeciwny. Ze wszystkich "po 30stce" najmniej zasługiwał na odejście z Interu.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Julio Cesar

Post autor: AlwaysRemember »

Zgadzam się z Mirkiem w 100%. JuliOne jesteś najlepszy! Zawsze byleś i będziesz!
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Julio Cesar

Post autor: Kebo »

Mi także żal takiego gracza, ale cóż skoro Inter chciał zaoszczędzić to im się udało powodzenia Julio, może kiedyś wrócisz do nas na jakieś stanowisko kierownicze FORZA JULIONE :inter:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Julio Cesar

Post autor: Piter »

Żeby wrócił za 10lat na trenera bramkarzy i zrobił młodzików na takich wielkich golkiperów jakim był Juli0ne
theSylvinho24
Posty: 28
Rejestracja: 6 cze 2012, 10:46

Re: Julio Cesar

Post autor: theSylvinho24 »

Forza Julione! Oby kiedys wrócił do nas... http://www.youtube.com/watch?v=DqkcW_U03R8 (pozegnanie)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: Blablarzynca »

Szkoda, że to się tak potoczyło. W większości przypadków bramkarze bronią najlepiej w jego wieku, a u niego nastąpiła gwałtowna obniżka formy. Nie wiem czym to jest spowodowane, może się lenił na treningach albo po prostu stracił trochę umiejętności. Wydawało się jeszcze z 2 lata temu, że mamy bramkarza na dobre kilka lat. Będzie cholernie mi go brakowało w Interze.
theSylvinho24
Posty: 28
Rejestracja: 6 cze 2012, 10:46

Re: Julio Cesar

Post autor: theSylvinho24 »

http://www.youtube.com/watch?v=mMnXWWBOwYM
http://www.youtube.com/watch?v=a_sCpQif3go
http://www.youtube.com/watch?v=0bo5UXbX1to
J U L I O N E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Julio Cesar

Post autor: Gajdzik »

Jak oglądam te wszystkie filmiki z Julio, to się aż płakać chce ;(
Tak cały czas były newsy że odejdzie, ale dopiero jak już pojawiło się oficjalne info. to jakaś taka pustka...
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Re: Julio Cesar

Post autor: groch »

Eee. Jaka obniżka formy? Wcześniej gdy Inter grał wspaniale to też grał świetnie. Jeśli 2 sezony Inter nie gra nic... To nie ma co mówić, że był bez formy bo mało błędów popełniał.

Szkoda... Ale co zrobić. Trzeba patrzeć w przód, a Handanovic bronił będzie kilka długich lat. Oby z takich powodzeniem jak w ostatnim czasie Toldo i Julio...

Z wielką chęcią śledził będę poczynania QPR
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Julio Cesar

Post autor: Omen »

Nigdy nie zrozumiem posunięcia Interu ze sprzedażą Cesara.Jak dla mnie na odejście zasługiwali inni.Co u nas wciąż robi Chivu czy Stanković?Nie wiem może przesadzam ale to tak jak by nagle z klubu kazali odejść Zanettiemu.Inter zachował się chamsko.Wiem,że chciał zaoszczędzić itd. ale czy Julio był naprawdę bez formy?Bez przesady...Będzie mi go brakowało...Tak jak pisaliście...żaden Handanović go nie zastąpi.
ODPOWIEDZ